strona główna forum dyskusyjne














Najlepsze wyniki w latach 2002 - 2013


Najlepsze uzyskane wyniki w 2013 roku


L.p Nazwisko imię Zawody Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Radwański Rafał III ELS Rzeszów 100 100 50 50 300 92 100 192 492
1 Grobelny Adam Puchar Warszawy 100 95 50 50 295 97 100 197 492
2 Grabałowski Zbigniew MPM 100 100 50 50 300 91 100 191 491
3 Jamróz Kamil Swarovski Optik 100 100 50 50 300 92 98 190 490
3 Adamski Łukasz III ELS Sieradz 100 100 50 50 300 92 98 190 490
3 Święcki Krzysztof Puchar Warszawy 100 100 50 50 300 92 98 190 490
3 Włodarczyk Remigiusz Winobranie 100 100 50 50 300 92 98 190 490
4 Czerwień Dariusz Prezydenta Piły 100 100 50 50 300 89 100 189 489
4 Furmańczak Tomasz III ELS Sieradz 100 100 50 50 300 93 96 189 489
4 Górski Henryk Swarovski Optik 100 95 50 50 295 94 100 194 489
4 Włodarczyk Remigiusz XIV Finał Ligi 100 95 50 50 295 94 100 194 489
5 Marlęga Sławomir II ELS Ostrołęka 100 100 50 50 300 89 99 188 488
5 Andrzejczyk Paweł II ELS Gdańsk 100 100 50 50 300 93 95 188 488
5 Kołodziński Jacek MPM 100 100 50 50 300 94 94 188 488
5 Szczęch Krzysztof MPM 100 100 50 45 295 95 98 193 488
5 Jamróz Kamil XIV Finał Ligi 100 95 50 50 295 97 96 193 488
5 Maruszak Wojciech, Jerzy III ELS Rzeszów 95 100 50 50 295 93 100 193 488
6 Jędral Robert Puchar Warszawy 100 100 50 50 300 89 98 187 487
6 Fiszer Marcin Winobranie 100 100 50 50 300 92 95 187 487
6 Goerick Marek Swarovski Optik 95 100 50 50 295 93 99 192 487
7 Grabałowski Zbigniew III ELS Sieradz 100 100 50 45 295 91 100 191 486
7 Pankowski Marcin Prezydenta Olsztyna 100 100 45 50 295 93 98 191 486
7 Prill Tomasz I ELS Ciechanów 95 100 50 50 295 94 97 191 486
7 Franczak Mariusz Memoriał Kraińskiego 95 100 50 50 295 94 97 191 486
1 Grobelny Adam Puchar Warszawy 100 95 50 50 295 97 100 197 492
1 Święcki Krzysztof Jezior Mazurskich 90 95 45 50 280 97 100 197 477
1 Golec Marcin Anschutz & Lapua 90 80 45 45 260 97 99 196 456
1 Knaga Wojciech II ELS Ostrołęka 70 100 50 35 255 97 98 195 450
1 Jamróz Kamil XIV Finał Ligi 100 95 50 50 295 97 96 193 488
2 Jamróz Kamil Dymarek Świętokrzyskich 90 95 50 50 285 96 100 196 481
2 Bęćkowski Jarosław XIV Finał Ligi 95 80 50 45 270 96 100 196 466
2 Hanusz Jakub Dymarek Świętokrzyskich 90 90 50 40 270 96 100 196 466
2 Grabałowski Zbigniew XIV Finał Ligi 95 100 45 45 285 96 99 195 480
2 Burak Andrzej III ELS Olsztyn 85 100 50 25 260 96 99 195 455
2 Jakubiak Paweł Stock Polska 95 85 50 50 280 96 98 194 474
2 Pankowski Marcin I ELS Ciechanów 90 95 45 50 280 96 97 193 473
2 Rubiś Mariusz II ELS Tarnobrzeg 95 95 45 50 285 96 96 192 477
2 Świst Marcin MPM 80 80 50 50 260 96 96 192 452
2 Golec Mariusz Memoriał Kraińskiego 75 85 50 50 260 96 96 192 452
2 Jamróz Kamil Turniej Chmielakowy 100 100 45 50 295 96 94 190 485
2 Szarpak Łukasz Grodu nad Prosną 95 85 50 50 280 96 89 185 465


