strona główna forum dyskusyjne













TERMINARZ CENTRALNYCH ZAWODÓW STRZELECKICH PZŁ W ROKU 2001

Lp. Nazwa zawodów ZO PZŁ - strzelnica Termin Sędzia główny Wyniki
1 II Wielkopolski "Grand Prix" Leszno (Krzywiń) 31.03 T. Dobiesz OW 2  
2 Puchar FAM Pionki Radom (Wsola) 28.IV L. Wesołowski  
3 Tarnobrzeski Puchar Wiosny Tarnobrzeg 05.V W. Szymański OW 2  
4 Eliminacje LS I runda Kalisz (Wolica) 12.V Z.Masłowski  
5 Eliminacje LS I runda Bydgoszcz 12.V J. Adamczyk, P. Hetmańczyk  
6 Eliminacje LS I runda Łódź (Nowosolna) 12.V J. Zieliński  
7 Eliminacje LS I runda Rzeszów 12.V A. Matyjewicz, W. Szpinter  
8 IV Puchar Prząśniczki Łódź (Nowosolna) 19.V L. Wesołowski  
9 III Memoriał Adama Kraińskiego Gdańsk 26 - 27.V J. Adamczyk  
10 XX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich Bydgoszcz (Osie) 02 - 03.VI T. Łącki, W. Kuzia  
11 Eliminacje LS II runda Słupsk 09.VI W. Kraiński  
12 Eliminacje LS II runda Elbląg (Pasłęk) 09.VI Z. Masłowski  
13 Eliminacje LS II runda Opole (Grudzice) 09.VI L. Wesołowski  
14 Eliminacje LS II runda Nowy Sącz (Tylicz) 09.VI A. Matyjewicz, W. Szpinter  
15 XVI Puchar Targów Poznańskich Poznań (Antoninek) 16.VI W. Kobierski, M. Świerczek  
16 V Puchar Toruńskiej Katarzynki Toruń (Glinki) 23.VI T. Łącki, W. Kuzia  
17 Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej Gdańsk 30.VI - 01.VII W. Kobierski OW 1  
18 Puchar Opolszczyzny Opole (Grudzice) 07.VII Z. Zieliński  
19 Puchar Jezior Mazurskich Suwałki (Giżycko) 14.VII W. Kraiński  
20 Eliminacje LS III runda Gdańsk 21.VII T. Dobiesz  
21 Eliminacje LS III runda Suwałki (Giżycko) 21.VII K. Grebasz
22 Eliminacje LS III runda Legnica 21.VII J. Adamczyk, P. Hetmańczyk  
23 Eliminacje LS III runda Kielce 21.VII P. Pełczyński  
24 VI Ogólnopolskie Zawody Seniorów Poznań (Oborniki) 28.VII S. Mrozowski  
25 XXXVII Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej Poznań (Antoninek) 04 - 5.VIII L. Wesołowski  
26 XIII Puchar Prezydenta Olsztyna Olsztyn 10.VIII K. GrebaszOW 2  
27 Eliminacje LS IV runda Konin 18.VIII Z. Zieliński  
28 Eliminacje LS IV runda Ciechanów 18.VIII W. Szymański  
29 Eliminacje LS IV runda Bielsko Biała 18.VIII A. Matyjewicz  
30 Eliminacje LS IV runda Tarnów 18.VIII P. Pełczyński  
31 Puchar Grodu nad Prosną Kalisz (Wolica) 25.VIII T. Łącki OW 2  
32 I Finał Ligi Strzeleckiej I runda Poznań (Antoninek) 01.IX J. Adamczyk, P. Hetmańczyk  
33 I Finał Ligi Strzeleckiej II runda Łódź (Nowosolna) 08.IX Z. Masłowski OW 1  
34 VI Podkarpacki Puchar Jesieni Rzeszów 15.IX Z. Masłowski  
35 XVII Puchar Winobrania Zielona Góra 22.IX S. Mrozowski  
36 Puchar Jesieni Wrocław 06.X J. Adamczyk  

Wprowadzenie nowej punktacji:

500 pkt - wszystkie konkurencje
300 pkt. - śrut
200 pkt. - kula
5 pkt.- trafienie śrutowe
wartość pierścienia - trafienie kulą
OW 1, OW 2 - obowiązkowe do wawrzynu

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.