strona główna forum dyskusyjne














ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2010


Ostatnia aktualizacja - 1 wrzesień

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM

1 Szugajew Michał M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 491 1463
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 488
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 484


WAWRZYN ZŁOTY

1 Grabałowski Zbigniew M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 489 1449
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 487
M Puchar FAM Pionki 473
2 Szczęch Krzysztof M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 488 1448
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 481
M V Puchar Warszawy 479
3 Górski Henryk M XVI Turniej Chmielakowy 486 1446
M V Puchar Warszawy 482
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478
4 Kraiński Piotr M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 489 1446
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 482
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 475
5 Nowicki Karol M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 488 1439
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 478
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 473
6 Załoga Paweł M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 488 1439
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 482
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 469
7 Kokoszkiewicz Marian M V Puchar Warszawy 486 1438
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 483
M Puchar FAM Pionki 469
8 Jędral Robert M Puchar FAM Pionki 484 1436
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477
M XVI Turniej Chmielakowy 475
9 Bekasiak Szymon M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 478 1431
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 477
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 476
10 Huminiak Tomasz M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 482 1431
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 475
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 474
11 Prill Tomasz M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480 1431
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 476
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 475
12 Skibiak Dariusz M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 479 1431
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 478
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 474
13 Warszewski Karol M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 492 1429
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 468
14 Włodarczyk Remigiusz M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 479 1427
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 476
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 472
15 Bać Stanisław M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 477 1425
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 477
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 471
16 Cybula Ryszard M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 481 1425
M Puchar FAM Pionki 474
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
17 Oleksik Marcin Paweł M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 478 1424
M Puchar FAM Pionki 474
M XVI Turniej Chmielakowy 472
18 Różański Leszek M Puchar Prezydenta Miasta Konina 476 1423
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 475
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472
19 Suryn Jacek M Puchar Prezydenta Miasta Konina 477 1423
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 476
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 470
20 Ziółkowski Wojciech M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 479 1423
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 478
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466
21 Białobrzeski Artur M Puchar Prezydenta miasta Łomży 482 1422
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 470
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
22 Smoliński Piotr M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 483 1421
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 471
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 467
23 Daukszys Tadeusz M V Puchar Warszawy 477 1420
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 474
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 469
24 Montowski Zbyszko M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 476 1420
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 470
25 Gaweł Patrycjusz M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 490 1419
M V Puchar Warszawy 478
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 451
26 Kruszyński Dariusz M XVI Turniej Chmielakowy 482 1419
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 467
27 Turczyn Paweł M Puchar FAM Pionki 475 1419
M V Puchar Warszawy 473
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471
28 Jakubiak Paweł M V Puchar Warszawy 481 1418
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 463
29 Pudełko Janusz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 474 1418
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 473
M V Puchar Warszawy 471
30 Ficek Michał M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 486 1417
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 473
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458
31 Tuszkowski Ryszard M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 473 1417
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 472
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 472
32 Miotła Grzegorz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 474 1416
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 473
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469
33 Gałęcki Bogdan M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480 1415
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466
34 Jamróz Kamil M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 479 1415
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 474
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462
35 Karpiński Krzysztof M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 482 1415
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 468
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 465
36 Obigło Michał M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 476 1415
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 475
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 464
37 Puławski Maciej M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 476 1415
M V Puchar Warszawy 475
M Puchar Jezior Mazurskich 464
38 Bialic Juliusz M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 486 1414
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 468
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 460
39 Bogaczyński Grzegorz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 479 1414
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 468
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 467
40 Burak Andrzej M Puchar Prezydenta miasta Łomży 474 1414
M V Puchar Warszawy 473
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
41 Rudnicki Marcin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 479 1414
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 474
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 461
42 Snopek Łukasz M V Puchar Warszawy 479 1414
M Puchar FAM Pionki 468
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
43 Kaczyński Maciej M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 478 1412
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 470
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 464
44 Mizerski Maciej M Puchar FAM Pionki 479 1411
M V Puchar Warszawy 473
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 459
45 Adamus Przemysław M Puchar Prezydenta miasta Łomży 478 1410
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 471
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 461
46 Goerick Marek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 472 1410
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 470
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 468


