strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNÓW ZA ROK 2004
Zdobywcy wawrzynów w/g Zarządów Okręgowych PZŁ w 2004

WAWRZYN ZŁOTY Z DIAMENTEM
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 490 1468
Final Ligii Strzeleckiej 489
Puchar Jesieni 489
2 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 489 1462
Puchar Opolszczyzny 488
V Wielkopolskie Grand Prix 485
3 Łyczykowski Krzysztof Katowice Final Ligii Strzeleckiej 486 1458
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 486
Puchar Jesieni 486
4 Bać Stanisław Rzeszów Puchar Targów Poznańskich 488 1456
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 486
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 482
5 Buniowski Paweł Kalisz Puchar Targów Poznańskich 491 1455
Puchar Opolszczyzny 486
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 478

WAWRZYN    ZŁOTY
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
1 Montowski Zbyszko Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 491 1448
V Wielkopolskie Grand Prix 480
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 477
2 Górski Henryk Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 487 1447
Puchar Prezydenta Olsztyna 482
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 478
3 Chrapka Jerzy Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 490 1446
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 479
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 477
4 Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Toruńskiej Katarzynki 485 1446
V Wielkopolskie Grand Prix 484
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 477
5 Turek Jan Tarnów Puchar Prząśniczki 488 1444
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 478
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 478
6 Ostrowski Witold Warszawa Puchar Targów Poznańskich 483 1443
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 483
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 477
7 Prill Tomasz Elbląg Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 485 1442
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 481
Puchar Jezior Mazurskich 476
8 Kuzior Roman Opole Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 481 1441
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 480
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 480
9 Siegień Marek Kalisz Puchar Jezior Mazurskich 487 1441
Puchar Jesieni 480
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 474
10 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Łuczniczki 485 1440
Puchar Jesieni 485
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 470
11 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski V Wielkopolskie Grand Prix 483 1439
Puchar Jesieni 481
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 475
12 Damas Tomasz Sieradz Puchar Targów Poznańskich 486 1438
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 479
Puchar Prząśniczki 473
13 Kokoszkiewicz Marian Radom Puchar FAM Pionki 480 1437
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 480
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 477
14 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Prząśniczki 483 1437
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 477
Puchar Opolszczyzny 477
15 Jamróz Kamil Kielce Final Ligii Strzeleckiej 483 1437
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 481
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 473
16 Posłuszny Marek Poznań Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 480 1437
Puchar Targów Poznańskich 479
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 478
17 Rudnicki Marcin Toruń Final Ligii Strzeleckiej 487 1436
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 477
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 472
18 Mikołajczak Piotr Opole Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 486 1435
Puchar Prząśniczki 484
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 465
19 Gniadek Stanisław Kraków Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 484 1430
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 477
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 469
20 Bernacki Roman Katowice Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 484 1430
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 474
V Wielkopolskie Grand Prix 472
21 Szerszenowicz Jacek Słupsk Final Ligii Strzeleckiej 481 1428
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 476
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 471
22 Grecki Krzysztof Słupsk Final Ligii Strzeleckiej 485 1427
Puchar Winobrania 472
Puchar Prezydenta Olsztyna 470
23 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 481 1426
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 473
Puchar Toruńskiej Katarzynki 472
24 Szpila Waldemar Gorzów Wielkopolski Final Ligii Strzeleckiej 479 1426
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 478
Puchar Targów Poznańskich 469
25 Szerszenowicz Tomasz Słupsk Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 479 1424
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 474
Final Ligii Strzeleckiej 471
26 Kraiński Piotr Gdańsk Puchar Prząśniczki 484 1424
Memoriał Adama Kraińskiego 473
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 467
27 Żymierski Lech Koszalin Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 482 1423
Puchar Bałtyku 473
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 468
28 Witak Hubert Warszawa Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 477 1423
Puchar Jesieni 474
Puchar Targów Poznańskich 472
