strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Tadys- Tadeusz Sejda
Data: 24/02/2003
Publikacja: niepublikowane
Pytanie: Czy prowadzenie polowań zbiorowych na dziki po dniu 15.01.2003r, jeżeli zostało ujęte w kalendarzyku polowań, jest zgodne z obowiązującymi zasadami i zarządzeniami? Osobiście uważam, że na dziki powinno się polować już tylko indywidualnie.

Odpowiedź:
Polowanie zbiorowe na dziki, tj. z nagonką lub psami po 15 stycznia, może mieć miejsce do pierwszej niedzieli włącznie po tej dacie. Po tej niedzieli polowania takie są zabronione przez §8 rozporządzenia o warunkach wykonywania polowania.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.