strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2010

Zdobyte wawrzyny w 2010 r. wg ZO PZŁ

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski M XI Finał Ligi Strzeleckiej 493 1469
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 489
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 487
2 Szugajew Michał Ciechanów M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 491 1463
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 488
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 484


WAWRZYN ZŁOTY

1 Górski Henryk Tarnobrzeg M XVI Turniej Chmielakowy 486 1449
M V Puchar Warszawy 482
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 481
2 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 488 1448
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 481
M V Puchar Warszawy 479
3 Kraiński Piotr Gdańsk M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 489 1446
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 482
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 475
4 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 488 1446
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 482
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 476
5 Nowicki Karol Olsztyn M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 488 1445
M IX Puchar Beretty&Sako 479
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 478
6 Prill Tomasz Elbląg M IX Puchar Łuczniczki 484 1440
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 476
7 Kokoszkiewicz Marian Radom M V Puchar Warszawy 486 1438
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 483
M Puchar FAM Pionki 469
8 Gaweł Patrycjusz Przemyśl M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 490 1436
M V Puchar Warszawy 478
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 468
9 Jędral Robert Tarnobrzeg M Puchar FAM Pionki 484 1436
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477
M XVI Turniej Chmielakowy 475
10 Bać Stanisław Rzeszów M XI Finał Ligi Strzeleckiej 479 1434
M Puchar Opolszczyzny 478
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 477
11 Jamróz Kamil Kielce M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 479 1432
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 479
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 474
12 Bekasiak Szymon Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 478 1431
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 477
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 476
13 Huminiak Tomasz Wrocław M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 482 1431
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 475
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 474
14 Karpiński Krzysztof Toruń M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 482 1431
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 481
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 468
15 Skibiak Dariusz Elbląg M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 479 1431
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 478
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 474
16 Montowski Zbyszko Bydgoszcz M XI Finał Ligi Strzeleckiej 480 1430
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 476
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474
17 Witak Hubert Białystok M Puchar Jezior Mazurskich 477 1430
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 477
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 476
18 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 481 1429
M Puchar FAM Pionki 474
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 474
19 Warszewski Karol Słupsk M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 492 1429
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 468
20 Kaczyński Maciej Ostrołęka M XI Finał Ligi Strzeleckiej 479 1427
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 478
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 470
21 Włodarczyk Remigiusz Opole M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 479 1427
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 476
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 472
22 Białobrzeski Artur Ostrołęka M Puchar Prezydenta miasta Łomży 482 1426
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 474
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
23 Radwański Rafał Krosno M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 487 1425
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 478
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 460
24 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz M IX Puchar Beretty&Sako 481 1424
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475
M IX Puchar Łuczniczki 468
25 Oleksik Marcin Paweł Radom M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 478 1424
M Puchar FAM Pionki 474
M XVI Turniej Chmielakowy 472
26 Burak Andrzej Białystok M XI Finał Ligi Strzeleckiej 476 1423
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 474
M V Puchar Warszawy 473
27 Różański Leszek Sieradz M Puchar Prezydenta Miasta Konina 476 1423
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 475
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472
28 Suryn Jacek Toruń M Puchar Prezydenta Miasta Konina 477 1423
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 476
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 470
29 Ziółkowski Wojciech Szczecin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 479 1423
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 478
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466
30 Smoliński Piotr Elbląg M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 483 1422
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 471
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 468
31 Snopek Łukasz Skierniewice M V Puchar Warszawy 479 1421
M Puchar Opolszczyzny 475
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
32 Daukszys Tadeusz Łódź M V Puchar Warszawy 477 1420
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 474
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 469
33 Adamczyk Bartosz Opole M XI Finał Ligi Strzeleckiej 488 1419
M IX Puchar Beretty&Sako 466
M V Puchar Warszawy 465
34 Kruszyński Dariusz Kielce M XVI Turniej Chmielakowy 482 1419
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 467
35 Rudnicki Marcin Toruń M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 479 1419
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474
M IX Puchar Łuczniczki 466
36 Turczyn Paweł Ostrołęka M Puchar FAM Pionki 475 1419
M V Puchar Warszawy 473
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471
37 Jakubiak Paweł Suwałki M V Puchar Warszawy 481 1418
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 463
38 Pudełko Janusz Kraków M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 474 1418
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 473
M V Puchar Warszawy 471
39 Zawiślan Marcin Nowy Sącz M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 484 1418
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464
40 Ficek Michał Bielsko Biała M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 486 1417
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 473
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458
41 Tuszkowski Ryszard Suwałki M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 473 1417
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 472
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 472
42 Miotła Grzegorz Lublin M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 474 1416
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 473
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469
43 Barański Paweł Piotrków Trybunalski M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 474 1415
M Puchar Opolszczyzny 472
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
44 Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480 1415
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466
