strona główna forum dyskusyjne














ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2007

Zestawienie zdobytych wawrzynów wg ZO w 2007 roku.

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 495 1472
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 491
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 486
2 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 490 1462
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 489
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 483
3 Kraiński Piotr Gdańsk XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 493 1458
Memoriał Adama Kraińskiego 488
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477



WAWRZYN ZŁOTY

1 Górski Henryk Tarnobrzeg I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 485 1453
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 484
Puchar FAM Pionki 484
2 Prill Tomasz Elbląg VIII Finał Ligi Strzeleckiej 489 1452
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 483
VI Puchar Łuczniczki 480
3 Szugajew Michał Ciechanów VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 487 1449
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 482
Puchar FAM Pionki 480
4 Włodarczyk Remigiusz Opole Czarny Diament Ziemi Śląskiej 485 1448
XIX Puchar Targów Poznańskich 482
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 481
5 Montowski Zbyszko Bydgoszcz XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 488 1444
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 479
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 477
6 Witak Hubert Warszawa Puchar Targów HUBERTUS EXPO 485 1444
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 480
XIII Turniej Chmielakowy 479
7 Nowicki Karol Olsztyn VI Puchar Łuczniczki 489 1441
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 474
8 Ostrowski Jan Warszawa Puchar Warszawy 484 1436
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 477
Puchar Jezior Mazurskich 475
9 Skibiak Dariusz Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 481 1436
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 479
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476
10 Łakomy Wojciech Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 482 1435
VI Puchar Łuczniczki 481
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 472
11 Pypłacz Maciej Opole XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 482 1432
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477
Puchar Opolszczyzny 473
12 Bielecki Dariusz Przemyśl I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 481 1431
XIII Turniej Chmielakowy 476
VI Puchar Beretta & Sako 474
13 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 479 1431
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 478
XIII Turniej Chmielakowy 474
14 Karpiński Krzysztof Toruń III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 479 1430
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 478
Memoriał Adama Kraińskiego 473
15 Kuzior Roman Opole XIX Puchar Targów Poznańskich 479 1429
Puchar Winchestera 476
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 474
16 Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Opolszczyzny 478 1427
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 476
Puchar Winchestera 473
17 Gawdzik Michał Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 484 1425
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 474
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 467
18 Gniadek Stanisław Kraków I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 479 1425
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 477
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 469
19 Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Warszawy 480 1425
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 478
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
20 Szerszenowicz Jacek Słupsk VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 1423
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 474
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 473
21 Rudnicki Marcin Toruń VIII Finał Ligi Strzeleckiej 475 1421
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 473
V Puchar Prezydenta miasta Konina 473
22 Komarewski Tomasz Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 482 1420
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 472
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 466
23 Szerszenowicz Tomasz Słupsk VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 479 1420
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 476
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 465
24 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 1419
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 475
V Puchar Prezydenta miasta Konina 466
25 Czerwień Józef Piła VIII Finał Ligi Strzeleckiej 481 1418
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 470
V Puchar Prezydenta miasta Konina 467
26 Czerski Paweł Wrocław Puchar Targów HUBERTUS EXPO 481 1417
Puchar Jesieni 475
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461
27 Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Targów HUBERTUS EXPO 483 1417
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
Puchar Prezydenta m Olsztyna 467
28 Różański Leszek Sieradz III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 478 1416
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 472
Puchar FAM Pionki 466
29 Pilcicki Bogusław Białystok VIII Finał Ligi Strzeleckiej 474 1415
Puchar Warszawy 472
Puchar Jezior Mazurskich 469
30 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski Puchar Targów HUBERTUS EXPO 475 1413
Puchar FAM Pionki 470
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 468
31 Bać Stanisław Rzeszów XIII Turniej Chmielakowy 478 1412
Puchar Winchestera 477
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 457
32 Bernacki Roman Katowice Memoriał Adama Kraińskiego 476 1412
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 469
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 467
33 Czajkowski Grzegorz Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 475 1412
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 471
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 466
34 Isaryk Sergiej Bydgoszcz VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 474 1412
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 470
Memoriał Adama Kraińskiego 468
35 Ottomański Edward Suwałki Puchar Targów HUBERTUS EXPO 479 1412
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 469
Puchar Jezior Mazurskich 464
36 Ropiński Paweł Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 477 1412
VI Puchar Łuczniczki 472
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463
37 Baliński Roman Sieradz I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 474 1411
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 473
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 464
38 Kokoszkiewicz Marian Radom Puchar Warszawy 478 1411
Puchar Opolszczyzny 475
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 458
39 Malinowski Waldemar Bydgoszcz II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 479 1410
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 469
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462
40 Molski Krzysztof Białystok Puchar Jezior Mazurskich 480 1410
Puchar Warszawy 476
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 454
41 Tamowski Marek Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 472 1410
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 470
Memoriał Adama Kraińskiego 468


