strona główna forum dyskusyjne














Najlepsze uzyskane wyniki w sezonie strzeleckim 2007


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew KKKŁ 100 100 50 50 300 95 100 195 495
2 Kraiński Piotr 09.06 100 100 50 50 300 93 100 193 493
3 Grabałowski Zbigniew 15.04 100 100 50 50 300 93 98 191 491
4 Załoga Paweł MPM 100 100 45 50 295 96 99 195 490
5 Załoga Paweł 12.05 100 95 50 50 295 94 100 194 489
6 Nowicki Karol 29.09 100 100 *50 *50 *300 89 100 189 489
7 Prill Tomasz Finał Ligi 95 95 50 50 290 99 100 199 489
8 Montowski Zbyszko 09.06 95 100 50 50 295 95 98 193 488
9 Kraiński Piotr 11.08 100 95 50 50 295 95 98 193 488
10 Szugajew Michał MPM 95 100 50 50 295 92 100 192 487
11 Kraiński Piotr 28.07 95 100 50 50 295 92 99 191 486
12 Grabałowski Zbigniew MPM 100 100 45 50 295 91 100 191 486
13 Włodarczyk Remigiusz 07.07 100 100 50 50 300 86 99 185 485
14 Witak Hubert 15.04 95 100 50 50 295 92 98 190 485
15 Górski Henryk I Edycja 100 95 50 50 295 90 100 190 485
16 Ostrowski Jan 30.06 95 100 50 50 295 92 97 189 484
17 Górski Henryk 15.04 95 95 50 50 290 94 100 194 484
18 Górski Henryk 28.04 95 95 50 50 290 94 100 194 484
19 Górski Henryk 11.08 100 90 50 50 290 94 100 194 484
20 Gawdzik Michał III Edycja 100 95 50 50 295 90 99 189 484
21 Prill Tomasz 09.06 100 90 50 50 290 94 99 193 483
22 Przeorek Jerzy 15.04 95 95 50 50 290 93 100 193 483
23 Załoga Paweł 15.04 90 100 50 50 290 93 100 193 483
24 Mróz Szymon Finał Ligi 100 100 45 50 295 90 98 188 483
25 Górski Henryk III Edycja 90 95 50 50 285 98 100 198 483
26 Kamola Piotr III Edycja 95 100 50 50 295 89 99 188 483
27 Pypłacz Maciej 09.06 100 100 50 50 300 84 98 182 482
28 Włodarczyk Remigiusz 19.05 95 100 50 45 290 93 99 192 482
29 Załoga Paweł Finał Ligi 100 95 50 45 290 93 99 192 482
30 Łakomy Wojciech II Edycja 100 100 50 50 300 83 99 182 482
31 Komarewski Tomasz II Edycja 95 100 50 50 295 88 99 187 482
32 Szugajew Michał II Edycja 100 95 50 45 290 92 100 192 482
33 Górski Henryk 30.06 95 95 50 50 290 91 100 191 481
34 Włodarczyk Remigiusz 09.06 100 95 50 50 295 88 98 186 481
35 Czerski Paweł 15.04 90 100 50 50 290 91 100 191 481
36 Skibiak Dariusz 11.08 100 100 50 50 300 84 97 181 481
37 Grabałowski Zbigniew 15.09 95 90 50 50 285 96 100 196 481
38 Łakomy Wojciech 29.09 100 95 50 50 295 89 97 186 481
39 Czerwień Józef Finał Ligi 100 100 50 50 300 81 100 181 481
40 Włodarczyk Remigiusz Finał Ligi 95 100 50 45 290 91 100 191 481
41 Gwiazda Roman III Edycja 95 95 50 50 290 95 96 191 481
42 Bielecki Dariusz I Edycja 100 95 50 45 290 91 100 191 481
43 Molski Krzysztof 28.07 100 95 50 45 290 90 100 190 480
44 Kaczyński Maciej 30.06 95 95 50 50 290 92 98 190 480
45 Szugajew Michał 28.04 100 95 50 50 295 85 100 185 480
46 Prill Tomasz 29.09 95 95 50 50 290 90 100 190 480
47 Szugajew Michał Finał Ligi 90 100 50 50 290 91 99 190 480
48 Witak Hubert Finał Ligi 95 95 50 50 290 93 97 190 480
49 Jendrzejewsi Waldemar II Edycja 95 100 50 50 295 88 97 185 480


