strona główna forum dyskusyjne


KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
22.12.2003Idą Święta, idą Święta ...

Jak co roku większość z nas spędziła już lub oczekuje na tradycyjną Wigilię w polu lub knieji. To czas zadumy, podsumowań i obietnic składanych bliskim i samemu sobie. Czy wszystkim z Kolegów dane było doczekać kolejnego wspólnego spotkania? Pamiętajmy o tych co odeszli i mimo naszego przekonania o ich wspaniałych polowaniach w Krainie Wielkich Łowów, wspomnijmy ich chwilą ciszy przed złamaniem się opłatkiem.

Wielu zaniesie w ten dzień karmę do paśników dzieląc się jadłem ze zwierzyną, a na ich stole będzie czekało jedno wolne nakrycie. Spójrzmy za siebie, czy realizujac naszą pasję łowiecką, zawsze tak dbaliśmy o godne zachowanie wobec zwierza, tego jeszcze żywego, ale również tego, którego dosięgła nasza kula czy śrut. Popatrzmy życzliwie na wszystkich kolegów obecnych na tym polowaniu Wigilijnym. Czy zawsze staraliśmy się ich zrozumieć i uszanować te racje, z którymi nie potrafiliśmy się zgodzić? Spróbujmy w nadchodzącym roku zrozumieć przede wszystkim swoich oponentów, a może będziemy świadkami wielu wspólnych pozytywnych zachowań.

Niech Święta Bożego Narodzenia upłyną nam wszystkim myśliwym i waszym sympatykom bliskim serwisowi "Łowiecki" w pogodzie ducha, dobrym zdrowiu i świątecznej radości. Cieszmy się sami, dawajmy radość i otrzymujmy ją od swoim rodzin, przyjaciół i znajomch, czego z całego serca życzy wszystkim niżej podpisany

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.