29 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Jesieni 477 1421
Final Ligii Strzeleckiej 474
Puchar Jezior Mazurskich 470
30 Nowicki Karol Olsztyn Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 475 1421
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 473
Puchar Prezydenta Olsztyna 473
31 Jendrzejewski Waldemar Ciechanów Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 477 1421
V Wielkopolskie Grand Prix 476
Final Ligii Strzeleckiej 468
32 Łąpieś Sławomir Toruń Puchar Targów Poznańskich 489 1420
Puchar Łuczniczki 466
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 465
33 Milewski Robert Siedlce Puchar FAM Pionki 476 1420
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 476
Puchar Targów Poznańskich 468
34 Łakomy Wojciech Olsztyn Puchar Prezydenta Olsztyna 474 1419
Puchar Łuczniczki 473
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 472
35 Sowiński Tadeusz Olsztyn Puchar Toruńskiej Katarzynki 484 1418
Puchar Jezior Mazurskich 471
Final Ligii Strzeleckiej 463
36 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Puchar Bałtyku 475 1416
Puchar Opolszczyzny 471
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
37 Kamiński Ryszard Warszawa Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 476 1415
Puchar Prezydenta Olsztyna 474
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 465
38 Radzimski Leszek Leszno Puchar Winobrania 481 1414
Puchar Jesieni 468
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 465
39 Kowalczyk Hubert Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 477 1414
Final Ligii Strzeleckiej 469
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 468
40 Banasiak Tomasz Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 479 1413
Puchar Opolszczyzny 468
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 466
41 Szymański Andrzej Kraków Puchar Opolszczyzny 484 1412
Final Ligii Strzeleckiej 468
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 460
42 Duplicki Jacek Warszawa Puchar Puszczy Kurpiowskiej 477 1412
Puchar Jezior Mazurskich 468
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 467
43 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Puchar Puszczy Kurpiowskiej 475 1411
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 471
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 465
44 Włodarczyk Remigiusz Opole Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 475 1410
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 468
Puchar Opolszczyzny 467
45 Kaśnicki Bogdan Piotrków Trybunalski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 472 1410
Puchar Grodu nad Prosną 472
Puchar FAM Pionki 466
46 Ottomański Edward Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 481 1410
Puchar Prezydenta Olsztyna 467
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 462
47 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich 482 1410
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 464
Puchar Jesieni 464

WAWRZYN    SREBRNY
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
1 Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 472 1409
Puchar Prezydenta Olsztyna 471
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 466
2 Ficek Michał Bielsko Biała Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 482 1407
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 464
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 461
3 Tuszkowski Ryszard Suwałki KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 476 1407
X Turniej Chmielakowy 466
Puchar Toruńskiej Katarzynki 465
4 Kantyka Marian Opole Puchar Jesieni 471 1407
Puchar Opolszczyzny 469
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 467
5 Kamiński Krzysztof Warszawa Puchar Grodu nad Prosną 476 1406
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460
6 Bojanowski Stanisław Toruń Puchar Prezydenta Olsztyna 482 1406
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 468
Puchar Toruńskiej Katarzynki 456
7 Wszałkowski Wojciech Słupsk Final Ligii Strzeleckiej 478 1406
Puchar Bałtyku 473
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 455
8 Kamiński Jerzy Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Konina 482 1405
Puchar Jesieni 464
Final Ligii Strzeleckiej 459
9 Bekasiak Paweł Szczecin Puchar Bałtyku 477 1404
Puchar Winobrania 471
Final Ligii Strzeleckiej 456
10 Rafalski Maciej Łódź Puchar Prząśniczki 474 1402
Puchar Prezydenta Miasta Konina 466
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 462
11 Kaczor Krzysztof Radom Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 473 1402
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 465
Puchar FAM Pionki 464
12 Komosiński Marcin Poznań Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 471 1400
Puchar Targów Poznańskich 465
V Wielkopolskie Grand Prix 464
13 Molski Krzysztof Białystok Final Ligii Strzeleckiej 469 1400
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 466
Puchar Jezior Mazurskich 465
14 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 469 1399
Puchar Prząśniczki 467
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 463
15 Frątczak Marcin Konin KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 473 1399
V Wielkopolskie Grand Prix 468
Puchar Prezydenta Miasta Konina 458
16 Karpiński Andrzej Bydgoszcz Puchar Prezydenta Olsztyna 473 1398
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 467
Final Ligii Strzeleckiej 458
17 Barszcz Jerzy Kielce Puchar FAM Pionki 471 1397
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 463
Puchar Grodu nad Prosną 463
18 Kinkel Feliks Częstochowa Puchar Opolszczyzny 482 1396
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 457