WAWRZYN SREBRNY

1 Buda Marek Zielona Góra Puchar Targów HUBERTUS EXPO 472 1409
Puchar Opolszczyzny 469
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 468
2 Wawrzyniak Piotr Białystok Puchar Prezydenta m Olsztyna 475 1409
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 472
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462
3 Zawiślan Marcin Nowy Sącz XIII Turniej Chmielakowy 477 1409
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464
4 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 480 1407
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 470
Puchar Prezydenta m Olsztyna 457
5 Pudełko Janusz Kraków I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 477 1407
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 466
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464
6 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielkopolski I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 476 1406
XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 466
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 464
7 Pietrusza Wojciech Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 472 1406
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 466
8 Radwański Rafał Krosno Puchar Dymarek Świętokrzyskich 479 1405
XIII Turniej Chmielakowy 475
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 451
9 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar FAM Pionki 479 1404
VI Puchar Beretta & Sako 464
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 461
10 Tuszkowski Ryszard Suwałki II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 469 1404
Puchar Prezydenta m Olsztyna 468
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 467
11 Wszałkowski Wojciech Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 475 1403
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 469
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459
12 Bogaczyński Grzegorz Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 477 1401
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 471
Puchar Opolszczyzny 453
13 Dzidowski Rafał Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 471 1401
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 466
Puchar Opolszczyzny 464
14 Bąkowski Jacek Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 476 1400
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 462
15 Mizerski Maciej Lublin Puchar Jezior Mazurskich 468 1400
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 466
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 466
16 Wlazło Paweł Kielce Puchar FAM Pionki 470 1400
Puchar Warszawy 467
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 463
17 Adamczyk Bartosz Opole XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 471 1399
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 467
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 461
18 Miotła Grzegorz Lublin Puchar FAM Pionki 469 1398
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 461
19 Mirek Ryszard Przemyśl Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 1398
Puchar Opolszczyzny 465
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 465
20 Lityński Łukasz Legnica III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 470 1396
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 466
Puchar Opolszczyzny 460
21 Snopek Łukasz Skierniewice XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 466 1396
Puchar FAM Pionki 465
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 465
22 Bekasiak Szymon Szczecin VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472 1395
VI Puchar Beretta & Sako 465
Puchar Jesieni 458
23 Huminiak Tomasz Wrocław Puchar Jesieni 467 1395
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 465
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 463
24 Smykowski Marcin Włocławek Memoriał Adama Kraińskiego 473 1395
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 469
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 453
25 Sztuczka Janusz Słupsk XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 466 1395
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 465
Puchar Prezydenta m Olsztyna 464
26 Brózda Łukasz Rzeszów XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 1394
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 463
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462
27 Górnik Jerzy Katowice VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 469 1394
Puchar Opolszczyzny 464
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 461
28 Krasicki Piotr Legnica III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1394
XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 463
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461
29 Sius Tomasz Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 472 1394
Puchar Warszawy 465
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 457
30 Szymański Andrzej Kraków VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 1394
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 463
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 461
31 Duplicki Jacek Warszawa Puchar Targów HUBERTUS EXPO 474 1393
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 461
Puchar Warszawy 458
32 Łyczykowski Krzysztof Katowice VIII Finał Ligi Strzeleckiej 469 1393
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 463
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 461
33 Dudek Stanisław Tarnobrzeg VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472 1392
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 458
34 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 1392
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 467
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 455
35 Barański Paweł Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 470 1390
Puchar Prezydenta m Olsztyna 462
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 458
36 Komosiński Marcin Poznań III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1390
Puchar Opolszczyzny 461
V Puchar Prezydenta miasta Konina 459
37 Adamiak Zenon Legnica XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 478 1389
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 462
Puchar Jesieni 449
38 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 471 1389
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 466
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 452
39 Oleksik Marcin Paweł Radom XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 465 1389
Puchar FAM Pionki 463
Puchar Warszawy 461
40 Buda Przemyslaw Zielona Góra XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 1386
Puchar Jesieni 467
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449
41 Dulęba Czesław Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 473 1386
Puchar Opolszczyzny 462
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 451
42 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce Puchar Targów HUBERTUS EXPO 464 1386
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 463
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 459
43 Ziółkowski Wojciech Szczecin Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 463 1386
VI Puchar Beretta & Sako 462
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461
44 Dyczkowski Rafał Radom Puchar FAM Pionki 473 1384
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 459
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 452
45 Fryc Krzysztof Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 470 1384
