strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Witold Janczura
Data: 23/01/2004
Publikacja: 11/03/2006
Pytanie: Jakie warunki według prawa spełniać powinna szafa do przechowywania broni i amunicji myśliwskiej i ewentualnie zamki do tej szafy?

Odpowiedź:
Zgodnie z § 5. Rozporządzenia MSWiA z dnia 3 kwietnia 2000 r. w sprawie przechowywania, noszenia oraz ewidencjonowania broni i amunicji. (Dz. U. z dnia 12 kwietnia 2000 r.). osoby posiadające broń palną i amunicję dla celów łowieckich, są obowiązane przechowywać ją w kasetach metalowych na trwałe przymocowanych do elementów konstrukcyjnych budynku lub metalowych szafach albo sejfach, posiadających zamki atestowane.

Producentów szaf , posiadających atesty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej na produkowane przez siebie szafy, można znaleźć w sieci.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.