strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Adam Szynkiewicz
Data: 17/01/2004
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Czy można oddać strzał do byka jelenia z breneki?

Odpowiedź:
Nie wolno. Proszę zapoznać się z § 6. ust.3 rozporządzenia o warunkach
wykonywania polowania
.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.