strona główna forum dyskusyjne
X OTWARTE MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI LEKARZY
W STRZELECTWIE MYŚLIWSKIM OSIE 2009
04-06 września 2009r.
( parcour - compak sporting 100 )

Komitet Organizacyjny X Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Lekarzy w Strzelectwie Myśliwskim oraz Prezydium Bydgoskiej Izby Lekarskiej wraz z Zarządem Polskiego Stowarzyszenia Strzelectwa Parcurowego serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w kolejnej - dziesiątej edycji zawodów strzeleckich odbywających się pod patronatem Naczelnej i Bydgoskiej Izby Lekarskiej w dniach 04-06 września 2009r.

Nasze spotkanie rozpoczniemy imprezą plenerową, integracyjną środowiska lekarskiego, która odbędzie się w piątek (04.09.2009) w Tleniu - malowniczej miejscowości nad Zalewem Żurskim w Parku Wdeckim, w samym sercu Borów Tucholskich w Województwie Kujawsko-Pomorskim. O godz. 18.00 zaprosimy naszych gości na degustację potrawy specjalnie przygotowanej na tą okazję przez naszych przyjaciół z Ukrainy i słodkości z cukierni Mistrza Adama. Dla bardziej wytrwałych w godzinach wieczornych przybędzie gość honorowy - dzik z rusztu w towarzystwie bigosu, karkówki i wyrobów piwowarskich, a biesiada będzie trwała do białego rana. Również w piątek na strzelnicy w Osiu zostanie przeprowadzony trening strzelań parkurowych w godzinach od 14.00 do17.00

Oficjalne otwarcie zawodów w sobotę (05.09.2009) o godz. 09.00.Zawody rozgrywane będą w klasie otwartej indywidualnie oraz drużynowo (reprezentacje trzy-osobowe Regionalnych Izb Lekarskich ) z osobną klasyfikacją dla sympatyków naszego środowiska uczestniczących w zawodach. Podanych zostanie 100 rzutków w różnych kombinacjach określonych w regulaminie Międzynarodowej Federacji FISTASC na czterech osiach -stanowiskach strzeleckich. ( www.parcour.pl ). Również w sobotę na strzelnicy odbędzie się pokaz sprawności terenowej samochodów ze stajni Mitsubishi oddanych do dyspozycji uczestników przez firmę Moto-Champ z Bydgoszczy na jazdy próbne. Każdy będzie mógł spróbować swoich umiejętności w terenie w towarzystwie instruktora.

Po zakończeniu zawodów o godz. 20.00 kolacja towarzyska w sali bankietowej ośrodka Perła - obowiązują stroje wieczorowe.

W niedzielę (06.09.2009) o godz. 10.00 zorganizowane zostaną dla wszystkich chętnych zawody wędkarskie w połowie pstrąga na stawach w Starej Rzece. Złowione pstrągi zostaną podane na obiad po zakończeniu zawodów.

Zapraszamy do udziału w imprezie wraz z całą rodziną.

"DARZ BÓR"
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Dr n med. Marek Jedwabiński


Do dyspozycji zawodników i ich rodzin, oraz sympatyków naszej imprezy będzie cała baza turystyczna kompleksu szkoleniowo-konferencyjnego PERŁA w Tleniu 3 km od strzelnicy (obiekt hotelowy, ogrzewany z restauracją, pokoje 1-2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym)

Zgłoszenia w nieprzekraczalnym terminie do 30 lipca 2009r
z pełnym adresem prosimy kierować:

Listownie: Klinika Ortopedii AM w Bydgoszczy, Skłodowskiej-Curie 9, 85-094 Bydgoszcz

Internet : jedmar@ozzl.org.pl

Telefonicznie ( sms ) +48 663333377

Serdecznie zapraszamy !!!!
UWAGA !!! Komitet Organizacyjny zastrzega sobie prawo do zmian programowych w zależności od ilości zgłoszeń uczestników

Ośrodek Wypoczynkowy "PERŁA" w Tleniu

Strzelnica Myśliwska Osie


Gospodarze X Otwartych Międzynarodowych Mistrzostw Polski Lekarzy Osie 2009 życzą wszystkim uczestnikom samych celnych strzałów oraz wspaniałego wypoczynku w Borach Tucholskich

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.