strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze uzyskane wyniki Ligi Strzeleckiej w 2010 roku

Lp. Nazwisko i Imię ZO PZŁ Edycja Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Wynik
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski XI Finał Ligi 100 100 50 50 300 94 99 193 493
2 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski III ELS Piotrków Tryb. 100 95 50 50 295 95 99 194 489
3 Nowicki Karol Olsztyn III ELS Warszawa 100 100 50 50 300 88 100 188 488
4 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg III ELS Chełm 100 95 50 50 295 93 100 193 488
5 Adamczyk Bartosz Opole XI Finał Ligi 95 100 50 50 295 93 100 193 488
6 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski II ELS Bielsko Biała 100 100 50 50 300 89 98 187 487
7 Ficek Michał Bielsko Biała II ELS Bielsko Biała 100 95 50 50 295 92 99 191 486
8 Szugajew Michał Ciechanów III ELS Warszawa 95 95 50 50 290 95 99 194 484
9 Smoliński Piotr Elbląg II ELS Ciechanów 100 100 45 50 295 90 98 188 483
10 Senger Marcin Piła III ELS Leszno 100 100 50 45 295 91 97 188 483
11 Kokoszkiewicz Marian Radom III ELS Warszawa 95 100 45 50 290 94 99 193 483
12 Wisiński Bartosz Bielsko Biała II ELS Bielsko Biała 95 95 50 50 290 93 100 193 483
13 Karpiński Krzysztof Toruń III ELS Warszawa 100 100 50 50 300 84 98 182 482
14 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski III ELS Piotrków Tryb. 95 100 50 45 290 92 100 192 482
15 Karpiński Krzysztof Toruń XI Finał Ligi 95 100 50 50 295 87 99 186 481
16 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski II ELS Bielsko Biała 100 90 50 50 290 93 98 191 481
17 Górski Henryk Tarnobrzeg XI Finał Ligi 100 90 50 50 290 91 100 191 481
18 Sawicz Albert Koszalin III ELS Leszno 95 100 45 50 290 92 98 190 480
19 Montowski Zbyszko Bydgoszcz XI Finał Ligi 95 95 50 50 290 90 100 190 480
20 Bogaczyński Grzegorz Kalisz III ELS Leszno 100 100 50 50 300 83 96 179 479
21 Rudnicki Marcin Toruń III ELS Warszawa 95 100 50 50 295 91 93 184 479
22 Kaczyński Maciej Ostrołęka XI Finał Ligi 95 100 50 45 290 91 98 189 479
23 Jamróz Kamil Kielce II ELS Lublin 95 95 50 50 290 91 98 189 479
24 Bać Stanisław Rzeszów XI Finał Ligi 90 100 50 50 290 93 96 189 479
25 Ziółkowski Wojciech Szczecin III ELS Leszno 90 95 50 50 285 95 99 194 479
26 Bekasiak Szymon Szczecin III ELS Leszno 100 100 50 50 300 80 98 178 478
27 Bekasiak Paweł Szczecin II ELS Gdańsk 100 95 50 50 295 83 100 183 478
28 Kaczyński Maciej Ostrołęka III ELS Warszawa 95 95 50 50 290 90 98 188 478
29 Pypłacz Maciej Opole II ELS Bielsko Biała 95 95 50 50 290 89 99 188 478
30 Oleksik Marcin Paweł Radom III ELS Warszawa 90 100 50 50 290 89 99 188 478
31 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz III ELS Piotrków Tryb. 95 95 50 45 285 94 99 193 478
32 Ziółkowski Wojciech Szczecin II ELS Gdańsk 85 100 50 50 285 94 99 193 478
33 Witak Hubert Białystok XI Finał Ligi 95 95 50 50 290 93 94 187 477
34 Bać Stanisław Rzeszów III ELS Chełm 95 95 50 50 290 88 99 187 477
35 Bekasiak Szymon Szczecin II ELS Konin 95 90 50 50 285 94 98 192 477
36 Szerszenowicz Jacek Słupsk III ELS Leszno 90 95 50 50 285 93 99 192 477
37 Cieplik Waldemar Opole III ELS Piotrków Tryb. 100 90 50 50 290 89 97 186 476
38 Puławski Maciej Ostrołęka III ELS Warszawa 95 95 50 50 290 92 94 186 476
39 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski XI Finał Ligi 95 95 50 50 290 86 100 186 476
40 Burak Andrzej Białystok XI Finał Ligi 100 85 50 50 285 91 100 191 476
41 Świeboda Robert Lublin XI Finał Ligi 95 90 50 50 285 93 98 191 476
42 Górski Henryk Tarnobrzeg III ELS Chełm 95 90 50 50 285 92 99 191 476
43 Montowski Zbyszko Bydgoszcz III ELS Warszawa 90 95 50 50 285 94 97 191 476
44 Suryn Jacek Toruń III ELS Warszawa 90 95 50 50 285 91 100 191 476
45 Każbieriuk Grzegorz Łomża II ELS Elbląg 90 95 50 50 285 91 100 191 476
46 Różański Leszek Sieradz II ELS Skierniewice 100 95 50 50 295 81 99 180 475
47 Kraiński Piotr Gdańsk II ELS Gdańsk 100 95 50 45 290 89 96 185 475
48 Huminiak Tomasz Wrocław II ELS Skierniewice 95 90 50 45 280 95 100 195 475


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.