strona główna forum dyskusyjne














ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2008

Zdobyte wawrzyny w 2008 r. wg ZO PZŁ

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Tryb. M Puchar Beretta & Sako 491 1467
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 491
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 485
2 Szugajew Michał Ciechanów M Puchar Beretta & Sako 490 1458
M III Puchar Warszawy 485
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 483
3 Różański Leszek Sieradz M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 488 1456
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 487
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 481



WAWRZYN ZŁOTY

1 Włodarczyk Remigiusz Opole M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 486 1452
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 484
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 482
2 Prill Tomasz Elbląg M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 490 1447
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 479
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 478
3 Onopiak Ryszard Elbląg M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 486 1445
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 485
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 474
4 Skibiak Dariusz Elbląg M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 483 1442
M Puchar Beretta & Sako 480
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 479
5 Bać Stanisław Rzeszów M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 485 1441
M III Puchar Warszawy 479
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 477
6 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg M Puchar FAM PIONKI 482 1440
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 481
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 477
7 Huminiak Tomasz Wrocław M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 483 1438
M III Puchar Warszawy 480
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 475
8 Jaślanek Michał Zielona Góra M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 483 1435
M XXIV Puchar Winobrania 483
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 469
9 Bialic Juliusz Gorzów Wielk. M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 481 1434
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 477
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 476
10 Bielecki Dariusz Przemyśl M XIV Turniej Chmielakowy 482 1434
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 480
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 472
11 Kubiak Janusz Piotrków Tryb. M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 485 1434
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 483
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 466
12 Nowicki Karol Olsztyn M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 493 1434
M VII Puchar Łuczniczki 478
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 463
13 Olejnik Hubert Wrocław M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 483 1434
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 476
M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 475
14 Górski Henryk Tarnobrzeg M Puchar FAM PIONKI 480 1433
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 480
M XIV Turniej Chmielakowy 473
15 Załoga Paweł Piotrków Tryb. M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 483 1433
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 480
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 470
16 Radwański Rafał Krosno P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 487 1432
P XIV Turniej Chmielakowy 480
P IX Finał Ligi Strzeleckiej 465
17 Witak Hubert Warszawa M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 487 1430
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 473
M Puchar Jezior Mazurskich 470
18 Jędral Robert Tarnobrzeg M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 488 1425
M III Puchar Warszawy 471
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 466
19 Kuzior Roman Opole M III Puchar Warszawy 477 1425
M XXIV Puchar Winobrania 475
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 473
20 Gawron Jakub Rzeszów P Puchar Prezydenta miasta Łomży 477 1424
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 476
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 471
21 Ostrowski Jan Warszawa M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 487 1423
M Puchar Beretta & Sako 471
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 465
22 Ficek Michał Bielsko Biała M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 476 1422
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 475
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 471
23 Łakomy Wojciech Olsztyn M VII Puchar Łuczniczki 483 1422
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 470
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469
24 Oleksik Marcin Paweł Radom M XIV Turniej Chmielakowy 484 1422
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 470
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 468
25 Gawdzik Michał Katowice M Puchar Beretta & Sako 474 1421
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 474
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 473
26 Łyczykowski Krzysztof Katowice M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 476 1420
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 476
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 468
27 Tuszkowski Ryszard Suwałki M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 483 1420
M Puchar Jezior Mazurskich 472
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 465
28 Buda Marek Zielona Góra M Puchar Prezydenta miasta Łomży 475 1418
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 473
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 470
29 Kokoszkiewicz Marian Radom M XIV Turniej Chmielakowy 476 1418
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 475
M Puchar FAM PIONKI 467
30 Kraiński Piotr Gdańsk M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 478 1418
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 471
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 469
31 Montowski Zbyszko Bydgoszcz M IX Finał Ligi Strzeleckiej 475 1418
M II Puchar Winchestera 474
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469
32 Kaczyński Maciej Ostrołęka M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 486 1417
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 470
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 461
33 Kruszyński Dariusz Kielce M XIV Turniej Chmielakowy 479 1414
M III Puchar Warszawy 468
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 467
34 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz M VII Puchar Łuczniczki 475 1414
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 472
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 467
35 Pilcicki Bogusław Białystok M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 475 1414
M Puchar Jezior Mazurskich 475
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 464
36 Baliński Roman Sieradz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 473 1413
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 472
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 468
37 Fiszer Marcin Poznań P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 479 1413
P II Puchar Winchestera 473
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 461
38 Pypłacz Maciej Opole M IX Finał Ligi Strzeleckiej 472 1413
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 471
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 470
39 Białobrzeski Artur Ostrołęka M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 477 1412
M VII Puchar Łuczniczki 470
M Puchar FAM PIONKI 465
40 Daukszys Tadeusz Łódź M VII Puchar Łuczniczki 476 1411
M Puchar Beretta & Sako 471
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 464
41 Brózda Łukasz Rzeszów M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 471 1410
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 470
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 469
42 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Tryb. M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 478 1410
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 468
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 464


