strona główna forum dyskusyjne













Terminarz zawodów 2006

Data Strzelnica Nazwa zawodów Godzina, konkurencje, uwagi
05-Marzec Wolsztyn Puchar Dnia Kobiet 9.00 pełen śrut, 50% kuli
01-Kwiecień Chodzież Puchar Św. Huberta 9.00 pełen śrut * klasyfikacja w 3 grupach
02-Kwiecień Łącko/k.Pakości Puchar Łowczego Okręgu Bydgoskiego  
08-Kwiecień Krzywiń Puchar Wiosny 9.00 pełen wielobój
08-Kwiecień Piotrków Trybunalski Puchar Beretty & Sako 8.00 pełen wielobój zawody centralne
22-Kwiecień Poznań Puchar Św. Huberta 9.00 pełen śrut * klasyfikacja w 3 grupach
22-Kwiecień Bydgoszcz (Osie) V Puchar Łuczniczki 8.00 pełen wielobój zawody centralne
22-Kwiecień Opole (Grudzice) Puchar PZŁ "Łowex" godz. 8:30 50 % Reprezentacje 3 osobowe kół łowieckich
23-Kwiecień Podstolice Memoriał im. B. Matuszewskiego 9.00 pełen śrut, 50% kuli
29-Kwiecień Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
29-Kwiecień Radom (Piastów) Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
29-Kwiecień Bielsko Biała Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
29-Kwiecień Tarnów Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
01-Maj Wolsztyn Puchar Burmistrza Wolsztyna 9.00 pełen wielobój
01-Maj Stajkowo Puchar Wiosny 9.00 pełen śrut, 50 % kozioł
03-Maj Osie Grand Prix  
06-Maj Krzywiń Puchar Św. Huberta 9.00 pełen śrut * klasyfikacja w 3 grupach
06-Maj Radom (Piastów) Puchar FAM Pionki 8.00 pełen wielobój zawody centralne
07-Maj Łącko/k.Pakości Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego  
07-Maj Oborniki Puchar Puszczy Noteckiej 9.00 pełen wielobój
13-Maj Konin Puchar Prezydenta m. Konina 8.00 pełen wielobój zawody centralne
13-Maj Konin (Potażniki) Puchar prezydenta miasta Konina 8.00 pełen wielobój zawody centralne
14-Maj Trzcianka Puchar Sklepu "Łowiecka Brać" z Poznania 9.00 pełen śrut, dzik
14-Maj Opole (Grudzice) Puchar Komisji Strzelectwa Myśliwskiego 8:30 100 % Klasyfikacja w klasie mistrz i powsz. Zawody otwarte.
19-Maj Osie III Puchar www. Łowiecki.pl  
20-Maj Kalisz Memoriał Wiesława Matyśkiewicza 9.00 pełen wielobój
20-Maj Oborniki Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Oborniki 9.00 pełen wielobój
20-Maj Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 8.00 pełen wielobój zawody centralne
21-Maj Poznań Puchar Przewodniczącego ZO PZŁ 9.00 oś - 25 rzutków, 10 dubletów, 10 rzutków na przelotach
27-Maj Poznań Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 8.00 pełen wielobój zawody centralne
27-Maj Poznań XVIII Puchar Targów Poznańskich 8.00 pełen wielobój zawody centralne
28-Maj Osie Zawody Rodzinne  
28-Maj Podstolice Puchar Burmistrza Wrześni 9.00 pełen śrut, 50% kuli
03-Czerwiec Wolsztyn Puchar Św. Huberta 9.00 pełen śrut * klasyfikacja w 3 grupach
03-Czerwiec Bielsko Biała XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. płk I. Stachowiaka 8.00 pełen wielobój zawody centralne
04-Czerwiec Boruszyn Puchar Lasu 9.00 pełen śrut
09-Czerwiec Oborniki III Otwarte Zawody Leśników RDLP Poznań 9.00 pełen wielobój zawody otwarte
10-Czerwiec Wolsztyn Eliminacje LS II runda 8.00 pełen wielobój zawody centralne
10-Czerwiec Poznań (Wolsztyn) Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
10-Czerwiec Ostrołęka (Stępna Michałki) Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
10-Czerwiec Opole (Grudzice) Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 9.00 pełen wielobój zawody centralne
10-Czerwiec Chełm Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
11-Czerwiec Chodzież Puchar firmy HUBERTUS 9.00 pełen wielobój
17-Czerwiec Chodzież Okręgowe Zawody Strzeleckie 8.00 pełen wielobój
17-Czerwiec Kalisz Okręgowe Zawody Strzeleckie 8.00 pełen wielobój
17-Czerwiec Krzywiń Okręgowe Zawody Strzeleckie 8.00 pełen wielobój
17-Czerwiec Poznań Okręgowe Zawody Strzeleckie 8.00 50 % wieloboju
17-Czerwiec Toruń (Glinki) X Puchar Toruńskiej Katarzynki 8.00 pełen wielobój zawody centralne
17-Czerwiec Opole (Grudzice) Zawody Leśników RDLP Katowice 8:30 50 % RDLP Katowice Reprezentacje nadleśnictw + klasyfikacja nadleśniczych
18-Czerwiec Poznań Puchar Przewodniczącego Woj. Sejmiku Łowieckiego w Poznaniu drużyny wystawiają ZO PZŁ
24-Czerwiec Osie VI Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich  
24-Czerwiec Oborniki Puchar Burmistrza Obornik 9.00 pełen wielobój
24-Czerwiec Podstolice Puchar Prezesa Klubu Strzeleckiego \"Trap\" 9.00 pełen śrut, 50% kuli
24-Czerwiec Wolsztyn II Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Sygnalistów Myśliwskich 9.00 50 % śrut bez zająca
24-Czerwiec Kielce (Starachowice) VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 8.00 pełen wielobój zawody centralne
25-Czerwiec Konin Okręgowe Zawody Strzeleckie 8.00 pełen wielobój
