strona główna forum dyskusyjne













TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ
W ROKU 2000

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ - strzelnica Termin Sędzia główny Wyniki
1 Puchar FAM Pionki Radom (Wsola) 07.V L. Wesołowski  
2 III Puchar Prząśniczki Łódź (Nowosolna) 13-14.V L. Wesołowski  
3 I Eliminacje LS I runda Szczecin (Pucice) 20.V Z. Zieliński  
4 I Eliminacje LS I runda Toruń (Glinki) 20.V Z.Masłowski, T. Łącki  
5 I Eliminacje LS I runda Częstochowa 20.V J. Adamczyk  
6 I Eliminacje LS I runda Kielce 20.V G. Wardyński, W. Szymański  
7 II Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 27.V J. Adamczyk  
8 XVI Krajowy Konkurs Kół Łowieckich Leszno 03.VI W. Kobierski  
9 XVI Puchar Targów Poznańskich Poznań (Antoninek) 10.VI W. Kobierski  
10 IV Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń (Glinki) 17.VI T. Łącki  
11 I Eliminacje LS II runda Koszalin 24.VI W. Kobierski, S. Mrozowski  
12 I Eliminacje LS II runda Olsztyn (Gutkowo) 24.VI W. Kraiński, K. Grebasz  
13 I Eliminacje LS II runda Wrocław 24.VI J. Adamczyk  
14 I Eliminacje LS II runda Chełm 24.VI R. Lachert  
15 I Eliminacje LS III runda Kalisz (Wolica) 01.VII Z. Zieliński, J. Zieliński  
16 I Eliminacje LS III runda Ostrołęka 01.VII L. Wesołowski  
17 I Eliminacje LS III runda Piotrków Trybunalski 01.VII T. Łącki  
18 I Eliminacje LS III runda Tarnobrzeg 01.VII A. Matyjewicz, W. Szpinter  
19 Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Opole (Grudzice) 8.VII G. Wardyński  
20 Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 15.VII Z. Masłowski  
21 I Eliminacje LS IV runda Leszno 22.VII Z. Zieliński, J. Zieliński  
22 I Eliminacje LS IV runda Radom (Wsola) 22.VII A. Matyjewicz  
23 I Eliminacje LS IV runda Katowice 22.VII L. Wesołowski, P. Pełczyński  
24 I Eliminacje LS IV runda Kraków 22.VII J. Adamczyk, P. Hetmańczyk  
25 XIII Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn (Gutkowo) 29.VII T. Łącki  
26 Puchar Grodu nad Prosną Kalisz (Wolica) 05.VIII Z. Zieliński  
27 I Finał Ligi Strzeleckiej I runda Poznań (Antoninek) 12.VIII W. Kobierski  
28 VI Ogólnopolskie Zawody Seniorów Ostrołęka 19.VIII G. Wardyński  
29 I Finał Ligi Strzeleckiej II runda Łódź (Nowosolna) 26.VIII A. Matyjewicz  
30 XXXVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Rzeszów 02-03.IX W. Kobierski  
31 V Puchar Winobrania Zielona Góra 09.IX J. Adamczyk  
32 Puchar Jesieni Wrocław 16.IX J. Adamczyk  
33 Podkarpacki Puchar Jesieni Rzeszów 23.IX A. Matyjewicz  

Z uwagi na udział reprezentacji PZŁ w Mistrzostwach Europy w strzelaniach myśliwskich w Szwecji, które odbędą się od 29.06 do 02.07.2000 r. Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej odbędą się wyjątkowo nie w pierwszą, a w drugą sobotę lipca, tj. 08 lipca 2000 r. Poza wyżej wymienionymi zawodami centralnymi
3 czerwca 2000r. zostaną przeprowadzone tradycyjne zawody "O Puchar Prezydenta m. Piły".
Od 2000 roku nie ma obowiązkowych zawodów wawrzynowych. Wszystkie zawody centralne są zaliczane do wawrzynu. Punktacja pozostaje bez zmian. Organizator określa liczbę zawodników.

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.