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 462
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452
46 Kaczmarzyk Grzegorz Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 471 1383
Puchar Opolszczyzny 458
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454
47 Rusiecki Mirosław Łomża Puchar Warszawy 464 1382
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457
48 Kamiński Ryszard Warszawa Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 461 1380
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 460
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 459
49 Karpiński Andrzej Bydgoszcz XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 467 1380
I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 461
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 452
50 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 467 1380
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 457
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 456
51 Łuszczyński Krzysztof Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 464 1380
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 459
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 457
52 Pióro Robert Siedlce XIII Turniej Chmielakowy 467 1380
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 459
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 454
53 Siegień Marek Kalisz II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 462 1380
Puchar Winchestera 461
Memoriał Adama Kraińskiego 457
54 Wiśniewski Marek Toruń II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 470 1380
Puchar Prezydenta m Olsztyna 461
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 449
55 Dubrownik Jarosław Łódź III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 472 1379
VI Puchar Beretta & Sako 455
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 452
56 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Targów HUBERTUS EXPO 466 1379
Puchar Warszawy 460
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 453
57 Kantyka Marian Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 465 1378
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 453
58 Rybarczyk Andrzej Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 468 1378
Puchar Opolszczyzny 461
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 449
59 Sołowiej Cezary Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 466 1378
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 450
60 Kazbieruk Grzegorz Łomża XIII Turniej Chmielakowy 470 1377
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445
61 Bojanowski Stanisław Toruń Puchar Prezydenta m Olsztyna 467 1376
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 456
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 453
62 Pawszyk Jarosław Olsztyn II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 464 1376
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 456
Puchar Warszawy 456
63 Sawicz Albert Koszalin III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 467 1376
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 463
Puchar FAM Pionki 446
64 Lissowski Krzysztof Warszawa XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 472 1375
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 456
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447
65 Jędral Robert Tarnobrzeg VIII Finał Ligi Strzeleckiej 467 1373
Puchar Warszawy 456
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 450
66 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 459 1373
VI Puchar Beretta & Sako 459
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 455
67 Góral Mariusz Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 462 1372
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 456
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 454
68 Jóźwiak Piotr Szczecin XIX Puchar Targów Poznańskich 461 1371
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 458
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 452
69 Markiewicz Paweł Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 476 1371
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 448
XIII Turniej Chmielakowy 447
70 Bekasiak Paweł Szczecin Memoriał Adama Kraińskiego 465 1370
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459
Puchar Jesieni 446
71 Gazdowski Hubert Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 461 1370
Puchar Jezior Mazurskich 456
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 453
72 Mróz Szymon Kalisz VIII Finał Ligi Strzeleckiej 483 1370
Puchar Opolszczyzny 445
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 442
73 Turbaczewski Krzysztof Szczecin XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 474 1369
Memoriał Adama Kraińskiego 465
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 430
74 Brózda Krzysztof Rzeszów II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 459 1368
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 456
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 453
75 Gawron Jakub Rzeszów Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464 1368
Puchar Warszawy 457
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 447
76 Buniowski Paweł Kalisz VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 464 1367
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 452
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 451
77 Gromacki Krzysztof Olsztyn VI Puchar Łuczniczki 457 1367
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 456
Puchar Warszawy 454
78 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin VI Puchar Beretta & Sako 471 1367
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 454
Puchar Warszawy 442
79 Kamola Piotr Sieradz III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 483 1367
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 443
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 441
80 Kurzac Sławomir Piła VIII Finał Ligi Strzeleckiej 463 1367
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 456
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 448
81 Pakuła Dariusz Seweryn Radom Puchar FAM Pionki 468 1367
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 450
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449
82 Caputa Zbigniew Wałbrzych III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 464 1366
Puchar Jesieni 454
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 448
83 Cieplik Waldemar Opole Puchar Warszawy 459 1366
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 454
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 453
84 Mękal Krzysztof Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 467 1366
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 454
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 445
85 Skowroński Jan Zielona Góra I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 464 1366
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 453
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 449
86 Szurik Artur Bydgoszcz XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 469 1366
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 465
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 432
87 Ziomek Marek Częstochowa VIII Finał Ligi Strzeleckiej 469 1366
VI Puchar Łuczniczki 451
XIX Puchar Targów Poznańskich 446
88 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Targów HUBERTUS EXPO 458 1365
Puchar Opolszczyzny 455
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 452