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 457
19 Dulęba Czesław Opole Puchar Opolszczyzny 479 1396
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 465
Puchar Prząśniczki 452
20 Onopiak Ryszard Elbląg Puchar Łuczniczki 467 1396
Memoriał Adama Kraińskiego 465
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 464
21 Sztuczka Janusz Słupsk V Wielkopolskie Grand Prix 467 1395
Puchar Prezydenta Olsztyna 465
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 463
22 Caputa Zbigniew Wałbrzych Puchar Jesieni 469 1394
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 465
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 460
23 Pudełko Janusz Kraków Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 470 1394
Puchar Prezydenta Olsztyna 466
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 458
24 Blaźniak Adam Kraków Final Ligii Strzeleckiej 479 1394
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 460
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 455
25 Bazarewski Jerzy Szczecin Puchar Prezydenta Miasta Konina 472 1393
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 462
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 459
26 Pluciński Marcin Katowice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1392
Puchar Prząśniczki 463
Final Ligii Strzeleckiej 462
27 Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 468 1390
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 464
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 458
28 Pilcicki Bogusław Białystok Puchar Jezior Mazurskich 471 1390
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 464
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 455
29 Burak Andrzej Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 471 1387
Final Ligii Strzeleckiej 458
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 458
30 Rybarczyk Andrzej Katowice Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 468 1387
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 462
Puchar Grodu nad Prosną 457
31 Bąkowski Jacek Kalisz Puchar Grodu nad Prosną 469 1386
Puchar Bałtyku 463
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 454
32 Dubrownik Jaroslaw Łódź Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 463 1385
Puchar Prezydenta Miasta Konina 462
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 460
33 Gawliński Janusz Warszawa Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 475 1385
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 456
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 454
34 Wawrzyniak Piotr Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 463 1384
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 462
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 459
35 Wlazło Paweł Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 1382
Final Ligii Strzeleckiej 459
Puchar FAM Pionki 456
36 Jamróz Marek Kielce Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 465 1382
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 463
Final Ligii Strzeleckiej 454
37 Pietruszka Wojciech Piła Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 463 1381
Puchar Targów Poznańskich 460
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 458
38 Pilarz Wiktor Koszalin Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 473 1381
Puchar Bałtyku 455
Puchar Targów Poznańskich 453
39 Skawiński Andrzej Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 467 1380
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 457
Puchar Bałtyku 456
40 Kruszyński Dariusz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 469 1379
Final Ligii Strzeleckiej 461
Puchar Jesieni 449
41 Czerwień Józef Piła KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 471 1378
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456
Puchar Bałtyku 451
42 Ropiński Paweł Bydgoszcz Puchar Prząśniczki 462 1378
Puchar Toruńskiej Katarzynki 462
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454
43 Suryn Jacek Toruń Puchar Prezydenta Olsztyna 470 1378
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 469
Puchar Łuczniczki 439
44 Brózda Krzysztof Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 474 1377
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 461
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 442
45 Malinowski Waldemar Bydgoszcz Puchar Targów Poznańskich 462 1377
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458
Final Ligii Strzeleckiej 457
46 Kuczyński Bogdan Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 469 1376
Puchar Jezior Mazurskich 468
Final Ligii Strzeleckiej 439
47 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Puszczy Kurpiowskiej 469 1376
V Wielkopolskie Grand Prix 466
Final Ligii Strzeleckiej 441
48 Pieściński Jacek Toruń Final Ligii Strzeleckiej 462 1376
Puchar Winobrania 462
Puchar Opolszczyzny 452
49 Jóźwiak Piotr Szczecin Puchar Targów Poznańskich 473 1375
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 457
V Wielkopolskie Grand Prix 445
50 Włodyka Hubert Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 472 1375
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 456
Final Ligii Strzeleckiej 447
51 Kubiak Mirosław Warszawa Puchar FAM Pionki 479 1375
Puchar Łuczniczki 465
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 431
52 Mikłasz Piotr Szczecin Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 471 1375
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 453
Memoriał Adama Kraińskiego 451
53 Szpila Ryszard Gorzów Wielkopolski Puchar Bałtyku 462 1374
Final Ligii Strzeleckiej 457