Najlepsze uzyskane wyniki w dziku w 2007 roku


1 Prill Tomasz Finał Ligi 95 95 50 50 290 99 100 199 489
2 Załoga Paweł 15.IX 100 75 50 45 270 99 100 199 469
3 Górski Henryk III Edycja 90 95 50 50 285 98 100 198 483
4 Kuzior Roman 07.VII 85 100 50 35 270 98 98 196 466
5 Gniadek Stanisław II Edycja 100 90 45 50 285 98 94 192 477
6 Ziółkowski Wojciech 23.VI 90 90 50 40 270 97 96 193 463
7 Szugajew Michał 19.V 90 90 50 40 270 96 100 196 466
8 Łakomy Wojciech 11.VIII 90 90 50 45 275 96 100 196 471
9 Grabałowski Zbigniew 15.IX 95 90 50 50 285 96 100 196 481
10 Załoga Paweł MPM 100 100 45 50 295 96 99 195 490
11 Daukszys Tadeusz 28.IV 95 90 50 50 285 96 98 194 479
12 Prill Tomasz 11.VIII 95 90 45 35 265 96 98 194 459
13 Pudełko Janusz 15.IX 90 75 50 45 260 96 98 194 454
14 Bella Aleksander 05.V 90 50 50 50 240 95 100 195 435
15 Grabałowski Zbigniew KKKŁ 100 100 50 50 300 95 100 195 495
16 Buda Przemyslaw KKKŁ 90 90 50 45 275 95 100 195 470
17 Turczyn Paweł 30.VI 85 85 45 50 265 95 100 195 460
18 Witak Hubert 11.VIII 100 75 50 50 275 95 100 195 470
19 Czerski Paweł 22.IX 85 95 50 50 280 95 100 195 475
20 Montowski Zbyszko 15.IV 85 100 50 50 285 95 99 194 479
21 Szugajew Michał 15.IV 90 95 50 40 275 95 99 194 469
22 Szczotka Adam III Edycja 90 75 50 45 260 95 99 194 454
23 Buda Marek 04.VIII 85 90 50 50 275 95 99 194 469
24 Kuzior Roman 04.VIII 90 85 45 50 270 95 99 194 464
25 Świeboda Robert 08.IX 65 65 50 40 220 95 99 194 414
26 Daukszys Tadeusz 22.IX 85 80 50 50 265 95 99 194 459
27 Rudnicki Marcin 05.V 95 90 50 45 280 95 98 193 473
28 Barański Paweł II Edycja 75 95 45 50 265 95 98 193 458
29 Sawicz Albert 23.VI 90 80 50 50 270 95 98 193 463
30 Adamiak Zenon III Edycja 90 80 50 50 270 95 97 192 462
31 Kazbieruk Grzegorz 29.IX 90 95 45 40 270 95 97 192 462
32 Gwiazda Roman III Edycja 95 95 50 50 290 95 96 191 481
33 Kuzior Roman 25.VIII 95 90 50 50 285 95 96 191 476
34 Demski Witold 08.IX 80 85 50 50 265 95 96 191 456
35 Szewczuk Zbigniew 08.IX 80 80 50 45 255 95 95 190 445
36 Polak Arkadiusz I Edycja 65 45 35 50 195 95 94 189 384
37 Bekasiak Paweł III Edycja 95 80 45 50 270 95 94 189 459
38 Ożóg Jarosław 07.VII 80 70 50 45 245 95 94 189 434
39 Sztuczka Janusz III Edycja 90 85 50 50 275 95 91 186 461


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.