strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2009

Zdobyte wawrzyny w 2009 r. wg ZO PZŁ

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski M IV Puchar Warszawy 492 1469
M X Finał Ligi Strzeleckiej 491
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 486
2 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 489 1465
M Puchar Beretta & Sako 488
M X Finał Ligi Strzeleckiej 488



WAWRZYN ZŁOTY

1 Skibiak Dariusz Elbląg M X Finał Ligi Strzeleckiej 486 1452
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 483
M Puchar Jezior Mazurskich 483
2 Jamróz Kamil Kielce M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 487 1449
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 481
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 481
3 Włodarczyk Remigiusz Opole M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 488 1448
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 484
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476
4 Szugajew Michał Ciechanów M Puchar Beretta & Sako 484 1443
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 481
M II Puchar Hubertus Expo 478
5 Górski Henryk Tarnobrzeg M XV Turniej Chmielakowy 483 1442
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480
M Puchar FAM Pionki 479
6 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg M XV Turniej Chmielakowy 486 1440
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480
M X Finał Ligi Strzeleckiej 474
7 Jędral Robert Tarnobrzeg M Puchar FAM Pionki 481 1439
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 481
M XV Turniej Chmielakowy 477
8 Oleksik Marcin Paweł Radom M XV Turniej Chmielakowy 485 1439
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 483
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 471
9 Rudnicki Marcin Toruń M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 484 1438
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 478
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 476
10 Isaryk Sergiej Bydgoszcz M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 481 1437
M VIII Puchar Łuczniczki 481
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 475
11 Komarewski Tomasz Białystok M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 489 1436
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 480
M X Finał Ligi Strzeleckiej 467
12 Prill Tomasz Elbląg M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 480 1435
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 478
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 477
13 Kruszyński Dariusz Kielce M Puchar FAM Pionki 484 1433
M Puchar Beretta & Sako 475
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 474
14 Kaczyński Maciej Ostrołęka M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 484 1431
M IV Puchar Warszawy 477
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
15 Radwański Rafał Krosno M Puchar Beretta & Sako 481 1431
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 477
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 473
16 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 477 1429
M XXV Puchar Winobrania 477
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475
17 Czerski Paweł Wrocław M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 478 1429
M VII Puchar Grodu nad Prosną 478
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 473
18 Tuszkowski Ryszard Suwałki M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 480 1429
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 475
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 474
19 Adamski Łukasz Opole M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 486 1426
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 470
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
20 Czepułkowski Ryszard Elbląg M X Memoriał Adama Kraińskiego 482 1426
M IV Puchar Warszawy 473
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 471
21 Kraiński Piotr Gdańsk M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 1426
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 474
M X Memoriał Adama Kraińskiego 474
22 Molski Krzysztof Białystok M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 1425
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 474
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 473
23 Adamczyk Bartosz Opole M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 481 1423
M VII Puchar Grodu nad Prosną 471
M X Finał Ligi Strzeleckiej 471
24 Gawdzik Michał Katowice M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 487 1423
M X Finał Ligi Strzeleckiej 470
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 466
25 Kokoszkiewicz Marian Radom M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 1423
M Puchar FAM Pionki 476
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 469
26 Łakomy Wojciech Olsztyn M X Memoriał Adama Kraińskiego 483 1423
M IV Puchar Warszawy 477
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 463
27 Olejnik Hubert Wrocław M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 481 1423
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 473
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 469
28 Bernacki Roman Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 477 1421
M X Memoriał Adama Kraińskiego 473
M X Finał Ligi Strzeleckiej 471
29 Bogaczyński Grzegorz Kalisz M VII Puchar Grodu nad Prosną 481 1421
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 470
30 Ficek Michał Bielsko Biała M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477 1421
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 476
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 468
31 Furmańczak Tomasz Leszno M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 485 1421
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 472
