strona główna forum dyskusyjne













ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2005 *

1 Grabałowski Zbigniew Puchar Marszałka Sejmu 494 1477
Puchar Targów Poznańskich 492
Eliminacje LS I runda 491
2 Załoga Paweł Tarnobrzeski Puchar Wiosny 495 1468
Puchar Jesieni 493
Eliminacje LS III runda 480
3 Skibiak Dariusz Puchar Bałtyku 491 1461
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 485
Puchar Prezydenta miasta Konina 485
4 Włodarczyk Remigiusz Puchar Jesieni 493 1457
Eliminacje LS III runda 487
Finał Ligi Strzeleckiej 477
1 Szugajew Michał Puchar Jezior Mazurskich 485 1452
Eliminacje LS I runda 484
Memoriał Adama Kraińskiego 483
2 Brózda Łukasz Puchar Opolszczyzny 491 1450
Puchar Jezior Mazurskich 485
Eliminacje LS II runda 474
3 Bać Stanisław Puchar Jesieni 488 1449
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 483
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 478
4 Kuzior Roman Puchar Beretta & Sako 487 1448
Puchar Grodu nad Prosną 482
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 479
5 Górski Henryk KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 487 1445
XI Turniej Chmielakowy 480
Puchar Marszałka Sejmu 478
6 Kraiński Piotr Memoriał Adama Kraińskiego 490 1443
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 481
Finał Ligi Strzeleckiej 472
7 Tuszkowski Ryszard Memoriał Adama Kraińskiego 486 1443
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 479
Puchar Jezior Mazurskich 478
8 Montowski Zbyszko KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 486 1441
Eliminacje LS II runda 479
Puchar Łuczniki 476
9 Jendrzejewski Waldemar Eliminacje LS II runda 484 1440
Puchar FAM Pionki 480
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 476
10 Kowalczyk Hubert Eliminacje LS II runda 483 1440
Eliminacje LS III runda 481
Puchar Targów Poznańskich 476
11 Łakomy Wojciech Memoriał Adama Kraińskiego 481 1438
Eliminacje LS III runda 479
Eliminacje LS II runda 478
12 Szerszenowicz Jacek Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 481 1436
Memoriał Adama Kraińskiego 478
Puchar Targów Poznańskich 477
13 Prill Tomasz Puchar Jezior Mazurskich 483 1435
Finał Ligi Strzeleckiej 479
Memoriał Adama Kraińskiego 473
14 Szczęch Krzysztof Puchar Dymarek Świętokrzyskich 481 1435
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 479
Eliminacje LS I runda 475
15 Bogaczyński Grzegorz Puchar Opolszczyzny 488 1434
Finał Ligi Strzeleckiej 474
Eliminacje LS I runda 472
16 Jaślanek Michał Eliminacje LS II runda 484 1433
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 475
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 474
17 Kokoszkiewicz Marian Eliminacje LS III runda 481 1433
Puchar FAM Pionki 477
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 475
18 Szerszenowicz Tomasz Memoriał Adama Kraińskiego 479 1433
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 479
Eliminacje LS III runda 475
19 Żymierski Lech Puchar Bałtyku 490 1433
Eliminacje LS III runda 472
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 471
20 Nowicki Karol Memoriał Adama Kraińskiego 483 1432
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 479
Eliminacje LS III runda 470
21 Brózda Krzysztof Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 480 1431
Eliminacje LS III runda 478
Eliminacje LS I runda 473
22 Turek Jan Eliminacje LS III runda 479 1431
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 479
Eliminacje LS II runda 473
23 Radzimski Leszek Memoriał Adama Kraińskiego 487 1430
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 477
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 466
24 Rudnicki Marcin Finał Ligi Strzeleckiej 481 1430
Eliminacje LS I runda 475