Najlepsze uzyskane wyniki w 2012 roku


L.p Nazwisko imię Zawody Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Smolarski Roman Puchar Warszawy 100 100 50 50 300 93 100 193 493
1 Włodarczyk Remigiusz Puchar Opolszczyzny 100 100 50 50 300 93 100 193 493
1 Jamróz Kamil Dymarek Świętokrzyskich 100 100 50 50 300 93 100 193 493
2 Czerwień Dariusz II ELS Słupsk 100 100 50 50 300 91 100 191 491
2 Jamróz Kamil Czarny Diament 100 100 50 50 300 96 95 191 491
3 Prill Tomasz III ELS Elbląg 100 100 50 45 295 95 100 195 490
3 Goerick Marek III ELS Elbląg 100 95 50 50 295 95 100 195 490
3 Grobelny Adam Anschutz & Lapua 95 100 50 50 295 95 100 195 490
3 Szczęch Krzysztof Puchar Jesieni 95 100 50 50 295 95 100 195 490
4 Montowski Zbyszko I ELS Bydgoszcz 100 100 50 50 300 92 97 189 489
4 Cybula Ryszard II ELS Opole 100 100 50 50 300 90 99 189 489
4 Kraiński Piotr III ELS Kalisz 100 100 50 50 300 92 97 189 489
4 Montowski Zbyszko III ELS Kalisz 100 100 50 50 300 89 100 189 489
4 Huminiak Tomasz Memoriał Kraińskiego 100 95 50 50 295 94 100 194 489
5 Skibiak Dariusz Prezydenta Olsztyna 100 100 50 50 300 89 99 188 488
6 Obigło Michał III ELS Katowice 100 100 50 50 300 92 95 187 487
6 Prill Tomasz Anschutz & Lapua 100 95 50 50 295 92 100 192 487
6 Suryn Jacek III ELS Elbląg 100 95 50 50 295 92 100 192 487
6 Kołodziński Jacek Winobranie 100 100 50 45 295 94 98 192 487
6 Cybula Ryszard Czarny Diament 95 100 50 50 295 93 99 192 487
6 Prill Tomasz Targi Poznańskie 95 95 50 50 290 98 99 197 487
7 Kołodziński Jacek Targi Poznańskie 100 100 50 45 295 91 100 191 486
7 Garkowski Jakub II ELS Łomża 100 95 50 50 295 91 100 191 486
7 Jóźwiak Piotr XIII Finał Ligi 100 95 50 50 295 93 98 191 486
7 Lipiński Jacek Targi Poznańskie 95 100 50 50 295 91 100 191 486
7 Skibiak Dariusz III ELS Elbląg 95 100 50 50 295 92 99 191 486
7 Kraiński Piotr Memoriał Kraińskiego 95 100 50 50 295 95 96 191 486
7 Górski Henryk XIII Finał Ligi 95 100 50 50 295 91 100 191 486
7 Grobelny Adam III ELS Kalisz 95 95 50 50 290 96 100 196 486
1 Prill Tomasz Targi Poznańskie 95 95 50 50 290 98 99 197 487
1 Skibiak Dariusz Targi Poznańskie 100 90 50 50 290 98 95 193 483
2 Prill Tomasz I ELS Olsztyn 85 95 50 35 265 97 99 196 461
2 Daukszys Tadeusz Prezydenta Konina 70 75 50 40 235 97 99 196 431
2 Jamróz Kamil Turniej Chmielakowy 100 100 50 40 290 97 97 194 484
3 Grobelny Adam III ELS Kalisz 95 95 50 50 290 96 100 196 486
3 Cichy Dariusz Memoriał Kraińskiego 95 90 50 50 285 96 100 196 481
3 Szugajew Michał Fam Pionki 95 90 50 45 280 96 100 196 476
3 Kruszyński Dariusz Grodu nad Prosną 90 85 50 50 275 96 100 196 471
3 Kruszyński Dariusz Turniej Chmielakowy 80 95 50 45 270 96 100 196 466
3 Turczyn Paweł Browninga & Winchestera 95 75 50 40 260 96 100 196 456
3 Pawszyk Jarosław Prezydenta Konina 100 70 50 40 260 96 100 196 456
3 Jóźwiak Piotr Anschutz & Lapua 85 85 40 50 260 96 100 196 456
3 Bialic Juliusz Winobranie 90 100 50 50 290 96 99 195 485
3 Knaga Wojciech Puchar Warszawy 85 100 50 50 285 96 99 195 480
3 Goerick Marek Anschutz & Lapua 100 85 50 50 285 96 98 194 479
3 Szymański Tomasz Targi Poznańskie 100 85 50 45 280 96 98 194 474
3 Bialic Juliusz Anschutz & Lapua 90 85 45 50 270 96 97 193 463
3 Jamróz Kamil Czarny Diament 100 100 50 50 300 96 95 191 491
3 Prill Tomasz Jezior Mazurskich 85 90 50 50 275 96 90 186 461


