strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze wyniki uzyskane w roku 2004 *

Data Nazwisko imię Za Krąg Bażant Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
24.IV Montowski Zbyszko K 100 100 50 50 300 94 97 191 491
19.VI Buniowski Paweł K 100 100 50 50 300 92 99 191 491
11.VII Chrapka Jerzy M 100 95 50 50 295 96 99 195 490
02.X Grabałowski Zbigniew M 100 95 50 50 295 96 99 195 490
19.VI Łąpieś Sławomir K 100 100 50 50 300 91 98 189 489
24.VII Załoga Paweł M 100 100 45 50 295 95 99 194 489
04.IX Grabałowski Zbigniew M 100 95 50 50 295 96 98 194 489
25.IX Grabałowski Zbigniew M 100 100 50 45 295 94 100 194 489
22.V Turek Jan K 100 95 50 50 295 95 98 193 488
22.V Grabałowski Zbigniew K 95 100 50 50 295 94 99 193 488
19.VI Bać Stanisław K 100 95 50 50 295 94 99 193 488
07.VIII Załoga Paweł M 100 100 50 45 295 94 99 193 488
11.VII Górski Henryk M 100 100 50 45 295 93 99 192 487
07.VIII Siegień Marek M 95 100 50 50 295 92 100 192 487
04.IX Rudnicki Marcin M 100 100 50 50 300 91 96 187 487
19.VI Damas Tomasz K 95 100 50 50 295 93 98 191 486
26.VI Łyczykowski Krzysztof L 95 95 50 50 290 97 99 196 486
24.VII Mikołajczak Piotr M 95 100 50 50 295 91 100 191 486
07.VIII Buniowski Paweł M 100 95 50 50 295 92 99 191 486
04.IX Łyczykowski Krzysztof M 100 95 50 50 295 91 100 191 486
25.IX Łyczykowski Krzysztof M 95 100 50 50 295 92 99 191 486
02.X Bać Stanisław M 100 100 50 50 300 87 99 186 486
17.IV Załoga Paweł K 90 100 50 50 290 96 99 195 485
24.IV Szugajew Michał K 95 100 50 45 290 96 99 195 485
03.VII Skibiak Dariusz M 95 100 50 50 295 91 99 190 485
24.VII Prill Tomasz M 100 95 50 50 295 92 98 190 485
04.IX Greck Krzysztof M 100 100 45 50 295 90 100 190 485
25.IX Szugajew Michał M 95 100 45 50 290 95 100 195 485
17.IV Skibiak Dariusz K 95 95 50 50 290 95 99 194 484
22.V Kraiński Piotr K 95 100 50 50 295 90 99 189 484
22.V Mikołajczak Piotr K 100 95 50 45 290 94 100 194 484
12.VI Załoga Paweł K 95 100 50 50 295 90 99 189 484
26.VI Gniadek Stanisław L 100 95 50 50 295 90 99 189 484
03.VII Sowiński Tadeusz M 100 95 50 50 295 92 97 189 484
11.VII Bernacki Roman M 95 95 50 50 290 94 100 194 484
07.VIII Szymański Andrzej M 100 100 50 50 300 86 98 184 484
17.IV Cybula Ryszard K 100 90 50 50 290 94 99 193 483
08.V Grabałowski Zbigniew K 95 100 50 45 290 95 98 193 483
22.V Szczęch Krzysztof K 95 100 50 45 290 94 99 193 483
19.VI Ostrowski Witold K 100 100 50 50 300 86 97 183 483
26.VI Ostrowski Witold L 100 95 50 50 295 91 97 188 483
04.IX Jamróz Kamil M 100 100 50 45 295 89 99 188 483
15.V Załoga Paweł K 95 100 45 50 290 94 98 192 482
12.VI Kamiński Jerzy K 100 100 50 45 295 90 97 187 482
26.VI Ficek Michał L 95 100 50 50 295 90 97 187 482
26.VI Bać Stanisław L 100 95 50 50 295 89 98 187 482
17.VII Grabałowski Zbigniew M 100 95 50 50 295 88 99 187 482
24.VII Żymierski Lech L 100 100 50 50 300 87 95 182 482
07.VIII Kinkel Feliks M 100 95 50 45 290 92 100 192 482
21.VIII Bojanowski Stanisław M 100 95 50 50 295 94 93 187 482
21.VIII Górski Henryk M 100 90 50 50 290 93 99 192 482
02.X Daukszys Tadeusz M 95 95 50 50 290 93 99 192 482
29.V Jamróz Kamil L 95 95 50 50 290 92 99 191 481
26.VI Prill Tomasz L 95 95 50 50 290 92 99 191 481
26.VI Kuzior Roman L 95 95 50 50 290 93 98 191 481
11.VII Dylewski Grzegorz M 100 95 50 50 295 87 99 186 481
07.VIII Ottomański Edward M 95 100 50 50 295 88 98 186 481
04.IX Szerszenowicz Jacek M 100 95 50 50 295 86 100 186 481
04.IX Załoga Paweł M 100 95 50 45 290 92 99 191 481
11.IX Radzimski Leszek M 100 100 50 50 300 85 96 181 481
25.IX Cybula Ryszard M 95 95 50 50 290 91 100 191 481
03.IV Montowski Zbyszko K 95 95 50 45 285 95 100 195 480
17.IV Montowski Zbyszko K 100 100 45 45 290 91 99 190 480
08.V Kokoszkiewicz Marian K 100 95 50 50 295 86 99 185 480
29.V Posłuszny Marek L 90 100 50 50 290 94 96 190 480
29.V Kuzior Roman L 90 100 50 45 285 96 99 195 480
5-6.VI Kuzior Roman K 95 90 50 50 285 95 100 195 480
19.VI Montowski Zbyszko K 100 100 50 50 300 83 97 180 480
19.VI Jastrzębski Ryszard K 100 90 50 50 290 94 96 190 480
26.VI Kokoszkiewicz Marian L 95 100 50 50 295 86 99 185 480
03.VII Łyczykowski Krzysztof M 95 100 50 50 295 86 99 185 480
28.VIII Montowski Zbyszko M 95 100 45 50 290 90 100 190 480
25.IX Siegień Marek M 100 100 50 45 295 90 95 185 480
26.VI Górski Henryk L 100 95 50 50 295 90 93 183 478
25.IX Kuzior Roman M 85 85 50 35 255 97 100 197 452
15.V Godula Mirosław K 80 75 50 30 235 97 98 195 430
* - najlepsze wyniki krajowe + liga uzyskane w roku 2004 od 470 pkt
    najlepszy wynik w dziku
    najlepsze wyniki w kuli
    najlepsze wyniki zezonu 2004
    najlepsze wyniki w śrucie



Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.