strona główna forum dyskusyjne














VII Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w Klasie Mistrzowskiej
16-17.06.2007 Zielona Góra


Klasyfikacja indywidualna

Miej.Imię i NazwiskoKlKrągPrzelotyZającŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Załoga PawełM10010045502959699195490
2Szugajew MichałM95100505029592100192487
3Grabałowski ZbigniewM100100455029591100191486
4Szerszenowicz TomaszM9595505029089100189479
5Górski HenrykM9095505028594100194479
6Bialic JuliuszM959550502908999188478
7Nowicki KarolM90100455028593100193478
8Pypłacz MaciejM1009550502958399182477
9Kraiński PiotrM909550502859399192477
10Szerszenowicz JacekM9510050502958299181476
11Skibiak DariuszM9095505028591100191476
12Isaryk SergiejM9510050452908698184474
13Baliński RomanM9510050502958098178473
14Bekasiak SzymonM100100505030072100172472
15Dudek StanisławM8510050502859196187472
16Szymański AndrzejM10010050503007397170470
17Jachimiak Jan LeszekM85100505028585100185470
18Bernacki RomanM1009550502957698174469
19Górnik JerzyM959550502908297179469
20Zawiślan MarcinM909550502858697183468
21Pietrusza WojciechM9095504528088100188468
22Kaczyński MaciejM9010050452858399182467
23Przeorek JerzyM1008050502808998187467
24Czajkowski GrzegorzM909550452809195186466
25Mizerski MaciejM959050452809194185465
26Buniowski PawełM959050502858099179464
27Buda MarekM859550502808698184464
28Tuszkowski RyszardM8585505027094100194464
29Kuzior RomanM7595505027094100194464
30Włodarczyk RemigiuszM959050502858098178463
31Ropiński PawełM80100505028083100183463
32Cybula RyszardM859050502759098188463
33Sołowiej CezaryM909045502758998187462
34Huminiak TomaszM959550502907398171461
35Krasicki PiotrM959550502907299171461
36Czerski PawełM8510050502857799176461
37Rusiecki MirosławM859050502758898186461
38Rudnicki MarcinM7510050502758699185460
39Dyczkowski RafałM9510050402857797174459
40Karpiński KrzysztofM909050502808198179459
41Ottomański EdwardM859050502759094184459
42Kruszyński DariuszM9510050502956697163458
43Radzimski LeszekM8595505028078100178458
44Gęsiarz SzymonM908550502758598183458
45Ziemiński HenrykM909550502858191172457
46Montowski ZbyszkoM85100505028572100172457
47Pawliszak WojciechM8595505028077100177457
48Dzidowski RafałM909045502758597182457
49Modrzejewski JacekM1009050452857199170455
50Demski WitoldM7590505026590100190455
51Bella AleksanderM809050502708599184454
52Góral MariuszM8590454526589100189454
53Wszałkowski WojciechM8510045502807895173453
54Bęćkowski JarosławM80100505028073100173453
55Kamiński JerzyM809545502708598183453
56Nieradka BogdanM909550502856998167452
57Jarecki JacekM909050502807399172452
58Adamczyk BartoszM859050502758196177452
59Sztuczka JanuszM859545502758194175450
60Barszcz JerzyM7010050502708496180450
61Brania PiotrM859050502757896174449
62Patelski PiotrM858550502708099179449
63Szczęch KrzysztofM759050502658599184449
64Czerwień JózefM909050502806999168448
65Siegień MarekM958050502757895173448
66Różański LeszekM909045502758390173448
67Caputa ZbigniewM859050502758093173448
68Lubecki WłodzimierzM758550452559499193448
69Lissowski KrzysztofM859550502807196167447
70Bogaczyński GrzegorzM908550502757795172447
71Posłuszny MarekM908050502708493177447
72Lityński ŁukaszM809050502708097177447
73Turczyn PawełM9070455025592100192447
74Malinowski WaldemarM9585455027571100171446
75Łyczykowski KrzysztofM9580505027571100171446