WAWRZYN BRĄZOWY

1 Brzdęk Jacek Szczecin XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457 1364
Puchar Jesieni 455
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 452
2 Kinkel Feliks Częstochowa III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 471 1364
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 462
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 431
3 Ożóg Jarosław Kraków XXXX Mistrz.PZŁ w Klasie Powszechnej 465 1364
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 451
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 448
4 Patelski Piotr Sieradz III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 458 1364
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449
5 Kamiński Jerzy Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 458 1363
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453
Puchar Opolszczyzny 452
6 Kołodziej Piotr Kalisz III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 465 1363
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 454
Puchar Opolszczyzny 444
7 Taciak Rafał Siedlce XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 1363
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 453
VI Puchar Beretta & Sako 451
8 Wermiński Wojciech Krosno Puchar Opolszczyzny 458 1363
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 456
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 449
9 Ziemiński Henryk Rzeszów VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457 1363
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 457
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 449
10 Kuczyński Bogdan Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462 1362
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 459
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 441
11 Gwiazda Roman Bydgoszcz III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 481 1361
XXXX Mistrz.PZŁ w Klasie Powszechnej 444
VI Puchar Łuczniczki 436
12 Lubecki Włodzimierz Gdańsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 461 1361
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 452
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 448
13 Mizerski Zbigniew Lublin Memoriał Adama Kraińskiego 457 1361
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 452
Puchar Jezior Mazurskich 452
14 Barszcz Jerzy Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456 1360
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 454
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 450
15 Bella Aleksander Kalisz II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 456 1360
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 450
16 Kaczyński Piotr Ostrołęka Puchar Targów HUBERTUS EXPO 473 1360
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 433
17 Osuchowski Hubert Warszawa Puchar Targów HUBERTUS EXPO 464 1360
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 461
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 435
18 Bęćkowski Jarosław Szczecin II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 458 1359
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453
Memoriał Adama Kraińskiego 448
19 Kryszkiewicz Hubert Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 460 1359
Puchar Jesieni 451
Puchar Prezydenta m Olsztyna 448
20 Mierzejewski Jacek Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 465 1359
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 450
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 444
21 Waligóra Tadeusz Szczecin III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 458 1359
Puchar Jesieni 453
XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 448
22 Wyduba Marek Sieradz XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 466 1359
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 449
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 444
23 Brózda Sławomir Rzeszów XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 1358
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 456
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 441
24 Pluciński Marcin Katowice Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459 1358
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 450
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 449
25 Białek Stanisław Kraków II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 455 1356
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 452
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 449
26 Czepułkowski Ryszard Elbląg VIII Finał Ligi Strzeleckiej 460 1356
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 452
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 444
27 Jaślanek Michał Zielona Góra II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 454 1356
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 452
XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 450
28 Onopiak Ryszard Elbląg VIII Finał Ligi Strzeleckiej 455 1356
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 452
V Puchar Prezydenta miasta Konina 449
29 Bazarewski Jerzy Szczecin VIII Finał Ligi Strzeleckiej 457 1355
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 455
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 443
30 Kukułka Karol Łódź III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 473 1355
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 442
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 440
31 Matysiewicz Jarosław Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462 1355
Puchar Warszawy 449
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 444
32 Miętus Jerzy Toruń XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 461 1355
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 459
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 435