WAWRZYN SREBRNY

1 Niedziałek Kamil P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 475 1409
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 471
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 463
2 Kołodziej Piotr M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 479 1407
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 465
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 463
3 Barański Paweł M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 474 1406
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 469
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463
4 Kazbieruk Grzegorz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 476 1406
M V Puchar Warszawy 467
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463
5 Radwański Rafał M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 478 1406
M Puchar FAM Pionki 468
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 460
6 Witak Hubert M Puchar Jezior Mazurskich 477 1406
M V Puchar Warszawy 466
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 463
7 Szymański Tomasz P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 480 1405
P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 473
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 452
8 Adamski Łukasz M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 476 1404
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 467
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 461
9 Sius Tomasz M Puchar FAM Pionki 471 1403
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 465
10 Szerszenowicz Jacek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 477 1403
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459
11 Gochnio Jerzy M XVI Turniej Chmielakowy 470 1400
M V Puchar Warszawy 466
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 464
12 Zawiślan Marcin M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 484 1400
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 446
13 Cieplik Waldemar M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 476 1399
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 468
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 455
14 Grecki Krzysztof M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 471 1398
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 468
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 459
15 Senger Marcin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 483 1398
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 471
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 444
16 Malinowski Waldemar M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 480 1395
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 461
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
17 Nieradka Bogdan M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469 1395
M XVI Turniej Chmielakowy 464
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 462
18 Olejnik Hubert M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 474 1395
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 464
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 457
19 Gawron Jakub M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 472 1394
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 466
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456
20 Jaślanek Michał M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 473 1394
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 471
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 450
21 Pilcicki Bogusław M Puchar Prezydenta miasta Łomży 467 1394
M V Puchar Warszawy 466
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 461
22 Kubiak Janusz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 469 1393
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 464
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 460
23 Świeboda Robert M XVI Turniej Chmielakowy 473 1392
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 461
M Puchar FAM Pionki 458
24 Góral Mariusz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 472 1391
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 464
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 455
25 Czerwień Józef M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 468 1390
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 459
26 Nowak Lech M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 466 1390
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 463
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461
27 Buda Marek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 467 1389
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 465
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 457
28 Godula Mirosław M XVI Turniej Chmielakowy 471 1389
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 459
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459
29 Kołodziński Jacek M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 471 1389
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 462
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456
30 Komosiński Marcin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1389
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 461
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 458
31 Adamczyk Bartosz M V Puchar Warszawy 465 1388
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 462
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 461
32 Kubiak Paweł M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 476 1388
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 449
33 Bekasiak Paweł M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 478 1387
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 461
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 448
34 Bieniek Tomasz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471 1387
M Puchar Jezior Mazurskich 465
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 451
35 Jachimiak Jan Leszek M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 467 1387
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 464
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 456
36 Modrzejewski Jacek M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 1385
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 458
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 452
37 Sawicz Albert M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 480 1385
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 455
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 450
38 Fiszer Marcin M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 463 1384
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 462
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 459
39 Isaryk Sergiej M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 466 1384
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 464
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454
40 Łakomy Wojciech M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 473 1383
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 464
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 446
41 Ostrowski Jan M Puchar Prezydenta miasta Łomży 468 1382
M Puchar FAM Pionki 461
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453
42 Wisiński Bartosz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 483 1381
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 462
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 436
43 Kneblewski Łukasz M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466 1379
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 451
44 Maruszak Wojciech, Jerzy M XVI Turniej Chmielakowy 470 1379
M V Puchar Warszawy 464
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 445
45 Molski Krzysztof M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 463 1379
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 458
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 458
46 Pawlak Hubert M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 470 1379
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 458
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 451
47 Piotrowski Krzysztof M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 463 1379
M Puchar Jezior Mazurskich 463
M V Puchar Warszawy 453
48 Kurzac Sławomir M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466 1378
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 462
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 450
49 Sołowiej Cezary M Puchar Prezydenta miasta Łomży 460 1378
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 459
M V Puchar Warszawy 459
50 Mizerski Zbigniew M XVI Turniej Chmielakowy 469 1377
M Puchar Jezior Mazurskich 457
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 451
51 Suchodolski Adam M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 471 1377
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 459
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 447
52 Wąsowski Kazimierz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 472 1377
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 451
53 Barszcz Jerzy M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 462 1376
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 458
M XVI Turniej Chmielakowy 456
54 Lubecki Hubert P V Puchar Warszawy 471 1376
P XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 446
55 Czerski Paweł M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 468 1375
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 455
M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 452
56 Dylewski Grzegorz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 463 1374
M Puchar FAM Pionki 459
M Puchar Jezior Mazurskich 452
57 Mróz Szymon M XIV Puchar Grodu nad Prosną 463 1374
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 455
58 Najda Stanisław M Puchar Prezydenta miasta Łomży 476 1374
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 456
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 442
59 Wiśniewski Marek M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 461 1374
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 458
M V Puchar Warszawy 455
60 Jankowski Grzegorz P XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 472 1372
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 453
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 447
61 Łąpieś Sławomir M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 471 1372
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 451
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
62 Krawczyk Paweł P XVI Turniej Chmielakowy 463 1371
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 462
P Tarnobrzeski Puchar Wiosny 446
63 Bąkowski Jacek M Puchar Prezydenta Miasta Konina 465 1370
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 456
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449
64 Roszko Marcin P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 467 1370
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 462
P XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 441
65 Onopiak Ryszard M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 466 1369
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 456
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 447
66 Smykowski Marcin M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 460 1369
M V Puchar Warszawy 455
M Puchar Jezior Mazurskich 454
67 Cholewa Wacław M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 469 1367
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 451
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 447
68 Szydełko Aleksander M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 458 1367
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 455
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 454
69 Herba Andrzej M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 461 1366
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 454
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 451
70 Jedwabiński Marek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 464 1366
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 463
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 439
71 Maciąg Andrzej, Jan M Puchar FAM Pionki 471 1366
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 450
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 445
72 Bernacki Roman M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 457 1365
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 455
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453
73 Skrzypczyński Grzegorz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 478 1365
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 453
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 434