45 Obigło Michał Opole M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 1415
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 475
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 464
46 Puławski Maciej Ostrołęka M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 476 1415
M V Puchar Warszawy 475
M Puchar Jezior Mazurskich 464
47 Adamski Łukasz Opole M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 476 1414
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 471
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 467
48 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 486 1414
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 460
49 Bogaczyński Grzegorz Kalisz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 479 1414
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 468
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 467
50 Mizerski Maciej Lublin M Puchar FAM Pionki 479 1414
M V Puchar Warszawy 473
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 462
51 Gawron Jakub Rzeszów M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 474 1412
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 472
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 466
52 Senger Marcin Piła M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 483 1412
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 471
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 458
53 Adamus Przemysław Suwałki M Puchar Prezydenta miasta Łomży 478 1410
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 471
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 461
54 Goerick Marek Elbląg M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 472 1410
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 470
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 468
55 Świeboda Robert Lublin M XI Finał Ligi Strzeleckiej 476 1410
M XVI Turniej Chmielakowy 473
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 461


WAWRZYN SREBRNY

1 Niedziałek Kamil Wrocław P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 475 1409
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 471
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 463
2 Kołodziej Piotr Kalisz M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 479 1407
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 465
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 463
3 Kazbieruk Grzegorz Łomża M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 476 1406
M V Puchar Warszawy 467
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463
4 Szerszenowicz Jacek Słupsk M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 477 1405
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 461
5 Szymański Tomasz Poznań P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 480 1405
P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 473
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 452
6 Malinowski Waldemar Bydgoszcz M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480 1404
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 463
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 461
7 Suchodolski Adam Opole M IX Puchar Beretty&Sako 474 1404
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 471
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 459
8 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski M IX Puchar Beretty&Sako 470 1403
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 469
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 464
9 Sius Tomasz Warszawa M Puchar FAM Pionki 471 1403
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 465
10 Olejnik Hubert Wrocław M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 474 1402
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 464
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 464
11 Komosiński Marcin Poznań M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1401
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 470
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 461
12 Gochnio Jerzy Biała Podlaska M XVI Turniej Chmielakowy 470 1400
M V Puchar Warszawy 466
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 464
13 Górnik Jerzy Katowice M XI Finał Ligi Strzeleckiej 473 1400
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 466
M IX Puchar Łuczniczki 461
14 Łakomy Wojciech Olsztyn M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 473 1400
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 464
M IX Puchar Beretty&Sako 463
15 Cieplik Waldemar Opole M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 476 1399
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 468
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 455
16 Smolarski Roman Kielce M IX Puchar Beretty&Sako 483 1399
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 447
17 Grecki Krzysztof Słupsk M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 471 1398
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 468
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 459
18 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 478 1397
M Puchar Opolszczyzny 466
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 453
19 Szober Krzysztof Wałbrzych M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 489 1397
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 447
20 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467 1396
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 465
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 464
21 Nowak Lech Poznań M XI Finał Ligi Strzeleckiej 467 1396
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 466
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 463
22 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469 1395
M XVI Turniej Chmielakowy 464
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 462
23 Jaślanek Michał Zielona Góra M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 473 1394
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 471
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 450
24 Pilcicki Bogusław Białystok M Puchar Prezydenta miasta Łomży 467 1394
M V Puchar Warszawy 466
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 461
25 Isaryk Sergij Bydgoszcz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 466 1393
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 464
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 463
26 Bekasiak Paweł Szczecin M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 478 1392
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 461
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 453
27 Kurzac Sławomir Piła M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466 1392
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 464
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 462
28 Góral Mariusz Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 472 1391
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 464
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 455
29 Czerwień Józef Piła M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 468 1390
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 459
30 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski M XI Finał Ligi Strzeleckiej 468 1390
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 463
M Puchar FAM Pionki 459
31 Pietrusza Wojciech Piła M XI Finał Ligi Strzeleckiej 471 1390
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 464
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 455
32 Buda Marek Zielona Góra M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 467 1389
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 465
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 457
33 Godula Mirosław Łomża M XVI Turniej Chmielakowy 471 1389
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 459
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459
34 Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 471 1389