33 Brania Piotr Legnica Puchar Opolszczyzny 462 1354
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443
34 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 455 1354
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 454
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 445
35 Rusinek Damian Jelenia Góra Puchar Opolszczyzny 461 1354
Puchar Jesieni 449
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 444
36 Godula Mirosław Łomża II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 471 1353
I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 442
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 440
37 Kurzynowski Jarosław Suwałki Puchar Prezydenta m Olsztyna 457 1353
I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 449
Memoriał Adama Kraińskiego 447
38 Supeł  Krzysztof Siedlce Puchar FAM Pionki 455 1353
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 449
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449
39 Cichy Dariusz Olsztyn Puchar Jezior Mazurskich 470 1352
Puchar Prezydenta m Olsztyna 453
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 429
40 Kubiak Paweł Koszalin Memoriał Adama Kraińskiego 452 1352
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 451
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 449
41 Korol Arkadiusz Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 467 1351
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 444
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 440
42 Damaz Wiesław Skierniewice Puchar Jesieni 463 1350
Puchar Warszawy 453
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 434
43 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 453 1350
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449
XIII Turniej Chmielakowy 448
44 Strzeliński Witold Bydgoszcz Puchar FAM Pionki 463 1350
Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 455
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 432
45 Demski Witold Przemyśl XIII Turniej Chmielakowy 456 1349
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 455
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 438
46 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 452 1349
Puchar Jesieni 449
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 448
47 Piecuch Piotr Chełm I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 451 1348
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 451
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 446
48 Posłuszny Marek Poznań II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 451 1348
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 450
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447
49 Wilski Krzysztof Warszawa Puchar Warszawy 458 1348
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 450
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 440
50 Jakubiak Paweł Suwałki Puchar Warszawy 465 1347
Puchar Jezior Mazurskich 444
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 438
51 Łąpieś Sławomir Toruń XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 451 1346
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 448
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 447
52 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Jesieni 451 1345
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 448
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 446
53 Niczyporuk Leszek Gdańsk Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 452 1345
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 447
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 446
54 Witczyk Rafał Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 457 1342
I Edycja Ligi Strzeleckiej Kalisz 443
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 442
55 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 461 1341
Puchar Warszawy 446
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 434
56 Szugajew Andrzej Ciechanów I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 454 1341
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 447
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 440
57 Walisko Sławomir Opole III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 455 1341
Puchar Opolszczyzny 446
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 440
58 Gęsiarz Szymon Częstochowa VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 458 1340
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 453
Puchar Opolszczyzny 429
59 Piotrowski Grzegorz Płock Puchar Prezydenta m Olsztyna 452 1340
VI Puchar Beretta & Sako 445
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 443
60 Puławski Maciej Ostrołęka III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 453 1340
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445
Puchar Jezior Mazurskich 442
61 Góral Michał Katowice III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 469 1339
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 435
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 435
62 Neugebauer Jerzy Olsztyn Puchar Prezydenta m Olsztyna 460 1339
Puchar Warszawy 458
I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 421
63 Święcki Krzysztof Łomża III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 462 1338
Puchar Prezydenta m Olsztyna 449
Puchar Jezior Mazurskich 427
64 Włodyka Hubert Rzeszów III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 461 1338
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 443
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 434
65 Czerwień Marek Piła III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459 1337
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 441
II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 437
66 Gawliński Janusz Warszawa II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 451 1336
