strona główna forum dyskusyjne
IX OTWARTE MIĘDZYNARODOWE
MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY
COMPAK (R) SPORTING
OSIE 29-31 sierpnia 2008


Komitet Organizacyjny IX Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Lekarzy w Strzelectwie Myśliwskim oraz Prezydium Bydgoskiej Izby Lekarskiej serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej - dziewiątej edycji zawodów strzeleckich odbywających się pod patronatem Naczelnej i Bydgoskiej Izby Lekarskiej oraz patronatem medialnym Radia Gra, w dniach 29-31 sierpnia 2008r.

Nasze spotkanie rozpoczniemy imprezą plenerową, integracyjną środowiska lekarskiego pod hasłem "Przy muzyce o sporcie i medycynie", która odbędzie się w piątek (29.08.2008) w Tleniu - malowniczej miejscowości nad Zalewem Żurskim w Parku Wdeckim, w samym sercu Borów Tucholskich w Województwie Kujawsko-Pomorskim. O godz. 17.30 zaprosimy naszych gości na koncert orkiestry wraz z solistami Wydziału Wokalnego Akademii Muzycznej im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy pod kierownictwem muzycznym Prof. Wojciecha Pospiecha, która w naturalnej scenerii Borów Tucholskich zaprezentuje się w barwach polskiej złotej jesieni i lekkim operetkowym repertuarze. Gości zaprosimy na degustację potrawy specjalnie przygotowanej na tą okazję przez naszych przyjaciół z Ukrainy i słodkości z cukierni Mistrza Adama. Dla bardziej wytrwałych w godzinach wieczornych koncert Reprezentacyjnego Zespołu Sygnalistów Polskiego Związku Łowieckiego, na który przybędzie gość honorowy - dzik z rusztu w towarzystwie bigosu, karkówki i wyrobów piwowarskich, a biesiada będzie trwała do białego rana. Również w piątek na strzelnicy w Osiu zostanie przeprowadzony trening strzelań parkurowych w godzinach od 12.00 do17.00

Oficjalne otwarcie zawodów w sobotę o godz. 09.00.Zawody rozgrywane będą w klasie otwartej indywidualnie oraz drużynowo (reprezentacje trzy-osobowe Regionalnych Izb Lekarskich ) z osobną klasyfikacją dla sympatyków naszego środowiska uczestniczących w zawodach. Dzięki uprzejmości Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Strzelectwa Parkurowego będziemy mogli spróbować swoich lekarskich umiejętności strzeleckich w konkurencjach parkurowych. Podanych zostanie 100 rzutków w różnych kombinacjach określonych w regulaminie Międzynarodowej Federacji FISTASC na czterech osiach -stanowiskach strzeleckich. ( www.parcour.pl ).Dla wszystkich chętnych odbędzie się dobroczynny turniej w konkurencji "dzik". Również w sobotę na strzelnicy odbędzie się pokaz sprawności terenowej samochodów ze stajni Mitsubishi oddanych do dyspozycji uczestników przez firmę Moto-Champ z Bydgoszczy na jazdy próbne. Każdy będzie mógł spróbować swoich umiejętności w terenie w towarzystwie instruktora. Dla super odważnych postaramy się udostępnić widok zalewu Żurskiego z gondoli balonu.

Po zakończeniu zawodów o godz. 20.00 kolacja towarzyska w sali bankietowej kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego Perła w Tleniu - obowiązują stroje wieczorowe.

W niedzielę o godz. 10.00 zorganizowane zostaną dla wszystkich chętnych zawody wędkarskie w połowie pstrąga na stawach w Starej Rzece. Złowione pstrągi zostaną podane na obiad po zakończeniu zawodów.

Zapraszamy do udziału w imprezie wraz z całą rodziną.

"DARZ BÓR"
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Dr n med. Marek Jedwabiński


Do dyspozycji zawodników i ich rodzin, oraz sympatyków naszej imprezy będzie cała baza turystyczna kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego PERŁA w Tleniu 3 km od strzelnicy (obiekt hotelowy, ogrzewany z restauracją, pokoje 1-2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)

Zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2008r
z pełnym adresem prosimy kierować:

Listownie: Klinika Ortopedii AM w Bydgoszczy, Skłodowskiej-Curie 9, 85-094 Bydgoszcz

Internet : jedmar@ozzl.org.pl

Telefonicznie ( sms ) +48 663333377

Serdecznie zapraszamy !!!!
UWAGA !!! Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do zmian programowych w zależności od ilości zgłoszeń uczestników

Ośrodek Wypoczynkowy "PERŁA" w Tleniu

Strzelnica Myśliwska Osie


Gospodarze IX Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Lekarzy Osie 2008 życzą wszystkim uczestnikom samych celnych strzałów oraz wspaniałego wypoczynku w Borach Tucholskich

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.