strona główna forum dyskusyjne

Strona główna ogłoszeń Warunki Nowe ogłoszenie
WSZYSTKIEBROŃHODOWLEOPTYKAPOLOWANIAPSY RASOWE
RĘKODZIEŁARÓŻNE MYŚLIWSKIESAMOCHODYTROFEAWĘDKARSKIE


WARUNKI

Każde ogłoszenie osoby prywatnej, koła łowieckiego lub wędkarskiego typu sprzedam, kupię, zamienię, wynajmę itp. może zostać umieszczone w tym serwisie bezpłatnie, o ile dotyczy rzeczy pojedynczych i nie jest elementem sprzedaży w większym zakresie. W związku z powyższym, sprzedaż np. szczeniaków z miotu psiego, niezależnie, czy tylko jednego, czy całego miotu lub zbioru poroży albo skór jest traktowane jako ogłoszenie komercyjne i podlega opłatom zamieszczonym niżej. Ogłoszenie nie może też naruszać prawa powszechnie obowiązującego, np. niedozwolona jest sprzedaż szczeniaków psów z hodowli, która nie jest zarejestrowana w ogólnokrajowych organizacjach społecznych, których statutowym celem jest działalność związana z hodowlą psów rasowych.

Nie można mieć więcej niż 2 ogłoszenia założone jako bezpłatne i wystawione w ciągu 4 tygodni. Ogłoszenie musi być tematycznie związane z łowiectwem lub wędkarstwem i nie dotyczyć transakcji związanych z działalnością dochodową. Ogłoszenia założone jako bezpłatne, nie spełniające powyższych warunków, ale odpowiadające warunkom ogłoszenia komercyjnego, będą blokowane przez administratora do czasu uiszczenia opłaty. Dwie lub więcej próby umieszczania bezpłatnych ogłoszeń mimo ich zablokowania przez redakcję, grozi zawieszeniem rejestarcji w portalu, uniemożliwiającym w ogóle dostęp do funkcji wymagających logowania w portalu. Zawieszane będą również ogłoszenia dotyczące przedmiotów zabronionych w łowiectwie np. wnyki, pułapki, noktowizory, celowniki laserowe, itp.

Ogłoszenie będzie publikowane w portalu www.lowiecki.pl przez okres podany podczas wpisywania ogłoszenia, a w dzienniku dziennik.lowiecki.pl w dniu założenia ogłoszenia. Po tym czasie istnieje możliwość dalszej publikacji ogłoszenia bezpłatnego przez aktywowanie go przez autora lub założenie ogłoszenia powtórnie. Ogłoszenia bezpłatne są aktywowane automatycznie po ich wpisaniu, a autor ma możliwość skasowania ogłoszenia w każdym momencie, poprzez kliknięcie na "kłódeczkę" znajdującą się przy ogłoszeniu.

Odpłatnie zamieszcza się ogłoszenia firm, osób prowadzących działalność gospodarczą oraz innych osób, dla których kupno/sprzedaż dotyczy jednego towaru, ale w wielu egzemplarzach i jest prowadzona dla osiągania stałego dochodu. Opłacając ogłoszenie zyskuje się również prawo do wyświetlania takiego ogłoszenia zawsze na górze listy ogłoszeń, przed ogłoszeniami bezpłatnymi. Istnieje opcja umożliwiająca wyświetlenie tylko ogłoszeń niekomercyjnych lub tylko komercyjnych. Ogłoszenie spełniające kryterium ogłoszenia bezpłatnego można również opłacić, dzięki czemu korzysta się z prawa do wyświetlania ogłoszenia na górze listy wszystkich ogłoszeń i może być ono założone na dłuższy okres czasu.

Cennik ogłoszeń płatnych obowiązujący od 1 stycznia 2015 r. jest następujący:

 

na 4 tygodnie

na kwartał

na pół roku

Publikacja ogłoszenia

49,90 zł

118,40 zł

199,90 zł

 1. Powyższe ceny są cenami brutto, zawierające 23% podatku VAT.
 2. Ogłoszenia odpłatne ukażą się niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty lub przesłaniu kserokopii polecenia przelewu, a ogłoszenie zablokowane z powodu zakwalifikowania go jako komercyjne, zostanie odblokowane po wniesieniu opłaty.
 3. Na tytule opłaty prosimy podawać numer ogłoszenia, bo inaczej nie mamy możliwości jednoznacznego przyporządkowania wpłaty do właściwego ogłoszenia.
 4. Wystawiamy faktury VAT, jeżeli na formularzu wpisu ogłoszenia podany zostanie nazwa, NIP i adres dla wystawienia faktury. 
 5. Płatność przelewem lub przekazem pocztowym na konto podane niżej. Można również przesłać należność w znaczkach pocztowych o równowartości opłaty za ogłoszenie, na adres jak niżej.


P&H Limited Sp. z o.o.
ul. Jana Uphagena 27 lok. 703
80-237 Gdańsk
Uwaga! Od 1 lipca 2018 r. nowy numer konta:
mBank 18 1140 2004 0000 3202 7784 3055

 1. Kontakt e-mailowy w sprawach dotyczących ogłoszeń Ewelina Suliga.

 • Możliwość wpisywania nowych ogłoszeń udostępniona jest jedynie dla osób zarejestrowanych w portalu www.lowiecki.pl.
 • Logowania lub rejestracji można dokonać tutaj.
 • Jeżeli Twoje ogłoszenie nie mieści się w żadnej z istniejących kategori  - zaproponuj nową. 
 • Ogłoszenie, które stało się nieaktualne kasuje się samemu.
 • Istnieje możliwość indywidualnego negocjowania warunków publikacji ogłoszeń.
 • Zastrzegamy sobie prawo do nie publikowania ogłoszeń o treści niezgodnej z profilem tego serwisu.
 • Aby dodać nowe ogłoszenie kliknij tutaj lub na link NOWE OGŁOSZENIE dostępny na każdej stronie ogłoszeń.
 • Do ogłoszenia można maksymalnie dodać 6 zdjęć. Zdjęcia muszą być w formacie JPG, a rozmiar jednego pliku nie może przekraczać 200kB.
 • Aby sprawdzić, zmieniać status lub skontaktować się z administratorem działu w sprawie wszystkich swoich ogłoszeń kliknij na link MOJE OGŁOSZENIA
       (link aktywny na stronach ogłoszeń po wpisaniu co najmniej jednego ogłoszenia).

 • Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
  P&H Limited Sp. z o.o.