WAWRZYN BRˇZOWY

1 Czerwień Marek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461 1364
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 454
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 449
2 Hanusz Wojciech M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 458 1364
M Puchar FAM Pionki 454
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 452
3 Gocoł Jacek Grzegorz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 464 1363
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 440
4 Piotrowski Grzegorz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 458 1363
M Puchar Prezydenta Miasta Konina 454
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 451
5 Smolarski Roman M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 469 1363
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 447
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 447
6 Sztajner Mariusz M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 458 1363
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 457
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 448
7 Szary Karol P I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 456 1360
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 452
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 452
8 Duplicki Jacek M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 455 1359
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 454
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 450
9 Lissowski Krzysztof M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 462 1359
M V Puchar Warszawy 460
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 437
10 Bęćkowski Jarosław M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 456 1358
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 453
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 449
11 Kocoń Adrian M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 460 1358
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 456
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 442
12 Neugebauer Jerzy M Puchar Prezydenta miasta Łomży 466 1358
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 447
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 445
13 Damaz Wiesław M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 457 1357
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 452
M Puchar FAM Pionki 448
14 Jaworski Mariusz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 459 1357
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 454
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 444
15 Skonieczny Jarosław M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 458 1357
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 452
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 447
16 Włodyka Hubert M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462 1356
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 452
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 442
17 Święcki Krzysztof M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 456 1355
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 450
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 449
18 Janczak Krzysztof P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 463 1354
P XIV Puchar Grodu nad Prosną 450
P IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 441
19 Ziomek Marek M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 462 1354
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 461
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 431
20 Rasiński Wojciech M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 460 1353
M V Puchar Warszawy 456
M Puchar FAM Pionki 437
21 Woropaj Zbigniew M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 459 1352
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 443
22 Sztuczka Janusz M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 466 1350
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 444
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 440
23 Kita Jan M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 452 1348
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 450
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 446
24 Krasicki Piotr M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 473 1348
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 441
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 434
25 Kudlaszyk Hubert M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 462 1348
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 454
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 432
26 Pietrusza Wojciech M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 464 1348
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 455
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 429
27 Swat Tomasz Grzegorz M V Puchar Warszawy 453 1348
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 451
M Puchar FAM Pionki 444
28 Komarewski Tomasz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 453 1347
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 450
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 444
29 Niczyporuk Leszek M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460 1347
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 451
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 436
30 Pawlikowski Paweł M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 451 1347
M V Puchar Warszawy 451
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 445
31 Cichy Dariusz M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 454 1346
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 439
32 Jendrzejewski Waldemar M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 470 1346
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 427
33 Ziemiński Henryk M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 461 1346
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 443
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 442
34 Borys Damian P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 460 1345
P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 447
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 438
35 Waligóra Szynon Igor M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 465 1345
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 441
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 439
36 Gazdowski Hubert M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 450 1344
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 449
M V Puchar Warszawy 445
37 Stokłosa Andrzej M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461 1344
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 434
38 Furmańczak Tomasz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 461 1343
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 458
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 424
39 Ilnicki Ryszard M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454 1343
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 452
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 437
40 Świderski Jarosław M Puchar FAM Pionki 458 1343
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 440
41 Gąssowski Wojciech M V Puchar Warszawy 465 1342
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 451
