strona główna forum dyskusyjne













II Edycja Ligi Strzeleckiej
Opole - Grudzice, 10.05.2006
REGION III

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew M 95 100 50 50 295 93 100 193 488
2 Łyczykowski Krzysztof M 95 100 50 50 295 91 99 190 485
3 Ficek Michał M 95 95 50 50 290 90 100 190 480
4 Włodarczyk Remigiusz M 95 100 45 50 290 87 100 187 477
5 Kuzior Roman M 100 90 45 50 285 91 99 190 475
6 Pluciński Marcin M 95 90 50 50 285 89 99 188 473
7 Pypłacz Maciej M 95 95 50 45 285 90 97 187 472
8 Załoga Paweł M 95 85 50 50 280 92 100 192 472
9 Rybarczyk Andrzej M 100 90 50 50 290 84 97 181 471
10 Baliński Roman M 95 100 50 45 290 84 97 181 471
11 Czajkowski Grzegorz M 90 90 50 50 280 93 97 190 470
12 Górnik Jerzy M 95 85 50 50 280 88 100 188 468
13 Góral Michał M 95 85 50 50 280 89 97 186 466
14 Różański Leszek M 90 95 45 50 280 84 100 184 464
15 Góral Mariusz M 95 100 50 45 290 73 100 173 463
16 Damaz Wiesław M 85 95 50 45 275 90 98 188 463
17 Dylewski Grzegorz M 95 80 50 50 275 88 99 187 462
18 Huminiak Tomasz M 95 75 50 50 270 95 95 190 460
19 Adamczyk Bartosz M 90 85 50 45 270 91 96 187 457
20 Bernacki Roman M 95 80 50 50 275 80 100 180 455
21 Kinkel Feliks M 90 90 50 40 270 97 88 185 455
22 Dubrownik Jarosław M 80 90 50 50 270 87 98 185 455
23 Kucharski Wacław M 90 95 50 45 280 77 96 173 453
24 Gawdzik Michał M 95 80 50 40 265 90 98 188 453
25 Paluch Jan M 90 75 50 50 265 90 97 187 452
26 Pilarz Tomasz M 95 80 50 50 275 80 95 175 450
27 Dulęba Czesław M 95 85 50 40 270 91 89 180 450
28 Rybiński Tomasz M 90 90 50 50 280 73 95 168 448
29 Adamczyk Jerzy M 80 85 50 50 265 83 100 183 448
30 Patelski Piotr M 90 75 50 45 260 87 100 187 447
31 Cybula Ryszard M 90 75 50 50 265 80 99 179 444
32 Brania Piotr M 70 95 50 50 265 82 97 179 444
33 Snopek Łukasz M 90 85 50 50 275 71 97 168 443
34 Dzwonnik Maciej M 85 90 45 50 270 73 99 172 442
35 Majda Maciej M 90 100 40 40 270 70 99 169 439
36 Gałwa Mariusz M 95 75 50 40 260 89 90 179 439
37 Molenda Jacek M 90 85 50 40 265 77 95 172 437
38 Łuszczyński Krzysztof P 65 100 50 50 265 77 95 172 437
39 Malinkiewicz Kazimierz M 100 80 50 50 280 80 76 156 436
40 Cieplik Waldemar M 90 95 45 50 280 58 98 156 436
41 Morawiec Jacek M 85 80 50 45 260 78 98 176 436
42 Kantyka Marian M 75 85 50 50 260 79 97 176 436
43 Kaczmarzyk Grzegorz M 85 95 45 50 275 60 98 158 433
44 Jackowski Rafał M 90 75 45 50 260 89 84 173 433
45 Skrzypczyński Grzegorz M 70 95 50 45 260 76 97 173 433
46 Kukułka Karol P 85 75 45 40 245 90 98 188 433
47 Suchodolski Adam M 80 75 45 50 250 81 99 180 430
48 Wylenzek Franciszek M 90 75 45 45 255 69 100 169 424
49. Czerski Paweł M 75 70 50 50 245 84 95 179 424
50. Błoński Piotr M 70 85 50 50 255 69 99 168 423
51. Kukiełka Engelbert M 65 85 50 45 245 81 97 178 423
52. Korol Arkadiusz M 100 70 45 40 255 69 98 167 422
53. Janicki Andrzej M 80 65 50 45 240 85 97 182 422
54. Jędros Witold M 95 80 35 50 260 65 96 161 421
55. Caputa Zbigniew M 85 95 45 50 275 84 61 145 420
56. Nagrodzki Arkadiusz M 85 85 40 45 255 70 93 163 418
57. Nowakowski Benedykt M 75 75 45 50 245 76 94 170 415
58. Pogorzelski Paweł M 90 60 45 50 245 74 95 169 414
59. Kocoń Aleksander M 85 80 45 30 240 85 88 173 413
60. Kurpiers Paweł M 85 60 45 50 240 75 98 173 413
61. Mielczarek Krzysztof M 65 70 45 50 230 84 99 183 413
62. Sierakowski Dominik M 70 80 45 40 235 78 99 177 412
63. Marona Wiesław M 90 70 50 45 255 60 96 156 411
64. Krzywult Jerzy M 85 95 50 25 255 70 86 156 411
65. Biereśniewicz Wacław M 80 75 45 35 235 81 94 175 410
66. Chodorowski Janusz M 75 65 50 45 235 74 100 174 409
67. Jaworski Mariusz M 80 65 45 45 235 76 97 173 408
68. Sztark Krzysztof M 95 80 40 50 265 59 82 141 406
69. Gorgoń Andrzej P 65 70 50 40 225 91 90 181 406
70. Rostalski Jan M 90 80 50 45 265 51 89 140 405
71. Kowalski Marek M 95 70 50 40 255 52 97 149 404
72. Walczak Bogusław M 75 85 50 50 260 50 93 143 403
73. Kryszkiewicz Hubert M 95 60 50 50 255 55 93 148 403
74. Szpaczek Dariusz M 70 70 45 40 225 77 100 177 402
75. Łoś Łukasz P 90 75 50 25 240 66 93 159 399
76. Sejud Michał M 85 65 45 50 245 68 83 151 396
77. Szafraniec Witold M 65 75 50 50 240 59 95 154 394
78. Wojtylak Włodzimierz P 70 70 50 40 230 70 85 155 385
79. Gąsiorowski Piotr M 70 60 40 40 210 72 98 170 380
80. Derenowski Henryk M 90 60 45 30 225 56 97 153 378
81. Pindera Paweł P 45 85 30 50 210 89 75 164 374
82. Michalski Mirosław M 65 70 50 35 220 52 100 152 372
83. Golonka Władysław P 60 70 40 50 220 65 86 151 371
84. Gabrysiak Władysław M 65 75 40 40 220 44 99 143 363
85. Kadecki Jarosław M 75 40 40 40 195 68 99 167 362
86. Marconi Vittorio P 45 95 35 45 220 44 96 140 360
87. Terlecki Jacek P 85 45 50 35 215 27 96 123 338
88. Piasecki Kamil P 90 0 50 40 180 65 88 153 333
89. Sejda Tadeusz P 60 60 40 35 195 33 97 130 325
90. Gaj Grzegorz P 45 35 40 40 160 45 97 142 302
91. Piskorz Emil M 70 50 45 35 200 74 0 74 274
92. Czyż Krzysztof P 0 70 45 50 165 0 96 96 261
93. Lityński Łukasz M 80 0 0 0 80 63 0 63 143

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.