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 462
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456
35 Kubiak Paweł Koszalin M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 476 1388
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 449
36 Wypych Damian Łódź M IX Puchar Beretty&Sako 482 1388
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 461
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 445
37 Bieniek Tomasz Olsztyn M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471 1387
M Puchar Jezior Mazurskich 465
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 451
38 Bernacki Roman Katowice M IX Puchar Beretty&Sako 466 1386
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 463
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 457
39 Pawlak Hubert Kalisz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1386
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 458
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 458
40 Sawicz Albert Koszalin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 480 1385
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 455
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 450
41 Fiszer Marcin Poznań M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 463 1384
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 462
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459
42 Ostrowski Jan Warszawa M Puchar Prezydenta miasta Łomży 468 1382
M Puchar FAM Pionki 461
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453
43 Wisiński Bartosz Bielsko Biała M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 483 1382
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 462
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 437
44 Krawczyk Paweł Radom P XVI Turniej Chmielakowy 463 1381
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462
P Puchar Opolszczyzny 456
45 Szczotka Adam Bielsko Biała M IX Puchar Beretty&Sako 477 1381
M Puchar Opolszczyzny 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 451
46 Molski Krzysztof Białystok M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 463 1380
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 459
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 458
47 Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 464 1379
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 456
48 Kneblewski Łukasz Koszalin M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466 1379
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 451
49 Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin M XVI Turniej Chmielakowy 470 1379
M V Puchar Warszawy 464
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 445
50 Piotrowski Krzysztof Słupsk M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 463 1379
M Puchar Jezior Mazurskich 463
M V Puchar Warszawy 453
51 Sołowiej Cezary Białystok M Puchar Prezydenta miasta Łomży 460 1379
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 460
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 459
52 Wiśniewski Marek Toruń M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 461 1378
M IX Puchar Łuczniczki 459
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 458
53 Mizerski Zbigniew Lublin M XVI Turniej Chmielakowy 469 1377
M Puchar Jezior Mazurskich 457
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 451
54 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 472 1377
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 451
55 Barszcz Jerzy Kielce M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 1376
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 458
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 456
56 Janczak Krzysztof Wrocław P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 463 1376
P Puchar Opolszczyzny 463
P XIV Puchar Grodu nad Prosną 450
57 Lubecki Hubert Warszawa P V Puchar Warszawy 471 1376
P XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 446
58 Onopiak Ryszard Elbląg M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 466 1376
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 456
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 454
59 Czerski Paweł Wrocław M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 468 1375
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 455
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 452
60 Mróz Szymon Kalisz M XIV Puchar Grodu nad Prosną 463 1374
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 455
61 Najda Stanisław Łomża M Puchar Prezydenta miasta Łomży 476 1374
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 456
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 442
62 Borys Damian Słupsk P IX Puchar Łuczniczki 474 1372
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 460
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 438
63 Jankowski Grzegorz Olsztyn P XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 472 1372
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 453
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 447
64 Karp Maciej Nowy Sącz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 464 1372
M IX Puchar Beretty&Sako 459
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449
65 Łąpieś Sławomir Toruń M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471 1372
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 451
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
66 Smykowski Marcin Włocławek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 460 1372
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 457
M V Puchar Warszawy 455
67 Włodyka Hubert Rzeszów M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462 1372
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 458
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 452
68 Bąkowski Jacek Kalisz M Puchar Prezydenta Miasta Konina 465 1371
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 456
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 450
69 Roszko Marcin Suwałki P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 467 1370
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 462
P XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 441
70 Ziemiński Henryk Rzeszów M XI Finał Ligi Strzeleckiej 466 1370
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 461
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 443
71 Damaz Wiesław Skierniewice M IX Puchar Beretty&Sako 460 1369
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 457
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 452
72 Sztajner Mariusz Częstochowa M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 458 1368
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 457
M IX Puchar Beretty&Sako 453
73 Cholewa Wacław Bielsko Biała M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 469 1367
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 451
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 447
74 Szydełko Aleksander Wrocław M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 458 1367
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 455
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 454
75 Herba Andrzej Toruń M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 461 1366
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 454
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 451
76 Jedwabiński Marek Bydgoszcz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 464 1366
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 439
77 Maciąg Andrzej, Jan Chełm M Puchar FAM Pionki 471 1366
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 450
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 445
78 Bęćkowski Jarosław Szczecin M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 456 1365
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 456
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 453
79 Niczyporuk Leszek Gdańsk M IX Puchar Łuczniczki 469 1365
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 436


