strona główna forum dyskusyjne














TERMINARZ ZAWODÓW ORGANIZOWANYCH W 2007 r. PRZEZ KOMISJĘ STRZELECKĄ O.R.Ł W KATOWICACH

 

L.p

Data

Godz.

ZAWODY

Konku-

rencje

Klasyfikacja

Strzelnica

Osoby

Odpowiedzialne

Kontakt

1

20.01

830

Puchar Zimy

Parku-rowe

Otwarta

Siemianowice Śl.-

 Bańgów

Marcin Plucińcki

693 836 996

2

29.04

830

Puchar HUSQVARNY

HUBERETCH Katowice

6-bój

100%

Mistrzowska

Powszechna

Siemianowice ŚL. - Bańgów

Maciej Bogdański

Sebastian Matura

601 450 835

501 162 126

3

06.05

830

Turniej 4-ch strzelnic

im. Andrzeja CIEMNIEWSKIEGO

Śrut

60 pkt.

Mistrzowska

Powszechna

Rybnik-

Paruszowiec

Paweł Hetmańczyk

Jerzy Górnik

603 119 751

606 814 762

4

13.05

830

Turniej 4-ch Strzelnic

im. Andrzeja CIEMNIEWSKIEGO

Śrut

60 pkt.

Mistrzowska

Powszechna

Orzesze

Paweł Hetmańczyk

Jerzy Górnik

603 119 751

606 814 762

5

20.05

830

Zawody Okręgowe o; Puchar Prezesa O.R.Ł

Puchar Łowczego  Okręgowego PZŁ

 

 

6- bój

100%

Mistrzowska

Powszechna

Seniorów

Zespołów

Siemianowice Śl.-

 Bańgów

Roman Bernacki

Krzysztof Łyczykowski

Eugeniusz Bałaga

601 402 723

601 430 347

506 091 009

6

02.06

830

Eliminacje Ligi Strzeleckiej II runda

6- bój

100%

Drużynowa

Indywidualna

Siemianowice Śl.-

Bańgów

Jerzy Chrapka

Mariusz Góral

Jerzy Krywult

502 262 766

502 354 436

602 747 886

7

03.06

830

Turniej 4-ch strzelnic

im. Andrzeja CIEMNIEWSKIEGO

Śrut

60 pkt.

Mistrzowska

Powszechna

Siemianowice Śl.-

Bańgów

Paweł Hetmańczyk

Jerzy Górnik

603 119 751

606 814 762

8

10.06

830

Turniej 4-ch Strzelnic      (FINAŁ)

Im. Andrzeja CIEMNIEWSKIEGO

Śrut

60 pkt.

Mistrzowska

Powszechna

Jaworzno

Paweł Hetmańczyk

Jerzy Górnik

Andrzej Kozakiewicz

603 119 751

606 814 762

602 707 697

9

17.06

830

Zawody o; Puchar Prezydenta Miasta Siemianowice Śl.

6-bój

100%

Mistrzowska

Powszechna

Siemianowice Śl.-

 Bańgów

Eugeniusz Bałaga

Adam Nowak

506 091 009

888 894 002

10

07.07

830

Zawody o ,,Czarny Diament Ziemi Śląskiej”

6-boj

100%

Otwarta

Siemianowice Śl.-

 Bańgów

Roman Bernacki

Andrzej Wróblewski

601 402 723

603 164 258

11

23.09

830

Zawody Botang-Team

6-bój

100%

w/g

regulaminu

Siemianowice Śl.-

 Bańgów

Marcin Pluciński

Roman Bernacki

693 836 996

601 402 723

12

06/07.10

830

Grand Prix Polski w Compak Sporting

Śrutowe

w/g

regulaminu

Siemianowice Śl.-

 Bańgów

Marcin Pluciński

Roman Bernacki

Krzysztof Łyczykowski

693 836 996

601 402 723

601 430 347

 

 

POZOSTAŁE ZAWODY W STRZELANIACH MYŚLIWSKICH ORGANIZOWANE W OKRĘGU KATOWICKIM W 2007 R.

zgłoszone przez organizatorów.

 

L.p

Data

Godz.

ZAWODY

Konku-rencje

Klasyfikacja

Strzelnica

Osoby odpowiedzialne

Kontakt

1

01.05

830

Majówka Strzelecka

Śrutowe

Otwarta

Rybnik-Paruszowiec

Ryszard Paszenda

600 172 232

2

15.07

900

Zawody o Puchar Prezesa Południowego Koncernu Energetycznego

Śrutowe

Mistrzowska

Powszechna

Jaworzno

Andrzej Kozakiewicz

602 707 697

3

02.09

900

Zawody o Puchar Nadleśniczego Nadleśnictwa Rybnik

Śrutowe

Otwarta

Rybnik- Paruszowiec

Ryszard Paszenda

600 172 232


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2014 P&H Limited Sp. z o.o.