Najlepsze uzyskane wyniki w 2011 roku


L.p Nazwisko imię Zawody Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Szerszenowicz Tomasz III LS Poznań 100 100 50 50 300 96 99 195 495
2 Jamróz Kamil XII Finał LS 100 100 50 50 300 95 99 194 494
3 Jamróz Kamil Turniej Chmielakowy 100 100 50 50 300 95 98 193 493
4 Grabałowski Zbigniew XII Finał LS 100 100 50 50 300 93 99 192 492
5 Jędral Robert Puchar Tarnobrzeski 100 100 50 50 300 91 99 190 490
5 Kraiński Piotr Jezior Mazurskich 100 100 50 50 300 91 99 190 490
5 Suryn Jacek Targi Poznań 100 95 50 50 295 96 99 195 490
5 Szerszenowicz Jacek III LS Poznań 95 100 50 50 295 95 100 195 490
5 Gałęcki Bogdan XII Finał LS 100 95 50 50 295 95 100 195 490
6 Cybula Ryszard Turniej Chmielakowy 100 100 50 50 300 88 100 188 488
7 Włodarczyk Remigiusz Puchar Opolszczyzny 100 100 50 50 300 88 99 187 487
8 Grabałowski Zbigniew X Beretty & Sako 100 100 50 50 300 87 99 186 486
8 Mizerski Maciej I LS Kielce 100 95 50 50 295 92 99 191 486
8 Bialic Juliusz Anschutz & Lapua 100 95 50 50 295 92 99 191 486
8 Kraiński Piotr II LS Zielona Góra 90 100 50 50 290 96 100 196 486
8 Szugajew Michał II LS Radom 100 90 50 50 290 96 100 196 486
  Golec Mariusz Memoriał Kraińskiego 85 90 50 50 275 100 99 199 474
  Prill Tomasz Anschutz & Lapua 85 100 50 50 285 98 100 198 483
  Huminiak Tomasz Grodu nad Prosną 0 0 0 30 30 97 100 197 227
  Szober Krzysztof II LS Zielona Góra 90 95 50 45 280 97 99 196 476
  Huminiak Tomasz Czarny Diament 65 85 50 40 240 97 98 195 435
  Kraiński Piotr II LS Zielona Góra 90 100 50 50 290 96 100 196 486
  Szugajew Michał II LS Radom 100 90 50 50 290 96 100 196 486
  Szczęch Krzysztof I LS Kielce 85 100 50 50 285 96 100 196 481
  Kita Jan Turniej Chmielakowy 95 100 45 45 285 96 100 196 481
  Jendrzejewski Waldemar KKKŁ 95 80 50 50 275 96 100 196 471
  Szugajew Michał III LS Białystok 100 85 45 40 270 96 100 196 466
  Bęćkowski Jarosław Anschutz & Lapua 95 70 45 50 260 96 100 196 456
  Golec Michał I LS Koszalin 75 80 45 45 245 96 100 196 441
  Szerszenowicz Tomasz III LS Poznań 100 100 50 50 300 96 99 195 495
  Suryn Jacek Targi Poznań 100 95 50 50 295 96 99 195 490
  Szerszenowicz Tomasz II LS Zielona Góra 100 90 50 50 290 96 99 195 485
  Warszewski Karol I LS Koszalin 100 80 50 45 275 96 99 195 470
  Prill Tomasz Targi Poznań 85 100 45 50 280 96 98 194 474
  Bekasiak Paweł I LS Koszalin 85 80 50 50 265 96 96 192 457
  Jamróz Kamil MPM 100 100 50 40 290 96 95 191 481
  Jamróz Kamil Puchar Warszawy 95 80 50 50 275 96 95 191 466