Puchar Jezior Mazurskich 444
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 441
67 Hanusz Wojciech Siedlce VI Puchar Beretta & Sako 452 1336
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 433
68 Maciąg Andrzej Chełm XIII Turniej Chmielakowy 458 1336
VI Puchar Beretta & Sako 450
III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 428
69 Szydełko Aleksander Wrocław Puchar Jesieni 462 1336
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 445
II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 429
70 Witkowski Witold Siedlce XXXX Mistrz.PZŁ w Klasie Powszechnej 457 1336
III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 441
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 438
71 Wójs Artur Nowy Sącz III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 451 1336
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 443
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 442
72 Kaczor Krzysztof Radom Puchar FAM Pionki 465 1335
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 437
I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 433
73 Burak Andrzej Białystok II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 457 1334
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 443
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 434
74 Grecki Krzysztof Słupsk II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 456 1334
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 440
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 438
75 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 453 1332
V Puchar Prezydenta miasta Konina 449
Puchar Opolszczyzny 430
76 Pilarz Tomasz Sieradz II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 458 1332
III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 437
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 437
77 Pańczyk Mirosław Warszawa XXXX Mistrz.PZŁ w Klasie Powszechnej 445 1330
XIII Turniej Chmielakowy 445
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 440
78 Szczotka Adam Bielsko Biała III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 454 1330
Puchar Opolszczyzny 441
Puchar Jesieni 435
79 Chełstowski Leszek Olsztyn Puchar Prezydenta m Olsztyna 461 1329
Puchar Opolszczyzny 450
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 418
80 Kucharski Wacław Opole I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 447 1329
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443
Puchar Opolszczyzny 439
81 Piotrowski Krzysztof Słupsk Puchar Jezior Mazurskich 451 1329
Memoriał Adama Kraińskiego 450
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 428
82 Kokociński Mirosław Bydgoszcz XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 457 1328
Memoriał Adama Kraińskiego 447
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 424
83 Kutiak Marek Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 470 1328
Puchar Prezydenta m Olsztyna 442
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 416
84 Jarecki Jacek Bydgoszcz VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 452 1326
VI Puchar Łuczniczki 440
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 434
85 Kwiatkowski Włodzimierz Warszawa III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 456 1326
XXIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 435
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 435
86 Prędki Paweł Kalisz Puchar Winchestera 455 1326
Puchar Jesieni 436
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 435
87 Wroński Łukasz Kielce III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 446 1326
Puchar Targów HUBERTUS EXPO 445
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 435
88 Błoński Piotr Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 448 1325
Puchar Jesieni 439
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 438
89 Szary Karol Wrocław III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 470 1325
Puchar Opolszczyzny 437
Puchar Jesieni 418
90 Danek Włodzimierz Wrocław II Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 442 1323
Puchar Jesieni 441
I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 440
91 Woropaj Zbigniew Koszalin Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua 450 1323
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 438
Memoriał Adama Kraińskiego 435
92 Droszcz Michał Toruń VIII Finał Ligi Strzeleckiej 446 1322
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 442
VI Puchar Łuczniczki 434
93 Lissowski Andrzej Warszawa Puchar Warszawy 446 1322
XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 439
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 437
94 Gorgoń Andrzej Wałbrzych XXIII Puchar Prezydenta m. Zielonej Góry 449 1321
Puchar Jezior Mazurskich 446
VII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 426
95 Herba Andrzej Toruń XI Puchar Toruńskiej Katarzynki 453 1321
Puchar Prezydenta m Olsztyna 437
II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 431
96 Łacic Adam, Ryszard Lublin III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 454 1321
XIII Turniej Chmielakowy 438
XXXX Mistrz.PZŁ w Klasie Powszechnej 429
97 Mucho Andrzej Szczecin VI Puchar Łuczniczki 458 1321
VIII Finał Ligi Strzeleckiej 433
III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 430
98 Pawlak Hubert Kalisz VIII Finał Ligi Strzeleckiej 451 1321
Puchar Opolszczyzny 437
Czarny Diament Ziemi Śląskiej 433
99 Rubiś Mariusz Kraków III Edycja Ligi Strzeleckiej Kielce 457 1321
II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 440
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 424
100 Smoliński Piotr Elbląg Memoriał Adama Kraińskiego 452 1320
Puchar Prezydenta m Olsztyna 445
I Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 423