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 474
25 Szpila Waldemar Eliminacje LS II runda 480 1430
Finał Ligi Strzeleckiej 478
Eliminacje LS III runda 472
26 Daukszys Tadeusz Puchar Opolszczyzny 482 1428
Puchar Jesieni 479
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 467
27 Komarewski Tomasz Finał Ligi Strzeleckiej 477 1427
Eliminacje LS II runda 477
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 473
28 Ropiński Paweł Puchar Łuczniki 486 1427
Puchar Toruńskiej Katarzynki 473
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 468
29 Wszałkowski Wojciech Puchar Bałtyku 486 1427
Memoriał Adama Kraińskiego 478
Eliminacje LS II runda 463
30 Kaśnicki Bogdan Puchar Łuczniki 483 1425
Puchar FAM Pionki 475
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 467
31 Buda Marek Memoriał Adama Kraińskiego 478 1424
Eliminacje LS II runda 476
Puchar Targów Poznańskich 470
32 Dulęba Czesław Eliminacje LS II runda 484 1424
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 472
Puchar Opolszczyzny 468
33 Witak Hubert Puchar Dymarek Świętokrzyskich 486 1424
Puchar FAM Pionki 472
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 466
34 Jamróz Kamil Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 486 1423
Finał Ligi Strzeleckiej 472
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465
35 Łyczykowski Krzysztof Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 486 1423
Eliminacje LS II runda 471
Eliminacje LS I runda 466
36 Dylewski Grzegorz Puchar Opolszczyzny 474 1420
Eliminacje LS III runda 474
Puchar Jezior Mazurskich 472
37 Kamiński Ryszard Puchar Dymarek Świętokrzyskich 477 1420
Puchar Jesieni 476
Eliminacje LS III runda 467
38 Turczyn Paweł Puchar Targów Poznańskich 485 1420
Puchar Jesieni 470
Eliminacje LS I runda 465
39 Pilcicki Bogusław Puchar Puszczy Kurpiowskiej 477 1418
Eliminacje LS III runda 474
Puchar Jezior Mazurskich 467
40 Adamczyk Bartosz Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 477 1417
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 470
Eliminacje LS II runda 470
41 Przeorek Jerzy Eliminacje LS III runda 478 1417
Puchar FAM Pionki 470
Puchar Targów Poznańskich 469
42 Walisko Sławomir Puchar Opolszczyzny 489 1416
Eliminacje LS II runda 464
Finał Ligi Strzeleckiej 463
43 Ostrowski Jan Puchar Dymarek Świętokrzyskich 482 1415
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 474
Finał Ligi Strzeleckiej 459
44 Grecki Krzysztof Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 474 1414
Eliminacje LS III runda 470
Puchar Bałtyku 470
45 Kruszyński Dariusz Eliminacje LS II runda 484 1414
Puchar Opolszczyzny 465
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465
46 Wlazło Paweł Puchar FAM Pionki 479 1414
Puchar Grodu nad Prosną 468
Eliminacje LS II runda 467
47 Cybula Ryszard Puchar Opolszczyzny 472 1413
Puchar Targów Poznańskich 471
Eliminacje LS II runda 470
48 Godula Mirosław Eliminacje LS III runda 474 1413
Eliminacje LS I runda 471
Puchar Grodu nad Prosną 468
49 Skawiński Andrzej Eliminacje LS III runda 475 1413
Puchar Jesieni 469
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 469
50 Karpiński Krzysztof Eliminacje LS III runda 479 1412
Puchar Targów Poznańskich 469
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 464
51 Malinowski Waldemar Eliminacje LS II runda 478 1412
Puchar Bałtyku 467
Eliminacje LS I runda 467
52 Siegień Marek Eliminacje LS II runda 475 1412
Puchar Prezydenta miasta Konina 469
VI Grand Prix Wielkopolski 468
53 Isaryk Sergiej XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 472 1411
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 470
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 469
