strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Jacek
Data: 12/09/2005
Publikacja: 15/09/2005
Pytanie: Egazamin łowiecki złożyłem w 2000 r. i wtedy też otrzymałem pozwolenie na broń, a ważność badań mija teoretycznie po upływie 5 lat. Powienienem więc je aktualizować czy też nie?


Odpowiedź:
Myśliwi w stosunku do broni dla celów łowieckich nie muszą odnawiać badań co 5 lat.

Zgodnie z Art.15 ust.4 ustawy o broni obowiązkowi przedstawiania badań co 5 lat podlegają osoby, które posiadają broń do ochrony osobistej lub ochrony bezpieczeństwa innych osób oraz mienia.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.