strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: violeta
Data: 29/12/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Ile strzałów można oddać z broni półautmatycznej na polowaniu zbiorowym jeden po drugim?

Odpowiedź:
Moim zdaniem odpowiedzią jest, że tylko dwa. Z logiki przepisu § 6.1 rozporządzenia o warunkach wykonywania polowania, mówiącego o maksymalnej ilości strzałów wynika, że jeżeli mowa jest o dwóch nabojach w magazynku, to tyle właśnie strzałów można oddać z broni samopowtarzalnej.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.