WAWRZYN SREBRNY

1 Czerwień Józef Piła M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 478 1408
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 475
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 455
2 Molski Krzysztof Białystok M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 475 1408
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 469
M Puchar Jezior Mazurskich 464
3 Grecki Krzysztof Słupsk M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 484 1407
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 462
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 461
4 Ziółkowski Wojciech Szczecin M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 474 1407
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 474
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 459
5 Smolarski Roman Kielce M III Puchar Warszawy 474 1405
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 466
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 465
6 Czerski Paweł Wrocław M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 475 1404
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 468
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 461
7 Komosiński Marcin Poznań M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 482 1404
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 461
M II Puchar Winchestera 461
8 Osuchowski Hubert Warszawa M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 473 1402
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 465
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 464
9 Bekasiak Szymon Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 475 1401
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 468
M Puchar Beretta & Sako 458
10 Cybula Ryszard Piotrków Tryb. M Puchar Beretta & Sako 474 1400
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 466
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 460
11 Pietrusza Wojciech Piła M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 475 1400
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 467
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 458
12 Rybarczyk Andrzej Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 477 1400
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 462
M Puchar Beretta & Sako 461
13 Wszałkowski Wojciech Słupsk M IX Finał Ligi Strzeleckiej 472 1400
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 462
14 Adamczyk Bartosz Opole M Puchar Opolszczyzny 470 1399
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 468
M Puchar Beretta & Sako 461
15 Barański Paweł Piotrków Tryb. M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 476 1399
M II Puchar Winchestera 463
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460
16 Kita Jan Tarnobrzeg M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 478 1399
M XIV Turniej Chmielakowy 467
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 454
17 Taciak Rafał Siedlce M III Puchar Warszawy 470 1399
M XIV Turniej Chmielakowy 470
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 459
18 Łąpieś Sławomir Toruń M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 472 1398
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 467
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 459
19 Zawiślan Marcin Nowy Sącz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 480 1397
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 463
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 454
20 Góral Mariusz Katowice M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 473 1396
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 463
M Puchar Opolszczyzny 460
21 Suryn Jacek Toruń M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 470 1396
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 468
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 458
22 Bąkowski Jacek Kalisz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 467 1396
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 467
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 462
23 Buniowski Paweł Kalisz M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 468 1395
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 465
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 462
24 Góral Michał Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 469 1394
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 465
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 460
25 Damaz Wiesław Skierniewice M VII Puchar Łuczniczki 490 1393
M III Puchar Warszawy 459
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 444
26 Szerszenowicz Jacek Słupsk M IX Finał Ligi Strzeleckiej 468 1393
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 463
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462
27 Szerszenowicz Tomasz Słupsk M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 470 1393
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 467
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 456
28 Pudełko Janusz Kraków M Puchar Beretta & Sako 470 1392
M Puchar FAM PIONKI 469
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 453
29 Cichy Dariusz Olsztyn M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474 1391
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 463
M Puchar Jezior Mazurskich 454
30 Miotła Grzegorz Lublin M XIV Turniej Chmielakowy 469 1391
M Puchar FAM PIONKI 463
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 459
31 Waligóra Szynon Igor Szczecin P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 473 1391
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 460
P III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 458
32 Komarewski Tomasz Białystok M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465 1390
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 463
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 462
33 Brózda Krzysztof Rzeszów M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 477 1389
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 465
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 447
34 Rudnicki Marcin Toruń M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 467 1389
M Puchar Beretta & Sako 462
M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 460
35 Turek Jan Tarnobrzeg M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469 1389
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 463
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457
36 Adamus Przemysław Suwałki P Puchar Jezior Mazurskich 463 1387
P III Puchar Warszawy 463
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 461
37 Kołodziej Piotr Kalisz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 472 1387
M II Puchar Winchestera 465
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 450
38 Turczyn Paweł Ostrołęka M III Puchar Warszawy 463 1387
M VII Puchar Łuczniczki 463
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 461
39 Cieplik Waldemar Opole M Puchar FAM PIONKI 464 1386
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 461
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 461
40 Kujawski Jacek Legnica P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 470 1386