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 455
54 Serżysko Mieczysław Gorzów Wielkopolski Puchar Targów Poznańskich 466 1374
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 457
Puchar Winobrania 451
55 Danek Włodzimierz Wrocław Puchar Winobrania 462 1373
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 457
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454
56 Szostak Rafał Katowice Puchar Opolszczyzny 472 1373
Puchar Targów Poznańskich 453
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 448
57 Orzechowski Paweł Przemyśl Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 462 1373
Puchar Opolszczyzny 458
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 453
58 Siwiec Edmund Radom Puchar FAM Pionki 467 1372
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 454
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 451
59 Kapliński Rafał Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 463 1372
Final Ligii Strzeleckiej 455
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 454
60 Lissowski Krzysztof Warszawa Puchar Prezydenta Olsztyna 459 1372
Puchar Toruńskiej Katarzynki 457
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 456
61 Dutka Grzegorz Poznań Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 467 1372
Puchar Targów Poznańskich 463
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 442
62 Zimmer Jarosław Warszawa Puchar FAM Pionki 464 1371
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 458
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 449
63 Marszałek Mirosław Legnica Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 464 1371
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 460
Puchar Opolszczyzny 447
64 Demski Witold Przemyśl X Turniej Chmielakowy 467 1370
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 444
65 Piotrowski Grzegorz Płock Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 459 1369
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 456
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 454
66 Majda Maciej Sieradz Puchar Prząśniczki 464 1368
Puchar Targów Poznańskich 455
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 449
67 Marszałek Izabela Legnica Puchar Winobrania 468 1368
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 460
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 440
68 Świtalski Łukasz Warszawa Puchar Toruńskiej Katarzynki 469 1366
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 454
Puchar Prezydenta Miasta Konina 443
69 Szugajew Andrzej Ciechanów Puchar FAM Pionki 471 1366
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 453
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 442
70 Jachimiak Leszek Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 464 1366
Puchar Bałtyku 458
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 444
71 Górnik Jerzy Katowice Puchar Opolszczyzny 473 1366
Puchar Prezydenta Olsztyna 458
Final Ligii Strzeleckiej 435
72 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 468 1366
Final Ligii Strzeleckiej 454
Puchar Bałtyku 444
73 Bielecki Dariusz Przemyśl Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 471 1366
Puchar Opolszczyzny 464
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 431
74 Gondek Piotr Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 470 1366
Puchar Targów Poznańskich 461
Puchar Toruńskiej Katarzynki 435
75 Jastrzębski Ryszard Radom Puchar Targów Poznańskich 480 1365
Puchar Grodu nad Prosną 452
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 433
76 Jaślanek Michał Zielona Góra Puchar Winobrania 472 1365
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 449
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 444

WAWRZYN    BRĽZOWY
Lp. Nazwisko Imię Okręg Zawody Wyniki Suma
1 Godula Mirosław Łomża Puchar Prezydenta Olsztyna 458 1364
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 453
Puchar Jezior Mazurskich 453
2 Osuchowski Hubert Siedlce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 457 1363
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 455
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 451
3 Pilarz Tomasz Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 456 1363
Puchar Opolszczyzny 455
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 452
4 Walisko Sławomir Opole Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 472 1361
Puchar Opolszczyzny 447
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 442
5 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 464 1361
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 451
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 446
6 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 471 1361
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 452
Puchar Winobrania 438
7 Baliński Roman Sieradz Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 458 1361
Puchar Grodu nad Prosną 453
Puchar Opolszczyzny 450
8 Fiebig Marian Zielona Góra Puchar Winobrania 463 1360
Puchar Targów Poznańskich 453
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 444
9 Kurzynowski Jarosław Suwałki Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 458 1360
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 457
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 445
10 Paluch Jan Bielsko Biała Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 469 1358
Puchar Opolszczyzny 451
Final Ligii Strzeleckiej 438
11 Brania Piotr Jelenia Góra Puchar Winobrania 475 1358
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 448
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 435