Najlepsze uzyskane wyniki w 2010 roku


L.p Nazwisko imię Zawody Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew Finał Ligi 100 100 50 50 300 94 99 193 493
2 Warszewski Karol Bałtyk 100 95 50 50 295 97 100 197 492
3 Szugajew Michał Olsztyn 100 100 50 50 300 92 99 191 491
4 Gaweł Patrycjusz Katarzynka 100 100 50 50 300 91 99 190 490
5 Kraiński Piotr Kraiński 100 100 50 50 300 89 100 189 489
5 Szober Krzysztof MPM 100 100 50 50 300 89 100 189 489
5 Grabałowski Zbigniew III EL Piotrków 95 100 50 50 295 95 99 194 489
6 Szugajew Michał Katarzynka 95 100 50 50 295 93 100 193 488
6 Załoga Paweł MPM 100 95 50 50 295 94 99 193 488
6 Nowicki Karol III EL Wa-wa 100 100 50 50 300 88 100 188 488
6 Szczęch Krzysztof III EL Chełm 100 95 50 50 295 93 100 193 488
6 Adamczyk Bartosz Finał Ligi 95 100 50 50 295 93 100 193 488
7 Grabałowski Zbigniew II EL Bielsko 100 100 50 50 300 89 98 187 487
7 Radwański Rafał Dymarek 100 95 50 50 295 92 100 192 487
8 Bialic Juliusz Targi 95 95 50 50 290 96 100 196 486
8 Ficek Michał II EL Bielsko 100 95 50 50 295 92 99 191 486
8 Kokoszkiewicz Marian Warszawa 95 100 50 50 295 91 100 191 486
8 Górski Henryk Chmielakowy 100 100 45 50 295 91 100 191 486
1 Jakubiak Paweł Warszawa 85 100 50 50 285 98 98 196 481
2 Warszewski Karol Bałtyk 95 100 50 50 295 97 100 197 492
3 Białobrzeski Artur Łomża 95 100 50 40 285 97 100 197 482
4 Kruszyński Dariusz Chmielakowy 100 90 50 45 285 97 100 197 482
5 Prill Tomasz Katarzynka 75 90 45 50 260 97 100 197 457
6 Prill Tomasz Kraiński 85 95 50 50 280 97 99 196 476
7 Bialic Juliusz Targi 95 95 50 50 290 96 100 196 486
8 Prill Tomasz MPM 95 90 50 50 285 96 99 195 480
9 Goerick Marek II ELS 85 90 50 50 275 96 97 193 468
10 Turczyn Paweł Sako 90 85 45 50 270 96 100 196 466
11 Bernacki Roman Sako 90 80 50 50 270 96 100 196 466
12 Adamczyk Bartosz Warszawa 85 85 50 50 270 96 99 195 465
13 Olejnik Hubert Bettinsoli 95 90 50 35 270 96 98 194 464
14 Bialic Juliusz Bettinsoli 95 60 50 45 250 96 100 196 446