27-Czerwiec Poznań Ogólnopolskie Zawody Duszpasterzy 9.00 pełen wielobój
01-Lipiec Trzcianka Puchar Nadnoteckiej Hurtowni Sprzętu Myśliwskiego 9.00 pełen śrut, dzik
01-Lipiec Koszalin (Manowo) IV Puchar Bałtyku 8.00 pełen wielobój zawody centralne
01-Lipiec Warszawa (Suchodół) Puchar Warszawy 8.00 pełen wielobój zawody centralne
02-Lipiec MIędzychód Puchar Sklepu Myśliwskiego w Międzychodzie 8.00 pełen wielobój
08-Lipiec Krzywiń Puchar Lata 9.00 pełen wielobój
08-Lipiec Katowice (Siemianowice) Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 8.00 pełen wielobój zawody centralne
09-Lipiec Tuchola Dni Borów Tucholskich  
15-Lipiec Poznań Ogólnopolskie Zawody Seniorów 9.00 pełen wielobój w 50% zawody centralne
15-Lipiec Słupsk (Miastko) Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
15-Lipiec Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
15-Lipiec Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
15-Lipiec Rzeszów (Bór) Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 8.00 pełen wielobój zawody centralne
15-Lipiec Poznań VIII Ogólnopolskie Zawody Seniorów 8.00 pełen wielobój zawody centralne
16-Lipiec Osie Puchar Wójta gm. Osie  
16-Lipiec Opole (Grudzice) Zawody Okręgowe Kół Łowieckich 8:30 100 % Reprezentacje 3 osobowe kół w klasie powszechnej lub otwartej lub indywidualnie w klasie mistrzowskiej
22-Lipiec Częstochowa (Lubliniec) XXXIX Mistrzostwa PZŁ w klasie Powszechnej 8.00 pełen wielobój zawody centralne
29-Lipiec Podstolice Puchar Starosty Wrzesińskiego 9.00 pełen śrut, 50% kuli
29-Lipiec Trzcianka Puchar Lata 9.00 pełen śrut, dzik
29-Lipiec Suwałki (Giżycko) Puchar Jezior Mazurskich 8.00 pełen wielobój zawody centralne
05-Sierpień Opole (Grudzice) Puchar Opolszczyzny 9.00 pełen wielobój zawody centralne
06-Sierpień Łącko/k.Pakości Puchar Kryształowy  
06-Sierpień Opole (Grudzice) Puchar Firmy "NASTA" i "MAKAMA" 8:00 tylko śrut Compact Parcur Zawody otwarte
12-Sierpień Gdańsk VII Memoriał Adama Kraińskiego 8.00 pełen wielobój zawody centralne
19-Sierpień Oborniki Złoty Rzutek 9.00 3 serie po 15 rzutków na osi
19-Sierpień Podstolice Puchar Burmistrza Nekli 9.00 pełen śrut, 50% kuli
19-Sierpień Olsztyn (Gutkowo) XV Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 8.00 pełen wielobój zawody centralne
19-Sierpień Opole (Grudzice) Puchar ORŁ i Zarządu Okręgowego oraz Rodzin Myśliwych i Seniorów 8:30 100 % Klasyfikacja rodzin. Klasyfikacja seniorów. Klasyfikacja ogólna. Zawody otwarte.
20-Sierpień Tuchola Złoty Liść Dębu  
26-Sierpień Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 8.00 pełen wielobój zawody centralne
26-Sierpień Wolsztyn Puchar Lata 9.00 pełen wielobój
26-Sierpień Kalisz (Wolica) Puchar Grodu nad Prosną 8.00 pełen wielobój zawody centralne
27-Sierpień Chodzież Puchar Żniwny 9.00 pełen śrut, dzik
02-Wrzesień Osie Otwarte Mistrzostwa Polski Lekarzy  
02-Wrzesień Chodzież Finał Ligi Strzeleckiej 8.00 pełen wielobój zawody centralne
02-Wrzesień Piła VII Finał Ligi Strzeleckiej 8.00 pełen wielobój zawody centralne
03-Wrzesień Międzychód Puchar Starosty Międzychodu 9.00 pełen wielobój
09-Wrzesień Boruszyn Puchar firmy WALKO 9.00 pełen śrut
09-Wrzesień Konin Puchar Prezesa Okręgowej Rady Łowieckiej w Koninie 9.00 pełen wielobój
09-Wrzesień Zielona Góra XXII Puchar Winobrania 8.00 pełen wielobój zawody centralne
09-Wrzesień Chełm XII Turniej Chmielakowy 8.00 pełen wielobój zawody centralne
09-Wrzesień Opole (Grudzice) Puchar "Złotego Byka" 9:00 100 % Zawody otwarte
10-Wrzesień Rytel Puchar Borów Tucholskich  
10-Wrzesień Poznań Puchar firmy HEYM 8.00 pełen wielobój nagroda główna- broń firmy HEYM
16-Wrzesień Ostrołęka (Stępna Michałki) Puchar Puszczy Kurpiowskiej 8.00 pełen wielobój zawody centralne
17-Wrzesień Kalisz Puchar Starosty Kaliskiego 9.00 pełen wielobój
23-Wrzesień Podstolice Puchar Ziemi Wrzesińskiej 9.00 pełen śrut, 50% kuli
23-Wrzesień Wrocław Puchar Jesieni 8.00 pełen wielobój zawody centralne
24-Wrzesień Łącko/k.Pakosci Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego  
24-Wrzesień Poznań Rodzinne strzelanie 9.00 pełen śrut
30-Wrzesień Rytel Błękitna Wstęga Brdy  
30-Wrzesień Krzywiń Puchar Jesieni 9.00 pełen wielobój
30-Wrzesień Kielce (Starachowice) Puchar DyMarzecek Świętokrzyskich 8.00 pełen wielobój zawody centralne
01-Październik Łącko/k.Pakosci Puchar Prezesa Okręgowej Rady  
01-Październik Międzychód Mistrz Konkurencji 9.00 pełen wielobój
07-Październik Wolsztyn Puchar Starosty Wolsztyna 9.00 pełen śrut
08-Październik Trzcianka Puchar Jesieni 9.00 pełen śrut +dzik
14-Październik Podstolice Strzelanie Nocne 19.00 4 serie po 10 rzutków na osi
22-Październik Stajkowo Puchar Dziadka 9.00 pełen śrut


