strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Andrzej
Data: 07/09/2016
Publikacja: 08/09/2016
Pytanie: Jeden z członków zarządu naszego koła zgłosił pisemnie rezygnację ze stanowiska sekretarza Zarządu Koła z tygodniowym terminem wypowiedzenia/zrzeczenia się funkcji. Czy w świetle przepisów zwartych w statucie PZŁ ( paragraf 166 p. 2) mógł w ten sposób postąpić?


Odpowiedź:
Miał prawo tak zrobić, a sytuację opisuje § 62 ust.8 statutu. §166 ust.2 nie został naruszony, a oznacza on tylko, że formalnie przestanie być sekretarzem na najbliższym WZ i chociaż nie działa w zarządzie, jest formalnie jego członkiem.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.