Najlepsze uzyskane wyniki w 2009 roku


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew 22.VIII 100 100 50 50 300 92 100 192 492
2 Grabałowski Zbigniew Finał Ligi 100 100 50 50 300 91 100 191 491
3 Załoga Paweł KKKŁ 100 100 50 50 300 89 100 189 489
4 Komarewski Tomasz LS 01.VIII 100 100 50 50 300 90 99 189 489
5 Załoga Paweł 04.IV 100 95 50 50 295 93 100 193 488
6 Załoga Paweł Finał Ligi 100 95 50 50 295 94 99 193 488
7 Włodarczyk Remigiusz 25.VII 95 100 50 50 295 94 99 193 488
8 Gawdzik Michał 25.VII 100 100 50 45 295 92 100 192 487
9 Jamróz Kamil LS 01.VIII 95 100 50 50 295 92 100 192 487
10 Grabałowski Zbigniew KKKŁ 100 100 50 50 300 89 97 186 486
11 Warszewski Karol 22.VIII 100 100 50 50 300 86 100 186 486
12 Adamski Łukasz LS 13.VI 95 100 50 50 295 91 100 191 486
13 Szczęch Krzysztof 29.VIII 95 100 50 50 295 91 100 191 486
14 Grabałowski Zbigniew 29.VIII 95 100 50 50 295 91 100 191 486
15 Skibiak Dariusz Finał Ligi 95 95 50 50 290 97 99 196 486
16 Oleksik Marcin Paweł 29.VIII 100 95 50 50 295 91 99 190 485
1 Niemiec Piotr 05.IX 80 95 40 20 235 98 100 198 433
2 Prill Tomasz LS 01.VIII 95 90 50 50 285 98 97 195 480
3 Prill Tomasz 15.VIII 90 95 50 45 280 97 100 197 477
4 Skibiak Dariusz Finał Ligi 95 95 50 50 290 97 99 196 486
5 Kazbieruk Grzegorz 18.IV 95 100 45 50 290 97 97 194 484
6 Załoga Paweł 25.VII 90 95 50 50 285 96 100 196 481
7 Górski Henryk 02.V 90 90 50 50 280 96 100 196 476
8 Szymański Tomasz 06.VII 85 85 45 50 265 96 100 196 461
9 Buda Marek LS 16.VI 85 85 50 35 255 96 100 196 451
10 Oleksik Marcin 04.IV 75 90 50 50 265 96 99 195 460
11 Turczyn Paweł 26.IX 80 90 35 40 245 96 99 195 440
12 Barański Paweł 25.VII 90 75 50 45 260 96 98 194 454
13 Czajkowski Grzegorz LS 25.IV 85 90 45 45 265 96 97 193 458


Najlepsze uzyskane wyniki w 2008 roku


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Nowicki Karol 23.VIII 100 100 50 50 300 93 100 193 493
2 Grabałowski Zbigniew 20.IV 100 100 50 50 300 92 99 191 491
3 Grabałowski Zbigniew 28.VI 100 100 50 50 300 91 100 191 491
4 Damaz Wiesław 04.X 100 100 50 50 300 90 100 190 490
5 Prill Tomasz 05.VII 100 100 50 45 295 95 100 195 490
6 Szugajew Michał 20.IV 95 100 50 50 295 95 100 195 490
7 Jędral Robert I Ed LS 100 100 50 45 295 95 100 193 488
8 Różański Leszek 19.VII 95 100 50 50 295 95 98 193 488
9 Ostrowski Jan 27.IX 100 100 50 50 300 92 95 187 487
10 Różański Leszek 28.VI 100 100 50 50 300 87 100 187 487
11 Radwański Rafał 12.VII 95 100 50 50 295 92 100 192 487
12 Witak Hubert I Ed LS 90 100 50 50 290 97 100 197 487
13 Włodarczyk Remigiusz 19.VII 100 100 50 50 300 90 96 186 486
14 Onopiak Ryszard III Ed LS 100 100 50 50 300 88 98 186 486
15 Kaczyński Maciej I Ed LS 100 95 50 50 295 92 99 191 486
16 Bać Stanisław I Ed LS 100 100 50 50 300 85 100 185 485
17 Onopiak Ryszard Fin LS 100 100 50 50 300 85 100 185 485
18 Grabałowski Zbigniew Fin LS 100 95 50 50 295 90 100 190 485
19 Szugajew Michał 30.VIII 100 90 50 50 290 96 99 195 485
20 Kubiak Janusz II Ed LS 95 95 50 50 290 95 100 195 485
1 Prill Tomasz 17.V 90 85 50 50 275 98 99 197 472
2 Witak Hubert I Ed LS 90 100 50 50 290 97 100 197 487
3 Szczęch Krzysztof 10.V 90 95 50 50 285 97 100 197 482
4 Sawicz Albert 05.VII 85 85 50 40 260 97 100 197 457
5 Łakomy Wojciech 12.IV 90 85 50 50 275 97 98 195 470
6 Prill Tomasz I Ed LS 90 95 50 50 285 97 97 194 479
7 Kuzior Roman I Ed LS 70 95 50 40 255 96 100 196 451
8 Szugajew Michał 30.VIII 100 90 50 50 290 96 99 195 485
9 Radwański Piotr 30.VIII 95 95 45 50 285 96 99 195 480
10 Bać Stanisław 04.X 75 100 50 50 275 96 99 195 470
11 Kuzior Roman Fin LS 85 80 50 50 265 96 99 195 460
12 Ziółkowski Wojciech 24.V 95 90 50 45 280 96 98 194 474
13 Gawdzik Michał I Ed LS 90 90 50 50 280 96 98 194 474
14 Kubiak Janusz 27.IX 95 95 50 50 290 96 97 193 483
15 Nowicki Karol 04.X 90 100 45 50 285 96 97 193 478
16 Kazbieruk Grzegorz 06.IX 95 80 45 50 270 96 96 192 462
17 Ziółkowski Wojciech 04.X 85 75 50 50 260 96 96 192 452