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 459
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 457
41 Sawicz Albert Koszalin M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 473 1386
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 457
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 456
42 Wypych Damian Łódź P III Puchar Warszawy 466 1386
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 460
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 460
43 Górnik Jerzy Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 465 1385
M XIV Turniej Chmielakowy 464
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 456
44 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 465 1384
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460
M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459
45 Witkowski Adam, Jerzy Bydgoszcz M Puchar Prezydenta Miasta Konina 484 1384
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 470
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 430
46 Bogaczyński Grzegorz Kalisz M IX Finał Ligi Strzeleckiej 463 1383
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 462
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 458
47 Isaryk Sergiej Bydgoszcz M VII Puchar Łuczniczki 463 1383
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 461
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 459
48 Piotrowski Krzysztof Słupsk M IX Finał Ligi Strzeleckiej 466 1383
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 464
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 453
49 Kamiński Jerzy Bydgoszcz M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 463 1382
M VII Puchar Łuczniczki 462
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 457
50 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz M II Puchar Winchestera 466 1382
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 463
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 453
51 Wroński Łukasz Kielce M II Puchar Winchestera 468 1382
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 462
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 452
52 Krasicki Piotr Legnica M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 478 1381
M XXIV Puchar Winobrania 476
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 427
53 Szydełko Aleksander Wrocław M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 466 1381
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 460
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 455
54 Smykowski Marcin Włocławek M Puchar Toruńskiej Katarzynki 478 1379
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 456
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 445
55 Święcki Krzysztof Łomża P XIV Turniej Chmielakowy 463 1378
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 461
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 454
56 Barszcz Jerzy Kielce M XIV Turniej Chmielakowy 473 1377
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 458
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 446
57 Bęćkowski Jarosław Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 467 1377
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 457
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 453
58 Kuczyński Bogdan Białystok M IX Finał Ligi Strzeleckiej 475 1377
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 471
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 431
59 Misztela Piotr Piotrków Tryb. M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 460 1377
M Puchar Warszawy 460
M Puchar Beretta & Sako 457
60 Mizerski Maciej Lublin M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 461 1377
M Puchar Jezior Mazurskich 459
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 457
61 Neugebauer Jerzy Olsztyn P II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 467 1376
P Puchar Jezior Mazurskich 460
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 449
62 Brózda Sławomir Rzeszów M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 477 1375
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 459
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 439
63 Kazbieruk Grzegorz Łomża P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 464 1373
P XIV Turniej Chmielakowy 462
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 447
64 Mierzejewski Jacek Olsztyn M Puchar Jezior Mazurskich 474 1373
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 452
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 447
65 Jóźwiak Piotr Szczecin M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 471 1373
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 452
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 450
66 Biernat Stanisław Gorzów Wielk. P III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 470 1372
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 463
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 439
67 Lubecki Hubert Warszawa P VII Puchar Łuczniczki 462 1372
P III Puchar Warszawy 458
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 452
68 Świeboda Robert Lublin M Puchar FAM PIONKI 466 1372
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 457
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 449
69 Włodyka Hubert Rzeszów M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 466 1372
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 455
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 451
70 Ziemiński Henryk Rzeszów M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 470 1372
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 454
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 448
71 Pieściński Jacek Toruń M III Puchar Warszawy 461 1371
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 456
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 454
72 Świderski Jarosław Ostrołęka P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 457 1371
P XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 457
P VII Puchar Łuczniczki 457
73 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce M III Puchar Warszawy 463 1371
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 455
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 453
74 Brzdęk Jacek Szczecin M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 467 1370
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 449
75 Mirek Ryszard Przemyśl M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 464 1370
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 457
M XIV Turniej Chmielakowy 449
76 Łacic Adam, Ryszard Lublin P III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 460 1369
P Puchar Jezior Mazurskich 459
P III Puchar Warszawy 450
77 Mróz Szymon Kalisz M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 461 1368
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 458
M II Puchar Winchestera 449
78 Pióro Robert Siedlce M XIV Turniej Chmielakowy 469 1367
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 457
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 441
79 Chełstowski Leszek Olsztyn M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 461 1366
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 453
M Puchar Jezior Mazurskich 452


