strona główna forum dyskusyjne













Zobacz zestawienie indywidualne

VI Mistrzostwa Polski PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Kielce - Starachowice 24-25.06.2006

Klasyfikacja zespołowa

Nazwisko i Imię   Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Montowski Zbyszko   100 100 50 50 300 92 99 191 491 1437 1
Ropiński Paweł Bydgoszcz 100 95 50 50 295 90 98 188 483
Malinowski Waldemar   80 95 50 45 270 93 100 193 463
SUMA   280 290 150 145 865 275 297 572 1437
Górski Henryk   85 100 50 50 285 95 100 195 480 1417 2
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg 95 90 50 50 285 88 100 188 473
Dudek Stanisław   95 95 50 50 290 79 95 174 464
SUMA   275 285 150 150 860 262 295 557 1417
Grabałowski Zbigniew   100 100 50 50 300 90 100 190 490 1415 3
Załoga Paweł Piotrków Tryb 90 95 50 50 285 89 98 187 472
Dylewski Grzegorz   100 90 50 50 290 65 98 163 453
SUMA   290 285 150 150 875 244 296 540 1415
Siegień Marek   100 90 50 50 290 93 97 190 480 1410 4
Bąkowski Jacek Kalisz 95 90 50 45 280 93 99 192 472
Bogaczyński Grzegorz   90 85 50 45 270 93 95 188 458
SUMA   285 265 150 140 840 279 291 570 1410
Bać Stanisław   100 95 50 50 295 89 96 185 480 1406 5
Brózda Krzysztof Rzeszów 90 90 50 45 275 92 97 189 464
Brózda Łukasz   90 90 50 50 280 84 98 182 462
SUMA   280 275 150 145 850 265 291 556 1406
Tuszkowski Ryszard   95 90 50 50 285 91 97 188 473 1396 6
Ottomański Edward Suwałki 100 90 50 50 290 74 100 174 464
Jakubiak Paweł   90 90 50 50 280 86 93 179 459
SUMA   285 270 150 150 855 251 290 541 1396
Dziurleja Mariusz   95 90 50 50 285 88 96 184 469 1388 7
Nowak Lech Poznań 90 85 50 50 275 90 96 186 461
Posłuszny Marek   95 90 45 45 275 85 98 183 458
SUMA   280 265 145 145 835 263 290 553 1388
Grecki Krzysztof   95 85 50 50 280 91 98 189 469 1385 8
Szerszenowicz Jacek Słupsk 90 100 50 50 290 72 100 172 462
Szerszenowicz Tomasz   95 90 50 50 285 73 96 169 454
SUMA   280 275 150 150 855 236 294 530 1385
Włodarczyk Remigiusz   90 95 50 50 285 81 100 181 466 1385 9
Kuzior Roman Opole 85 90 50 45 270 95 99 194 464
Adamczyk Bartosz   95 95 40 45 275 84 96 180 455
SUMA   270 280 140 140 830 260 295 555 1385
Skowroński Jan   95 90 50 50 285 87 95 182 467 1384 10
Pawelczyk Ryszard Zielona Góra 100 90 50 45 285 79 100 179 464
Buda Marek   95 85 45 50 275 82 96 178 453
SUMA   290 265 145 145 845 248 291 539 1384
Kamiński Ryszard   95 90 45 50 280 90 100 190 470 1381 11
Witak Hubert Warszawa 95 95 50 50 290 80 99 179 469
Ostrowski Witold   95 80 50 50 275 73 94 167 442
SUMA   285 265 145 150 845 243 293 536 1381
Karpiński Krzysztof   95 100 50 50 295 91 97 188 483 1378 12
Rudnicki Marcin Toruń 85 85 45 50 265 94 97 191 456
Bojanowski Stanisław   85 85 45 45 260 86 93 179 439
SUMA   265 270 140 145 820 271 287 558 1378
Pilcicki Bogusław   95 100 50 50 295 86 100 186 481 1375 13
Molski Krzysztof Białystok 95 90 50 50 285 70 98 168 453
Wawrzyniak Piotr   90 75 50 50 265 82 94 176 441
SUMA   280 265 150 150 845 238 292 530 1375
Gawdzik Michał   100 80 50 50 280 82 97 179 459 1368 14
Pluciński Marcin Katowice 95 90 50 50 285 81 90 171 456
