strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: violeta
Data: 29/12/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Czy prowadzący polowanie może nakazać ograniczenie ilości ładowanej amunicji? Jeżeli tak to na jakiej podstawie prawnej?

Odpowiedź:
§ 6.1 rozporządzenia o warunkach wykonywania polowania jest prawem, które respektować musi również prowadzący polowanie. Ograniczenia inne niż przewiduje ten przepis nie mają podstawy prawnej i prowadzący polowanie nie może ich wprowadzać, chyba, że bardziej restrykcyjne ograniczenie wynika z uchwały WZ koła.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.