WAWRZYN BRĄZOWY

1 Czerwień Marek Piła M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461 1364
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 449
2 Hanusz Wojciech Siedlce M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 458 1364
M Puchar FAM Pionki 454
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 452
3 Łyczykowski Krzysztof Katowice M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478 1364
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 456
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 430
4 Jóźwiak Piotr Szczecin M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 465 1363
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 455
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 443
5 Piotrowski Grzegorz Płock M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 458 1363
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 454
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 451
6 Krasicki Piotr Zielona Góra M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 473 1361
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 447
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 441
7 Lissowski Krzysztof Warszawa M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 462 1361
M V Puchar Warszawy 460
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 439
8 Szary Karol Wrocław M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 456 1360
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 452
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 452
9 Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom M IX Puchar Łuczniczki 462 1360
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 461
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 437
10 Duplicki Jacek Warszawa M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 455 1359
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 454
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 450
11 Skonieczny Jarosław Płock M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 458 1359
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 452
M IX Puchar Beretty&Sako 449
12 Kocoń Adrian Wałbrzych M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 460 1358
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 456
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 442
13 Neugebauer Jerzy Olsztyn M Puchar Prezydenta miasta Łomży 466 1358
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 447
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 445
14 Wszałkowski Wojciech Słupsk M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 463 1358
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 459
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 436
15 Jaworski Mariusz Skierniewice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 459 1357
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 454
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 444
16 Święcki Krzysztof Łomża M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 456 1355
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 450
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 449
17 Komarewski Tomasz Białystok M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 453 1354
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 451
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 450
18 Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 462 1354
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 454
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 438
19 Ziomek Marek Częstochowa M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 462 1354
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 461
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 431
20 Rasiński Wojciech Ostrołęka M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 460 1353
M V Puchar Warszawy 456
M Puchar FAM Pionki 437
21 Woropaj Zbigniew Koszalin M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 459 1352
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 443
22 Hanzlik Tomasz Bielsko Biała P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 458 1351
P XI Finał Ligi Strzeleckiej 450
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 443
23 Pawlikowski Paweł Kraków M IX Puchar Beretty&Sako 455 1351
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 451
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445
24 Sztuczka Janusz Słupsk M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 466 1351
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 444
M IX Puchar Łuczniczki 441
25 Kucharski Wacław Opole M Puchar Opolszczyzny 458 1350
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 450
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 442
26 Muszyński Wojciech Gdańsk P Puchar Prezydenta Miasta Konina 461 1349
P IX Puchar Łuczniczki 459
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 429
27 Pieściński Adam Toruń P XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 463 1349
P IX Puchar Łuczniczki 459
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 427
28 Grela Adrian Opole M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 469 1348
M Puchar Opolszczyzny 442
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 437
29 Kita Jan Tarnobrzeg M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 452 1348
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 450
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 446
30 Matysiewicz Jarosław Łomża M Puchar Jezior Mazurskich 468 1348
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 441
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 439
31 Swat Tomasz Grzegorz Radom M V Puchar Warszawy 453 1348
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 451
M Puchar FAM Pionki 444
32 Paszenda Ryszard Katowice M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461 1347
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 445
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 441
33 Cichy Dariusz Olsztyn M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 454 1346
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 439
34 Hanzlik Damian Bielsko Biała P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 458 1346
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 449
P XI Finał Ligi Strzeleckiej 439
35 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 470 1346
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 427
36 Waligóra Szynon Igor Szczecin M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 465 1345
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 441
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 439
37 Gazdowski Hubert Warszawa M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 450 1344
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 449
M V Puchar Warszawy 445
38 Stokłosa Andrzej Bielsko Biała M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461 1344
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 434
39 Świderski Jarosław Ostrołęka M Puchar FAM Pionki 458 1344
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 441
40 Furmańczak Tomasz Leszno M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461 1343
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 458
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 424
41 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 1343
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 452
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 437
42 Gąssowski Wojciech Ostrołęka M V Puchar Warszawy 465 1342
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 451
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 426
43 Posłuszny Marek Poznań M XI Finał Ligi Strzeleckiej 456 1342
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 441
44 Fiebig Marian Zielona Góra M Puchar Opolszczyzny 463 1341
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 441
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 437
