strona główna forum dyskusyjne













XIII ZAWODY RODZINNE
OSIE, 28.05.06

m-sce IMIE I NAZWISKO POWIAT KRĄG BAŻANT ZAJĄC RAZEM ŁĄCZNIE RODZ.
1 SZURIK ARTUR NAKŁO 100 100 50 50 300 590
SZURIK HUBERT NAKŁO 90 100 50 50 290
2 SZERSZENOWICZ TOMASZ SŁUPSK 90 100 50 50 290 580
SZERSZENOWICZ JACEK SŁUPSK 95 95 50 50 290
3 MOHR ADAM BYTÓW 90 95 50 50 285 560
MOHR ANDRZEJ BYTÓW 85 90 50 50 275
4 DROSZCZ MAREK CHEŁMNO 90 95 45 50 280 560
DROSZCZ MICHAŁ CHEŁMNO 90 95 45 50 280
5 KARPIŃSKI KRZYSZTOF CHEŁMNO 100 95 50 50 295 555
KARPIŃSKI ŁUKASZ BYDGOSZCZ 90 75 50 45 260
6 DEMPS KRZYSZTOF GDAŃSK 90 85 50 45 270 545
DEMPS WOJCIECH GDAŃSK 90 85 50 50 275
7 WSZAŁKOWSKI WOJCIECH SŁUPSK 90 90 50 50 280 530
PIOTROWSKI KRZYSZTOF SŁUPSK 75 80 50 45 250
PIOTROWSKI LESZEK SŁUPSK 30 40 30 35 135
8 MONTOWSKI ZBYSZKO BYDGOSZCZ 95 100 50 50 295 520
MONTOWSKI ANDRZEJ BYDGOSZCZ 70 65 45 45 225
MONTOWSKI HUBERT BYDGOSZCZ 75 65 50 35 225
9 SIEKIERKOWSKI PRZEMYSŁAW ŚWIECIE 90 80 50 50 270 520
SIEKIERKOWSKI JĘDRZEJ ŚWIECIE 75 85 45 45 250
10 RUBLEWSKI EDWARD KWIDZYN 80 80 50 50 260 520
RUBLEWSKI RYSZARD KWIDZYN 70 85 50 50 255
11 ROPIŃSKI PAWEŁ ŚWIECIE 90 100 45 45 280 510
ROPIŃSKI HENRYK ŚWIECIE 80 65 40 45 230
12 KAMIŃSKI JERZY NAKŁO 85 90 45 50 270 505
POKRZYWKA PAWEŁ TORUŃ 70 80 40 45 235
13 JARECKI JACEK ŻNIN 85 90 50 50 275 500
JARECKI RAFAŁ ŻNIN 75 80 40 30 225
  ZAWORSKI HENRYK ST.GDAŃSKI 70 80 50 50 250 495
14 ZAWORSKI PIOTR ST.GDAŃSKI 80 85 30 50 245
15 BOJANOWSKI STANISŁAW CHEŁMNO 85 80 40 45 250 475
BOJANOWSKI MARCIN CHEŁMNO 85 65 45 30 225
16 RUPIŃSKI LESZEK BRODNICA 70 90 50 40 250 470
RUPIŃSKI BRONISŁAW BRODNICA 75 50 50 40 215
JAGŁA MARIUSZ BRODNICA 60 80 45 35 220
17 SZERSZENOWICZ MICHAŁ SŁUPSK 55 70 50 40 215 430
MARCZUK KAROL SŁUPSK 55 75 40 45 215
18 MALINOWSKI WALDEMAR BYDGOSZCZ 100 80 50 50 280 280

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.