12 Janicki Andrzej Bielsko Biała Puchar Dymarek Świętokrzyskich 460 1357
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 451
Puchar Prezydenta Olsztyna 446
13 Wilski Krzysztof Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 471 1357
Puchar FAM Pionki 450
Final Ligii Strzeleckiej 436
14 Nowak Piotr Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 472 1357
Puchar Targów Poznańskich 456
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 429
15 Lissowski Andrzej Warszawa Puchar Prezydenta Olsztyna 455 1356
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 452
Final Ligii Strzeleckiej 449
16 Ciejpa Domink Lublin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 456 1356
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 456
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 444
17 Mizerski Zbigniew Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 454 1354
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 450
Puchar Jezior Mazurskich 450
18 Hadel Wojciech Przemyśl Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 459 1354
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 452
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 443
19 Skrzypczak Piotr Piła Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 462 1354
Puchar Bałtyku 453
Puchar Targów Poznańskich 439
20 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielkopolski Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 458 1353
Puchar Winobrania 449
Puchar Targów Poznańskich 446
21 Kryszkiewicz Hubert Wrocław Puchar Jesieni 460 1352
V Wielkopolskie Grand Prix 449
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 443
22 Pilarz Włodzimierz Koszalin Puchar Bałtyku 459 1352
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 452
Puchar Łuczniczki 441
23 Urbański Wojciech Warszawa Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 459 1352
Puchar Beretty & Sako 451
Puchar Prezydenta Miasta Konina 442
24 Kukułka Karol Łódź Puchar Winobrania 461 1352
Puchar Prząśniczki 452
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 439
25 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 461 1352
Puchar FAM Pionki 451
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 440
26 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Konina 459 1351
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 448
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 444
27 Snopek Łukasz Skierniewice Puchar Prezydenta Miasta Konina 458 1351
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 448
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 445
28 Chodorowski Janusz Wrocław Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 458 1351
Puchar Opolszczyzny 447
Puchar Targów Poznańskich 446
29 Herba Andrzej Toruń Puchar Targów Poznańskich 461 1351
Puchar Toruńskiej Katarzynki 453
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 437
30 Buda Marek Zielona Góra Puchar Targów Poznańskich 458 1351
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 447
Puchar Winobrania 446
31 Fiszer Jan Opole Puchar Opolszczyzny 455 1350
Final Ligii Strzeleckiej 454
Puchar Jesieni 441
32 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Jesieni 456 1349
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 452
Final Ligii Strzeleckiej 441
33 Borkowski Jacek Siedlce KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 456 1348
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 449
Puchar FAM Pionki 443
34 Pawłowski Wiesław Suwałki Puchar Puszczy Kurpiowskiej 468 1348
Puchar Prezydenta Olsztyna 442
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 438
35 Kurzyński Andrzej Elbląg Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 454 1348
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 449
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 445
36 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg Puchar FAM Pionki 473 1347
Puchar Prząśniczki 450
Final Ligii Strzeleckiej 424
37 Lityński Łukasz Legnica Puchar Opolszczyzny 458 1345
Puchar Winobrania 451
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 436
38 Adamczyk Bartosz Opole Final Ligii Strzeleckiej 453 1345
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 449
V Wielkopolskie Grand Prix 443
39 Latała Kazimierz Kraków Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 455 1344
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 450
Final Ligii Strzeleckiej 439
40 Zajączkowski Zygmunt Suwałki Final Ligii Strzeleckiej 466 1342
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 449
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 427
41 Wiśniewski Włodzimierz Warszawa Puchar Targów Poznańskich 468 1341
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 438
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 435
42 Polak Paweł Lublin X Turniej Chmielakowy 458 1340
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 448
Puchar FAM Pionki 434
43 Dzwonnik Maciej Opole Final Ligii Strzeleckiej 469 1340
Puchar Opolszczyzny 437
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 434
44 Owedyk Romuald Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 1340
Puchar Beretty & Sako 443
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 439
45 Supeł Krzysztof Siedlce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 448 1339
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 447
Puchar Targów Poznańskich 444
46 Becla Arkadiusz Koszalin Puchar Bałtyku 457 1339
Puchar Łuczniczki 445
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 437
47 Biereśniewicz Wacław Wałbrzych Puchar Jesieni 459 1339
Puchar Opolszczyzny 441