54 Kubiak Paweł Eliminacje LS I runda 478 1411
Eliminacje LS II runda 472
Puchar Bałtyku 461
1 Ficek Michał Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 470 1409
Eliminacje LS I runda 470
Eliminacje LS III runda 469
2 Posłuszny Marek Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 470 1409
Puchar Targów Poznańskich 470
Puchar Łuczniki 469
3 Lityński Łukasz Puchar Jesieni 473 1407
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 473
Eliminacje LS II runda 461
4 Sztuczka Janusz VI Grand Prix Wielkopolski 479 1407
Puchar Jesieni 470
Finał Ligi Strzeleckiej 458
5 Hryniewicz Stanisław Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 473 1405
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 471
Eliminacje LS III runda 461
6 Duplicki Jacek Eliminacje LS I runda 479 1402
Finał Ligi Strzeleckiej 462
Eliminacje LS III runda 461
7 Sierakowski Dominik Puchar Puszczy Kurpiowskiej 480 1401
Eliminacje LS II runda 467
Puchar Targów Poznańskich 454
8 Bernacki Roman Eliminacje LS III runda 479 1400
Memoriał Adama Kraińskiego 474
Eliminacje LS II runda 447
9 Buniowski Paweł Eliminacje LS II runda 470 1400
Eliminacje LS III runda 466
Finał Ligi Strzeleckiej 464
10 Pietrusza Wojciech Eliminacje LS III runda 473 1400
Eliminacje LS I runda 467
Finał Ligi Strzeleckiej 460
11 Bęćkowski Jarosław Puchar Bałtyku 468 1399
Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej 466
Finał Ligi Strzeleckiej 465
12 Bojanowski Stanisław Eliminacje LS III runda 478 1398
Puchar Bałtyku 469
Puchar Toruńskiej Katarzynki 451
13 Karpiński Andrzej Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 467 1398
Eliminacje LS I runda 466
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 465
14 Baliński Roman Eliminacje LS II runda 469 1396
Puchar Grodu nad Prosną 467
Puchar Opolszczyzny 460
15 Blaźniak Adam Eliminacje LS I runda 478 1396
Puchar Opolszczyzny 463
Eliminacje LS III runda 455
16 Prędki Paweł Puchar Opolszczyzny 472 1395
Puchar Targów Poznańskich 464
Eliminacje LS II runda 459
17 Górnik Jerzy Puchar Dymarek Świętokrzyskich 479 1394
Memoriał Adama Kraińskiego 468
Eliminacje LS III runda 447
18 Różański Leszek Puchar Jesieni 474 1394
Puchar Prezydenta miasta Konina 463
Eliminacje LS III runda 457
19 Bella Aleksander Eliminacje LS II runda 472 1393
Puchar Targów Poznańskich 462
Finał Ligi Strzeleckiej 459
20 Kołodziński Jacek Eliminacje LS II runda 473 1393
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 469
Eliminacje LS I runda 451
21 Wawrzyniak Piotr Puchar Jezior Mazurskich 469 1393
Eliminacje LS I runda 464
Eliminacje LS III runda 460
22 Kamiński Leszek Eliminacje LS II runda 469 1392
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 465
Puchar FAM Pionki 458
23 Molski Krzysztof Eliminacje LS III runda 474 1392
Puchar Jezior Mazurskich 459
Eliminacje LS I runda 459
24 Biereśniewicz Wacław Puchar Jesieni 474 1391
Eliminacje LS II runda 459
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 458
25 Jendrzejewski Tomasz Memoriał Adama Kraińskiego 470 1390
Finał Ligi Strzeleckiej 467
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 453
26 Kantyka Marian Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 464 1390
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 463
Finał Ligi Strzeleckiej 463
27 Szymański Andrzej Eliminacje LS I runda 471 1390
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467
Puchar Opolszczyzny 452
28 Kaczor Krzysztof Eliminacje LS II runda 466 1388
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 463
Puchar FAM Pionki 459
29 Szurik Artur Memoriał Adama Kraińskiego 469 1388
Finał Ligi Strzeleckiej 463
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 456
