strona główna forum dyskusyjne













Najlepsze wyniki Ligi Strzeleckiej 2005 roku

Data zawodów Nazwisko imię Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Lis Kula Suma
07.05 - Częstochowa Grabałowski Zbigniew 100 95 50 50 295 96 100 0 196 491
16.07 - Olsztyn Kamiński Krzysztof 100 100 50 50 300 92 48 49 189 489
16.07 - Katowice Włodarczyk Remigiusz 100 100 50 45 295 92 100 0 192 487
04.09 - Finał Słupsk Grabałowski Zbigniew 100 100 50 50 300 88 99 0 187 487
11.06 - Opole Grabałowski Zbigniew 100 95 50 50 295 92 50 48 190 485
07.05 - Warszawa Szugajew Michał 100 100 50 40 290 94 100 0 194 484
11.06 - Zielona Góra Jaślanek Michał 95 95 50 50 290 96 98 0 194 484
11.06 - Ciechanów Jendrzejewski Waldemar 100 95 50 50 295 89 100 0 189 484
11.06 - Opole Dulęba Czesław 95 100 50 45 290 95 49 50 194 484
11.06 - Tarnobrzeg Kruszyński Dariusz 100 90 50 50 290 95 99 0 194 484
16.07 - Katowice Grabałowski Zbigniew 100 95 50 45 290 95 99 0 194 484
11.06 - Zielona Góra Kowalczyk Hubert 95 100 50 50 295 90 98 0 188 483
16.07 - Koszalin Kowalczyk Hubert 100 85 50 50 285 96 100 0 196 481
16.07 - Olsztyn Kokoszkiewicz Marian 100 95 50 50 295 88 48 50 186 481
04.09 - Finał Słupsk Rudnicki Marcin 100 100 50 50 300 85 96 0 181 481
11.06 - Zielona Góra Szpila Waldemar 95 95 50 50 290 90 100 0 190 480
16.07 - Katowice Załoga Paweł 100 100 50 40 290 91 99 0 190 480
07.05 - Warszawa Duplicki Jacek 95 100 50 50 295 86 98 0 184 479
11.06 - Ciechanów Montowski Zbyszko 90 95 50 50 285 95 99 0 194 479
11.06 - Opole Kuzior Roman 100 95 45 45 285 94 50 50 194 479
16.07 - Olsztyn Łakomy Wojciech 90 100 50 50 290 91 50 48 189 479
16.07 - Olsztyn Karpiński Krzysztof 95 95 50 50 290 94 47 48 189 479
16.07 - Katowice Bernacki Roman 100 95 45 50 290 89 100 0 189 479
16.07 - Kraków Turek Jan 100 100 50 50 300 79 100 0 179 479
04.09 - Finał Słupsk Prill Tomasz 95 95 50 50 290 89 100 0 189 479
04.09 - Finał Słupsk Załoga Paweł 95 90 50 50 285 96 98 0 194 479
07.05 - Piła KubiakPaweł 95 100 50 50 295 88 95 0 183 478
07.05 - Nowy Sącz Blaźniak Adam 95 100 50 45 290 89 99 0 188 478
11.06 - Ciechanów Łakomy Wojciech 95 95 50 45 285 93 100 0 193 478
11.06 - Ciechanów Malinowski Waldemar 90 100 50 45 285 93 100 0 193 478
11.06 - Opole Załoga Paweł 90 95 50 50 285 94 49 50 193 478
11.06 - Tarnobrzeg Fryc Krzysztof 95 100 50 50 295 83 100 0 183 478
16.07 - Olsztyn Przeorek Jerzy 95 95 50 50 290 90 49 49 188 478
16.07 - Olsztyn Bojanowski Stanisław 90 100 50 50 290 89 49 50 188 478
16.07 - Kraków Brózda Krzysztof 95 95 50 45 285 94 99 0 193 478
04.09 - Finał Słupsk Szpila Waldemar 90 100 50 50 290 89 99 0 188 478
11.06 - Ciechanów Komarewski Tomasz 100 95 45 50 290 91 96 0 187 477
04.09 - Finał Słupsk Włodarczyk Remigiusz 100 90 50 50 290 87 100 0 187 477
04.09 - Finał Słupsk Komarewski Tomasz 95 95 50 50 290 90 97 0 187 477
11.06 - Zielona Góra Buda Marek 95 100 50 45 290 87 99 0 186 476
16.07 - Olsztyn Montowski Zbyszko 100 90 50 45 285 92 49 50 191 476
07.05 - Warszawa Rudnicki Marcin 90 100 50 50 290 88 97 0 185 475
07.05 - Nowy Sącz Szczęch Krzysztof 100 100 50 45 295 81 99 0 180 475
11.06 - Zielona Góra Siegień Marek 90 100 50 50 290 95 90 0 185 475
16.07 - Koszalin Skawiński Andrzej 100 95 50 45 290 86 99 0 185 475
16.07 - Koszalin Szerszenowicz Tomasz 85 100 50 50 285 92 98 0 190 475
16.07 - Olsztyn Jendrzejewski Waldemar 100 90 50 50 290 89 49 47 185 475
16.07 - Olsztyn Szugajew Michał 85 95 50 50 280 95 50 50 195 475
16.07 - Kraków Gniadek Stanisław 95 90 50 50 285 92 98 0 190 475


W konkurencji Dzik oraz w kuli
Data zawodów Nazwisko imię Dzik Lis Rogacz Kula
07.05 - Częstochowa Grabałowski Zbigniew 96 0 100 196
11.06 - Tarnobrzeg Górski Henryk 96 0 100 196
16.07 - Katowice Kamola Piotr 96 0 100 196
16.07 - Olsztyn Szugajew Michał 95 50 50 195
16.07 - Katowice Kuzior Roman 95 0 100 195
07.05 - Częstochowa Kuzior Roman 94 0 100 194
11.06 - Zielona Góra Jaślanek Michał 96 0 98 194
11.06 - Ciechanów Montowski Zbyszko 95 0 99 194
11.06 - Opole Dulęba Czesław 95 50 49 194
11.06 - Opole Kuzior Roman 94 50 50 194
11.06 - Tarnobrzeg Kruszyński Dariusz 95 0 99 194
16.07 - Katowice Grabałowski Zbigniew 95 0 99 194
04.09 - Finał Słupsk Załoga Paweł 96 0 98 194
11.06 - Opole Załoga Paweł 94 49 50 193
16.07 - Kraków Brózda Krzysztof 94 0 99 193
07.05 - Warszawa Malinowski Waldemar 96 0 96 192
16.07 - Koszalin Kowalczyk Hubert 96 0 96 192
16.07 - Koszalin Kraiński Piotr 94 0 98 192
16.07 - Olsztyn Bieniek Tomasz 94 48 49 191
16.07 - Katowice Wisiński Bartosz 94 0 97 191
04.09 - Finał Słupsk Kuzior Roman 95 0 95 190
16.07 - Olsztyn Karpiński Krzysztof 94 47 48 189
16.07 - Olsztyn Godula Mirosław 94 48 47 189
11.06 - Opole Ficek Michał 94 47 46 187
11.06 - Zielona Góra Siegień Marek 95 0 90 185
16.07 - Olsztyn Pilcicki Bogusław 94 46 39 179

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.