strona główna forum dyskusyjne


KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
18.04.2004Spotykamy się na zawodach

Termin spotkania w Glinkach k/Torunia coraz bliżej, co podgrzewa dyskusję o zawodach, używanej amunicji i umiejętnościach strzeleckich, a i sex doczekał się miejsce w pierwszym planie. Z dyskusji tej, jak i emaili przysłanych bezpośrednio do redakcji wynikają pewne obawy związane z udziałem w tej imprezie, dotyczące własnych umiejętności strzeleckich i pewnego rodzaju stresu tych mniej aktywnych lub też biernych forumowiczów przed bezpośrednim spotkaniem z tymi najbardziej aktywnymi.

Jest w tym trochę naszej winy, bo może zbyt mocno akcentowaliśmy udział w zawodach strzeleckich znanych użytkowników Forum, a za mało mówiliśmy o innych ważnych celach tej imprezy. Głównym celem imprezy jest popularyzacja strzelectwa wśród myśliwych na codzień nie bywających na strzelnicach i spotkanie myśliwych, kandydatów i sympatyków łowiectwa z redaktorami i użytkownikami serwisu. A w takiej formule poznają się między sobą i ci, którzy do siebie na Forum piszą, ale również wszyscy pozostali będą mogli się z nimi poznać tak samo jak spotkać się z osobami redagującymi serwis na codzień.

Dlatego nie umiejętności strzeleckie będą najważniejsze i osoby, które strzelnice odwiedzają bardzo rzadko, też mają swoje miejsce na tych zawodach, szczególnie, że takich będzie większość. A co do bardziej biernych, a nawet tych, którzy w ogóle do komputera nie zaglądają, a wiedzą o Forum tylko od swoich kolegów, to powiem im, że tych wypowiadających się na na codzień jest minimalny procent wśród wszystkich użytkowników Forum. Dlatego zapraszam do Torunia nie tylko stałych dyskutantów, ale również wszystkich innych użytkowników Forum, sugerując, żeby zabierali ze sobą kolegów, z którymi polują oraz swoje rodziny i znajomych. Impreza ma integrować jak najszersze kręgi znających nasz serwis, a obiecuję, że atrakcji na niej nie zabraknie. Już niedługo wszystkie te atrakcje, o których dotychczas jeszcze nie informowaliśmy przedstawimy w serwisie.

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.