WAWRZYN BRĄZOWY

1 Kurzynowski Jarosław Suwałki M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 465 1364
M Puchar Jezior Mazurskich 452
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447
2 Duplicki Jacek Warszawa M Puchar Jezior Mazurskich 461 1362
M III Puchar Warszawy 455
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 446
3 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 465 1362
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 453
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 444
4 Gromacki Krzysztof Olsztyn P Puchar Beretta & Sako 470 1361
P Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 459
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 432
5 Mizerski Zbigniew Lublin M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 459 1361
M III Puchar Warszawy 452
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 450
6 Adamiak Zenon Legnica M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 455 1360
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 453
M XXIV Puchar Winobrania 452
7 Kaśnicki Bogdan Piotrków Tryb. M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 459 1360
M Puchar Beretta & Sako 455
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 446
8 Herba Andrzej Toruń M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 454 1358
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 452
M VII Puchar Łuczniczki 452
9 Kadziszewski Jacek Poznań P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 457 1358
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 457
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 444
10 Kamola Piotr Sieradz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 462 1358
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 449
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 447
11 Malinowski Waldemar Bydgoszcz M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 458 1358
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 457
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 443
12 Piotrowski Grzegorz Płock M Puchar Opolszczyzny 467 1358
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 451
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 440
13 Piecuch Piotr Chełm M Puchar Prezydenta miasta Łomży 465 1356
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 449
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 442
14 Czepułkowski Ryszard Elbląg M IX Finał Ligi Strzeleckiej 464 1355
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 452
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 439
15 Gochnio Jerzy Biała Podlaska P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 463 1355
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 447
P XIV Turniej Chmielakowy 445
16 Ottomański Edward Suwałki M IX Finał Ligi Strzeleckiej 455 1355
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 452
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 448
17 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielk. M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 465 1355
M XXIV Puchar Winobrania 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 437
18 Rasiński Wojciech Ostrołęka M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 464 1354
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 452
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 438
19 Dzidowski Rafał Zielona Góra M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 460 1353
M Puchar Opolszczyzny 448
M XXIV Puchar Winobrania 445
20 Gazdowski Hubert Warszawa M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 467 1353
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 433
21 Pilarz Wiktor Koszalin M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 467 1352
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 429
22 Hofman Maciej Kalisz P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 470 1351
P II Puchar Winchestera 463
P XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 418
23 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielk. M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 453 1350
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 449
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 448
24 Pawłowski Wiesław Olsztyn M IX Finał Ligi Strzeleckiej 458 1350
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 450
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 442
25 Sius Tomasz Warszawa M II Puchar Winchestera 459 1350
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 451
M Puchar Jezior Mazurskich 440
26 Fiebig Marian Zielona Góra M Puchar Opolszczyzny 455 1349
M II Puchar Winchestera 449
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 445
27 Puławski Maciej Ostrołęka P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 451 1349
P Puchar Jezior Mazurskich 449
P XIV Turniej Chmielakowy 449
28 Bernacki Roman Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 454 1348
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 451
M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 443
29 Hryniewicz Stanisław Koszalin M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 453 1348
M Puchar Opolszczyzny 452
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 443
30 Smoliński Piotr Elbląg M Puchar Jezior Mazurskich 460 1348
M VII Puchar Łuczniczki 455
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 433
31 Senger Marcin Piła P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 460 1348
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 450
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 438
32 Czerwień Marek Piła M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 456 1347
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 449
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 442
33 Dubrownik Jarosław Łódź M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454 1347
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 450
M Puchar Opolszczyzny 443
34 Jendrzejewski Tomasz Ciechanów M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 457 1347
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 447
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 443
35 Skowroński Jan Zielona Góra M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 456 1347
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 446
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 445
36 Wilski Krzysztof Warszawa M Puchar Prezydenta miasta Łomży 471 1347
M III Puchar Warszawy 452
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 424
37 Jedwabiński Marek Bydgoszcz M Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 1346
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 447
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 440
38 Ziomek Marek Częstochowa M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 453 1346
M XXIV Puchar Winobrania 450
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 443
39 Czajczyński Grzegorz Kalisz P XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 439 1345
P II Puchar Winchestera 461
Kalisz P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 445
40 Czajkowski Grzegorz Wrocław M IX Finał Ligi Strzeleckiej 456 1345
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 445
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 444
41 Demski Witold Przemyśl M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 454 1345
M XIV Turniej Chmielakowy 450
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 441
42 Kaczmarzyk Grzegorz Bielsko Biała M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 467 1345
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 452
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 426
43 Maciąg Andrzej, Jan Chełm M XIV Turniej Chmielakowy 459 1345
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 447
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 439
44 Orzechowski Paweł Przemyśl M XIV Turniej Chmielakowy 451 1345
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 448
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 446
45 Jarecki Jacek Bydgoszcz M Puchar Toruńskiej Katarzynki 459 1344
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 452
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 433
46 Wawrzyniak Piotr Białystok M IX Finał Ligi Strzeleckiej 458 1344
M Puchar Jezior Mazurskich 444
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 442
47 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielk. M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 451 1343
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 450
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 442
