strona główna forum dyskusyjne













 

Puchar Jezior Mazurskich Suwałki - Giżycko 29.07.2006

 

 

L.p

Nazwisko imię

Kl

Krąg

Przeloty

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Kula

Suma

1

Kamiński Ryszard

 

95

100

50

50

295

93

100

193

488

2

Skibiak Dariusz

 

100

95

50

45

290

96

100

196

486

3

Prill Tomasz

 

100

95

50

50

295

92

98

190

485

4

Sołowiej Cezary

 

100

100

50

50

300

83

98

181

481

5

Szugajew Michał

 

95

90

50

50

285

89

100

189

474

6

Kaczyński Maciej

 

95

100

45

50

290

83

100

183

473

7

Brózda Łukasz

 

100

80

50

45

275

96

99

195

470

8

Mizerski Maciej

 

100

100

50

50

300

73

93

166

466

9

Kaczyński Piotr

 

95

100

50

45

290

76

99

175

465

10

Ostrowski Jan

 

95

100

50

45

290

80

94

174

464

11

Gawliński Janusz

 

100

95

50

50

295

69

99

168

463

12

Duplicki Jacek

 

90

95

50

45

280

85

98

183

463

13

Supeł Krzysztof

 

95

95

50

50

290

74

98

172

462

14

Bilcicki Bogusław

 

100

90

50

45

285

77

100

177

462

15

Pióro Robert

 

85

95

50

50

280

81

100

181

461

16

Witak Hubert

 

90

95

50

50

285

76

100

176

461

17

Kurzynowski Jarosław

 

95

85

45

45

270

89

99

188

458

18

Mierzejewski Jacek

 

90

100

50

50

290

71

97

168

458

19

Tuszkowski Ryszard

 

80

90

50

50

270

91

97

188

458

20

Ottomański Edward

 

85

90

45

50

270

90

97

187

457

21

Bać Stanisław

 

100

95

40

50

285

72

100

172

457

22

Frątczak Marcin

 

90

95

45

45

275

83

99

182

457

23

Dylewski Grzegorz

 

95

75

50

50

270

85

100

185

455

24

Kapliński Rafał

 

95

85

50

50

280

78

96

174

454

25

Zajączkowski Zygmunt

 

90

95

50

45

280

77

97

174

454

26

Nowicki Karol

 

85

100

50

45

280

72

100

172

452

27

Lissowski Andrzej

 

85

100

50

35

270

89

92

181

451

28

Cichy Dariusz

 

90

95

50

40

275

75

99

174

449

29

Łakomy Wojciech

 

85

95

50

45

275

75

99

174

449

30

Pawłowski Wiesław

 

100

90

45

45

280

69

95

164

444

31

Turczyn Paweł

 

85

95

45

40

265

79

99

178

443

32

Jakubiak Paweł

 

80

80

50

45

255

88

98

186

441

33

Godula Mirosław

 

90

95

50

50

285

70

84

154

439

34

Piotrowski Grzegorz

 

95

75

50

45

265

76

98

174

439

35

Przegrodzki Krzysztof

 

85

100

40

45

270

80

89

169

439

36

Mizerski Zbigniew

 

85

85

45

50

265

78

96

174

439

37

Jaszowski Mirosław

 

100

100

40

30

270

68

100

168

438

38

Niemiec Piotr

 

75

100

50

40

265

77

93

170

435

39

Wawrzyniak Piotr

 

75

90

45

45

255

83

97

180

435

40

Jachimiak Leszek

 

90

95

50

35

270

73

91

164

434

41

Sius Tomasz

 

95

95

50

45

285

51

97

148

433

42

Lissowski Krzysztof

 

100

80

50

35

265

64

99

163

428

43

Mirek Ryszard

 

80

75

50

40

245

89

94

183

428

44

Kuśmierek Przemysław

 

95

85

50

50

280

68

76

144

424

45

Onopiak Ryszard

 

80

85

50

50

265

61

97

158

423

46

Pawszyk Jarosław

 

75

90

45

40

250

74

98

172

422

47

Kulikowski Marek

 

80

80

50

40

250

71

99

170

420

48

Stec Bogumił

 

70

85

50

40

245

84

91

175

420

49

Pieszak Tadeusz

 

95

80

50

35

260

59

99

158

418

50

Molski Krzysztof

 

95

90

40

40

265

50

100

150

415

51

Szugajew Andrzej

 

60

80

50

45

235

80

99

179

414

52

Wasilewski Ireneusz

 

70

90

50

45

255

62

94

156

411

53

Lichomski Hubert

 

80

85

40

45

250

64

96

160

410

54

Chrzanowski Radosław

 

80

85

40

50

255

58

95

153

408

55

Zaleski Jan

 

65

90

50

35

240

77

91

168

408

56

Nowak Radosław

 

85

80

50

35

250

59

98

157

407

57

Włostowski Jerzy

 

80

90

50

35

255

52

99

151

406

58

Drągowski Lech

 

75

85

50

45

255

54

96

150

405

59

Jesionowski Marek

 

80

90

50

35

255

55

94

149

404

60

Kuśmierek Kazimierz

 

95

75

50

30

250

62

91

153

403

61

Kozłowski Wojciech

 

70

80

50

25

225

72

94

166

391

62

Cholewicki Marek

 

80

65

45

40

230

47

95

142

372

63

Chełstowski Leszek

 

70

65

50

15

200

55

99

154

354

64

Basiński Jacek

 

65

65

40

40

210

30

98

128

338

65

Sowiński Zenon

 

95

70

40

25

230

80

0

80

310

66

Reszelski Paweł

 

85

85

0

35

205

0

0

0

205



Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.