strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Troper
Data: 28/02/2008
Publikacja: 29/02/2008
Pytanie: Czy na polowaniu zbiorowym z użyciem psów myśliwskich wolno polować na sarny i zające?

Odpowiedź:
Na polowaniu zbiorowym z użyciem psów na nagance można strzelać do zwierzyny płowej, a więc jeleni i saren, ale nie wolno strzelać do zajęcy. Jeżeli w nagance nie ma psów, to strzelanie zajęcy podczas polowania na zwierzynę grubą jest dozwolone.

Zakazane jest strzelanie do zwierzyny płowej przez myśliwych podkładaczy psów w miocie na podstwie § 34.ust.3 rozporządzenia.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.