Najlepsze uzyskane wyniki w 2007 roku


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew KKKŁ 100 100 50 50 300 95 100 195 495
2 Kraiński Piotr 09.06 100 100 50 50 300 93 100 193 493
3 Grabałowski Zbigniew 15.04 100 100 50 50 300 93 98 191 491
4 Załoga Paweł MPM 100 100 45 50 295 96 99 195 490
5 Załoga Paweł 12.05 100 95 50 50 295 94 100 194 489
6 Nowicki Karol 29.09 100 100 *50 *50 *300 89 100 189 489
7 Prill Tomasz Finał Ligi 95 95 50 50 290 99 100 199 489
8 Montowski Zbyszko 09.06 95 100 50 50 295 95 98 193 488
9 Kraiński Piotr 11.08 100 95 50 50 295 95 98 193 488
1 Prill Tomasz Finał Ligi 95 95 50 50 290 99 100 199 489
2 Załoga Paweł 15.IX 100 75 50 45 270 99 100 199 469
3 Górski Henryk III Edycja 90 95 50 50 285 98 100 198 483
4 Kuzior Roman 07.VII 85 100 50 35 270 98 98 196 466
5 Gniadek Stanisław II Edycja 100 90 45 50 285 98 94 192 477
6 Ziółkowski Wojciech 23.VI 90 90 50 40 270 97 96 193 463
7 Szugajew Michał 19.V 90 90 50 40 270 96 100 196 466
8 Łakomy Wojciech 11.VIII 90 90 50 45 275 96 100 196 471
9 Grabałowski Zbigniew 15.IX 95 90 50 50 285 96 100 196 481
10 Załoga Paweł MPM 100 100 45 50 295 96 99 195 490
11 Daukszys Tadeusz 28.IV 95 90 50 50 285 96 98 194 479
12 Prill Tomasz 11.VIII 95 90 45 35 265 96 98 194 459
13 Pudełko Janusz 15.IX 90 75 50 45 260 96 98 194 454


