strona główna forum dyskusyjne















Finał Międzynarodowej Ligi Strzeleckiej
Katowice - Siemianowice Śląskie, 30.08 - 31.08.2003

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja szczegółowaKlasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna

L.p

Nazwisko

Imię

ZO PZŁ

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Kula

Razem

1.

Bernacki

Roman

Katowice I

95

95

50

50

290

92

100

192

482

2.

Grecki

Krzysztof

Słupsk

95

90

50

50

285

92

100

192

477

3.

Kokoszkiewicz

Marian

Radom

100

95

45

45

285

89

99

188

473

4.

Fischer

Jan

Opole ind.

95

90

50

50

285

88

99

187

472

5.

Łyczykowski

Krzysztof

Katowice I

90

95

50

45

280

90

99

189

469

6.

Załoga

Paweł

Piotrków Tryb.

90

95

50

45

280

90

99

189

469

7.

Grabałowski

Zbigniew

Piotrków Tryb.

95

95

50

35

275

93

100

193

468

8.

Łąpieś

Sławomir

Toruń

100

95

50

45

290

80

97

177

467

9.

Jendrzejewski

Waldemar

Ciechanów

100

90

50

50

290

78

99

177

467

10.

Burak

Andrzej

Białystok

90

95

50

50

285

84

98

182

467

11.

Skibiak

Dariusz

Elbląg

90

95

50

45

280

88

99

187

467

12.

Witak

Hubert

Warszawa

95

90

50

45

280

87

100

187

467

13.

Sztangierski

Paweł

Częstochowa

100

85

50

50

285

83

98

181

466

14.

Dylewski

Grzegorz

Piotrków Tryb.

90

95

50

45

280

89

97

186

466

15.

Wasiukiewicz

Michał

Szczecin

100

80

50

50

280

92

92

184

464

16.

Kuzior

Roman

Opole

85

95

50

45

275

92

97

189

464

17.

Chrapka

Jerzy

Katowice I

95

85

50

50

280

91

92

183

463

18.

Blaźniak

Adam

Kraków

85

90

50

45

270

93

100

193

463

19.

Pieściński

Jacek

Toruń

90

90

50

50

280

83

99

182

462

20.

Montowski

Zbyszko

Bydgoszcz

95

85

50

50

280

81

100

181

461

21.

Pilcicki

Bogusław

Białystok

85

90

50

50

275

90

96

186

461

22.

Komarewski

Tomasz

Białystok

90

95

50

50

285

81

94

175

460

23.

Rudnicki

Marcin

Toruń

90

100

50

40

280

81

99

180

460

24.

Włodarczyk

Remigiusz

Opole

90

95

50

45

280

80

100

180

460

25.

Brózda

Sławomir

Rzeszów

85

90

50

50

275

86

99

185

460

26.

Kaczor

Krzysztof

Radom

90

80

50

50

270

93

97

190

460

27.

Bojanowski

Stanisław

Toruń

95

85

50

45

275

86

98

184

459

28.

Sztuczka

Janusz

Słupsk

95

90

45

50

280

82

96

178

458

29.

Duplicki

Jacek

Warszawa

90

90

50

45

275

84

99

183

458

30.

Szczech

Krzysztof

Tarnobrzeg

85

90

50

45

270

88

99

187

457

31.

Godula

Mirosław

Łomża ind.

95

90

50

45

280

80

96

176

456

32.

Ziomek

Marek

Częstochowa

90

90

50

40

270

89

97

186

456

33.

Molski

Krzysztof

Białystok

90

95

50

45

280

76

98

174

454

34.

Barański

Paweł

Piotrków Tryb.

75

95

50

50

270

91

93

184

454

35.

Jeziorowski

Zbigniew

Katowice II

85

90

50

45

270

86

98

184

454

36.

Malinowski

Waldemar

Bydgoszcz

85

95

50

40

270

88

95

183

453

37.

Podkowa

Hubert

Katowice I

95

95

50

40

280

78

94

172

452

38.

Cybula

Ryszard

Piotrków Tryb.

95

85

50

50

280

73

99

172

452

39.