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 426
42 Paszenda Ryszard M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 461 1342
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 441
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 440
43 Górnik Jerzy M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 453 1341
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 450
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 438
44 Kramer Tadeusz P Puchar Prezydenta Miasta Konina 462 1341
P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 450
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 429
45 Kuta Artur P V Puchar Warszawy 467 1341
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 438
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 436
46 Mirek Ryszard M V Puchar Warszawy 451 1341
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 448
M XVI Turniej Chmielakowy 442
47 Przeorek Jerzy M V Puchar Warszawy 450 1339
M Puchar FAM Pionki 448
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 441
48 Walisko Sławomir M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 454 1338
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 447
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 437
49 Bazarewski Jerzy M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 474 1337
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 432
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 431
50 Golec Michał P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 453 1337
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 444
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 440
51 Jóźwiak Piotr M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 455 1337
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 443
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 439
52 Markiewicz Maciej P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 449 1337
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 449
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 439
53 Siejka Piotr M V Puchar Warszawy 448 1337
M Puchar Jezior Mazurskich 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 444
54 Dudek Bogdan P V Puchar Warszawy 456 1336
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 445
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 435
55 Kruszyński Waldemar M Puchar FAM Pionki 445 1335
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 445
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 445
56 Werys Jakub P III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 454 1335
P V Puchar Warszawy 447
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 434
57 Hanzlik Tomasz P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 458 1333
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 443
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 432
58 Pawszyk Jarosław M Puchar Prezydenta miasta Łomży 455 1333
M Puchar Jezior Mazurskich 453
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 425
59 Żak Michał M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 454 1333
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 442
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 437
60 Jarecki Jacek M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 455 1331
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 441
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 435
61 Lissowski Andrzej M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 445 1331
M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 444
M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 442
62 Hanusz Bartłomiej P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 457 1330
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 437
P Puchar FAM Pionki 436
63 Jaczyński Waldemar, Piotr M Puchar Jezior Mazurskich 445 1330
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 445
M XVI Turniej Chmielakowy 440
64 Jechna Artur P Puchar FAM Pionki 452 1330
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 441
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 437
65 Demski Witold M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 445 1329
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 444
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 440
66 Piosek Piotr M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 455 1328
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 442
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 431
67 Buda Przemysław M Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 450 1327
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 448
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 429
68 Ostrowski Arkadiusz M XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 447 1327
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 446
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 434
69 Pauś Mariusz P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 467 1327
P XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 430
P XIV Puchar Grodu nad Prosną 430
70 Dzwonnik Maciej M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 446 1326
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 443
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 437
71 Zieliński Marcin M Puchar FAM Pionki 451 1326
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 443
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 432
72 Jaroń jr. Jan P V Puchar Warszawy 453 1325
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 440
P IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 432
73 Mierzejewski Jacek M Puchar Prezydenta miasta Łomży 451 1325
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 447
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 427
74 Gaweł Piotr P Puchar FAM Pionki 454 1324
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 435
P IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 435
75 Łukasik Konrad M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 449 1324
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 443
M XVI Turniej Chmielakowy 432
76 Rusinek Damian M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 451 1324
M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 442
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 431
77 Bednarek Tadeusz P Puchar FAM Pionki 460 1323
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 437
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 426
78 Muszyński Wojciech P Puchar Prezydenta Miasta Konina 461 1323
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 433
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 429
79 Sternicki Radosław P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 456 1322
P Puchar Prezydenta miasta Łomży 439
P Puchar Jezior Mazurskich 427
80 Szurik Hubert M XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 455 1322
P Puchar Bettinsoli & Sellier Bellot 440
P II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 427
81 Otulak Wojciech P III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 450 1321
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 438
P IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 433
82 Kocoń Aleksander M XIV Puchar Grodu nad Prosną 452 1320
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 435
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 433


