strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Władysław Szczepański
Data: 06/10/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Czy po nowym roku myśliwy posiadający broń pneumatyczną o energii powyżej 17J przy jej rejestracji będzie musiał robić badania lekarskie - psychologiczne?

Odpowiedź:
Podczas rejestracji broni pneumatycznej o energii kinetycznej pocisku opuszczającego lufę ponad 17J, należy przedstawć orzeczenia, o których mowa w art. 15 ust. 3 ustawy o broni (http://www.lowiecki.pl/gdansk/cietrzew/prawo/prawo_3.html), a orzeczenia te mają wskazywać, że dana osoba nie wykazuje istotnych zaburzeń funkcjonowania psychologicznego. Tak więc badania psychologiczne będą konieczne.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.