Szpila

Waldemar

Gorzów Wlkp.

95

90

50

35

270

89

93

182

452

40.

Prill

Tomasz

Elbląg

90

75

50

50

265

89

98

187

452

41.

Demski

Witold

Przemyśl ind.

90

95

50

50

285

73

93

166

451

42.

Wlazło

Paweł

Radom

90

90

50

50

280

76

95

171

451

43.

Szerszenowicz

Tomasz

Słupsk

90

80

50

45

265

88

97

185

450

44.

Szugajew

Michał

Ciechanów

80

90

50

40

260

91

99

190

450

45.

Ostrowski

Witold

Warszawa

85

80

50

50

265

91

93

184

449

46.

Posłuszny

Marek

Poznań ind.

85

85

50

40

260

90

99

189

449

47.

Wawrzyniak

Piotr

Białystok

90

90

50

30

260

88

100

188

448

48.

Mikołajczak

Piotr

Opole

75

95

50

50

270

78

99

177

447

49.

Szerszenowicz

Jacek

Słupsk

85

85

50

50

270

77

100

177

447

50.

Kuśmierek

Przemysław

Olsztyn

100

90

50

50

290

68

88

156

446

51.

Tuszkowski

Ryszard

Suwałki ind.

85

85

50

50

270

76

100

176

446

52.

Żymierski

Lech

Koszalin

85

90

50

40

265

86

95

181

446

53.

Babiński

Aleksander

Kraków

90

80

50

40

260

88

98

186

446

54.

Pieta

Grzegorz

Gdańsk

90

70

50

50

260

92

94

186

446

55.

Brózda

Krzysztof

Rzeszów

90

70

50

45

255

95

96

191

446

56.

Jóźwiak

Piotr

Szczecin

85

90

50

50

275

72

98

170

445

57.

Kaśnicki

Bogdan

Piotrków Tryb.

95

85

50

40

270

90

85

175

445

58.

Białek

Stanisław

Kraków

90

95

45

45

275

72

97

169

444

59.

Kurzyński

Andrzej

Elbląg

90

80

50

40

260

90

94

184

444

60.

Dubrownik

Jarek

Łódz ind.

85

80

50

45

260

84

98

182

442

61.

Zieliński

Robert

Ciechanów

90

80

50

45

265

89

87

176

441

62.

Janota

Jacek

Katowice I

80

90

50

40

260

87

94

181

441

63.

Skorobogaty

Tadeusz

Gorzów Wlkp.

90

75

50

45

260

81

100

181

441

64.

Urbański

Wojciech

Bydgoszcz

85

85

50

50

270

70

99

169

439

65.

Włodyka

Hubert

Rzeszów

75

85

50

40

250

91

98

189

439

66.

Wiśniewski

Włodzimierz

Warszawa

85

70

50

45

250

89

100

189

439

67.

Onopiak

Ryszard

Elbląg

95

95

45

30

265

74

99

173

438

68.

Gniadek

Stanisław

Kraków

80

85

50

35

250

89

99

188

438

69.

Górski

Henryk

Tarnobrzeg

70

80

50

50

250

89

99

188

438

70.

Możdżan

Janusz

Rzeszów

95

90

50

45

280

66

91

157

437

71.

Kamiński

Jerzy

Bydgoszcz

85

90

50

40

265

75

97

172

437

72.

Kowalczyk

Hubert

Gorzów Wlkp.

85

80

50

35

250

88

99

187

437

73.

Isaryk

Sergiej

Bydgoszcz

90

75

50

45

260

80

96

176

436

74.

Ottomański

Edward

Suwałki ind.

90

75

50

45

260

78

98

176

436

75.

Bekasiak

Paweł

Szczecin

80

80

50

35

245

92

98

190

435

76.

Przeorek

Jerzy

Ciechanów

90

75

45

35

245

91

99

190

435

77.

Łakomy

Wojciech

Olsztyn

100

70

50

50

270

64

100

164

434

78.

Jendrzejewski

Tomasz

Ciechanów

70

95

45

50

260

80

94

174

434

79.

Banasiak

Tomasz

Piotrków Tryb. Ind.