45 Kramer Tadeusz Poznań P Puchar Prezydenta Miasta Konina 462 1341
P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 429
46 Kuta Artur Skierniewice P V Puchar Warszawy 467 1341
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 438
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 436
47 Mirek Ryszard Przemyśl M V Puchar Warszawy 451 1341
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 448
M XVI Turniej Chmielakowy 442
48 Lissowski Andrzej Warszawa M IX Puchar Beretty&Sako 451 1340
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 444
49 Werys Jakub Kielce P III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 454 1340
P V Puchar Warszawy 447
P XI Finał Ligi Strzeleckiej 439
50 Jaroń jr. Jan Kraków P V Puchar Warszawy 453 1339
P Tarnobrzeski Puchar Wiosny 446
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 440
51 Niemiec Piotr Elbląg M XI Finał Ligi Strzeleckiej 453 1339
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 441
52 Przeorek Jerzy Ciechanów M V Puchar Warszawy 450 1339
M Puchar FAM Pionki 448
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 441
53 Walisko Sławomir Opole M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 454 1338
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 447
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 437
54 Bazarewski Jerzy Szczecin M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 474 1337
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 432
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 431
55 Markiewicz Maciej Poznań P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 449 1337
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 449
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 439
56 Siejka Piotr Warszawa M V Puchar Warszawy 448 1337
M Puchar Jezior Mazurskich 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 444
57 Dudek Bogdan Toruń P V Puchar Warszawy 456 1336
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 445
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 435
58 Tamowski Marek Warszawa M V Puchar Warszawy 455 1336
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 454
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 427
59 Kruszyński Waldemar Lublin M Puchar FAM Pionki 445 1335
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 445
60 Pawszyk Jarosław Olsztyn M Puchar Prezydenta miasta Łomży 455 1333
M Puchar Jezior Mazurskich 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 425
61 Żak Michał Koszalin M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 454 1333
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 442
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 437
62 Jarecki Jacek Bydgoszcz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 455 1331
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 441
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 435
63 Hanusz Bartłomiej Siedlce P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 457 1330
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 437
P Puchar FAM Pionki 436
64 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin M Puchar Jezior Mazurskich 445 1330
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 445
M XVI Turniej Chmielakowy 440
65 Jechna Artur Ostrołęka P Puchar FAM Pionki 452 1330
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 441
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 437
66 Jóźwik Olaf Krosno M IX Puchar Beretty&Sako 448 1330
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 442
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 440
67 Piosek Piotr Opole M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 455 1330
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 442
M Puchar Opolszczyzny 433
68 Sternicki Radosław Warszawa P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 456 1330
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 439
P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 435
69 Demski Witold Przemyśl M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 445 1329
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 444
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 440
70 Gruza Stanisław Krosno M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452 1329
M Puchar Dymarek Świętokrzyskich 440
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 437
71 Buda Przemyslaw Zielona Góra M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 450 1327
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 448
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 429
72 Dzwonnik Maciej Opole M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 446 1327
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443
M Puchar Opolszczyzny 438
73 Gaweł Piotr Przemyśl P Puchar FAM Pionki 454 1327
P Puchar Dymarek Świętokrzyskich 438
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 435
74 Kryszkiewicz Hubert Kalisz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 465 1327
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 454
M Puchar Opolszczyzny 408
75 Ostrowski Arkadiusz Elbląg M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 447 1327
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 446
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 434
76 Pauś Mariusz Kalisz P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 1327
P XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 430
P XIV Puchar Grodu nad Prosną 430
77 Mucho Andrzej Szczecin M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1326
M XXVI Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 438
M XI Finał Ligi Strzeleckiej 424
78 Zieliński Marcin Radom M Puchar FAM Pionki 451 1326
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 443
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 432
79 Mierzejewski Jacek Olsztyn M Puchar Prezydenta miasta Łomży 451 1325
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 447
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 427
80 Łukasik Konrad Tarnobrzeg M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 449 1324
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 443
M XVI Turniej Chmielakowy 432
81 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała M IX Puchar Beretty&Sako 455 1324
M Puchar Opolszczyzny 452
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 417
82 Rusinek Damian Jelenia Góra M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 451 1324
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 442
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 431
83 Bednarek Tadeusz Warszawa P Puchar FAM Pionki 460 1323
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 437
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 426
84 Gromacki Krzysztof Olsztyn M IX Puchar Beretty&Sako 448 1323
M Puchar Jezior Mazurskich 443
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 432
85 Góral Michał Katowice M XI Finał Ligi Strzeleckiej 455 1322
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 439
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 428
86 Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 457 1322
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449
M IX Puchar Beretty&Sako 416
87 Otulak Wojciech Rzeszów P III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 450 1322
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 438
P XI Finał Ligi Strzeleckiej 434
88 Szurik Hubert Bydgoszcz P XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 455 1322
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 440
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 427
89 Kocoń Aleksander Wałbrzych M XIV Puchar Grodu nad Prosną 452 1320
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 435
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 433


Przedstawiona klasyfikacja zdobywców wawrzynów strzeleckich może posiadać pewne nieścisłości nazwiskowe, przynależności do ZO, posiadanej klasy czy ewentualnych zdobytych wyników. Zestawienie to jest jedynie formą informacyjną.