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464
32 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski M X Finał Ligi Strzeleckiej 484 1421
M VII Puchar Grodu nad Prosną 469
M Puchar FAM Pionki 468
33 Piotrowski Krzysztof Słupsk M VIII Puchar Łuczniczki 479 1421
M IV Puchar Warszawy 474
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468
34 Sawicz Albert Koszalin M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 483 1421
M VIII Puchar Łuczniczki 474
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 464
35 Warszewski Karol Słupsk M IV Puchar Warszawy 486 1421
M X Memoriał Adama Kraińskiego 477
M X Finał Ligi Strzeleckiej 458
36 Huminiak Tomasz Wrocław M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 475 1420
M II Puchar Hubertus Expo 473
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 472
37 Karpiński Krzysztof Toruń M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 478 1419
M VII Puchar Grodu nad Prosną 472
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 469
38 Suryn Jacek Toruń M VII Puchar Grodu nad Prosną 477 1419
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 473
M IV Puchar Warszawy 469
39 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski M IV Puchar Warszawy 474 1417
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 472
M X Finał Ligi Strzeleckiej 471
40 Snopek Łukasz Skierniewice M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 475 1415
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 471
M Puchar FAM Pionki 469
41 Duplicki Jacek Warszawa M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 1414
M IV Puchar Warszawy 474
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 464
42 Kazbieruk Grzegorz Łomża M II Puchar Hubertus Expo 484 1414
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 466
M Puchar Beretta & Sako 464
43 Mizerski Maciej Lublin M IV Puchar Warszawy 474 1414
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 471
M Puchar FAM Pionki 469
44 Bęćkowski Jarosław Szczecin M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 478 1413
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 471
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464
45 Wawrzyniak Piotr Białystok M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 475 1412
M X Finał Ligi Strzeleckiej 470
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 467
46 Witak Hubert Warszawa M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 471 1412
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 471
M Puchar FAM Pionki 470
47 Wypych Damian Łódź M Puchar Beretta & Sako 483 1412
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 466
M Puchar FAM Pionki 463
48 Święcki Krzysztof Łomża M X Memoriał Adama Kraińskiego 475 1411
M XV Turniej Chmielakowy 469
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 467


WAWRZYN SREBRNY

1 Brózda Łukasz Rzeszów M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 480 1409
M X Finał Ligi Strzeleckiej 471
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 458
2 Nowicki Karol Olsztyn M Puchar Jezior Mazurskich 477 1409
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 469
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 463
3 Ostrowski Jan Warszawa M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 480 1409
M X Finał Ligi Strzeleckiej 468
M Puchar Beretta & Sako 461
4 Różański Leszek Sieradz M II Puchar Hubertus Expo 478 1409
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 467
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 464
5 Buda Marek Zielona Góra M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 476 1406
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 466
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 464
6 Dzidowski Rafał Zielona Góra M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 471 1406
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 466
7 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 479 1406
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 477
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 450
8 Bać Stanisław Rzeszów M IV Puchar Warszawy 469 1405
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 468
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468
9 Krasicki Piotr Legnica M XXV Puchar Winobrania 477 1405
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 468
M Puchar Opolszczyzny 460
10 Pudełko Janusz Kraków M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 473 1405
M X Memoriał Adama Kraińskiego 469
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 463
11 Cieplik Waldemar Opole M IV Puchar Warszawy 469 1404
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 468
M Puchar Beretta & Sako 467
12 Ziółkowski Wojciech Szczecin M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472 1404
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M II Puchar Hubertus Expo 463
13 Adamus Przemysław Suwałki P VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 471 1402
P Puchar Opolszczyzny 467
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 464
14 Rusiecki Mirosław Łomża M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 476 1401
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 465
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 460
15 Czajkowski Grzegorz Wrocław M X Finał Ligi Strzeleckiej 475 1398
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 465
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 458
16 Daukszys Tadeusz Łódź M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 469 1397
M VII Puchar Grodu nad Prosną 466
M Puchar Opolszczyzny 462
17 Pypłacz Maciej Opole M X Finał Ligi Strzeleckiej 474 1396
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 471
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 451