PRETENDENCI DO WAWRZYNU

1 Gruza Stanisław M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 452 1319
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 437
M Puchar FAM Pionki 430
2 Posłuszny Marek M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 445 1319
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 441
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Konin 433
3 Rubiś Mariusz M V Puchar Warszawy 461 1319
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 451
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 407
4 Borkowski Jacek M V Puchar Warszawy 440 1318
M Puchar FAM Pionki 439
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 439
5 Grela Adrian M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 469 1318
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 437
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 412
6 Niemiec Piotr M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 445 1318
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 441
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 432
7 Pawłowski Wiesław M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460 1317
M Puchar Jezior Mazurskich 439
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 418
8 Stańczuk Krzysztof M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 453 1317
M V Puchar Warszawy 433
M Puchar Prezydenta miasta Łomży 431
9 Gawliński Janusz M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 450 1316
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 437
M Puchar FAM Pionki 429
10 Gromacki Krzysztof M Puchar Jezior Mazurskich 443 1314
M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 439
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 432
11 Jendrzejewski Tomasz M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 466 1313
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 442
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 405
12 Mucho Andrzej M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 464 1313
M V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 431
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 418
13 Szczotka Adam M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 451 1313
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 444
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 418
14 Karp Maciej M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 464 1312
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 431
M IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 417
15 Makowski Sławomir P XI Memoriał Im. Adama Kraińskiego 444 1312
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 438
P V Puchar Warszawy 430
16 Wąsowski Jarosław Marek M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 451 1312
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 433
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 428
17 Miętus Jerzy M XIX Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 443 1311
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 435
M XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 433
18 Sosiński Piotr P Puchar Prezydenta miasta Łomży 451 1310
P Puchar FAM Pionki 430
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 429
19 Grzybowski Zbigniew M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 438 1309
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 436
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 435
20 Kawik Dariusz P I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 447 1309
P III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 439
P IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 423
21 Jóźwik Olaf M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 442 1307
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 440
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 425
22 Kołodziński Zdzisław P III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 441 1306
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 438
P XXII Puchar Międzynarodowych Targów Poznańskich 427
23 Zawadzki Krzysztof Aleksander P III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 437 1306
P IX Czarny Diament Ziemi Śląskiej 435
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 434
24 Misztela Piotr M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 444 1305
M V Puchar Warszawy 434
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 427
25 Skrzek Michał M III Edycja Ligi Strzeleckiej Piotrków Trybunalski 458 1305
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 434
M V Puchar Warszawy 413
26 Wszałkowski Wojciech M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 463 1305
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Leszno 436
M I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 406
27 Kołodziejczyk Zygmunt M I Edycja Ligi Strzeleckiej Tarnów 440 1303
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Lublin 435
M III Edycja Ligi Strzeleckiej Chełm 428
28 Kinkel Feliks M I Edycja Ligi Strzeleckiej Skierniewice 453 1302
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 431
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 418
29 Pilc Marek P I Edycja Ligi Strzeleckiej Gdańsk 442 1302
P V Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 434
P Puchar Prezydenta Miasta Konina 426
30 Wójciuk Jerzy M Puchar FAM Pionki 448 1302
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 432
M Tarnobrzeski Puchar Wiosny 422
31 Pieściński Adam P XIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 463 1301
P I Edycja Ligi Strzeleckiej Elbląg 427
P Puchar Prezydenta Miasta Konina 411
32 Kantyka Marian M XXVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 441 1300
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Bielsko Biała 432
M XIV Puchar Grodu nad Prosną 427
33 Kubiak Mirosław M Puchar FAM Pionki 446 1300
M II Edycja Ligi Strzeleckiej Ciechanów 428
M V Puchar Warszawy 426
34 Szczypiór Andrzej M III Edycja Ligi Strzeleckiej Warszawa 462 1300
M X Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 431
M V Puchar Warszawy 407


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Ło¶ w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatno¶ci   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.