75

85

50

40

250

88

96

184

434

80.

Krawczyk

Marek

Olsztyn

90

90

50

40

270

68

95

163

433

81.

Bogdański

Maciej

Katowice II

85

85

50

50

270

70

93

163

433

82.

Rubiś

Mariusz

Kraków

95

85

50

35

265

71

97

168

433

83.

Turek

Jan

Tarnobrzeg

85

85

50

45

265

68

100

168

433

84.

Sowiński

Tadeusz

Olsztyn

90

75

50

45

260

75

97

172

432

85.

Kozłowski

Jan

Radom ind

85

80

50

40

255

81

96

177

432

86.

Kraiński

Piotr

Gdańsk

80

80

45

50

255

79

97

176

431

87.

Karpiński

Piotr

Toruń

90

75

50

40

255

79

97

176

431

88.

Dobrzykowski

Daniel

Poznań ind.

85

80

50

50

265

66

99

165

430

89.

Walisko

Sławomir

Opole

80

90

50

40

260

74

96

170

430

90.

Pilarz

Wiktor

Koszalin

80

85

50

45

260

68

100

168

428

91.

Szymański

Andrzej

Kraków

75

100

50

30

255

75

98

173

428

92.

Mikłasz

Piotr

Szczecin

85

70

50

50

255

76

97

173

428

93.

Czaja

Marcin

Częstochowa

85

90

50

25

250

79

99

178

428

94.

Jachimiak

Leszek

Gorzów Wlkp.

85

75

50

40

250

80

98

178

428

95.

Demps

Wojciech

Gdańsk

85

70

50

40

245

86

97

183

428

96.

Zając

Andrzej

Radom

85

95

50

40

270

62

94

156

426

97.

Bazarewski

Jerzy

Szczecin

90

70

50

40

250

79

95

174

424

98.

Glista

Władysław

Radom

80

75

50

45

250

76

96

172

422

99.

Bielewicz

Jacek

Częstochowa

65

90

50

35

240

84

98

182

422

100.

Fedak

Czesław

Tarnobrzeg

85

75

50

50

260

69

92

161

421

101.

Ziemiński

Henryk

Rzeszów

90

70

50

45

255

68

98

166

421

102.

Kapliński

Rafał

Suwałki ind.

80

95

50

25

250

76

95

171

421

103.

Mohr

Andrzej

Słupsk

85

80

50

35

250

73

98

171

421

104.

Karpiński

Andrzej

Bydgoszcz

80

70

45

45

240

81

99

180

420

105.

Pawlina

Zbigniew

Gdańsk

85

80

50

45

260

70

89

159

419

106.

Pilarz

Włodzimierz

Koszalin

80

80

50

40

250

68

100

168

418

107.

Owedyk

Romuald

Toruń

80

80

50

35

245

77

96

173

418

108.

Pietrzak

Jacek

Siedlce ind.

75

85

50

30

240

84

94

178

418

109.

Turbaczewski

Krzysztof

Szczecin

80

90

50

50

270

59

88

147

417

110.

Kinkel

Feliks

Częstochowa

85

85

50

30

250

71

96

167

417

111.

Dulęba

Czesław

Opole

75

80

50

35

240

80

97

177

417

112.

Pluciński

Marcin

Katowice II

75

80

50

45

250

66

100

166

416

113.

Czaja

Józef

Częstochowa

75

80

50

40

245

78

93

171

416

114.

Sołowiej

Cezary

Białystok

80

80

50

30

240

80

96

176

416

115.

Mruk

Mirosław

Gdańsk

60

85

50

50

245

75

94

169

414

116.

Górnik

Jerzy

Katowice II

90

75

50

25

240

78

95

173

413

117.

Szugajew

Maciej

Ciechanów

80

65

45

45

235

78

100

178

413

118.

Rybarczyk

Andrzej

Katowice I

85

80

50

45

260

54

98

152

412

119.

Kucharski

Wacław

Opole ind.

80

85

50

40

255

61

96

157

412

120.

Grynia

Jerzy

Koszalin

90

75

50

40

255

63

94

157

412

121.