76Kurzac SławomirM709050502608997186446
77Witak HubertM8095505027570100170445
78Kryszkiewicz HubertM858550502707897175445
79Nowak LechM709550502658199180445
80Karpiński AndrzejM808050502608798185445
81Prill TomaszM759045502608798185445
82Mierzejewski JacekM1008050502806599164444
83Matysiewicz JarosławM959050452807589164444
84Gawdzik MichałM7095505026579100179444
85Pióro RobertM959050502856890158443
86Kokoszkiewicz MarianM909050452756999168443
87Ziomek MarekM9080504526578100178443
88Daukszys TadeuszM758050502559098188443
89Kozłowski JanM959050352707597172442
90Pudełko JanuszM808550502657899177442
91Oleksik Marcin PawełM809550502756898166441
92Bać StanisławM908050502707299171441
93Mirek RyszardM858550502707497171441
94Łakomy WojciechM759050502657799176441
95Onopiak RyszardM809545452657699175440
96Kukułka KarolM858045452558798185440
97Snopek ŁukaszM809050502707297169439
98Supeł KrzysztofM809045502658391174439
99Daniec JanM858045502608693179439
100Rafalski MaciejM908550502756697163438
101Miotła GrzegorzM758550502608197178438
102Brzdęk JacekM857550452558499183438
103Fiebig MarianM709045502558994183438
104Adamiak ZenonM709045502558895183438
105Bielecki DariuszM859050502757092162437
106Wermiński WojciechM809050452657795172437
107Stokłosa AndrzejM9010050402806195156436
108Zygarowicz PiotrM909040502706799166436
109Inglot WitoldM858050502657497171436
110Piotrowski GrzegorzM859550502806293155435
111Paluch JanM958050402657496170435
112Cieplik WaldemarM9065504525085100185435
113Bąkowski JacekM758045502508699185435
114Burak AndrzejM908550502756198159434
115Kamiński RyszardM959550252657297169434
116Januszewski PawełM859050402658782169434
117Szewczuk ZbigniewM808050452558494178433
118Szurik ArturM8510050502855097147432
119Siejka PiotrM908550502756691157432
120Jakubiak PawełM759050452607695171431
121Buda PrzemysławM809050352557799176431
122Sawicz AlbertM857540502508398181431
123Pawlak WojciechM858050452607397170430
124Sztangierski PawełM959050502857470144429
125Szugajew AndrzejM758045502508396179429
126Wiśniewski MarekM658045502409099189429
127Hanusz WojciechM809550502755697153428
128Piotrowski KrzysztofM808550502657192163428
129Lichomski HubertM808540452508296178428
130Skrzypczyński GrzegorzM909550402755794151426
131Jaślanek MichałM908050452656299161426
132Gorgoń AndrzejM958050352607195166426
133Komosiński MarcinM709550402557299171426
134Jaczyński Waldemar, PiotrM809050402606995164424
135Danek WłodzimierzM709550502655999158423
136Cichy DariuszM807050452458098178423
137Jurasz RomanM808545502607983162422
138Biereśniewicz WacławM759550502705596151421
139Wlazło PawełM8080505026061100161421
140Wrzaszcz ZbigniewM808050452557096166421
141Barański PawełM757545502458690176421
142Kwiatkowski WłodzimierzM757545502457799176421
143Warszewski KarolM707045452309299191421
144Jędros WitoldM858550502705793150420
145Pogorzelski PawełM709050502606397160420
146Szkopek HubertM859050502756282144419
147Wójs ArturM7085504024574100174419
148Mizerski ZbigniewM709550502655895153418
149Wójs KrzysztofM708550452507494168418
150Niczyporuk LeszekM907050502606788155415
151Damaz WiesławM906545452457098168413
152Wąsowski KazimierzM658050502456899167412
153Rozpondek LeszekM807550502556689155410
154Kluz MirosławM758050452507189160410
155Kaczmarzyk GrzegorzM658550502505999158408
156Kubiak PawełM708050402406799166406