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 439
48 Furczoń Marian Kraków Puchar Opolszczyzny 454 1338
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 449
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 435
49 Kubiak Paweł Koszalin Puchar Łuczniczki 458 1337
Puchar Bałtyku 454
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 425
50 Czepułkowski Ryszard Elbląg Puchar Prezydenta Olsztyna 458 1336
Final Ligii Strzeleckiej 441
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 437
51 Ziemiński Henryk Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 449 1336
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 449
Final Ligii Strzeleckiej 438
52 Plenkiewicz Michał Poznań Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 447 1336
Puchar Targów Poznańskich 447
Puchar Prezydenta Miasta Konina 442
53 Zawirski Tomasz Przemyśl Puchar Prząśniczki 457 1336
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 442
Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 437
54 Kędzierawski Piotr Chełm Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 451 1335
X Turniej Chmielakowy 443
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 441
55 Kwiatkowski Wiesław Piotrków Trybunalski Puchar Łuczniczki 446 1335
V Wielkopolskie Grand Prix 446
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 443
56 Macko Michał Tarnobrzeg Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 451 1334
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 432
57 Pióro Robert Siedlce X Turniej Chmielakowy 465 1334
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 443
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 426
58 Precz Maciej Kalisz Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 451 1333
Puchar Grodu nad Prosną 442
Puchar Prezydenta Miasta Konina 440
59 Gęsiarz Szymon Częstochowa Puchar Opolszczyzny 468 1333
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 457
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 408
60 Kufel Mirosław Toruń Puchar Targów Poznańskich 463 1332
Puchar Łuczniczki 452
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 417
61 Czerwień Marek Piła Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 451 1332
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 445
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 436
62 Mirek Ryszard Przemyśl Puchar Dymarek Świętokrzyskich 454 1331
Puchar FAM Pionki 445
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 432
63 Schoener Ryszard Poznań Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 456 1330
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 448
Puchar Grodu nad Prosną 426
64 Fedak Czesław Tarnobrzeg Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 463 1330
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 436
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 431
65 Zaganas Paweł Legnica KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 447 1329
Puchar Targów Poznańskich 443
Puchar Winobrania 439
66 Gulko Zbigniew Łomża Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 449 1329
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 444
Puchar Jezior Mazurskich 436
67 Drąg Krzysztof Rzeszów Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 453 1328
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 443
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 432
68 Kucharski Wacław Opole Final Ligii Strzeleckiej 446 1328
Puchar Winobrania 442
Puchar Grodu nad Prosną 440
69 Breska Hubert Leszno Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 457 1327
V Wielkopolskie Grand Prix 436
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 434
70 Turbaczewski Krzysztof Szczecin Puchar Bałtyku 446 1327
Puchar Targów Poznańskich 441
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 440
71 Koziak Dominik Radom Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 451 1324
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 439
Puchar FAM Pionki 434
72 Miętus Jerzy Toruń Puchar Łuczniczki 453 1323
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 440
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 430
73 Baksalary Mariusz Leszno KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 459 1323
V Wielkopolskie Grand Prix 449
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 415
74 Zielewicz Paweł Łomża Puchar Jezior Mazurskich 450 1322
Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 440
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 432
75 Wiczkowski Roman Słupsk Puchar Łuczniczki 448 1322
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 440
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 434
76 Glista Władysław Radom Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449 1322
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 438
Puchar FAM Pionki 435
77 Maruszak Wojciech Lublin Mistrzostwa PZŁ w Klasie Mistrzowskiej 447 1321
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 439
Eliminacje Ligii Strzeleckiej I runda 435
78 Kaczyński Maciej Ostrołęka Eliminacje Ligii Strzeleckiej II Runda 459 1320
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 435
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 426
79 Fryc Krzysztof Tarnobrzeg Puchar Prezydenta Olsztyna 445 1320
Puchar Opolszczyzny 439
Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 436
80 Nowakowski Benedykt Skierniewice Eliminacje Ligii Strzeleckiej III runda 448 1320
Puchar Grodu nad Prosną 438
KKKŁ im. pkł I. Stachowiaka 434
  najlepsze wyniki uzyskane w 2004 roku

Dane oficjalne znajdują się na stronie ZG PZŁ.


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.