Terminarz Zawodów strzeleckich ORŁ 2006
Termin Nazwa Konkurencje Klasa Strzelnica Odpowiedzialny
30.04.2006 godz. 8:30 Puchar Husqvarny Hubertech Katowice 6-cio bój mistrzowska i powszechna Siemianowice-Bańgów M. Bogdański tel. 601 450 835
14.05.2006
godz. 8:30
Zawody Okręgowe o Puchar Prezesa ORŁ oraz Łowczego Okręgowego PZŁ 6-cio bój mistrzowska, powszechna oraz reprezentacje kół łowieckich Siemianowice-Bańgów R. Bernacki
tel. 601 402 723
28.05.2006
godz. 8:30
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego
śrut 60 pkt. mistrzowska i powszechna Orzesze J. Górnik, P. Hetmańczyk
tel. 606 814 762, 603 119 751
11.06.2006 godz. 8:30 Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śl. 6-cio bój mistrzowska i powszechna Siemianowice-Bańgów E. Bałaga
tel. 506 091 009
18.06.2006
godz. 8:30
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego śrut
60 pkt.
mistrzowska i powszechna Jaworzno J. Górnik, P. Hetmańczyk
tel. 606 814 762, 603 119 751
02.07.2006
godz. 8:30
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego śrut
60 pkt.
mistrzowska i powszechna Rybnik-Paruszowiec J. Górnik, P. Hetmańczyk
tel. 606 814 762, 603 119 751
08.07.2006
godz. 8:30
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 6-cio bój mistrzowska i powszechna  Siemianowice-Bańgów R. Bernacki
tel. 601 402 723
27.08.2006
godz. 8:30
Turniej Czterech Strzelnic im. A. Ciemniewskiego FINAŁ śrut
60 pkt.
mistrzowska i powszechna Siemianowice-Bańgów J. Górnik, P. Hetmańczyk
tel. 606 814 762, 603 119 751
17.09.2006
godz. 8:30
Zawody BOTANG Team & DREAM Team Siemianowice-Bańgów M. Pluciński
tel. 693 836 996
08.10.2006
godz. 8:30
Zawody Komisji Strzeleckiej ORŁ o Puchar Św. Huberta, Puchar Seniora, Puchar Rodzinny 6-cio bój mistrzowska, powszechna, seniorów, zespołów Siemianowice-Bańgów R. Bernacki
tel. 601 402 723
Inne zawody w strzelaniach myśliwskich organizowane w okręgu katowickim w 2006 r.
01.05.2006
godz. 8:30
Majówka Strzelecka śrut otwarta Rybnik-Paruszowiec R. Paszenda
tel. 600 472 232
11.06.2006
godz. 8:30
Zawody Rejonu Rybnickiego 4-ro bój śrut mistrzowska, powszechna Rybnik-Paruszowiec R. Paszenda
tel. 600 472 232
18.06.2006
godz. 8:30
Zawody o Puchar Prezesa PKE Katowice 4-ro bój śrut mistrzowska, powszechna Jaworzno A. Kozakiewicz tel. 602 707 697
06.08.2006
godz. 8:30
Puchar Lata 4-ro bój
śrut
mistrzowska, powszechna Rybnik-Paruszowiec R. Paszenda
tel. 600 472 232
03.09.2006
godz. 8:30
Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik 4-ro bój
śrut
otwarta Rybnik-Paruszowiec R. Paszenda
tel. 600 472 232