157Mucho AndrzejM707550452407293165405
158Furczoń Jan MarianM709050452557075145400
159Białobrzeski ArturM758050502555291143398
160Kantyka MarianM707550502455298150395
161Urbanek PawełM806550452405798155395
162Terlecki JacekM807550302358377160395
163Wenerski AndrzejM907050452554791138393
164Marona WiesławM608050502405992151391
165Rupiński LeszekM858045452554983132387
166Kwiatkowski WiesławM08050501807996175355
167Wojtylak WłodzimierzM000004804848


Klasyfikacja drużynowa
Nazwisko i Imię Kl.   Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Załoga Paweł M   100 100 45 50 295 96 99 195 490 1439 1
Grabałowski Zbigniew M Piotrków Trybunalski 100 100 45 50 295 91 100 191 486
Cybula Ryszard M   90 85 50 50 275 90 98 188 463
SUMA     290 285 140 150 865 277 297 574 1439
Szerszenowicz Tomasz M   95 95 50 50 290 89 100 189 479 1408 2
Szerszenowicz Jacek M Słupsk 100 95 50 50 295 82 99 181 476
Wszałkowski Wojciech M   100 85 45 50 280 78 95 173 453
SUMA     295 275 145 150 865 249 294 543 1408
Bialic Juliusz M   95 95 50 50 290 89 99 188 478 1405 3
Jachimiak Jan Leszek M Gorzów Wielkopolski 100 85 50 50 285 85 100 185 470
Pawliszak Wojciech M   95 85 50 50 280 77 100 177 457
SUMA     290 265 150 150 855 251 299 550 1405
Pypłacz Maciej M   95 100 50 50 295 83 99 182 477 1404 4
Kuzior Roman M Opole 95 75 50 50 270 94 100 194 464
Włodarczyk Remigiusz M   90 95 50 50 285 80 98 178 463
SUMA     280 270 150 150 850 257 297 554 1404
Górski Henryk M   95 90 50 50 285 94 100 194 479 1400 5
Dudek Stanisław M Tarnobrzeg 100 85 50 50 285 91 96 187 472
Szczęch Krzysztof M   90 75 50 50 265 85 99 184 449
SUMA     285 250 150 150 835 270 295 565 1400
Czajkowski Grzegorz M   95 90 50 45 280 91 95 186 466 1388 6
Huminiak Tomasz M Wrocław 95 95 50 50 290 73 98 171 461
Czerski Paweł M   100 85 50 50 285 77 99 176 461
SUMA     290 270 150 145 855 241 292 533 1388
Szugajew Michał M   100 95 50 50 295 92 100 192 487 1383 7
Przeorek Jerzy M Ciechanów 80 100 50 50 280 89 98 187 467
Szugajew Andrzej M   80 75 45 50 250 83 96 179 429
SUMA     260 270 145 150 825 264 294 558 1383
Isaryk Sergiej M   100 95 50 45 290 86 98 184 474 1377 8
Montowski Zbyszko M Bydgoszcz 100 85 50 50 285 72 100 172 457
Malinowski Waldemar M   85 95 45 50 275 71 100 171 446
SUMA     285 275 145 145 850 229 298 527 1377
Baliński Roman M   100 95 50 50 295 80 98 178 473 1370 9
Patelski Piotr M Sieradz 85 85 50 50 270 80 99 179 449
Różański Leszek M   90 90 45 50 275 83 90 173 448
SUMA     275 270 145 150 840 243 287 530 1370
Bekasiak Szymon M   100 100 50 50 300 72 100 172 472 1363 10
Bęćkowski Jarosław M Szczecin 100 80 50 50 280 73 100 173 453
Brzdęk Jacek M   75 85 50 45 255 84 99 183 438
SUMA     275 265 150 145 835 229 299 528 1363
Nowicki Karol M   100 90 45 50 285 93 100 193 478 1363 11
Mierzejewski Jacek M Olsztyn 80 100 50 50 280 65 99 164 444
Łakomy Wojciech M   90 75 50 50 265 77 99 176 441
SUMA     270 265 145 150 830 235 298 533 1363
Pietrusza Wojciech M   95 90 50 45 280 88 100 188 468 1362 12
Czerwień Józef M Piła 90 90 50 50 280 69 99 168 448
Kurzac Sławomir M   90 70 50 50 260 89 97 186 446
SUMA     275 250 150 145 820 246 296 542 1362
Skibiak Dariusz M   95 90 50 50 285 91 100 191 476 1361 13
Prill Tomasz M Elbląg 90 75 45 50 260 87 98 185 445
Onopiak Ryszard M   95 80 45 45 265 76 99 175 440