Kluz

Mirosław

Rzeszów

65

70

50

45

230

83

99

182

412

122.

Pulikowski

Eugeniusz

Gorzów Wlkp.

85

90

50

35

260

60

89

149

409

123.

Mężyk

Dariusz

Radom

80

75

45

40

240

75

93

168

408

124.

Szpila

Ryszard

Gorzów Wlkp.

70

75

50

45

240

76

90

166

406

125.

Rupiński

Leszek

Toruń ind.

70

80

50

35

235

82

88

170

405

126.

Supeł

Krzysztof

Siedlce ind.

70

85

50

25

230

80

95

175

405

127.

Poraniuk

Piotr

Koszalin ind.

55

65

50

45

215

95

95

190

405

128.

Lissowski

Andrzej

Warszawa ind.

55

90

50

45

240

64

100

164

404

129.

Czepułkowski

Ryszard

Elbląg

65

95

50

30

240

73

91

164

404

130.

Paszenda

Ryszard

Katowice II

85

75

50

30

240

69

93

162

402

131.

Kinkel

Robert

Częstochowa ind.

80

80

50

25

235

72

95

167

402

132.

Ostrowski

Arkadiusz

Elbląg

75

85

50

40

250

54

96

150

400

133.

Fryc

Krzysztof

Tarnobrzeg

75

75

50

35

235

72

93

165

400

134.

Hryniewicz

Stanisław

Koszalin ind.

75

70

40

35

220

88

92

180

400

135.

Góral

Michał

Katowice II

85

85

50

35

255

53

91

144

399

136.

Lissowski

Krzysztof

Warszawa

70

85

50

40

245

57

97

154

399

137.

Pieta

Tomasz

Gdańsk

80

90

50

25

245

58

95

153

398

138.

Piekarski

Ireneusz

Koszalin

85

85

45

30

245

68

78

146

391

139.

Komosiński

Marcin

Poznań ind.

75

80

50

30

235

67

87

154

389

140.

Pawłowski

Wiesław

Olsztyn

75

80

45

20

220

69

100

169

389

141.

Gawliński

Janusz

Warszawa

90

75

50

30

245

45

94

139

384

142.

Kuśmierek

Kazimierz

Olsztyn

80

80

40

20

220

67

95

162

382

143.

Wiczkowski

Roman

Słupsk

60

90

50

30

230

62

87

149

379

144.

Adamczyk

Bartosz

Opole

80

75

50

15

220

56

97

153

373

145.

Polehojko

Waldemar

Tarnobrzeg

55

70

45

30

200

69

99

168

368

146.

Matiaszewski

Andrzej

Koszalin

70

75

45

35

225

46

96

142

367

147.

Zawadzki

Janusz

Radom ind.

75

70

50

20

215

46

82

128

343

148.

Kantyka

Marian

Opole ind.

0

80

0

45

125

69

0

69

194


Klasyfikacja szczegółowa

Nazwisko imię

Imię

ZO PZŁ

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Razem

Dzik

Rogacz

Kula

Razem

Ogółem

Wyn dr.

Lokata

Załoga

Paweł

Piotrków Tryb.

90

95

50

45

280

1655

90

99

189

1099

469

2754

1

Grabałowski

Zbigniew

Piotrków Tryb.

95

95

50

35

275

93

100

193

468

Dylewski

Grzegorz

Piotrków Tryb.

90

95

50

45

280

89

97

186

466

Barański

Paweł

Piotrków Tryb.

75

95

50

50

270

91

93

184

454

Cybula

Ryszard

Piotrków Tryb.

95

85

50

50

280

73

99

172

452

Kaśnicki

Bogdan

Piotrków Tryb.