Najlepsze uzyskane wyniki w 2006 roku


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Cybula Ryszard 02.IX 100 100 50 50 300 95 100 195 495
2 Montowski Zbyszko 04.VI 100 100 50 50 300 94 100 194 494
3 Grabałowski Zbigniew 30.IX 100 100 50 50 300 94 100 194 494
4 Załoga Paweł 17.VI 100 100 50 50 300 94 99 193 493
5 Załoga Paweł 29.IV 100 100 50 50 300 92 100 192 492
6 Montowski Zbyszko 24.VI 100 100 50 50 300 92 99 191 491
7 Montowski Zbyszko 20.V 100 95 50 50 295 95 100 195 490
8 Montowski Zbyszko 17.VI 100 95 50 50 295 95 100 195 490
9 Turek Jan 24.VI 100 100 50 50 300 91 99 190 490
10 Grabałowski Zbigniew 24.VI 100 100 50 50 300 90 100 190 490
11 Montowski Zbyszko 19.VIII 100 100 50 50 300 91 99 190 490
12 Szugajew Michał 01.VII 100 100 50 50 300 91 98 189 489
13 Szczęch Krzysztof 19.VIII 95 100 50 50 295 96 98 194 489
14 Huminiak Tomasz 26.VIII 100 95 50 50 295 94 100 194 489
15 Grabałowski Zbigniew 10.VI 95 100 50 50 295 93 100 193 488
16 Górski Henryk 15.VII 100 100 50 50 300 90 98 188 488
17 Kamiński Ryszard 29.VII 95 100 50 50 295 93 100 193 488
18 Grabałowski Zbigniew 05.VIII 95 100 50 50 295 94 99 193 488
19 Rudnicki Marcin 12.VIII 95 100 50 50 295 95 98 193 488
1 Szugajew Michał 19.VIII 90 95 50 50 285 97 100 197 482
2 Łakomy Wojciech 29.IV 85 100 50 45 280 97 98 195 475
3 Prill Tomasz 12.VIII 90 90 50 50 280 97 98 195 475
4 Kruszyński Dariusz 12.VIII 85 95 50 50 280 97 98 195 475
5 Montowski Zbyszko 12.VIII 95 85 50 50 280 97 90 187 467


Najlepsze uzyskane wyniki w 2005 roku


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Załoga Paweł 21.V 100 100 50 50 300 95 100 195 495
2 Grabałowski Zbigniew 23.IV 100 100 50 50 300 94 100 194 494
3 Załoga Pawrł 24.IX 100 100 50 50 300 94 99 193 493
4 Włodarczyk Remigiusz 24.IX 100 100 50 50 300 94 99 193 493
5 Grabałowski Zbigniew 28.V 100 100 50 50 300 92 100 192 492
6 Załoga Paweł 01.X 100 100 50 50 300 93 99 192 492
7 Grabałowski Zbigniew 07.V 100 95 50 50 295 96 100 196 491
8 Skibiak Dariusz 02.VII 100 100 50 50 300 93 98 191 491
9 Brózda Łukasz 06.VIII 100 100 50 50 300 92 99 191 491
10 Żymierski Lech 02.VII 100 100 50 50 300 91 99 190 490
11 Kraiński Piotr 13.VIII 100 100 50 50 300 91 99 190 490
12 Kamiński Krzysztof 16.VII 100 100 50 50 300 92 97 189 489
13 Walisko Sławomir 06.VIII 100 100 50 50 300 89 100 189 489
14 Załoga Paweł 17.IX 100 95 50 50 295 94 100 194 489
15 Bogaczyński Grzegorz 06.VIII 100 100 50 50 300 90 98 188 488
16 Załoga Paweł 27.VIII 100 100 50 50 300 88 100 188 488
17 Bać Stanisław 24.IX 95 100 50 50 295 93 100 193 488
1 Kuzior Roman 26.VI 95 95 50 45 285 98 96 194 479
2 Jamróz Kamil 26.VI Baraż na dziku     98      
3 Montowski Zbyszko 05.VI 90 100 50 50 290 97 99 196 486
4 Łakomy Wojciech 13.VIII 95 100 50 40 285 97 99 196 481
5 Dziurleja Mariusz 24.IX 90 95 45 50 280 97 99 196 476
6 Grabałowski Zbigniew 07.V 100 95 50 50 295 96 100 196 491
7 Górski Henryk 11.VI 90 90 50 45 275 96 100 196 471
8 Kowalczyk Hubert 17.VI 100 85 50 50 285 96 100 196 481
9 Kamola Piotr 16.VII 90 80 50 40 260 96 100 196 456