Łyczykowski Krzysztof   85 90 50 50 275 80 98 178 453
SUMA   280 260 150 150 840 243 285 528 1368
Gniadek Stanisław   80 90 50 50 270 91 100 191 461 1367 15
Szymański Andrzej Kraków 85 100 50 50 285 75 98 173 458
Białek Stanisław   80 85 50 45 260 90 98 188 448
SUMA   245 275 150 145 815 256 296 552 1367
Cichy Dariusz   95 95 45 50 285 86 99 185 470 1365 16
Łakomy Wojciech Olsztyn 90 95 50 45 280 88 98 186 466
Nowicki Karol   85 95 45 50 275 55 99 154 429
SUMA   270 285 140 145 840 229 296 525 1365
Bęćkowski Jarosław   90 95 50 40 275 94 100 194 469 1365 17
Bazarewski Jerzy Szczecin 80 100 50 50 280 90 93 183 463
Mikłasz Piotr   90 90 50 50 280 55 98 153 433
SUMA   260 285 150 140 835 239 291 530 1365
Pietrusza Wojciech   100 95 50 45 290 83 97 180 470 1365 18
Czerwień Józef Piła 95 90 50 50 285 77 98 175 460
Kurzac Sławomir   80 80 45 50 255 80 100 180 435
SUMA   275 265 145 145 830 240 295 535 1365
Ficek Michał   100 95 50 45 290 73 100 173 463 1364 19
Kaczmarzyk Grzegorz Bielsko Biała 90 95 50 50 285 71 98 169 454
Paluch Jan   90 90 50 45 275 74 98 172 447
SUMA   280 280 150 140 850 218 296 514 1364
Baliński Roman   90 90 45 50 275 88 95 183 458 1361 20
Różański Leszek Sieradz 90 80 50 50 270 88 99 187 457
Pilarz Tomasz   90 95 50 50 285 63 98 161 446
SUMA   270 265 145 150 830 239 292 531 1361
Prill Tomasz   100 95 50 50 295 88 98 186 481 1353 21
Skibiak Dariusz Elbląg 100 80 50 50 280 92 97 189 469
Onopiak Ryszard   65 90 50 50 255 50 98 148 403
SUMA   265 265 150 150 830 230 293 523 1353
Szpila Waldemar   95 90 50 50 285 79 99 178 463 1348 22
Szpila Ryszard Gorzów Wlk. 90 85 50 40 265 91 97 188 453
Pawliszak Wojciech   95 80 50 45 270 63 99 162 432
SUMA   280 255 150 135 820 233 295 528 1348
Ziomek Marek   100 95 45 45 285 89 95 184 469 1347 23
Sztangierski Paweł Częstochowa 90 90 50 50 280 74 93 167 447
Kinkel Feliks   85 75 45 50 255 82 94 176 431
SUMA   275 260 140 145 820 245 282 527 1347
Snopek Łukasz   95 100 50 50 295 92 84 176 471 1347 24
Jaworski Mariusz Skierniewice 90 70 50 45 255 92 99 191 446
Wyleziński Krzysztof   90 75 50 45 260 78 92 170 430
SUMA   275 245 150 140 810 262 275 537 1347
Spierewka Edward   95 85 50 50 280 92 100 192 472 1346 25
Lubecki Włodzimierz Gdańsk 85 90 50 50 275 77 100 177 452
Niczyporuk Leszek   60 95 45 45 245 82 95 177 422
SUMA   240 270 145 145 800 251 295 546 1346
Godula Mirosław   100 80 50 50 280 89 97 186 466 1345 26
Matysiewicz Jarosław Łomża 100 75 50 50 275 78 100 178 453
Lichomski Hubert   85 85 50 40 260 78 88 166 426
SUMA   285 240 150 140 815 245 285 530 1345
Supeł Krzysztof   100 80 45 50 275 87 98 185 460 1339 27
Pióro Robert Siedlce 85 90 50 50 275 88 85 173 448
Hanusz Wojciech   75 80 50 50 255 81 95 176 431
SUMA   260 250 145 150 805 256 278 534 1339
Bielecki Dariusz   95 75 50 50 270 90 98 188 458 1339 28
Orzechowski Paweł Przemyśl 85 95 45 50 275 83 92 175 450
Demski Witold   70 85 50 50 255 78 98 176 431
SUMA   250 255 145 150 800 251 288 539 1339
Huminiak Tomasz   85 85 45 50 265 90 98 188 453 1337 29
Chodorowski Janusz Wrocław 90 90 50 50 280 65 99 164 444
Korol Arkadiusz   80 85 50 45 260 86 94 180 440
SUMA   255 260 145 145 805 241 291 532 1337