95

85

50

40

270

90

85

175

445

Bernacki

Roman

Katowice I

95

95

50

50

290

1650

92

100

192

1069

482

2719

2

Łyczykowski

Krzysztof

Katowice I

90

95

50

45

280

90

99

189

469

Chrapka

Jerzy

Katowice I

95

85

50

50

280

91

92

183

463

Podkowa

Hubert

Katowice I

95

95

50

40

280

78

94

172

452

Janota

Jacek

Katowice I

80

90

50

40

260

87

94

181

441

Rybarczyk

Andrzej

Katowice I

85

80

50

45

260

54

98

152

412

Burak

Andrzej

Białystok

90

95

50

50

285

1625

84

98

182

1081

467

2706

3

Pilcicki

Bogusław

Białystok

85

90

50

50

275

90

96

186

461

Komarewski

Tomasz

Białystok

90

95

50

50

285

81

94

175

460

Molski

Krzysztof

Białystok

90

95

50

45

280

76

98

174

454

Wawrzyniak

Piotr

Białystok

90

90

50

30

260

88

100

188

448

Sołowiej

Cezary

Białystok

80

80

50

30

240

80

96

176

416

Łąpieś

Sławomir

Toruń

100

95

50

45

290

1625

80

97

177

1072

467

2697

4

Pieściński

Jacek

Toruń

90

90

50

50

280

83

99

182

462

Rudnicki

Marcin

Toruń

90

100

50

40

280

81

99

180

460

Bojanowski

Stanisław

Toruń

95

85

50

45

275

86

98

184

459

Karpiński

Piotr

Toruń

90

75

50

40

255

79

97

176

431

Owedyk

Romuald

Toruń

80

80

50

35

245

77

96

173

418

Blaźniak

Adam

Kraków

85

90

50

45

270

1575

93

100

193

1077

463

2652

5

Babiński

Aleksander

Kraków

90

80

50

40

260

88

98

186

446

Białek

Stanisław

Kraków

90

95

45

45

275

72

97

169

444

Gniadek

Stanisław

Kraków

80

85

50

35

250

89

99

188

438

Rubiś

Mariusz

Kraków

95

85

50

35

265

71

97

168

433

Szymański

Andrzej

Kraków

75

100

50

30

255

75

98

173

428

Montowski

Zbyszko

Bydgoszcz

95

85

50

50

280

1585

81

100

181

1061

461

2646

6

Malinowski

Waldemar

Bydgoszcz

85

95

50

40

270

88

95

183

453

Urbański

Wojciech

Bydgoszcz

85

85

50

50

270

70

99

169

439

Kamiński

Jerzy

Bydgoszcz

85

90

50

40

265

75

97

172

437

Isaryk

Sergiej

Bydgoszcz

90

75

50

45

260

80

96

176

436

Karpiński

Andrzej

Bydgoszcz

80

70

45

45

240

81

99

180

420

Kokoszkiewicz

Marian

Radom

100

95

45

45

285

1595

89

99

188

1045

473

2640

7

Kaczor

Krzysztof

Radom

90

80

50

50

270

93

97

190

460

Wlazło

Paweł

Radom

90

90

50

50

280

76

95

171

451

Zając

Andrzej

Radom

85

95

50

40

270

62

94

156

426

Glista

Władysław

Radom

80

75

50

45

250

76

96

172

422

Mężyk

Dariusz

Radom

80

75

45

40

240

75

93

168

408

Jendrzejewski

Waldemar

Ciechanów

100

90

50

50

290

1555

78

99

177

1085

467

2640

8

Szugajew

Michał

Ciechanów

80

90

50

40

260

91

99

190

450

Zieliński

Robert

Ciechanów

90

80

50

45

265

89

87

176

441

Przeorek

Jerzy

Ciechanów

90

75

45

35

245

91

99

190

435

Jendrzejewski

Tomasz

Ciechanów

70

95

45

50

260

80

94

174

434

Szugajew

Maciej

Ciechanów

80

65

45

45

235

78

100

178

413

Grecki

Krzysztof

Słupsk

95

90

50

50

285

1580

92

100

192

1052

477

2632

9

Sztuczka

Janusz

Słupsk

95

90

45

50

280

82

96

178

458

Szerszenowicz

Tomasz

Słupsk