Najlepsze uzyskane wyniki w 2004 roku


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Montowski Zbyszko 24.IV 100 100 50 50 300 94 97 191 491
2 Buniowski Paweł 19.VI 100 100 50 50 300 92 99 191 491
3 Chrapka Jerzy 11.VII 100 95 50 50 295 96 99 195 490
4 Grabałowski Zbigniew 02.X 100 95 50 50 295 96 99 195 490
5 Łąpieś Sławomir 19.VI 100 100 50 50 300 91 98 189 489
6 Załoga Paweł 24.VII 100 100 45 50 295 95 99 194 489
7 Grabałowski Zbigniew 04.IX 100 95 50 50 295 96 98 194 489
8 Grabałowski Zbigniew 25.IX 100 100 50 45 295 94 100 194 489
9 Turek Jan 22.V 100 95 50 50 295 95 98 193 488
10 Grabałowski Zbigniew 22.V 95 100 50 50 295 94 99 193 488
1 Kuzior Roman 25.IX 85 85 50 35 255 97 100 197 452
2 Łyczykowski Krzysztof 26.VI 95 95 50 50 290 97 99 196 486
3 Godula Mirosław 15.V 80 75 50 30 235 97 98 195 430


L.p Nazwisko imię Data Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Lis Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew 11.09 100 100 50 50 300 96 50 50 196 496
Wynik ten kol. Zbigniew wystrzelał na Krajowych Zawodach Leśników w Opolu i mimo że owe zawody nie figurują w ogólnopolskim harmonogramie strzelań PZŁ , to warte są umieszczenia gdyż niewątpliwie jest to najlepszy wynik jaki został uzyskany po wprowadzeniu nowej punktacji.

Najlepsze uzyskane wyniki w 2003 roku


L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Lis Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew 23.VIII 100 100 50 50 300 92 50 50 192 492
2 Skibiak Dariusz 16.VIII 100 100 50 50 300 91 49 50 190 490
3 Kokoszkiewicz Marian 26.IV 100 100 50 50 300 89 50 50 189 489
4 Montowski Zbyszko 24.V 100 100 50 50 300 90 49 50 189 489
5 Kaczor Krzysztof 24.V 100 100 50 50 300 90 49 50 189 489
6 Szugajew Michał 09.VIII 95 100 50 50 295 97 50 47 194 489
7 Bernacki Roman 28.IX 100 100 50 50 300 89 50 50 189 489
8 Montowski Zbyszko 26.VII 100 95 50 50 295 94 50 49 193 488
9 Turek Jan 02.VIII 100 100 50 50 300 90 50 48 188 488
10 Skibiak Dariusz 09.VIII 100 100 50 50 300 91 50 47 188 488
1 Montowski Zbyszko 12.IV 90 85 50 50 275 98 99 0 197 472
2 Kowalczyk Hubert 28.VI 85 90 50 50 275 98 99 0 197 472


Najlepsze uzyskane wyniki w 2002 roku

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Załoga Paweł Liga 100 100 50 50 300 95 99 194 494
2 Załoga Paweł Liga 100 100 50 50 300 94 99 193 493
3 Montowski Zbyszko Krajowe 100 100 50 50 300 93 99 192 492
4 Montowski Zbyszko Krajowe 100 100 50 50 300 91 100 191 491
5 Kuzior Roman Krajowe 100 100 50 50 300 92 99 191 491
6 Grabałowski Zbigniew Liga 95 100 50 50 295 95 100 195 490
7 Skibiak Dariusz Krajowe 100 100 50 50 300 91 98 189 489
8 Montowski Zbyszko Krajowe 100 100 50 50 300 90 98 188 488
9 Grabałowski Zbigniew Krajowe 100 100 50 45 295 94 99 193 488
10 Grabałowski Zbigniew Krajowe 95 100 50 50 295 92 100 192 487
1 Jaślanek Michał Krajowe 95 90 50 50 285 97 98 195 480


    najlepszy wynik jaki został uzyskany po wprowadzeniu nowej punktacji.                  
    najlepszy wynik w kuli                  
    najlepszy wynik w dziku                


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.