strona główna forum dyskusyjne













Wyniki drużynowe z zawodów: VIII Zawody Strzeleckie o "Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji LP w Białymstoku" - 2004.06.23


L.p   Nazwisko Imię Kl. Śrutowe Śrutowe
RAZEM
Kulowe Kulowe
RAZEM
Razem Razem
drużyna
Lokata
Krąg Przeloty Zając Dzik Rogacz/Lis
 
ZTIS Giżycko
1   Bojarski Adam M 80 80 50 35 245 89 91 180 425 1246 1
2   Rosiński Jerzy P 80 70 50 50 250 74 94 168 418
3   Rosiński Andrzej P 85 90 50 30 255 57 91 148 403
 
Łomża I
1   Matysiewicz Jarosław M 90 80 50 45 265 87 95 182 447 1204 2
2   Rusiecki Mirosław M 85 85 45 40 255 88 89 177 432
3   Ciborowski Maciej P 80 65 50 15 210 38 77 115 325
 
Łomża II
1   Pasławski Mariusz P 75 70 50 50 245 80 89 169 414 1125 3
2   Pytasz Krzysztof P 80 85 50 25 240 58 89 147 387
3   Pytasz Józef P 70 70 25 30 195 37 92 129 324
 
Browsk
1   Birycki Sergiusz P 70 90 50 50 260 37 83 120 380 1059 4
2   Niedźwiedź Andrzej P 70 70 50 30 220 46 89 135 355
3   Dawidziuk Bogusław P 65 50 45 35 195 67 62 129 324
 
Borki
1   Pijanowski Jerzy P 70 80 45 45 240 78 47 125 365 1034 5
2   Żelazko Krzysztof P 75 45 45 50 215 45 98 143 358
3   Izbick Jan P 65 80 10 35 190 31 90 121 311
 
Giżycko
1   Stelmasiewicz Waldemar P 75 65 50 45 235 61 91 152 387 1010 6
2   Sznajderowicz Wiesław P 50 80 50 40 220 22 72 94 314
3   Wedle Adam P 65 50 35 35 185 39 85 124 309
 
Ełk
1   Mądrzak Marek M 85 75 45 20 225 54 92 146 371 1005 7
2   Mielziuk Ryszard P 50 85 40 35 210 57 74 131 341
3   Mańczuk Tomasz P 70 60 45 5 180 29 84 113 293
 
Rajgród
1   Chodkiewicz Krzysztof P 85 85 40 40 250 72 79 151 401 1002 8
2   Marcinkiewicz Mariusz P 45 80 45 50 220 27 90 117 337
3   Chodkiewicz Karol P 50 40 35 20 145 49 70 119 264
 
Olecko
1   Jakubiak Paweł P 90 75 35 45 245 84 98 182 427 998 9
2   Waraksa Mieczysław P 60 60 30 35 185 52 96 148 333
3   Kowalewski Jarosław P 35 0 30 30 95 50 93 143 238
 
Szczebra
1   Zaniewski Wojciech P 80 70 50 40 240 63 83 146 386 987 10
2   Sobański Jarosław P 65 70 40 45 220 51 35 86 306
3   Sudnik Marek P 50 55 35 30 170 42 83 125 295
 
Cz. Dwór
1   Liwak Tomasz P 85 50 50 40 225 42 87 129 354 960 11
2   Siemaszko Aleksander P 55 40 25 20 140 69 95 164 304
3   Stankiewicz Mariusz P 85 70 45 15 215 64 23 87 302
 
Pisz
1   Rzepkowski Sławomir P 45 70 50 25 190 68 83 151 341 914 12
2   Grzegorzewski Grzegorz P 50 65 35 30 180 70 82 152 332
3   Nodzewski Krzysztof P 50 45 20 15 130 46 65 111 241
 