90

80

50

45

265

88

97

185

450

Szerszenowicz

Jacek

Słupsk

85

85

50

50

270

77

100

177

447

Mohr

Andrzej

Słupsk

85

80

50

35

250

73

98

171

421

Wiczkowski

Roman

Słupsk

60

90

50

30

230

62

87

149

379

Brózda

Sławomir

Rzeszów

85

90

50

50

275

1545

86

99

185

1070

460

2615

10

Brózda

Krzysztof

Rzeszów

90

70

50

45

255

95

96

191

446

Włodyka

Hubert

Rzeszów

75

85

50

40

250

91

98

189

439

Możdżan

Janusz

Rzeszów

95

90

50

45

280

66

91

157

437

Ziemiński

Henryk

Rzeszów

90

70

50

45

255

68

98

166

421

Kluz

Mirosław

Rzeszów

65

70

50

45

230

83

99

182

412

Wasiukiewicz

Michał

Szczecin

100

80

50

50

280

1575

92

92

184

1038

464

2613

11

Jóźwiak

Piotr

Szczecin

85

90

50

50

275

72

98

170

445

Bekasiak

Paweł

Szczecin

80

80

50

35

245

92

98

190

435

Mikłasz

Piotr

Szczecin

85

70

50

50

255

76

97

173

428

Bazarewski

Jerzy

Szczecin

90

70

50

40

250

79

95

174

424

Turbaczewski

Krzysztof

Szczecin

80

90

50

50

270

59

88

147

417

Skibiak

Dariusz

Elbląg

90

95

50

45

280

1560

88

99

187

1045

467

2605

12

Prill

Tomasz

Elbląg

90

75

50

50

265

89

98

187

452

Kurzyński

Andrzej

Elbląg

90

80

50

40

260

90

94

184

444

Onopiak

Ryszard

Elbląg

95

95

45

30

265

74

99

173

438

Czepułkowski

Ryszard

Elbląg

65

95

50

30

240

73

91

164

404

Ostrowski

Arkadiusz

Elbląg

75

85

50

40

250

54

96

150

400

Sztangierski

Paweł

Częstochowa

100

85

50

50

285

1540

83

98

181

1065

466

2605

13

Ziomek

Marek

Częstochowa

90

90

50

40

270

89

97

186

456

Czaja

Marcin

Częstochowa

85

90

50

25

250

79

99

178

428

Bielewicz

Jacek

Częstochowa

65

90

50

35

240

84

98

182

422

Kinkel

Feliks

Częstochowa

85

85

50

30

250

71

96

167

417

Czaja

Józef

Częstochowa

75

80

50

40

245

78

93

171

416

Witak

Hubert

Warszawa

95

90

50

45

280

1560

87

100

187

1036

467

2596

14

Duplicki

Jacek

Warszawa

90

90

50

45

275

84

99

183

458

Ostrowski

Witold

Warszawa

85

80

50

50

265

91

93

184

449

Wiśniewski

Włodzimierz

Warszawa

85

70

50

45

250

89

100

189

439

Lissowski

Krzysztof

Warszawa

70

85

50

40

245

57

97

154

399

Gawliński

Janusz

Warszawa

90

75

50

30

245

45

94

139

384

Kuzior

Roman

Opole

85

95

50

45

275

1545

92

97

189

1046

464

2591

15

Włodarczyk

Remigiusz

Opole

90

95

50

45

280

80

100

180

460

Mikołajczak

Piotr

Opole

75

95

50

50

270

78

99

177

447

Walisko

Sławomir

Opole

80

90

50

40

260

74

96

170

430

Dulęba

Czesław

Opole

75

80

50

35

240

80

97

177

417

Adamczyk

Bartosz

Opole

80

75

50

15

220

56

97

153

373

Szpila

Waldemar

Gorzów Wlkp.

95

90

50

35

270

1530

89

93

182

1043

452

2573

16

Skorobogaty

Tadeusz

Gorzów Wlkp.

90

75

50

45

260

81

100

181

441

Kowalczyk

Hubert

Gorzów Wlkp.

85

80

50

35

250

88

99

187

437

Jachimiak

Leszek

Gorzów Wlkp.

85

75

50

40

250

80

98

178

428

Pulikowski

Eugeniusz

Gorzów Wlkp.

85

90

50

35

260

60

89

149

409

Szpila

Ryszard

Gorzów Wlkp.