18 Turczyn Paweł Ostrołęka M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 471 1396
M Puchar Jezior Mazurskich 465
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 460
19 Gochnio Jerzy Biała Podlaska M XV Turniej Chmielakowy 474 1394
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 474
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 446
20 Bekasiak Szymon Szczecin M X Finał Ligi Strzeleckiej 468 1393
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 464
M X Memoriał Adama Kraińskiego 461
21 Jóźwiak Piotr Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 473 1393
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 467
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 453
22 Ottomański Edward Suwałki M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 464 1392
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 464
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 464
23 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 468 1391
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 464
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459
24 Smolarski Roman Kielce M X Finał Ligi Strzeleckiej 476 1391
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 462
M II Puchar Hubertus Expo 453
25 Zawiślan Marcin Nowy Sącz M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 1390
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 463
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 452
26 Brzdęk Jacek Szczecin M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 465 1389
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 465
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 459
27 Wiśniewski Marek Toruń M VIII Puchar Łuczniczki 469 1389
M X Finał Ligi Strzeleckiej 463
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 457
28 Białobrzeski Artur Ostrołęka M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 464 1388
M X Finał Ligi Strzeleckiej 463
M IV Puchar Warszawy 461
29 Fiszer Marcin Poznań M Puchar Beretta & Sako 474 1388
M XXV Puchar Winobrania 467
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 447
30 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 464 1388
M X Memoriał Adama Kraińskiego 462
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 462
31 Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 474 1388
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 465
M Puchar Jezior Mazurskich 449
32 Pawlak Hubert Kalisz M Puchar Opolszczyzny 476 1388
M VII Puchar Grodu nad Prosną 458
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 454
33 Sztuczka Janusz Słupsk M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 473 1388
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 467
M X Finał Ligi Strzeleckiej 448
34 Świderski Jarosław Ostrołęka M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 471 1388
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 466
M IV Puchar Warszawy 451
35 Bazarewski Jerzy Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 467 1387
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 460
M XXV Puchar Winobrania 460
36 Komosiński Marcin Poznań M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1387
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 463
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 460
37 Szydełko Aleksander Wrocław M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 469 1387
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 459
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 459
38 Godula Mirosław Łomża M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 466 1386
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 463
M X Finał Ligi Strzeleckiej 457
39 Puławski Maciej Ostrołęka P XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 463 1386
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 463
P Puchar Beretta & Sako 460
40 Dzwonnik Maciej Opole M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 476 1385
M Puchar Opolszczyzny 474
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 435
41 Siegień Marek Kalisz M Puchar Jezior Mazurskich 464 1385
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 460
42 Gawron Jakub Rzeszów M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1384
M II Puchar Hubertus Expo 466
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 451
43 Góral Mariusz Katowice M Puchar Beretta & Sako 468 1384
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 458
M X Finał Ligi Strzeleckiej 458
44 Trawinski Krzysztof Gorzów Wielkopolski M X Finał Ligi Strzeleckiej 467 1384
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 457
45 Goerick Marek Elbląg M X Memoriał Adama Kraińskiego 469 1383
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 458
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456
46 Pawłowski Wiesław Olsztyn M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 471 1383
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 464
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 448
47 Pieściński Jacek Toruń M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 466 1382
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 465
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 451
48 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465 1382
M XV Turniej Chmielakowy 463
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 454
49 Gaweł Patrycjusz Przemyśl P Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 470 1381
P XV Turniej Chmielakowy 469
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 442
50 Sołowiej Cezary Białystok M X Finał Ligi Strzeleckiej 472 1381
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 461
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 448
51 Grecki Krzysztof Słupsk M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 471 1380