30 Rafalski Maciej Eliminacje LS III runda 466 1387
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 462
Puchar Grodu nad Prosną 459
31 Barański Paweł Finał Ligi Strzeleckiej 464 1386
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 462
Puchar Grodu nad Prosną 460
32 Gałwa Mariusz Puchar Grodu nad Prosną 469 1386
Puchar Łuczniki 459
Eliminacje LS III runda 458
33 Rybarczyk Andrzej Finał Ligi Strzeleckiej 466 1386
Eliminacje LS I runda 464
Eliminacje LS III runda 456
34 Fryc Krzysztof Eliminacje LS II runda 478 1386
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 458
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 450
35 Pieściński Jacek Eliminacje LS III runda 467 1385
Puchar Bałtyku 463
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 455
36 Suryn Jacek Puchar Prezydenta miasta Konina 467 1385
Puchar Targów Poznańskich 462
Eliminacje LS I runda 456
37 Kinkel Feliks Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 463 1384
Puchar Grodu nad Prosną 462
Eliminacje LS II runda 459
38 Kotowski Sylwester Puchar Bałtyku 480 1384
Finał Ligi Strzeleckiej 453
Eliminacje LS III runda 451
39 Lissowski Krzysztof Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 464 1384
Eliminacje LS I runda 461
Eliminacje LS III runda 459
40 Szpila Ryszard Puchar Targów Poznańskich 468 1384
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 458
Eliminacje LS I runda 458
41 Kamiński Jerzy Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 466 1383
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 461
Eliminacje LS II runda 456
42 Miętus Jerzy Puchar Bałtyku 465 1383
Eliminacje LS III runda 461
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 457
43 Kurzac Sławomir Memoriał Adama Kraińskiego 471 1382
Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej 465
Finał Ligi Strzeleckiej 446
44 Turbaczewski Krzysztof Puchar Grodu nad Prosną 465 1382
Puchar Bałtyku 459
Eliminacje LS III runda 458
45 Barszcz Jerzy Puchar Dymarek Świętokrzyskich 469 1381
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 459
Finał Ligi Strzeleckiej 453
46 Krakowiak Andrzej Eliminacje LS II runda 466 1381
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 465
Eliminacje LS I runda 450
47 Kurzynowski Jarosław Puchar Jezior Mazurskich 468 1381
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 453
48 Mirek Ryszard Puchar Jesieni 470 1380
XI Turniej Chmielakowy 462
Eliminacje LS I runda 448
49 Jóźwiak Piotr Puchar Targów Poznańskich 465 1379
VI Grand Prix Wielkopolski 457
Finał Ligi Strzeleckiej 457
50 Pudełko Janusz Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 462 1379
Finał Ligi Strzeleckiej 459
Eliminacje LS II runda 458
51 Jakubiak Paweł Puchar Puszczy Kurpiowskiej 462 1378
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460
Eliminacje LS III runda 456
52 Janota Jacek Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 478 1378
Eliminacje LS II runda 458
Puchar Opolszczyzny 442
53 Gawliński Janusz Eliminacje LS II runda 463 1378
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 461
Memoriał Adama Kraińskiego 454
54 Bazarewski Jerzy Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 461 1377
Memoriał Adama Kraińskiego 459
Eliminacje LS III runda 457
55 Polak Paweł Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 464 1377
XI Turniej Chmielakowy 461
Eliminacje LS II runda 452
56 Damas Tomasz Eliminacje LS II runda 469 1376
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 457
Eliminacje LS I runda 450
57 Chrapka Jerzy Eliminacje LS III runda 460 1375
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 458
Finał Ligi Strzeleckiej 457
58 Dobrzykowski Daniel Puchar Targów Poznańskich 467 1375
