strona główna forum dyskusyjne


VIII OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI
LEKARZY
W STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM OSIE 2007


Komitet Organizacyjny VIII Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Lekarzy w Strzelectwie Myśliwskim oraz Prezydium Bydgoskiej Izby Lekarskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej - ósmej edycji zawodów odbywających się pod patronatem Naczelnej i Bydgoskiej Izby Lekarskiej oraz Telewizji Polskiej Bydgoszcz, w dniach 31.08-02.09.2007r.

Nasze spotkanie rozpoczniemy imprezą plenerową, integracyjną środowiska lekarskiego pod hasłem LEKBIESIADKA OSIE 2007, która odbędzie się w piątek (31.08.2007) na strzelnicy w Osiu - malowniczej miejscowości nad Zalewem Wdeckim, w samym sercu Borów Tucholskich w Województwie Kujawsko-Pomorskim. Po serdecznym powitaniu uczestników o godz. 18 i krótkich informacji regionalnych z ust samego Wójta Gminy Osie szybciutko przejdziemy do ogniska, gdzie gościem honorowym będzie dzik z rusztu w towarzystwie bigosu, karkówki i wyrobów grupy piwowarskiej Carlsberg Polska, a biesiada będzie trwała do białego rana przy muzyce i myśliwskich opowieściach. W programie imprezy wśród wielu atrakcji koncert Zespołu Sygnalistów Polskiego Związku Łowieckiego, pokaz musztry i koncert Reprezentacyjnej Orkiestry Pomorskiego Okręgu Wojskowego, prezentacja przez aktualnego Mistrza Polski konkurencji trap olimpijski, oraz pokaz sprawności terenowej samochodów ze stajni Mitsubishi oddanych do dyspozycji uczestników przez firmę Moto-Champ z Bydgoszczy. Każdy z uczestników będzie miał okazję spróbować swoich sił w strzelaniu do rzutków w konkurencji Trap Olimpijski ( broń i amunicję zapewniają organizatorzy ) oraz za sterami maszyny z napędem 4x4. Całość spotkania uświetnimy pokazem sztucznych ogni.

Oficjalne otwarcie zawodów w sobotę o godz. 09.00.Zawody rozgrywane będą w klasie otwartej i powszechnej, indywidualnie oraz drużynowo (reprezentacje trzy-osobowe Regionalnych Izb Lekarskich -wyniki strzelań śrutowych) z osobną klasyfikacją dla sympatyków naszego środowiska uczestniczących w zawodach. Osoby towarzyszące nie zainteresowane zawodami zaprosimy na rejs statkiem po zalewie Wdeckim lub fakultatywną wycieczkę autokarowa po Borach Tucholskich czy przepięknej starówce Torunia -decyzja należy do uczestników.

Po zakończeniu zawodów o godz. 20.00 kolacja towarzyska w sali bankietowej ośrodka Perła - obowiązują stroje wieczorowe. Spotkanie towarzyskie odbędzie się w atmosferze wieczoru szkockiego, w trakcie którego zostaną zaprezentowane stare i nowe trendy w degustacji whisky, a narratorem będzie sam Johnnie Walker.

W niedzielę o godz. 10.00 zorganizowane zostaną dla wszystkich chętnych zawody wędkarskie w połowie pstrąga na stawach w dorzeczu Brdy. Złowione pstrągi zostaną podane na obiad po zakończeniu zawodów.

Zapraszamy do udziału w imprezie wraz z całą rodziną.

Do dyspozycji zawodników i ich rodzin, oraz sympatyków naszej imprezy będzie cała baza turystyczna kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego PERŁA w Tleniu 3 km od strzelnicy (obiekt hotelowy, ogrzewany z restauracją, pokoje 1-2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym) Zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2006r z pełnym adresem prosimy kierować:

Listownie- Klinika Ortopedii AM w Bydgoszczy 85-094 Skłodowskiej-Curie 9
Internet - jedmar@ozzl.org.pl
Telefonicznie ( sms ) +48601993222
Po otrzymaniu zgłoszenia wyślemy na podane nazwisko i adres tradycyjną ankietę uczestnika

Serdecznie zapraszamy !!!!

UWAGA !!! Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do zmian programowych w zależności od ilości zgłoszeń uczestników

"DARZ BÓR"
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Dr n med. Marek Jedwabiński

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.