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 460
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 449
52 Łąpieś Sławomir Toruń M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 472 1380
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 454
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 454
53 Pawszyk Jarosław Olsztyn M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 467 1380
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 460
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 453
54 Bella Aleksander Kalisz M Puchar Prezydenta Miasta Konina 469 1379
M Puchar Opolszczyzny 457
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 453
55 Damaz Wiesław Skierniewice M II Puchar Hubertus Expo 464 1379
M X Finał Ligi Strzeleckiej 458
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 457
56 Bąkowski Jacek Kalisz M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 471 1378
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 456
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 451
57 Florkiewicz Maciej Tarnobrzeg M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 470 1378
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 459
M XV Turniej Chmielakowy 449
58 Cichy Dariusz Olsztyn M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 465 1377
M Puchar Jezior Mazurskich 457
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 455
59 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 465 1377
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 457
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 455
60 Szary Karol Wrocław P X Finał Ligi Strzeleckiej 464 1377
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 452
61 Barszcz Jerzy Kielce M X Finał Ligi Strzeleckiej 462 1376
M Puchar FAM Pionki 458
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456
62 Buda Przemyslaw Zielona Góra M XXV Puchar Winobrania 472 1375
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 453
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 450
63 Piotrowski Grzegorz Płock M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 463 1375
M Puchar FAM Pionki 458
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
64 Ziomek Marek Częstochowa M Puchar Opolszczyzny 477 1374
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 447
65 Wszałkowski Wojciech Słupsk M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 465 1373
M X Finał Ligi Strzeleckiej 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 445
66 Misztela Piotr Piotrków Trybunalski M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 468 1372
M Puchar Opolszczyzny 453
M Puchar Beretta & Sako 451
67 Onopiak Ryszard Elbląg M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 462 1372
M Puchar Jezior Mazurskich 456
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454
68 Demski Witold Przemyśl M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 469 1370
M XV Turniej Chmielakowy 453
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 448
69 Jakubiak Paweł Suwałki M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 466 1370
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 454
M X Finał Ligi Strzeleckiej 450
70 Barański Paweł Piotrków Trybunalski M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 458 1369
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454
71 Burak Andrzej Białystok M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 466 1369
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 452
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 451
72 Jaślanek Michał Zielona Góra M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 458 1369
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 457
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454
73 Mróz Szymon Kalisz M Puchar Prezydenta Miasta Konina 459 1369
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 455
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 455
74 Szyłejko Rafał Gdańsk P Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1369
P X Memoriał Adama Kraińskiego 455
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 450
75 Turbaczewski Krzysztof Szczecin M X Finał Ligi Strzeleckiej 469 1369
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 456
M IV Puchar Warszawy 444
76 Fiebig Marian Zielona Góra M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 462 1367
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 454
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 451
77 Górnik Jerzy Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 460 1366
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 456
M X Finał Ligi Strzeleckiej 450
78 Przeorek Jerzy Ciechanów M II Puchar Hubertus Expo 477 1366
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 445
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 444
79 Baliński Roman Sieradz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461 1365
M II Puchar Hubertus Expo 460
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 444
80 Sius Tomasz Warszawa M Puchar FAM Pionki 459 1365
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 454
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 452
81 Waligóra Szynon Igor Szczecin M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 460 1365
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 455
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 450


WAWRZYN BRĄZOWY

1 Bielecki Dariusz Przemyśl M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 462 1364
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 448
2 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 471 1362
M XXV Puchar Winobrania 454
M X Finał Ligi Strzeleckiej 437
3 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała M Puchar Opolszczyzny 465 1362
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 450