SUMA     280 245 140 145 810 254 297 551 1361
Bernacki Roman M   95 100 50 50 295 76 98 174 469 1359 14
Łyczykowski Krzysztof M Katowice 80 95 50 50 275 71 100 171 446
Gawdzik Michał M   95 70 50 50 265 79 100 179 444
SUMA     270 265 150 150 835 226 298 524 1359
Tuszkowski Ryszard M   85 85 50 50 270 94 100 194 464 1354 15
Ottomański Edward M Suwałki 90 85 50 50 275 90 94 184 459
Jakubiak Paweł M   90 75 50 45 260 76 95 171 431
SUMA     265 245 150 145 805 260 289 549 1354
Rudnicki Marcin M   100 75 50 50 275 86 99 185 460 1348 16
Karpiński Krzysztof M Toruń 90 90 50 50 280 81 98 179 459
Wiśniewski Marek M   80 65 45 50 240 90 99 189 429
SUMA     270 230 145 150 795 257 296 553 1348
Buda Marek M   95 85 50 50 280 86 98 184 464 1347 17
Dzidowski Rafał M Zielona Góra 90 90 45 50 275 85 97 182 457
Jaślanek Michał M   80 90 50 45 265 62 99 161 426
SUMA     265 265 145 145 820 233 294 527 1347
Dyczkowski Rafał M   100 95 50 40 285 77 97 174 459 1343 18
Kokoszkiewicz Marian M Radom 90 90 50 45 275 69 99 168 443
Oleksik Marcin Paweł M   95 80 50 50 275 68 98 166 441
SUMA     285 265 150 135 835 214 294 508 1343
Sołowiej Cezary M   90 90 45 50 275 89 98 187 462 1341 19
Witak Hubert M Białystok 95 80 50 50 275 70 100 170 445
Burak Andrzej M   85 90 50 50 275 61 98 159 434
SUMA     270 260 145 150 825 220 296 516 1341
Kraiński Piotr M   95 90 50 50 285 93 99 192 477 1340 20
Lubecki Włodzimierz M Gdańsk 85 75 50 45 255 94 99 193 448
Niczyporuk Leszek M   70 90 50 50 260 67 88 155 415
SUMA     250 255 150 145 800 254 286 540 1340
Brania Piotr M   90 85 50 50 275 78 96 174 449 1334 21
Lityński Łukasz M Legnica 90 80 50 50 270 80 97 177 447
Adamiak Zenon M   90 70 45 50 255 88 95 183 438
SUMA     270 235 145 150 800 246 288 534 1334
Demski Witold M   90 75 50 50 265 90 100 190 455 1333 22
Mirek Ryszard M Przemyśl 85 85 50 50 270 74 97 171 441
Bielecki Dariusz M   90 85 50 50 275 70 92 162 437
SUMA     265 245 150 150 810 234 289 523 1333
Rusiecki Mirosław M   90 85 50 50 275 88 98 186 461 1333 23
Matysiewicz Jarosław M Łomża 90 95 50 45 280 75 89 164 444
Lichomski Hubert M   85 80 40 45 250 82 96 178 428
SUMA     265 260 140 140 805 245 283 528 1333
Siegień Marek M   80 95 50 50 275 78 95 173 448 1330 24
Bogaczyński Grzegorz M Kalisz 85 90 50 50 275 77 95 172 447
Bąkowski Jacek M   80 75 45 50 250 86 99 185 435
SUMA     245 260 145 150 800 241 289 530 1330
Krasicki Piotr M   95 95 50 50 290 72 99 171 461 1330 25
Fiebig Marian M Zielona Góra II 90 70 45 50 255 89 94 183 438
Buda Przemysław M   90 80 50 35 255 77 99 176 431
SUMA     275 245 145 135 800 238 292 530 1330
Kruszyński Dariusz M   100 95 50 50 295 66 97 163 458 1329 26
Barszcz Jerzy M Kielce 100 70 50 50 270 84 96 180 450
Wlazło Paweł M   80 80 50 50 260 61 100 161 421
SUMA     280 245 150 150 825 211 293 504 1329
Mizerski Maciej M   90 95 50 45 280 91 94 185 465 1321 27
Miotła Grzegorz M Lublin 85 75 50 50 260 81 97 178 438
Mizerski Zbigniew M   95 70 50 50 265 58 95 153 418
SUMA     270 240 150 145 805 230 286 516 1321
Daukszys Tadeusz M   80 75 50 50 255 90 98 188 443 1321 28
Kukułka Karol M Łódź 80 85 45 45 255 87 98 185 440
Rafalski Maciej M   85 90 50 50 275 66 97 163 438
SUMA     245 250 145 145 785 243 293 536 1321
Posłuszny Marek M   80 90 50 50 270 84 93 177 447 1318 29
Nowak Lech M Poznań 95 70 50 50 265 81 99 180 445