48 Morawiak Krzysztof Poznań P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 452 1343
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 447
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 444
49 Jaworski Mariusz Skierniewice M Puchar FAM PIONKI 459 1342
M Puchar Beretta & Sako 458
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 425
50 Kulikowski Marek Białystok P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 453 1342
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 449
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 440
51 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin M Puchar FAM PIONKI 453 1341
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 446
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442
52 Snopek Łukasz Skierniewice M Puchar FAM PIONKI 447 1340
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 446
53 Szober Krzysztof Wałbrzych M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 453 1340
M Puchar Opolszczyzny 451
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 436
54 Winkowski Leszek Poznań M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 455 1340
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 451
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 434
55 Kantyka Marian Opole M III Puchar Warszawy 449 1339
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 448
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 442
56 Turbaczewski Krzysztof Szczecin M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 463 1339
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 439
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 437
57 Waligóra Tadeusz Szczecin M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 456 1339
M Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 451
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 432
58 Buda Przemyslaw Zielona Góra M IX Finał Ligi Strzeleckiej 449 1338
P Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 452
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 437
59 Kocoń Adrian Wałbrzych P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 469 1337
P Puchar Opolszczyzny 452
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 416
60 Kubiak Paweł Koszalin M IX Finał Ligi Strzeleckiej 472 1337
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 441
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 424
61 Pilarz Tomasz Sieradz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 454 1337
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 451
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 432
62 Bekasiak Paweł Szczecin M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 449 1336
M Puchar Beretta & Sako 444
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 443
63 Dudek Stanisław Tarnobrzeg M IX Finał Ligi Strzeleckiej 449 1336
M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442
64 Pawszyk Jarosław Olsztyn M VII Puchar Łuczniczki 459 1336
M XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 445
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 432
65 Dylewski Grzegorz Piotrków Tryb. M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 464 1335
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 448
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Katowice 423
66 Goerick Marek Elbląg M Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 1335
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 444
M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 442
67 Najda Stanisław Łomża P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 449 1335
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 446
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 440
68 Pawlak Hubert Kalisz M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445 1335
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 445
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 445
69 Wójs Artur Nowy Sącz M XIV Turniej Chmielakowy 468 1335
M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 444
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Nowy Sącz 423
70 Kneblewski Łukasz Koszalin M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 458 1335
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 450
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 427
71 Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg P III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 452 1334
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 445
P XIV Turniej Chmielakowy 437
72 Suchodolski Adam Opole M Puchar Opolszczyzny 456 1334
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 441
M III Puchar Warszawy 437
73 Gęsiarz Szymon Częstochowa M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 449 1333
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 448
M Puchar Beretta & Sako 436
74 Lissowski Krzysztof Warszawa M III Puchar Warszawy 453 1333
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 445
M XIV Turniej Chmielakowy 435
75 Jakubiak Paweł Suwałki M Puchar Jezior Mazurskich 450 1332
M III Puchar Warszawy 450
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 432
76 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała M Puchar Opolszczyzny 457 1332
M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 440
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 435
77 Sztuczka Janusz Słupsk M Puchar Jezior Mazurskich 457 1332
M VII Puchar Łuczniczki 454
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 421
78 Burdyński Robert Poznań P Puchar Miedzynarodowych Targów Poznańskich 460 1331
P XLI Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KP 442
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 429
79 Jordan Hubert Bielsko Biała M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452 1331
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Sieradz 444
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 435
80 Demps Wojciech Gdańsk M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 461 1330
M III Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 437
M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 432
81 Rusiecki Mirosław Łomża M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 444 1330
M Puchar Jezior Mazurskich 444
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 442
82 Pokorski Jacek Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Zielona Góra 446 1328
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 444
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 438
83 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1328
M Puchar FAM PIONKI 446
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 431
84 Gawliński Janusz Warszawa M III Puchar Warszawy 448 1326
M Puchar FAM PIONKI 440
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 438
85 Hajczuk Wiesław Ciechanów P VII Puchar Łuczniczki 447 1326
P XVII Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 441
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 438
86 Jechna Artur Ostrołęka P III Edycja Ligi Strzeleckiej Ostrołeka 460 1326
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Bydgoszcz 444
P IX Finał Ligi Strzeleckiej 422
87 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielk. M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 452 1326
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gorzów Wielkopolski 444
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Piła 430
88 Woropaj Zbigniew Koszalin M IX Finał Ligi Strzeleckiej 451 1325
M IX Memoriał im. Adama Kraińskiego 441
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 433
89 Kluz Mirosław Rzeszów M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 447 1324
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 439
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 438
90 Markiewicz Paweł Kielce M III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 448 1324
M III Puchar Warszawy 441
M IX Finał Ligi Strzeleckiej 435
91 Wermiński Wojciech Krosno M Puchar FAM PIONKI 445 1324
M Puchar Opolszczyzny 444
M XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 435
92 Kukułka Karol Łódź M VIII Mistrzostwa Strzelectwa PZŁ w KM 444 1323
M II Puchar Winchestera 442
M Puchar Toruńskiej Katarzynki 437
93 Fischer Jan Opole M IX Finał Ligi Strzeleckiej 445 1322
M II Puchar Winchestera 443
M VII Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 434
94 Gaweł Piotr Przemyśl P XIV Turniej Chmielakowy 462 1322
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 432
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 428
95 Kiliański Jarosław Tarnobrzeg P III Puchar Warszawy 446 1321
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Rzeszów 441
P Tarnobrzeski Puchar Wiosny 434