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447
4 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz M VIII Puchar Łuczniczki 461 1362
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 454
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 447
5 Smoliński Piotr Elbląg M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 459 1361
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 456
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 446
6 Włodyka Hubert Rzeszów M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457 1361
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 453
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 451
7 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 462 1359
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 461
M Puchar FAM Pionki 436
8 Miotła Grzegorz Lublin M XV Turniej Chmielakowy 468 1358
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 445
9 Najda Stanisław Łomża M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 471 1358
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 448
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 439
10 Kubiak Paweł Koszalin M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 463 1357
M X Memoriał Adama Kraińskiego 455
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 439
11 Taciak Rafał Siedlce M II Puchar Hubertus Expo 469 1357
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 446
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 442
12 Obigło Michał Opole P Puchar FAM Pionki 455 1356
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 451
P Puchar Opolszczyzny 450
13 Gazdowski Hubert Warszawa M II Puchar Hubertus Expo 457 1355
M Puchar Beretta & Sako 450
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 448
14 Woropaj Zbigniew Koszalin M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 457 1355
M X Memoriał Adama Kraińskiego 457
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 441
15 Ziemiński Henryk Rzeszów M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 460 1355
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 456
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 439
16 Kołodziej Piotr Kalisz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 458 1354
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 451
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 445
17 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg M XV Turniej Chmielakowy 466 1354
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 446
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 442
18 Osuchowski Hubert Warszawa M IV Puchar Warszawy 458 1354
M II Puchar Hubertus Expo 454
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 442
19 Smykowski Marcin Włocławek M X Memoriał Adama Kraińskiego 460 1354
M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 449
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 445
20 Bieniek Tomasz Olsztyn M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 455 1353
M II Puchar Hubertus Expo 451
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 447
21 Kneblewski Łukasz Koszalin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 466 1353
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 448
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 439
22 Niedziałek Zbigniew Szczecin M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 460 1353
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 459
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 434
23 Dudek Stanisław Tarnobrzeg M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 470 1352
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 445
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 437
24 Pilarz Tomasz Sieradz M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 1352
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 442
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 440
25 Kołodziejczyk Zygmunt Kielce M VII Puchar Grodu nad Prosną 456 1351
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 439
26 Lubecki Hubert Warszawa P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 457 1351
P Puchar Jezior Mazurskich 450
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 444
27 Borys Damian Słupsk P III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 456 1350
P X Memoriał Adama Kraińskiego 449
P Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 445
28 Lissowski Krzysztof Warszawa M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460 1350
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447
M VII Puchar Grodu nad Prosną 443
29 Łacic Adam Lublin M IV Puchar Warszawy 453 1350
M Puchar Jezior Mazurskich 449
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 448
30 Tamowski Marek Radom M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 461 1350
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 452
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 437
31 Ostrowski Arkadiusz Elbląg M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 458 1349
M X Finał Ligi Strzeleckiej 446
M Puchar Beretta & Sako 445
32 Grela Adrian Opole M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 1347
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 446
M Puchar Opolszczyzny 439
33 Miętus Jerzy Toruń M X Memoriał Adama Kraińskiego 458 1347
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 456
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 433
34 Niczyporuk Leszek Gdańsk M X Memoriał Adama Kraińskiego 464 1347
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 442
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 441
35 Pauś Mariusz Kalisz P III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 463 1347
P Puchar Prezydenta Miasta Konina 461