Komosiński Marcin M   95 70 50 40 255 72 99 171 426
SUMA     270 230 150 140 790 237 291 528 1318
Kaczyński Maciej M   100 90 50 45 285 83 99 182 467 1312 30
Turczyn Paweł M Ostrołęka 70 90 45 50 255 92 100 192 447
Białobrzeski Artur M   80 75 50 50 255 52 91 143 398
SUMA     250 255 145 145 795 227 290 517 1312
Szymański Andrzej M   100 100 50 50 300 73 97 170 470 1312 31
Pudełko Janusz M Kraków 85 80 50 50 265 78 99 177 442
Furczoń Jan Marian M   90 70 50 45 255 70 75 145 400
SUMA     275 250 150 145 820 221 271 492 1312
Pióro Robert M   90 95 50 50 285 68 90 158 443 1310 32
Supeł Krzysztof M Siedlce 90 80 45 50 265 83 91 174 439
Hanusz Wojciech M   95 80 50 50 275 56 97 153 428
SUMA     275 255 145 150 825 207 278 485 1310
Wermiński Wojciech M   90 80 50 45 265 77 95 172 437 1309 33
Inglot Witold M Krosno 80 85 50 50 265 74 97 171 436
Zygarowicz Piotr M   90 90 40 50 270 67 99 166 436
SUMA     260 255 140 145 800 218 291 509 1309
Ziemiński Henryk M   95 90 50 50 285 81 91 172 457 1308 34
Bać Stanisław M Rzeszów 80 90 50 50 270 72 99 171 441
Kluz Mirosław M   80 75 50 45 250 71 89 160 410
SUMA     255 255 150 145 805 224 279 503 1308
Zawiślan Marcin M   95 90 50 50 285 86 97 183 468 1305 35
Wójs Artur M Nowy Sącz 85 70 50 40 245 74 100 174 419
Wójs Krzysztof M   85 70 50 45 250 74 94 168 418
SUMA     265 230 150 135 780 234 291 525 1305
Gęsiarz Szymon M   85 90 50 50 275 85 98 183 458 1297 36
Sztangierski Paweł M Częstochowa 90 95 50 50 285 74 70 144 429
Rozpondek Leszek M   75 80 50 50 255 66 89 155 410
SUMA     250 265 150 150 815 225 257 482 1297
Caputa Zbigniew M   90 85 50 50 275 80 93 173 448 1295 37
Gorgoń Andrzej M Wałbrzych 80 95 50 35 260 71 95 166 426
Biereśniewicz Wacław M   95 75 50 50 270 55 96 151 421
SUMA     265 255 150 135 805 206 284 490 1295
Kamiński Ryszard M   95 95 50 25 265 72 97 169 434 1287 38
Siejka Piotr M Warszawa 85 90 50 50 275 66 91 157 432
Kwiatkowski Włodzimierz M   75 75 45 50 245 77 99 176 421
SUMA     255 260 145 125 785 215 287 502 1287
Piotrowski Grzegorz M   95 85 50 50 280 62 93 155 435 1284 39
Pawlak Wojciech M Płock 80 85 50 45 260 73 97 170 430
Szkopek Hubert M   90 85 50 50 275 62 82 144 419
SUMA     265 255 150 145 815 197 272 469 1284
Stokłosa Andrzej M   100 90 50 40 280 61 95 156 436 1279 40
Paluch Jan M Bielsko Biała 80 95 50 40 265 74 96 170 435
Kaczmarzyk Grzegorz M   85 65 50 50 250 59 99 158 408
SUMA     265 250 150 130 795 194 290 484 1279
Szewczuk Zbigniew M   80 80 50 45 255 84 94 178 433 1266 41
Wrzaszcz Zbigniew M Biała Podlaska 80 80 50 45 255 70 96 166 421
Wąsowski Kazimierz M   80 65 50 50 245 68 99 167 412
SUMA     240 225 150 140 755 222 289 511 1266
Snopek Łukasz M   90 80 50 50 270 72 97 169 439 1247 42
Damaz Wiesław M Skierniewice 65 90 45 45 245 70 98 168 413
Urbanek Paweł M   65 80 50 45 240 57 98 155 395
SUMA     220 250 145 140 755 199 293 492 1247
Sawicz Albert M   75 85 40 50 250 83 98 181 431 1230 43
Kubiak Paweł M Koszalin 80 70 50 40 240 67 99 166 406
Wenerski Andrzej M   70 90 50 45 255 47 91 138 393
SUMA     225 245 140 135 745 197 288 485 1230
Pogorzelski Paweł M   90 70 50 50 260 63 97 160 420 1206 44
Terlecki Jacek M Jelenia Góra 75 80 50 30 235 83 77 160 395
Marona Wiesław M   80 60 50 50 240 59 92 151 391
SUMA     245 210 150 130 735 205 266 471 1206


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.