Drygały
1   Waruszewski Waldemar P 55 50 35 40 180 61 91 152 332 889 13
2   Tyszkiewicz Wojciech P 70 50 35 25 180 56 95 151 331
3   Waldemar Bobrek P 35 40 20 20 115 23 88 111 226
 
Czarna Białostocka
1   Kiczuk Leszek P 50 70 35 30 185 51 59 110 295 858 14
2   Poskrobko Czesław P 50 55 35 35 175 32 78 110 285
3   Sakowicz Jacek P 70 80 45 25 220 40 18 58 278
 
Rudka
1   Radziszewski Krzysztof M 100 70 50 40 260 46 95 141 401 856 15
2   Kowalewski Zbigniew P 65 65 45 25 200 22 76 98 298
3   Ćwiek Tadeusz P 40 30 40 25 135 14 8 22 157
 
Nowogród
1   Czajka Michał P 55 75 45 40 215 65 85 150 365 850 16
2   Zając Mariusz P 80 60 45 20 205 25 82 107 312
3   Bączek Marek P 45 25 15 10 95 16 62 78 173
 
Hajnówka
1   Komarewski Wiesław P 70 70 50 30 220 58 86 144 364 832 17
2   Wiszniewski Paweł P 35 45 25 25 130 38 73 111 241
3   Hornostaj Wojciech P 55 50 25 40 170 9 48 57 227
 
Pomorze
1   Skubis Leszek P 50 65 45 20 180 42 57 99 279 798 18
2   Fiedrowicz Krzysztof P 35 70 35 15 155 38 84 122 277
3   Bagnowski Adrian P 75 40 45 20 180 24 38 62 242
 
Suwałki
1   Skrzekut Roman P 85 50 15 30 180 27 89 116 296 772 19
2   Kleszczewski Zbigniew P 65 30 25 20 140 32 88 120 260
3   Paszkiewicz Wojciech P 55 50 40 40 185 25 6 31 216
 
Maskulińskie
1   Śliwka Andrzej P 80 70 40 35 225 27 74 101 326 767 20
2   Bazydło Leszek P 60 15 10 30 115 32 74 106 221
3   Nadolski Piotr P 65 40 15 35 155 8 57 65 220
 
Gł. Bród
1   Kowalewski Józef P 65 30 40 15 150 41 67 108 258 766 21
2   Bober Witold P 50 30 10 30 120 39 96 135 255
3   Kobylecki Wincenty P 25 30 15 40 110 63 80 143 253
 
Krynki
1   Tryzna Michał P 75 40 15 20 150 14 69 83 233 679 22
2   Dymowicz Antoni P 55 45 15 25 140 28 59 87 227
3   Kurzawa Marek P 65 10 35 5 115 25 79 104 219
 
Dojlidy
1   Kiersnowski Mieczysław P 75 55 35 20 185 17 49 66 251 665 23
2   Bejm Jacek P 35 20 10 10 75 61 72 133 208
3   Zubowicz Andrzej P 45 25 20 10 100 24 82 106 206
 
BRI
1   Sambor Stanisław P 65 75 45 15 200 54 93 147 347 654 24
2   Dendrowicz Hubert P 45 75 40 30 190 44 73 117 307
 
Waliły
1   Bozik Krzysztof P 45 35 25 45 150 7 70 77 227 621 25
2   Kalinowski Janusz P 45 45 40 5 135 36 55 91 226
3   Mytych Dariusz P 55 40 20 20 135 33 0 33 168
 
RDLP Biłałystok
1   Wawrzyniak Piotr M 90 90 50 35 265 68 100 168 433 620 26
2   Protasiewicz Włodzimierz P 15 20 15 15 65 21 32 53 118
3   Florkiewicz Adam P 20 15 5 15 55 14 0 14 69
 
Płaska
1   Pietrasiewicz Rajmund P 35 30 10 15 90 47 58 105 195 473 27
2   Lipiński Jerzy P 35 10 10 25 80 34 57 91 171
3   Bołtralik Fabian P 10 20 10 5 45 22 40 62 107
 

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.