Przedstawiona klasyfikacja zdobywców wawrzynów strzeleckich może posiadać pewne nieścisłości nazwiskowe, przynależności do ZO, posiadanej klasy czy ewentualnych zdobytych wyników. Zestawienie to jest jedynie formą informacyjną.


Zdobyte wawrzyny w 2008 r. wg ZO PZŁ

ZO PZŁ Diament Złoty Srebrny Brązowy Ogółem
Biała Podlaska       2 2
Białystok   1 3 2 6
Bielsko Biała   1   3 4
Bydgoszcz   2 3 3 8
Chełm       2 2
Ciechanów 1     3 4
Częstochowa       2 2
Elbląg   3   3 6
Gdańsk   1 1 1 3
Gorzów Wielk.   1 1 4 6
Kalisz     5 3 8
Katowice   2 4 1 7
Kielce   1 4 1 6
Koszalin     1 5 6
Kraków     1   1
Krosno   1   1 2
Legnica     2 1 3
Lublin     4 2 6
Łomża     2 2 4
Łódź   1 1 2 4
Nowy Sącz     1 1 2
Olsztyn   2 4 3 9
Opole   3 2 3 8
Ostrołęka   2 2 3 7
Piła     2 2 4
Piotrków Tryb. 1 3 2 3 9
Płock       1 1
Poznań   1 1 4 6
Przemyśl   1 1 3 5
Radom   2     2
Rzeszów   3 4 1 8
Siedlce     2   2
Sieradz 1 1 1 2 5
Skierniewice     1 2 3
Słupsk     5 1 6
Suwałki   1 1 3 5
Szczecin     6 4 10
Tarnobrzeg   3 3 3 9
Toruń     4 1 5
Wałbrzych       2 2
Warszawa   2 1 6 9
Włocławek     1   1
Wrocław   2 2 1 5
Zielona Góra   2   4 6
RAZEM 3 42 78 96 219


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.