Papierz Mirosław   80 90 50 50 270 85 97 182 452 1336 30
Mameła Rafał Kielce II 90 75 50 50 265 85 100 185 450
Jamróz Marek   90 85 50 45 270 65 99 164 434
SUMA   260 250 150 145 805 235 296 531 1336
Wlazło Paweł   70 95 50 45 260 89 99 188 448 1328 31
Kruszyński Dariusz Kielce 100 85 50 50 285 61 100 161 446
Barszcz Jerzy   95 90 45 40 270 68 96 164 434
SUMA   265 270 145 135 815 218 295 513 1328
Daukszys Tadeusz   80 90 50 50 270 82 99 181 451 1323 32
Kukułka Karol Łódź 90 90 50 50 280 71 99 170 450
Dubrownik Jarosław   70 95 50 50 265 62 95 157 422
SUMA   240 275 150 150 815 215 293 508 1323
Brania Piotr   85 80 45 50 260 88 98 186 446 1323 33
Lityński Łukasz Legnica 85 90 50 50 275 71 98 169 444
Krasicki Piotr   80 85 50 45 260 77 96 173 433
SUMA   250 255 145 145 795 236 292 528 1323
Liczner Józef   95 90 50 50 285 87 95 182 467 1319 34
Rusinek Damian Jelenia Góra 85 85 50 50 270 59 100 159 429
Gąsiorowski Piotr   100 70 45 45 260 69 94 163 423
SUMA   280 245 145 145 815 215 289 504 1319
Caputa Zbigniew   90 100 50 50 290 83 96 179 469 1313 35
Biereśniewicz Wacław Wałbrzych 100 100 50 40 290 63 86 149 439
Kocoń Aleksander   90 65 50 40 245 64 96 160 405
SUMA   280 265 150 130 825 210 278 488 1313
Grynia Jerzy   90 95 50 45 280 73 90 163 443 1309 36
Kubiak Paweł Koszalin 90 85 45 45 265 73 99 172 437
Pilarz Wiktor   85 80 50 50 265 67 97 164 429
SUMA   265 260 145 140 810 213 286 499 1309
Mizerski Zbigniew   95 85 50 40 270 82 100 182 452 1304 37
Miotła Grzegorz Lublin 75 80 50 45 250 83 95 178 428
Ciejpa-Znamirowski Dominik,   70 95 50 45 260 69 95 164 424
SUMA   240 260 150 130 780 234 290 524 1304
Szugajew Michał   85 95 40 50 270 83 100 183 453 1302 38
Jendrzejewski Tomasz Ciechanów 85 95 50 45 275 73 97 170 445
Przeorek Jerzy   80 55 50 50 235 69 100 169 404
SUMA   250 245 140 145 780 225 297 522 1302
Oleksik Marcin Paweł   80 85 50 50 265 80 90 170 435 1286 39
Kokoszkiewicz Marian Radom 90 100 45 50 285 46 96 142 427
Kaczor Krzysztof   95 70 50 50 265 60 99 159 424
SUMA   265 255 145 150 815 186 285 471 1286
Zygarowicz Piotr   85 85 50 45 265 74 98 172 437 1280 40
Kluska Piotr Krosno 95 85 40 50 270 71 94 165 435
Gruza Stanisław   70 65 50 40 225 91 92 183 408
SUMA   250 235 140 135 760 236 284 520 1280
Piotrowski Grzegorz   90 90 50 30 260 81 97 178 438 1266 41
Pawlak Wojciech Płock 85 95 50 35 265 67 100 167 432
Witeczek Robert   85 75 45 45 250 53 93 146 396
SUMA   260 260 145 110 775 201 290 491 1266
Wąsowski Kazimierz   90 95 45 45 275 87 95 182 457 1265 42
Wrzaszcz Zbigniew Biała Podlaska 75 85 45 45 250 66 98 164 414
Wąsowski Krzysztof   65 75 45 45 230 70 94 164 394
SUMA   230 255 135 135 755 223 287 510 1265
Feduszko Mariusz   65 85 50 50 250 91 94 185 435 1217 43
Polski Robert Zamość 90 100 35 50 275 58 65 123 398
Kotowski Ryszard   75 85 45 45 250 40 94 134 384
SUMA   230 270 130 145 775 189 253 442 1217
Kaczyński Piotr   90 95 50 50 285 88 98 186 471 921 44
Kaczyński Maciej Ostrołęka 85 90 45 50 270 83 97 180 450
Turczyn Paweł   0 0 0 0 0 0 0 0 0
SUMA   175 185 95 100 555 171 195 366 921

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.