70

75

50

45

240

76

90

166

406

Pieta

Grzegorz

Gdańsk

90

70

50

50

260

1510

92

94

186

1026

446

2536

17

Kraiński

Piotr

Gdańsk

80

80

45

50

255

79

97

176

431

Demps

Wojciech

Gdańsk

85

70

50

40

245

86

97

183

428

Pawlina

Zbigniew

Gdańsk

85

80

50

45

260

70

89

159

419

Mruk

Mirosław

Gdańsk

60

85

50

50

245

75

94

169

414

Pieta

Tomasz

Gdańsk

80

90

50

25

245

58

95

153

398

Jeziorowski

Zbigniew

Katowice II

85

90

50

45

270

1525

86

98

184

992

454

2517

18

Bogdański

Maciej

Katowice II

85

85

50

50

270

70

93

163

433

Pluciński

Marcin

Katowice II

75

80

50

45

250

66

100

166

416

Górnik

Jerzy

Katowice II

90

75

50

25

240

78

95

173

413

Paszenda

Ryszard

Katowice II

85

75

50

30

240

69

93

162

402

Góral

Michał

Katowice II

85

85

50

35

255

53

91

144

399

Szczech

Krzysztof

Tarnobrzeg

85

90

50

45

270

1480

88

99

187

1037

457

2517

19

Górski

Henryk

Tarnobrzeg

70

80

50

50

250

89

99

188

438

Turek

Jan

Tarnobrzeg

85

85

50

45

265

68

100

168

433

Fedak

Czesław

Tarnobrzeg

85

75

50

50

260

69

92

161

421

Fryc

Krzysztof

Tarnobrzeg

75

75

50

35

235

72

93

165

400

Polehojko

Waldemar

Tarnobrzeg

55

70

45

30

200

69

99

168

368

Kuśmierek

Przemysław

Olsztyn

100

90

50

50

290

1530

68

88

156

986

446

2516

20

Łakomy

Wojciech

Olsztyn

100

70

50

50

270

64

100

164

434

Krawczyk

Marek

Olsztyn

90

90

50

40

270

68

95

163

433

Sowiński

Tadeusz

Olsztyn

90

75

50

45

260

75

97

172

432

Pawłowski

Wiesław

Olsztyn

75

80

45

20

220

69

100

169

389

Kuśmierek

Kazimierz

Olsztyn

80

80

40

20

220

67

95

162

382

Żymierski

Lech

Koszalin

85

90

50

40

265

1500

86

95

181

962

446

2462

21

Pilarz

Wiktor

Koszalin

80

85

50

45

260

68

100

168

428

Pilarz

Włodzimierz

Koszalin

80

80

50

40

250

68

100

168

418

Grynia

Jerzy

Koszalin

90

75

50

40

255

63

94

157

412

Piekarski

Ireneusz

Koszalin

85

85

45

30

245

68

78

146

391

Matiaszewski

Andrzej

Koszalin

70

75

45

35

225

46

96

142

367


Klasyfikacja drużynowa

Lokata

ZO PZŁ

Śrut

Kula

Ogółem

1.

Piotrków Trybunalski

1655

1099

2754

2.

Katowice II

1650

1069

2719

3.

Białystok

1625

1081

2706

4.

Toruń

1610

1072

2682

5.

Kraków

1575

1077

2652

6.

Bydgoszcz

1585

1061

2646

7.

Radom

1595

1045

2640

8.

Ciechanów

1555

1085

2640

9.

Słupsk

1580

1052

2632

10.

Rzeszów

1545

1070

2615

11.

Szczecin

1575

1038

2613

12.

Elbląg

1560

1045

2605

13.

Częstochowa

1540

1065

2605

14.

Warszawa

1560

1036

2596

15.

Opole

1545

1046

2591

16.

Gorzów Wielkopolski

1530

1043

2573

17.

Gdańsk

1510

1026

2536

18.

Katowice II

1525

992

2517

19.

Tarnobrzeg

1480

1037

2517

20.

Olsztyn

1530

986

2516

21.

Koszalin

1500

962

2462


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
4 września 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.