strona główna forum dyskusyjne
SPECJALNA ATRAKCJA NA CEL CHARYTATYWNY

Firmy Sauer oraz M.K. Szuster włączają się w akcję charytatywną na rzecz zakupu pompy insulinowej dla Pauliny, podczas zawodów portalu w Nowogardzie. Firmy te zaoferowały licytację szczególnie atrakcyjnego sztucera:

Sauer S202 Classic kal. 7x64
ze specjalnym grawerunkiem

Cała wylicytowana kwota za w/w sztucer przeznaczona zostaje na fundusz zakupu i eksploatacji pompy insulinowej dla Pauliny. Licytacja dostępna jest dla wszystkich zapisanych na zawody w Nowogardzie i obecnych podczas bankietu. Wygrywający w konkursie broń muszą posiadać pozwolenie na broń, a w przypadku jego braku, wskażą odbiorcę sztucera.

Ceną wywoławczą sztucera jest 100 zł., a licytacja zakończy się w momencie, kiedy ostatnia licytowana cena nie zostanie podniesiona, do momentu trzeciego przybicie prowadzącego licytację.

Każdy ma szansę wylicytować ten sztucer i to za bardzo konkurencyjną cenę, bo licytacja odbywa się w relatywnie niedużym gronie osób zapisanych na zawody. Warto więc skorzystać z tej oferty i zapisać się jeszcze na zawody. Zapisy prowadzone będą do wtorku, dnia 10 kwietnia.


Wróć do strony głównej zawodów w Nowogardzie