Zdobyte wawrzyny w 2010 r. wg ZO PZŁ


Zarząd Okręgowy Diament Złoty Srebrny Brązowy Razem
Biała Podlaska 0 0 2 0 2
Białystok 0 2 3 1 6
Bielsko Biała 0 1 3 4 8
Bydgoszcz 0 2 3 2 7
Chełm 0 0 1 0 1
Ciechanów 1 0 0 2 3
Częstochowa 0 0 1 1 2
Elbląg 0 4 1 2 7
Gdańsk 0 1 1 1 3
Gorzów Wielkopolski 0 2 2 1 5
Jelenia Góra 0 0 0 1 1
Kalisz 0 1 4 2 7
Katowice 0 0 3 3 6
Kielce 0 2 2 1 5
Koszalin 0 0 3 2 5
Kraków 0 1 0 2 3
Krosno 0 1 0 2 3
Leszno 0 0 0 1 1
Lublin 0 3 2 2 7
Łomża 0 0 3 2 5
Łódź 0 1 1 0 2
Nowy Sącz 0 1 1 0 2
Olsztyn 0 1 3 5 9
Opole 0 4 2 5 11
Ostrołęka 0 4 0 4 8
Piła 0 1 3 1 5
Piotrków Trybunalski 1 3 2 1 7
Płock 0 0 0 2 2
Poznań 0 0 4 3 7
Przemyśl 0 1 0 3 4
Radom 0 2 1 3 6
Rzeszów 0 2 2 1 5
Siedlce 0 0 0 2 2
Sieradz 0 1 1 0 2
Skierniewice 0 1 1 2 4
Słupsk 0 1 5 2 8
Suwałki 0 3 1 0 4
Szczecin 0 2 2 4 8
Tarnobrzeg 0 3 1 3 7
Toruń 0 3 3 2 8
Wałbrzych 0 0 1 2 3
Warszawa 0 0 3 8 11
Włocławek 0 0 1 0 1
Wrocław 0 1 5 1 7
Zielona Góra 0 0 2 3 5
Konin 0 0 0 0 0
Legnica 0 0 0 0 0
Tarnów 0 0 0 0 0
Zamość 0 0 0 0 0
RAZEM 2 55 79 89 225


Nazwisko i imię Zarząd Okręgowy Kl Punkty
Gochnio Jerzy Biała Podlaska M 1400
Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska M 1377
Witak Hubert Białystok M 1430
Burak Andrzej Białystok M 1423
Pilcicki Bogusław Białystok M 1394
Molski Krzysztof Białystok M 1380
Sołowiej Cezary Białystok M 1379
Komarewski Tomasz Białystok M 1354
Ficek Michał Bielsko Biała M 1417
Wisiński Bartosz Bielsko Biała M 1382
Szczotka Adam Bielsko Biała M 1381
Cholewa Wacław Bielsko Biała M 1367
Hanzlik Tomasz Bielsko Biała P 1351
Hanzlik Damian Bielsko Biała P 1346
Stokłosa Andrzej Bielsko Biała M 1344
Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała M 1324
Montowski Zbyszko Bydgoszcz M 1430
Modrzejewski Jacek Bydgoszcz M 1424
Malinowski Waldemar Bydgoszcz M 1404
Isaryk Sergij Bydgoszcz M 1393
Jedwabiński Marek Bydgoszcz M 1366
Jarecki Jacek Bydgoszcz M 1331
Szurik Hubert Bydgoszcz P 1322
Maciąg Andrzej, Jan Chełm M 1366
Szugajew Michał Ciechanów M 1463
Jendrzejewski Waldemar Ciechanów M 1346
Przeorek Jerzy Ciechanów M 1339
Sztajner Mariusz Częstochowa M 1368
Ziomek Marek Częstochowa M 1354
Prill Tomasz Elbląg M 1440
Skibiak Dariusz Elbląg M 1431
Smoliński Piotr Elbląg M 1422
Goerick Marek Elbląg M 1410
Onopiak Ryszard Elbląg M 1376
Niemiec Piotr Elbląg M 1339
Ostrowski Arkadiusz Elbląg M 1327
Kraiński Piotr Gdańsk M 1446
Niczyporuk Leszek Gdańsk M 1365
Muszyński Wojciech Gdańsk P 1349
Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski M 1415
Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski M 1414
Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski M 1396
Kołodziński Jacek Gorzów Wielkopolski M 1389
Kudlaszyk Hubert Gorzów Wielkopolski M 1354
Rusinek Damian Jelenia Góra M 1324
Bogaczyński Grzegorz Kalisz M 1414
Kołodziej Piotr Kalisz M 1407
Pawlak Hubert Kalisz M 1386
Mróz Szymon Kalisz M 1374
Bąkowski Jacek Kalisz M 1371
