strona główna forum dyskusyjne

Pytanie do Piotra Ławrynowicza, Łowczego Okręgowego w Gdańsku, członka Naczelnej Rady Łowieckiej PZŁ, przed spotkaniem z nim na czacie w dniu 18 kwietnia 2002 r.
Data: 11 kwiecień 2002
Pytanie: Czy możliwe jest utworzenie na stronach www ZO PZŁ w Gdańsku swojego rodzaju stron wymiany myśli, poglądów, zapytań prawnych, sugestii dla Zarządu, tak aby zarówno pytania jak i odpowiedzi były dostępne dla wszystkich zainteresowanych przez cały czas? Podobnie jest obecnie na stronie "Forum" gdzie każdy może wyrazić swój pogląd, czy wątpliwość przy zachowaniu anonimowości? Byłoby to takie mini forum dla myśliwych zrzeszonych w okręgu gdańskim.

Odpowiedź:
Ale to niestety kosztuje! Ja jestem "za" ale czy inni też tak myślą? (Patrz - pytania wcześniejsze). Jestem za stworzeniem internetowego forum dyskusyjnego dla wszystkich mających w "temacie" łowiectwa coś sensownego do powiedzenia! Veto byłoby równoznaczne z marnotrawstwem wiedzy, doświadczenia i dobrych chęci tych ludzi. Lecz - jak dotąd niewielu chętnych do "pogadania" na te tematy się ujawniło. A do konkretnej roboty jeszcze mniej choć prosimy i namawiamy.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.