strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Hipek
Data: 21/01/2004
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Czy wolno polować w nocy na dziki z broni o lufach gładkich z lunetą i lornetką?

Odpowiedź:
Tak, wolno polować na dziki w nocy z bronią o lufach gładkich, jeżeli na broni zamontowany jest optyczny przyrząd celowniczy, a myśliwy wyposażony jest w lornetkę. Powyższe wynika z §6 ust.3 oraz §10 ust.1 pkt.1 rozporządzenia o warunkach wykonywania polowania.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.