Kryszkiewicz Hubert Kalisz M 1327
Pauś Mariusz Kalisz P 1327
Górnik Jerzy Katowice M 1400
Góral Mariusz Katowice M 1391
Bernacki Roman Katowice M 1386
Łyczykowski Krzysztof Katowice M 1364
Paszenda Ryszard Katowice M 1347
Góral Michał Katowice M 1322
Jamróz Kamil Kielce M 1432
Kruszyński Dariusz Kielce M 1419
Smolarski Roman Kielce M 1399
Barszcz Jerzy Kielce M 1376
Werys Jakub Kielce P 1340
Kubiak Paweł Koszalin M 1388
Sawicz Albert Koszalin M 1385
Kneblewski Łukasz Koszalin M 1379
Woropaj Zbigniew Koszalin M 1352
Żak Michał Koszalin M 1333
Pudełko Janusz Kraków M 1418
Pawlikowski Paweł Kraków M 1351
Jaroń jr. Jan Kraków P 1339
Radwański Rafał Krosno M 1425
Jóźwik Olaf Krosno M 1330
Gruza Stanisław Krosno M 1329
Furmańczak Tomasz Leszno M 1343
Miotła Grzegorz Lublin M 1416
Mizerski Maciej Lublin M 1414
Świeboda Robert Lublin M 1410
Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin M 1379
Mizerski Zbigniew Lublin M 1377
Kruszyński Waldemar Lublin M 1335
Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin M 1330
Kazbieruk Grzegorz Łomża M 1406
Godula Mirosław Łomża M 1389
Najda Stanisław Łomża M 1374
Święcki Krzysztof Łomża M 1355
Matysiewicz Jarosław Łomża M 1348
Daukszys Tadeusz Łódź M 1420
Wypych Damian Łódź M 1388
Zawiślan Marcin Nowy Sącz M 1418
Karp Maciej Nowy Sącz M 1372
Nowicki Karol Olsztyn M 1445
Łakomy Wojciech Olsztyn M 1400
Bieniek Tomasz Olsztyn M 1387
Jankowski Grzegorz Olsztyn P 1372
Neugebauer Jerzy Olsztyn M 1358
Cichy Dariusz Olsztyn M 1346
Pawszyk Jarosław Olsztyn M 1333
Mierzejewski Jacek Olsztyn M 1325
Gromacki Krzysztof Olsztyn M 1323
Włodarczyk Remigiusz Opole M 1427
Adamczyk Bartosz Opole M 1419
Obigło Michał Opole M 1415
Adamski Łukasz Opole M 1414
Suchodolski Adam Opole M 1404
Cieplik Waldemar Opole M 1399
Kucharski Wacław Opole M 1350
Grela Adrian Opole M 1348
Walisko Sławomir Opole M 1338
Piosek Piotr Opole M 1330
Dzwonnik Maciej Opole M 1327
Kaczyński Maciej Ostrołęka M 1427
Białobrzeski Artur Ostrołęka M 1426
Turczyn Paweł Ostrołęka M 1419
Puławski Maciej Ostrołęka M 1415
Rasiński Wojciech Ostrołęka M 1353
Świderski Jarosław Ostrołęka M 1344
Gąssowski Wojciech Ostrołęka M 1342
Jechna Artur Ostrołęka P 1330
Senger Marcin Piła M 1412
Kurzac Sławomir Piła M 1392
Czerwień Józef Piła M 1390
Pietrusza Wojciech Piła M 1390
Czerwień Marek Piła M 1364
Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski M 1469
Załoga Paweł Piotrków Trybunalski M 1446
Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski M 1429
Barański Paweł Piotrków Trybunalski M 1415
Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski M 1403
Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski M 1390
Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski M 1322
Piotrowski Grzegorz Płock M 1363
Skonieczny Jarosław Płock M 1359
Szymański Tomasz Poznań P 1405
Komosiński Marcin Poznań M 1401
Nowak Lech Poznań M 1396
Fiszer Marcin Poznań M 1384
Posłuszny Marek Poznań M 1342