Puchar Łuczniki 463
Eliminacje LS I runda 445
59 Dziurleja Mariusz Puchar Jesieni 476 1375
Memoriał Adama Kraińskiego 459
Finał Ligi Strzeleckiej 440
60 Ostrowski Witold Puchar Puszczy Kurpiowskiej 469 1375
Puchar Beretta & Sako 454
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 452
61 Włodyka Hubert Eliminacje LS III runda 463 1375
Finał Ligi Strzeleckiej 462
Eliminacje LS II runda 450
62 Cichy Dariusz Puchar Łuczniki 463 1374
Puchar Jezior Mazurskich 457
Eliminacje LS III runda 454
63 Czerwień Józef Finał Ligi Strzeleckiej 465 1374
Eliminacje LS II runda 457
Eliminacje LS I runda 452
64 Owedyk Romuald Puchar Bałtyku 466 1374
Memoriał Adama Kraińskiego 456
Eliminacje LS I runda 452
65 Pluciński Marcin Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 461 1374
Eliminacje LS II runda 458
Finał Ligi Strzeleckiej 455
66 Góral Michał Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 474 1373
Finał Ligi Strzeleckiej 450
Eliminacje LS III runda 449
67 Osuchowski Hubert Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 469 1373
Puchar Marszałka Sejmu 456
Eliminacje LS II runda 448
68 Burak Andrzej Finał Ligi Strzeleckiej 464 1372
Eliminacje LS III runda 454
Eliminacje LS I runda 454
69 Herba Andrzej Puchar Toruńskiej Katarzynki 461 1371
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 460
Eliminacje LS III runda 450
70 Ostrowski Arkadiusz Puchar Puszczy Kurpiowskiej 459 1369
Memoriał Adama Kraińskiego 456
Finał Ligi Strzeleckiej 454
71 Ziomek Marek Puchar Jesieni 462 1369
Finał Ligi Strzeleckiej 457
Eliminacje LS III runda 450
72 Demps Wojciech Memoriał Adama Kraińskiego 457 1368
Finał Ligi Strzeleckiej 456
Eliminacje LS III runda 455
73 Dudek Stanisław Puchar Dymarek Świętokrzyskich 466 1368
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 458
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 444
74 Kryszkiewicz Hubert Puchar Opolszczyzny 476 1368
Puchar Jesieni 450
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 442
75 Pawliszak Wojciech Puchar Targów Poznańskich 464 1368
Eliminacje LS II runda 452
Eliminacje LS I runda 452
76 Pięta Tomasz Eliminacje LS III runda 457 1368
Memoriał Adama Kraińskiego 456
Eliminacje LS II runda 455
77 Sztangierski Paweł Eliminacje LS II runda 464 1368
Eliminacje LS III runda 456
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 448
78 Hanusz Wojciech Puchar Puszczy Kurpiowskiej 464 1367
Eliminacje LS II runda 461
Puchar FAM Pionki 442
79 Oleksik Marcin Eliminacje LS II runda 470 1367
Eliminacje LS III runda 451
Puchar FAM Pionki 446
80 Komosiński Marcin VI Grand Prix Wielkopolski 460 1366
Puchar Prezydenta miasta Konina 454
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 452
81 Onopiak Ryszard Puchar Bałtyku 467 1366
Eliminacje LS II runda 454
Puchar Toruńskiej Katarzynki 445
82 Wilski Krzysztof Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 467 1366
Eliminacje LS I runda 451
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 448
83 Gawdzik Michał Eliminacje LS III runda 459 1365
Finał Ligi Strzeleckiej 454
Eliminacje LS II runda 452
84 Lissowski Andrzej Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 459 1365
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458
Eliminacje LS III runda 448
85 Pióro Robert Memoriał Adama Kraińskiego 461 1365
Puchar Jezior Mazurskich 461
Eliminacje LS III runda 443
1 Milewski Robert Eliminacje LS I runda 465 1364
Eliminacje LS II runda 450
Eliminacje LS III runda 449
2 Pypłacz Maciej Finał Ligi Strzeleckiej 461 1364
Eliminacje LS II runda 459
Eliminacje LS I runda 444
3 Gęsiarz Szymon Eliminacje LS I runda 458 1362
Eliminacje LS II runda 454
Eliminacje LS III runda 450
4 Wisiński Bartosz Puchar Opolszczyzny 456 1362
