strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: jozsoj
Data: 28/12/2011
Publikacja: 30/12/2011
Pytanie: Kolega składa pismo do ZO PZŁ o urlopowanie. Czy wydanie zgody na urlopowanie przez Zarząd Koła ma być wydane w formie uchwały ZK?



Odpowiedź:
Każda decyzja zarządu koła, a na pewno ta, którą przywołuje statut PZŁ podejmowana jest w formie uchwały, a zgodnie z § 24 statutu zgodę na urlopowanie musi wyrazić zarząd koła.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.