* - policzono wyniki 36 zawodów "Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich PZŁ"
punktacja odzwierciedla całkowicie pkt. 3 Regulaminu Wawrzynu Strzeleckiego


Zestawienie zdobytych wawrzynów wg ZO w 2007 roku.

Lp. ZO PZŁ Diament Złoty Srebrny Brązowy Razem
1 Biała Podlaska 0 0 0 0 0
2 Białystok 0 3 2 2 7
3 Bielsko Biała 0 0 1 1 2
4 Bydgoszcz 0 4 3 5 12
5 Chełm 0 0 0 2 2
6 Ciechanów 0 2 1 1 4
7 Częstochowa 0 0 1 2 3
8 Elbląg 0 2 0 4 6
9 Gdańsk 1 0 0 2 3
10 Gorzów Wielkopolski 0 1 2 1 4
11 Jelenia Góra 0 0 0 1 1
12 Kalisz 0 0 5 4 9
13 Katowice 0 2 4 2 8
14 Kielce 0 1 3 2 6
15 Konin 0 0 0 0 0
16 Koszalin 0 0 1 2 3
17 Kraków 0 1 2 3 6
18 Krosno 0 0 1 1 2
19 Legnica 0 0 3 1 4
20 Leszno 0 0 0 0 0
21 Lublin 0 0 3 3 6
22 Łomża 0 0 2 3 5
23 Łódź 0 0 2 1 3
24 Nowy Sącz 0 0 1 1 2
25 Olsztyn 0 2 2 4 8
26 Opole 0 3 5 2 10
27 Ostrołęka 0 1 1 2 4
28 Piła 0 1 2 2 5
29 Piotrków Trybunalski 2 1 2 2 7
30 Płock 0 0 0 1 1
31 Poznań 0 0 1 1 2
32 Przemyśl 0 1 1 1 3
33 Radom 0 1 3 1 5
34 Rzeszów 0 1 3 3 7
35 Siedlce 0 0 1 4 5
36 Sieradz 0 2 1 4 7
37 Skierniewice 0 0 1 1 2
38 Słupsk 0 2 2 2 6
39 Suwałki 0 1 1 2 4
40 Szczecin 0 0 5 5 10
41 Tarnobrzeg 0 2 5 1 8
42 Tarnów 0 0 0 0 0
43 Toruń 0 2 2 4 8
44 Wałbrzych 0 0 1 1 2
45 Warszawa 0 3 5 6 14
46 Włocławek 0 0 1 0 1
47 Wrocław 0 2 1 6 9
48 Zamość 0 0 0 0 0
49 Zielona Góra 0 0 5 1 6
  Ogółem 3 41 88 100 232


Zestawienie zdobytych wawrzynów wg ZO w 2006 roku.

Lp. ZO PZŁ Diament Złoty Srebrny Brązowy Razem
1 Biała Podlaska 0 0 0 2 2
2 Białystok 0 1 5 0 6
3 Bielsko Biała 0 1 2 3 6
4 Bydgoszcz 1 3 4 2 10
5 Chełm 0 0 0 1 1
6 Ciechanów 1 0 3 0 4
7 Częstochowa 0 0 2 0 2
8 Elbląg 0 2 3 2 7
9 Gdańsk 0 1 3 2 6
10 Gorzów Wielkopolski 0 0 6 6 12
11 Jelenia Góra 0 0 0 1 1
12 Kalisz 0 1 3 2 6
13 Katowice 0 1 7 1 9
14 Kielce 0 2 5 1 8
15 Konin 0 0 0 1 1
16 Koszalin 0 0 3 2 5
17 Kraków 0 1 2 3 6
18 Krosno 0 0 0 0 0
19 Legnica 0 0 2 2 4
20 Leszno 0 1 0 0 1
21 Lublin 0 0 3 3 6
22 Łomża 0 1 0 1 2
23 Łódź 0 0 2 1 3
24 Nowy Sącz 0 0 0 0 0
25 Olsztyn 0 1 3 2 6
26 Opole 0 4 1 6 11
27 Ostrołęka 0 0 4 1 5
28 Piła 0 2 1 0 3
29 Piotrków Trybunalski 3 1 2 2 8
30 Płock 0 0 0 2 2
31 Poznań 0 2 5 2 9
32 Przemyśl 0 0 4 0 4
33 Radom 0 1 2 2 5
34 Rzeszów 0 2 1 1 4
35 Siedlce 0 0 2 2 4
36 Sieradz 0 2 2 1 5
37 Skierniewice 0 1 0 3 4
38 Słupsk 0 2 4 0 6
39 Suwałki 0 1 1 3 5
40 Szczecin 0 1 4 6 11
41 Tarnobrzeg 1 2 2 3 8
42 Tarnów 0 0 0 0 0
43 Toruń 0 2 3 6 11
44 Wałbrzych 0 0 1 0 1
45 Warszawa 0 2 6 6 14
46 Włocławek 0 0 0 1 1
47 Wrocław 0 1 2 1 4
48 Zamość 0 0 0 1 1
49 Zielona Góra 0 1 4 1 6
  Ogółem 6 43 109 88 246


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.