Puchar Jesieni 455
Eliminacje LS III runda 451
5 Król Tadeusz Eliminacje LS II runda 458 1361
Finał Ligi Strzeleckiej 452
Puchar Targów Poznańskich 451
6 Smólski Krzysztof Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 460 1361
Eliminacje LS III runda 457
Finał Ligi Strzeleckiej 444
7 Ziemiński Henryk Finał Ligi Strzeleckiej 463 1361
Eliminacje LS III runda 452
Eliminacje LS I runda 446
8 Kuriata Jan Eliminacje LS II runda 460 1360
Puchar Bałtyku 451
Memoriał Adama Kraińskiego 449
9 Kaczyński Piotr Puchar Puszczy Kurpiowskiej 463 1359
Eliminacje LS I runda 450
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 446
10 Zając Andrzej Eliminacje LS II runda 455 1357
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 454
Eliminacje LS III runda 448
11 Adamczyk Jerzy Puchar Opolszczyzny 454 1356
Eliminacje LS II runda 453
Puchar Grodu nad Prosną 449
12 Bąkowski Jacek Puchar Bałtyku 456 1356
Puchar Opolszczyzny 451
Eliminacje LS II runda 449
13 Miotła Grzegorz Eliminacje LS II runda 459 1356
Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej 456
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 441
14 Pawszyk Jarosław Eliminacje LS III runda 460 1356
Puchar Jezior Mazurskich 449
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 447
15 Bekasiak Szymon XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 454 1355
Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej 454
Finał Ligi Strzeleckiej 447
16 Grabowski Piotr Eliminacje LS II runda 458 1355
Puchar Łuczniki 454
Eliminacje LS I runda 443
17 Piotrowski Grzegorz Puchar Toruńskiej Katarzynki 458 1354
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 453
Eliminacje LS III runda 443
18 Bekasiak Paweł Puchar Bałtyku 462 1353
Puchar Grodu nad Prosną 446
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 445
19 Cieplik Waldemar Puchar Jesieni 466 1353
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 444
Eliminacje LS III runda 443
20 Ottomański Edward Puchar Puszczy Kurpiowskiej 468 1353
Finał Ligi Strzeleckiej 446
Puchar Jezior Mazurskich 439
21 Czajkowski Wojciech Eliminacje LS III runda 455 1353
Puchar Grodu nad Prosną 449
Puchar Bałtyku 449
22 Pięta Grzegorz Eliminacje LS I runda 459 1351
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 450
Eliminacje LS II runda 442
23 Supeł Krzysztof Eliminacje LS I runda 458 1351
Puchar Jezior Mazurskich 451
Finał Ligi Strzeleckiej 442
24 Czajkowski Grzegorz Puchar Opolszczyzny 456 1350
Eliminacje LS III runda 449
Eliminacje LS II runda 445
25 Kufel Mirosław Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 457 1350
Puchar Targów Poznańskich 457
Puchar Toruńskiej Katarzynki 436
26 Becla Arkadiusz Puchar Bałtyku 467 1349
Eliminacje LS III runda 456
Eliminacje LS I runda 426
27 Kaczyński Maciej Puchar Puszczy Kurpiowskiej 460 1349
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 455
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 434
28 Kurzyński Andrzej Eliminacje LS III runda 461 1349
Finał Ligi Strzeleckiej 454
Eliminacje LS I runda 434
29 Maciejczyk Marek Eliminacje LS III runda 463 1349
Finał Ligi Strzeleckiej 458
Eliminacje LS II runda 428
30 Skrzypczyński Grzegorz Puchar Dymarek Świętokrzyskich 455 1349
Puchar Jesieni 454
Eliminacje LS III runda 440
31 Brózda Sławomir KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 458 1348
Eliminacje LS II runda 448
Eliminacje LS I runda 442
32 Kucharski Wacław Eliminacje LS II runda 462 1348
Puchar Grodu nad Prosną 444
Puchar Jesieni 442
33 Plenkiewicz Michał Puchar Targów Poznańskich 459 1348
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 453
VI Grand Prix Wielkopolski 436
34 Kamola Piotr Eliminacje LS III runda 456 1345
