strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze wyniki klasy powszechnej

Nazwisko i imię RAZEM 03.04 Ber 17.04 Prix 24.04 Łucz 08.05 Fam 15.05 Wio 22.05 Prz 12.06 Kon
Dudek Stanisław 103 367 21         469 21 456 21 467 21 446 19
Kubok Jarosław 79 363 19         436 18 402 12 396 14 406 16
Szostak Rafał 75 340 7 406 18     415 14     452 19 409 17
Pudełko Janusz 72 359 16         453 19 456 19 439 18    
Gabrysiak Władysław 45 342 8         395 10   5 360 8 402 14
Oleksik Marcin 42             435 17 387 9 402 16    
Krajewski Juliusz 41   6                 415 17 443 18
Chełstowski Maciej 38 348 10     416 15         389 13    
Bąkowski Jacek 36 361 17 413 19                    
Janicki Andrzej 36 363 18             431 18        
Grabowski Piotr 35     357 14     341 2 343 10 363 9    
Horecki Sławomir 35 300 2     348 12 370 6     396 15    
Kot Andrzej 34 359 15         384 8 396 11        
Polak Paweł 33             434 16 427 17        
Polak Dominik 30             425 15 409 15        
Błoński Wojciech 27     361 15             372 12    
Kruszyński Dariusz 26             402 12 404 14        
Bilski Tadeusz 24             349 3         447 21
Błażutycz Paweł 21     419 21                    
Kufel Mirosław 21         452 21                
Borzych Janusz 20     322 11                 319 9
Jedwabiński Marek 19         443 19                
Kwiatkowski Wojciech 19             405 13   6        
Rudnicki Piotr 18         433 18                
Prowanacki Zdzisław 17         422 17                
Woźniak Marek 17     382 17                    
Jaczyński Waldemar 16 311 3             402 13        
Prętki Paweł 16     367 16                    
Szaro Janusz 16                 410 16        
Zaworski Piotr 16         420 16                
Kubryń Lech 15 322 5                 364 10    
Kundzicz Jacek 15             366 5 344 3 358 7    
Podbielniak Wojciech 15                         405 15
Błoński Piotr 14 357 14                        
Pniewski Zbigniew 14         402 14                
Dzigman Ryszard 13             393 9   4        
Igła Mariusz 13         391 13                
Jędros Witold 13     349 13                    
Kubacki Ryszard 13                         370 13
Wojtylak Włodzimierz 13 355 13                        
Pękala Bogdan 12     338 12                    
Pluta Dariusz 12 351 12                        
Porwan Tomasz 12                         360 12
Bartczak Łukasz 11                         343 11
Gałwa Mariusz 11 348 11                        
Krzemiński Jarosław 11             399 11            
Mruczkiewicz Mirosław 11         305 11                
Turniak Stanisław 11                     371 11    
Nowakowski Szymon 10                         328 10
Wroński Zbigniew 10     134 10                    
Gospodarczyk Rafał 9                 374 9        
Wójciuk Jerzy 9 347 9                        
Ciejpa Mateusz 8                 372 8        
Daniec Jan 8                         310 8
Olender Robert 7                 326 1 320 6    
Tycz Bogumił 7                         309 7
Ziontecki Piotr 7             382 7            
Świecimski Waldemar 6                         223 6
Sontag Jan 5                     310 5    
Kruczek Dariusz 4 311 4                        
Niewiarowski Andrzej 4                     265 4    
Polak Grzegorz 4             352 4            
Sejda Tadeusz 3                     224 3    
Matyjaszczyk Piotr 2                 331 2        
Dziewit Dariusz 1             340 1            
Nieznański Zbigniew 1 299 1                        



Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
5 maja 2004

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.