Kramer Tadeusz Poznań P 1341
Markiewicz Maciej Poznań P 1337
Gaweł Patrycjusz Przemyśl M 1436
Mirek Ryszard Przemyśl M 1341
Demski Witold Przemyśl M 1329
Gaweł Piotr Przemyśl P 1327
Kokoszkiewicz Marian Radom M 1438
Oleksik Marcin Paweł Radom M 1424
Krawczyk Paweł Radom P 1381
Zawadzki Krzysztof Aleksander Radom M 1360
Swat Tomasz Grzegorz Radom M 1348
Zieliński Marcin Radom M 1326
Bać Stanisław Rzeszów M 1434
Gawron Jakub Rzeszów M 1412
Włodyka Hubert Rzeszów M 1372
Ziemiński Henryk Rzeszów M 1370
Otulak Wojciech Rzeszów P 1322
Hanusz Wojciech Siedlce M 1364
Hanusz Bartłomiej Siedlce P 1330
Różański Leszek Sieradz M 1423
Skrzypczyński Grzegorz Sieradz M 1397
Snopek Łukasz Skierniewice M 1421
Damaz Wiesław Skierniewice M 1369
Jaworski Mariusz Skierniewice M 1357
Kuta Artur Skierniewice P 1341
Warszewski Karol Słupsk M 1429
Szerszenowicz Jacek Słupsk M 1405
Grecki Krzysztof Słupsk M 1398
Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk M 1379
Piotrowski Krzysztof Słupsk M 1379
Borys Damian Słupsk P 1372
Wszałkowski Wojciech Słupsk M 1358
Sztuczka Janusz Słupsk M 1351
Jakubiak Paweł Suwałki M 1418
Tuszkowski Ryszard Suwałki M 1417
Adamus Przemysław Suwałki M 1410
Roszko Marcin Suwałki P 1370
Bekasiak Szymon Szczecin M 1431
Ziółkowski Wojciech Szczecin M 1423
Bekasiak Paweł Szczecin M 1392
Bęćkowski Jarosław Szczecin M 1365
Jóźwiak Piotr Szczecin M 1363
Waligóra Szynon Igor Szczecin M 1345
Bazarewski Jerzy Szczecin M 1337
Mucho Andrzej Szczecin M 1326
Górski Henryk Tarnobrzeg M 1449
Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg M 1448
Jędral Robert Tarnobrzeg M 1436
Nieradka Bogdan Tarnobrzeg M 1395
Kita Jan Tarnobrzeg M 1348
Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg M 1343
Łukasik Konrad Tarnobrzeg M 1324
Karpiński Krzysztof Toruń M 1431
Suryn Jacek Toruń M 1423
Rudnicki Marcin Toruń M 1419
Wiśniewski Marek Toruń M 1378
Łąpieś Sławomir Toruń M 1372
Herba Andrzej Toruń M 1366
Pieściński Adam Toruń P 1349
Dudek Bogdan Toruń P 1336
Szober Krzysztof Wałbrzych M 1397
Kocoń Adrian Wałbrzych M 1358
Kocoń Aleksander Wałbrzych M 1320
Sius Tomasz Warszawa M 1403
Ostrowski Jan Warszawa M 1382
Lubecki Hubert Warszawa P 1376
Lissowski Krzysztof Warszawa M 1361
Duplicki Jacek Warszawa M 1359
Gazdowski Hubert Warszawa M 1344
Lissowski Andrzej Warszawa M 1340
Siejka Piotr Warszawa M 1337
Tamowski Marek Warszawa M 1336
Sternicki Radosław Warszawa P 1330
Bednarek Tadeusz Warszawa P 1323
Smykowski Marcin Włocławek M 1372
Huminiak Tomasz Wrocław M 1431
Niedziałek Kamil Wrocław P 1409
Olejnik Hubert Wrocław M 1402
Janczak Krzysztof Wrocław P 1376
Czerski Paweł Wrocław M 1375
Szydełko Aleksander Wrocław M 1367
Szary Karol Wrocław P 1360
Jaślanek Michał Zielona Góra M 1394
Buda Marek Zielona Góra M 1389
Krasicki Piotr Zielona Góra M 1361
Fiebig Marian Zielona Góra M 1341
Buda Przemyslaw Zielona Góra M 1327




Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.