strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze wyniki Ligi Strzeleckiej 2004 roku

Data zawodów Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
24.07 Legnica Załoga Paweł M 100 100 45 50 295 95 99 194 489
04.09 Opole Finał Grabałowski Zbigniew M 100 95 50 50 295 96 98 194 489
04.09 Opole Finał Rudnicki Marcin M 100 100 50 50 300 91 96 187 487
26.06 Bielsko Biała Łyczykowski Krzysztof M 95 95 50 50 290 97 99 196 486
24.07 Legnica Mikołajczak Piotr M 95 100 50 50 295 91 100 191 486
04.09 Opole Finał Łyczykowski Krzysztof M 100 95 50 50 295 91 100 191 486
24.07 Giżycko Prill Tomasz M 100 95 50 50 295 92 98 190 485
04.09 Opole Finał Greck Krzysztof M 100 100 45 50 295 90 100 190 485
26.06Tarnów Gniadek Stanisław M 100 95 50 50 295 90 99 189 484
26.06 Ciechanów Ostrowski Witold M 100 95 50 50 295 91 97 188 483
04.09 Opole Finał Jamróz Kamil M 100 100 50 45 295 89 99 188 483
26.06 Bielsko Biała Ficek Michał M 95 100 50 50 295 90 97 187 482
26.06Tarnów Bać Stanisław M 100 95 50 50 295 89 98 187 482
24.07 Konin Żymierski Lech M 100 100 50 50 300 87 95 182 482
29.05 Rzeszów Jamróz Kamil M 95 95 50 50 290 92 99 191 481
26.06 Ciechanów Prill Tomasz M 95 95 50 50 290 92 99 191 481
26.06 Bielsko Biała Kuzior Roman M 95 95 50 50 290 93 98 191 481
04.09 Opole Finał Szerszenowicz Jacek M 100 95 50 50 295 86 100 186 481
04.09 Opole Finał Załoga Paweł M 100 95 50 45 290 92 99 191 481
29.05 Leszno Posłuszny Marek M 90 100 50 50 290 94 96 190 480
29.05 Piotrków Kuzior Roman M 90 100 50 45 285 96 99 195 480
26.06 Ciechanów Kokoszkiewicz Marian M 95 100 50 50 295 86 99 185 480
29.05 Leszno Szerszenowicz Tomasz M 95 100 50 50 295 86 98 184 479
29.05 Piotrków Banasiak Tomasz M 90 100 50 50 290 90 99 189 479
26.06 Bielsko Biała Chrapka Jerzy M 95 100 50 50 295 85 99 184 479
04.09 Opole Finał Blażniak Adam M 100 100 50 45 295 86 98 184 479
04.09 Opole Finał Szpila Waldemar M 95 95 50 50 290 90 99 189 479
29.05 Leszno Szpila Waldemar M 90 100 50 50 290 89 99 188 478
26.06Tarnów Górski Henryk M 100 95 50 50 295 90 93 183 478
24.07 Konin Posłuszny Marek M 95 95 50 50 290 90 98 188 478
04.09 Opole Finał Wszałkowski Wojciech M 100 95 50 50 295 83 100 183 478
29.05 Leszno Kowalczyk Hubert M 100 95 50 45 290 87 100 187 477
29.05 Elbląg Skibiak Dariusz M 95 100 50 45 290 88 99 187 477
29.05 Elbląg Ostrowski Witold M 95 100 50 45 290 90 97 187 477
29.05 Rzeszów Szczęch Krzysztof M 90 100 45 50 285 93 99 192 477
26.06 Ciechanów Jendrzejewski Waldemar M 90 100 50 50 290 88 99 187 477
26.06 Ciechanów Witak Hubert M 95 95 50 45 285 92 100 192 477
24.07 Giżycko Montowski Zbyszko M 95 100 50 50 295 83 99 182 477
24.07 Giżycko Rudnicki Marcin M 90 100 45 50 285 95 97 192 477
24.07 Legnica Chrapka Jerzy M 95 90 50 50 285 92 100 192 477
29.05 Leszno Szerszenowicz Jacek M 95 90 50 50 285 93 98 191 476
26.06 Ciechanów Milewski Robert M 100 100 50 45 295 83 98 181 476
26.06 Bielsko Biała Grabałowski Zbigniew M 100 100 50 50 300 80 96 176 476
24.07 Kielce Kamiński Ryszard M 100 95 50 50 295 83 98 181 476
29.05 Piotrków Włodarczyk Remigiusz M 90 100 50 45 285 92 98 190 475
26.06 Ciechanów Gawliński Janusz M 95 100 50 50 295 81 99 180 475
24.07 Legnica Cybula Ryszard M 100 95 50 50 295 80 100 180 475
29.05 Rzeszów Brózda Krzysztof M 100 90 50 45 285 91 98 189 474
29.05 Rzeszów Bać Stanisław M 95 90 50 50 285 91 98 189 474
24.07 Konin Siegień Marek M 95 95 50 45 285 91 98 189 474
24.07 Legnica Bernacki Roman M 100 90 50 50 290 84 100 184 474
04.09 Opole Finał Turczyn Paweł ind. M 90 95 50 50 285 89 100 189 474
29.05 Leszno Pilarz Wiktor M 100 95 50 40 285 92 96 188 473
26.06 Ciechanów Nowicki Karol M 100 100 50 45 295 81 97 178 473
24.07 Legnica Dylewski Grzegorz M 100 95 50 50 295 80 98 178 473
24.07 Kielce Kaczor Krzysztof M 90 100 50 45 285 91 97 188 473
04.09 Opole Finał Górski Henryk M 95 95 50 50 290 84 99 183 473
29.05 Piotrków Damas Tomasz M 90 100 50 50 290 83 99 182 472
29.05 Rzeszów Włodyka Hubert M 95 95 50 40 280 92 100 192 472
26.06 Ciechanów Rudnicki Marcin M 90 95 45 50 280 94 98 192 472
24.07 Legnica Kaśnicki Bogdan M 100 95 50 50 295 93 84 177 472
24.07 Legnica Walizko Sławomir M 90 100 50 50 290 85 97 182 472
29.05 Leszno Mikłasz Piotr M 95 95 50 50 290 84 97 181 471
26.06 Ciechanów Burak Andrzej M 95 95 50 50 290 83 98 181 471
26.06 Bielsko Biała Cybula Ryszard M 95 90 50 45 280 91 100 191 471
24.07 Konin Pulikowski Eugeniusz M 95 90 50 50 285 89 97 186 471
24.07 Konin Komosiński Marcin M 100 85 50 45 280 93 98 191 471
24.07 Konin Szerszenowicz Jacek M 95 85 50 50 280 92 99 191 471
24.07 Giżycko Isaryk Siergiej M 100 95 50 50 295 82 94 176 471
24.07 Giżycko Ostrowski Witold M 95 90 50 50 285 89 97 186 471
24.07 Kielce Bielecki Dariusz M 95 100 50 45 290 83 98 181 471
24.07 Kielce Turek Jan M 85 95 50 50 280 91 100 191 471
04.09 Opole Finał Szerszenowicz Tomasz M 85 95 50 50 280 91 100 191 471
26.06 Ciechanów Szugajew Michał M 100 80 50 50 280 94 96 190 470
24.07 Kielce Pudełko Janusz M 90 100 50 50 290 86 94 180 470

Wyniki nieoficjalne, wyniki oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.