strona główna forum dyskusyjne













III Edycja Ligi Strzeleckiej
Piotrków Trybunalski, 15.07.2006
REGION III

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Załoga Paweł M 100 95 50 50 295 92 98 190 485
2 Kaczmarzyk Grzegorz M 95 100 50 50 295 84 97 181 476
3 Grabałowski Zbigniew M 95 90 50 50 285 91 99 190 475
4 Wisiński Bartosz M 90 95 50 50 285 93 97 190 475
5 Kamiński Ryszard M 95 90 50 50 285 87 100 187 472
6 Baliński Roman M 90 100 50 50 290 87 93 180 470
7 Kuzior Roman M 100 100 30 45 275 96 99 195 470
8 Włodarczyk Remigiusz M 95 100 50 45 290 80 99 179 469
9 Snopek Łukasz M 95 100 45 50 290 79 100 179 469
10 Łyczykowski Krzysztof M 95 95 50 50 290 82 97 179 469
11 Pilarz Tomasz M 85 95 50 50 280 91 98 189 469
12 Cybula Ryszard M 85 90 50 50 275 89 99 188 463
13 Różański Leszek M 95 90 45 50 280 83 98 181 461
14 Dylewski Grzegorz M 80 100 50 45 275 90 95 185 460
15 Jaszowski Mirosław P 95 85 45 50 275 88 94 182 457
16 Skrzypczyński Grzegorz M 85 90 45 50 270 90 97 187 457
17 Kinkel Feliks M 80 85 50 50 265 94 98 192 457
18 Gałwa Mariusz M 95 90 45 50 280 76 99 175 455
19 Daukszys Tadeusz M 75 100 50 50 275 84 95 179 454
20 Jaworski Mariusz M 80 90 45 50 265 91 97 188 453
21 Walisko Sławomir M 95 90 40 50 275 80 97 177 452
22 Huminiak Tomasz M 90 80 45 50 265 89 98 187 452
23 Gawdzik Michał M 85 80 50 50 265 91 96 187 452
24 Barański Paweł M 95 85 50 45 275 78 98 176 451
25 Czerski Paweł M 90 90 45 50 275 77 99 176 451
26 Bernacki Roman M 100 90 50 50 290 70 88 158 448
27 Smólski Krzysztof M 100 80 45 50 275 73 99 172 447
28 Czajkowski Grzegorz M 85 80 50 50 265 84 98 182 447
29 Rybarczyk Andrzej M 90 80 50 50 270 77 98 175 445
30 Pypłacz Maciej M 85 90 50 45 270 78 97 175 445
31 Kantyka Marian M 85 80 50 50 265 83 96 179 444
32 Hryniewicz Stanisław M 70 90 45 50 255 91 97 188 443
33 Malinkiewicz Kazimierz M 90 90 45 45 270 86 86 172 442
34 Cieplik Waldemar M 75 90 50 50 265 81 96 177 442
35 Ficek Michał M 85 85 35 50 255 91 96 187 442
36 Paluch Jan M 90 80 50 50 270 80 91 171 441
37 Krakowiak Andrzej M 80 90 50 45 265 81 95 176 441
38 Skonieczny Jarosław M 80 90 40 50 260 88 93 181 441
39 Kukułka Karol M 90 85 45 50 270 75 95 170 440
40 Adamczyk Bartosz M 90 90 40 40 260 82 95 177 437
41 Chełstowski Leszek M 80 80 45 50 255 83 98 181 436
42 Pluciński Marcin M 85 85 45 50 265 90 80 170 435
43 Szkopek Hubert P 90 85 35 50 260 75 100 175 435
44 Gąsiorowski Piotr M 80 85 45 50 260 88 87 175 435
45 Nowakowski Benedykt M 80 95 35 45 255 81 97 178 433
46 Adamczyk Jerzy M 80 85 40 50 255 86 92 178 433
47 Liczner Józef M 75 90 50 50 265 70 97 167 432
48 Piotrowski Grzegorz M 90 90 50 45 275 63 92 155 430
49. Kamola Piotr M 80 80 40 50 250 78 100 178 428
50. Chabros Jerzy M 85 85 50 45 265 70 92 162 427
51. Chodorowski Janusz M 75 70 45 50 240 92 95 187 427
52. Kryszkiewicz Hubert M 80 95 50 50 275 62 88 150 425
53. Jędros Witold M 85 85 45 50 265 68 92 160 425
54. Błoński Piotr M 80 85 45 50 260 62 100 162 422
55. Damaz Wiesław M 75 85 45 45 250 77 95 172 422
56. Majda Maciej M 65 90 50 45 250 77 94 171 421
57. Reszelski Paweł M 80 70 50 45 245 74 97 171 416
58. Kubacki Ryszard M 80 75 50 50 255 73 86 159 414
59. Rusinek Damian M 75 85 50 45 255 62 96 158 413
60. Koral Arkadiusz M 85 70 40 50 245 71 97 168 413
61. Marona Wiesław M 70 80 40 50 240 76 97 173 413
62. Szpaczek Dariusz M 70 85 40 50 245 72 94 166 411
63. Kocoń Aleksander M 75 90 40 45 250 72 88 160 410
64. Kowalski Marek M 75 80 50 45 250 61 97 158 408
65. Rybiński Tomasz M 85 85 35 50 255 49 98 147 402
66. Rostalski Jan M 80 90 40 50 260 46 95 141 401
67. Wyleziński Krzysztof M 75 90 35 50 250 50 99 149 399
68. Trojakowski Stanisław P 90 65 40 45 240 68 90 158 398
69. Biereśniewicz Wacław M 75 90 45 45 255 47 95 142 397
70. Patelski Piotr M 65 75 35 50 225 75 97 172 397
71. Urbanek Paweł M 85 80 30 45 240 63 93 156 396
72. Krywult Jerzy M 80 90 40 50 260 32 100 132 392
73. Łoś Łukasz P 60 75 35 50 220 77 94 171 391
74. Sztark Krzysztof M 65 95 40 50 250 54 84 138 388
75. Czyż Krzysztof P 65 70 50 50 235 57 94 151 386
76. Makowski Bogdan M 80 95 30 50 255 33 95 128 383
77. Walczak Bogusław M 75 80 35 50 240 46 97 143 383
78. Sejud Michał M 75 70 30 45 220 78 75 153 373
79. Gabrysiak Władysław M 70 75 45 40 230 47 90 137 367
80. Michalski Mirosław P 85 55 40 50 230 35 91 126 356
81. Gorgoń Andrzej P 60 60 20 50 190 61 93 154 344
82. Sejda Tadeusz P 50 55 25 45 175 69 93 162 337

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.