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 423
36 Wermiński Wojciech Krosno M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 457 1347
M Puchar Beretta & Sako 447
M Puchar FAM Pionki 443
37 Cholewa Wacław Bielsko Biała M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461 1346
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 435
38 Szczotka Adam Bielsko Biała M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 463 1344
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 446
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 435
39 Góral Michał Katowice M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468 1343
M Puchar Beretta & Sako 441
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 434
40 Malinowski Waldemar Bydgoszcz M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 465 1343
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 442
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 436
41 Pieściński Adam Toruń P IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 451 1343
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 447
P X Memoriał Adama Kraińskiego 445
42 Hryniewicz Stanisław Koszalin M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 454 1342
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 448
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 440
43 Mierzejewski Jacek Olsztyn M Puchar Jezior Mazurskich 465 1342
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 440
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 437
44 Niedziałek Kamil Wrocław P VII Puchar Grodu nad Prosną 465 1342
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 441
P IV Puchar Warszawy 436
45 Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 459 1341
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 448
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 434
46 Siejka Piotr Warszawa M II Puchar Hubertus Expo 464 1341
M VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 451
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 426
47 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin M XV Turniej Chmielakowy 457 1340
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 451
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 432
48 Kocoń Aleksander Wałbrzych M VII Puchar Grodu nad Prosną 452 1340
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 444
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 444
49 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 459 1340
M X Finał Ligi Strzeleckiej 448
M XXV Puchar Winobrania 433
50 Pawlikowski Paweł Kraków P III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 448 1340
P Czarny Diament Ziemi Śląskiej 447
P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 445
51 Bekasiak Paweł Szczecin M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 454 1339
M IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 454
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 431
52 Skowroński Jan Zielona Góra M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 456 1339
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 442
M XXV Puchar Winobrania 441
53 Kowalski Jan Opole M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 465 1338
M Puchar Beretta & Sako 451
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 422
54 Mizerski Zbigniew Lublin M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450 1338
M IV Puchar Warszawy 449
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 439
55 Paszenda Ryszard Katowice M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456 1338
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 452
M X Finał Ligi Strzeleckiej 430
56 Patelski Piotr Sieradz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 455 1338
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 442
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 441
57 Gromacki Krzysztof Olsztyn M X Memoriał Adama Kraińskiego 450 1337
M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 446
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 441
58 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz M VII Puchar Grodu nad Prosną 453 1337
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 442
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 442
59 Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski P Puchar Beretta & Sako 458 1336
P Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 441
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 437
60 Kocoń Adrian Wałbrzych M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 452 1336
M Puchar Opolszczyzny 443
M Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 441
61 Skonieczny Jarosław Płock M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 465 1336
M Puchar FAM Pionki 437
M Puchar Jezior Mazurskich 434
62 Szober Krzysztof Wałbrzych M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 446 1334
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 446
M Puchar Opolszczyzny 442
63 Hanusz Wojciech Siedlce M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 449 1333
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 442
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 442
64 Kantyka Marian Opole M XIII Puchar Toruńskiej Katarzynki 463 1333
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 446
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 424
65 Kubiak Mirosław Warszawa M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 460 1333
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 441
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 432
66 Kujaczyński Mirosław Toruń M XVIII Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 451 1333
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 446
M II Puchar Hubertus Expo 436
67 Szerszenowicz Jacek Słupsk M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 464 1333