TERMINARZ ZAWODÓW OKRĘG WROCŁAW W 2006 ROKU
Data Strzelnica Nazwa zawodów Godzina, konkurencje, uwagi
04 marzec Wrocław Bałwanki 9.00 pełen śrut
22 kwietnia Wrocław Memoriał płk. Becka 9.00 pełen wielobój
14 maja Wrocław Zawody Okręgowe 9.00 pełen wielobój
23 wrzesień Wrocław Puchar Jesieni 8.00 pełen wielobój zawody centralne


TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH ORGANIZOWANYCH NA STRZELNICY W LUBISZYNIE W 2006r
      ORGANIZATOR
Lp. NAZWA ZAWODÓW TERMIN ZO PZŁ W GORZOWIE WLKP. KIEROWNICTWO STRZELNICY
1 PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO ZO PZŁ 25.03 X  
2 PUCHAR WÓJTA GMINY LUBISZYN 9.04   X
3 PUCHAR PREZYDENTA GORZOWA WLKP. 23.04   X
4 ELIMINACJE LIGI STRZELECKIEJ I runda 29.04 X  
5 PUCHAR WOJEWODY LUBUSKIEGO 14.05   X
6 MISTRZOSTWA OKRĘGU GORZOWSKIEGO 20.05 X  
7 PUCHAR PREZESA OKRĘGOWEJ RADY ŁOWIECKIEJ 18.06 X  
8 PUCHAR PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI STRZELECKIEJ ZO PZŁ 2.07         X         
9           PUCHAR STAROSTY GORZOWSKIEGO 6.08          X
  WSZYSTKIE IMPREZY ROZPOCZYNAJĄ SIĘ O GODZINIE 9.30                   
           OKRĘGOWA STRZELNICA MYŚLIWSKA   66-433 LUBISZYN UL. DĘBOWA 1 tel.095 7311823 kom.504 245 225


KROTOSZYN
09 kwietnia Krotoszyn Puchar Krotoszyńskiej Wiosny 9.00 pełen wielobój klasyfikacja mistrzowska i powszechna
23 kwietnia Krotoszyn Puchar Prezesa K.Ł. Knieja 9.00 pełen wielobój klasyfikacja mistrzowska i powszechna
01 maj Krotoszyn Puchar Huberta Rycha i Marycha 9.00 pełen wielobój klasyfikacja mistrzowska i powszechna
21 maj Krotoszyn Puchar Starosty Krotoszyńskiego 9.00 pełen wielobój klasyfikacja mistrzowska i powszechna
11 czerwiec Krotoszyn Puchar Burmistrza Krotoszyna 9.00 pełen wielobój klasyfikacja mistrzowska i powszechna
23 lipca Krotoszyn Puchar Krotoszyńskiego Lata 9.00 pełen wielobój klasyfikacja mistrzowska i powszechna
06 grudnia Krotoszyn Puchar Mikołajkowy 9.00 pełen śrut klasyfikacja mistrzowska i powszechna


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.