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 452
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 417
68 Wąsowski Jarosław Marek Kielce P Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460 1332
P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 430
69 Kadziszewski Jacek Poznań M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 456 1331
M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 440
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 435
70 Krakowiak Dariusz Tarnobrzeg M I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 448 1331
M XV Turniej Chmielakowy 446
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 437
71 Muszyński Wojciech Gdańsk P X Memoriał Adama Kraińskiego 445 1331
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 444
P Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 442
72 Rybarczyk Andrzej Katowice M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456 1331
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 447
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Częstochowa 428
73 Rusinek Damian Jelenia Góra M Puchar Opolszczyzny 445 1330
M XXV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443
M VII Puchar Grodu nad Prosną 442
74 Werys Jakub Kielce P III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 458 1330
P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 448
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 424
75 Kruszyński Waldemar, Dariusz Lublin P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458 1329
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 438
P X Memoriał Adama Kraińskiego 433
76 Bagier Marek Bielsko Biała M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 450 1328
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442
M Puchar Opolszczyzny 436
77 Orzechowski Paweł Przemyśl M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 450 1328
M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 433
78 Otulak Wojciech Rzeszów P Puchar FAM Pionki 449 1327
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 443
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 435
79 Krawczyk Paweł Radom P XV Turniej Chmielakowy 449 1326
P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 440
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 437
80 Wilk Piotr Przemyśl P II Puchar Hubertus Expo 455 1326
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 440
P XV Turniej Chmielakowy 431
81 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielkopolski M IX Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453 1325
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 437
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 435
82 Bednarek Tadeusz Warszawa P II Edycja Ligi Strzeleckiej Suwałki 465 1324
P Puchar Jezior Mazurskich 446
P VI Puchar Prezydenta Miasta Łomży 413
83 Walisko Sławomir Opole M Czarny Diament Ziemi Śląskiej 450 1324
M Puchar Beretta & Sako 438
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Opole 436
84 Jędros Witold Kalisz M II Puchar Hubertus Expo 449 1323
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 439
M Puchar Beretta & Sako 435
85 Kryszkiewicz Hubert Kalisz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 448 1323
M Puchar Opolszczyzny 447
M VII Puchar Grodu nad Prosną 428
86 Gawliński Janusz Warszawa M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 464 1322
M X Finał Ligi Strzeleckiej 429
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 429
87 Golec Michał Słupsk P IV Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 447 1322
P X Memoriał Adama Kraińskiego 447
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 428
88 Rasiński Wojciech Ostrołęka M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 452 1322
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 436
M Puchar FAM Pionki 434
89 Żak Michał Koszalin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Poznań 467 1321
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 441
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Słupsk 413
90 Gaweł Piotr Przemyśl P Tarnobrzeski Puchar Wiosny 446 1320
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 440
P Czarny Diament Ziemi Śląskiej 434
91 Grzybowski Zbigniew Radom M XV Turniej Chmielakowy 454 1320
M Puchar Puszczy Kurpiowskiej 439
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Łomża 427
92 Wójciuk Jerzy Biała Podlaska M III Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnobrzeg 452 1320
M IV Puchar Warszawy 440
M XV Turniej Chmielakowy 428


Przedstawiona klasyfikacja zdobywców wawrzynów strzeleckich może posiadać pewne nieścisłości nazwiskowe, przynależności do ZO, posiadanej klasy czy ewentualnych zdobytych wyników. Zestawienie to jest jedynie formą informacyjną.


Zdobyte wawrzyny w 2009 r. wg ZO PZŁ

ZO PZŁ Diament Złoty Srebrny Brązowy Ogółem
Biała Podlaska 0 0 2 1 3
Białystok 0 3 2 0 5
Bielsko Biała 0 1 0 4 5
Bydgoszcz 0 1 0 2 3
Ciechanów 0 1 2 0 3
Częstochowa 0 0 1 0 1
Elbląg 0 3 2 2 7
Gdańsk 0 1 1 2 4
Gorzów Wielk. 0 1 2 5 8
Jelenia Góra 0 0 0 1 1
Kalisz 0 1 5 4 10
Katowice 0 2 2 3 7
Kielce 0 2 2 3 7
Koszalin 0 1 0 5 6
Kraków 0 0 1 1 2
Krosno 0 1 0 1 2
Legnica 0 0 1 0 1
Leszno 0 1 0 0 1
Lublin 0 1 0 6 7
Łomża 0 2 2 1 5
Łódź 0 1 1 0 2
Nowy Sącz 0 0 1 0 1
Olsztyn 0 1 4 3 8
Opole 0 3 3 5 11
Ostrołęka 0 1 4 1 6
Piotrków Tryb. 2 2 5 0 9
Płock 0 0 1 1 2
Poznań 0 0 2 1 3
Przemyśl 0 0 2 4 6
Radom 0 2 0 3 5
Rzeszów 0 0 3 3 6
Siedlce 0 0 0 2 2
Sieradz 0 0 2 3 5
Skierniewice 0 1 1 0 2
Słupsk 0 2 3 3 8
Suwałki 0 1 3 0 4
Szczecin 0 1 7 2 10
Tarnobrzeg 0 3 1 3 7
Toruń 0 3 3 3 9
Wałbrzych 0 0 0 3 3
Warszawa 0 2 2 8 12
Włocławek 0 0 0 1 1
Wrocław 0 3 3 1 7
Zielona Góra 0 0 5 1 6
RAZEM 2 48 81 92 223


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.