Puchar Opolszczyzny 447
Eliminacje LS II runda 442
35 Smykowski Marcin XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 462 1345
Eliminacje LS I runda 448
Memoriał Adama Kraińskiego 435
36 Snopek Łukasz Eliminacje LS III runda 452 1345
Eliminacje LS II runda 449
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 444
37 Biedroń Adam Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 467 1344
Eliminacje LS II runda 456
Eliminacje LS III runda 421
38 Kukułka Karol Puchar Opolszczyzny 470 1343
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 465
Eliminacje LS III runda 408
39 Mizerski Zbigniew Puchar Dymarek Świętokrzyskich 463 1343
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 444
Eliminacje LS I runda 436
40 Żygadło Grzegorz Eliminacje LS III runda 460 1343
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 454
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 429
41 Czaja Józef Eliminacje LS I runda 450 1342
Eliminacje LS III runda 448
Eliminacje LS II runda 444
42 Matysiewicz Jarosław KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 453 1341
Eliminacje LS II runda 445
Eliminacje LS I runda 443
43 Olejnik Hubert Eliminacje LS II runda 456 1341
Puchar Opolszczyzny 444
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 441
44 Popanda Lucjan Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej 464 1341
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443
Eliminacje LS III runda 434
45 Piecuch Piotr XI Turniej Chmielakowy 451 1340
Eliminacje LS II runda 445
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 444
46 Skowroński Jan Puchar Targów Poznańskich 452 1340
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 445
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 443
47 Skrzypczak Piotr Eliminacje LS I runda 451 1340
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 447
Eliminacje LS II runda 442
48 Pawłowski Wiesław Puchar Łuczniki 448 1338
Eliminacje LS III runda 447
Puchar Marszałka Sejmu 443
49 Tamowski Marek Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 453 1338
Eliminacje LS III runda 443
Puchar FAM Pionki 442
50 Czabok Brunon Puchar Dymarek Świętokrzyskich 453 1337
Puchar Opolszczyzny 445
Eliminacje LS I runda 439
51 Brania Piotr XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 452 1336
Puchar Bałtyku 447
Eliminacje LS II runda 437
52 Zimmer Jarosław Puchar Prezydenta miasta Konina 447 1336
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 446
Eliminacje LS II runda 443
53 Ciejpa-Znamirowski Dominik XI Turniej Chmielakowy 455 1335
Puchar Marszałka Sejmu 445
Eliminacje LS II runda 435
54 Dubrownik Jarosław Eliminacje LS III runda 446 1335
Puchar Beretta & Sako 445
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 444
55 Jedwabiński Marek Memoriał Adama Kraińskiego 456 1335
Eliminacje LS II runda 440
Puchar Łuczniki 439
56 Czerwień Marek Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 451 1334
Finał Ligi Strzeleckiej 448
Eliminacje LS III runda 435
57 Nieradka Bogdan Puchar Marszałka Sejmu 446 1334
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 445
Finał Ligi Strzeleckiej 443
58 Nowakowski Benedykt Puchar Jesieni 460 1333
Puchar Targów Poznańskich 439
Finał Ligi Strzeleckiej 434
59 Podkowa Hubert Eliminacje LS I runda 453 1333
Eliminacje LS II runda 443
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 437
60 Lubecki Włodzimierz Memoriał Adama Kraińskiego 449 1332
Eliminacje LS III runda 442
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 441
61 Szugajew Andrzej Eliminacje LS II runda 447 1332
Puchar Łuczniki 446
Finał Ligi Strzeleckiej 439
62 Kot Andrzej Eliminacje LS II runda 451 1331
XI Turniej Chmielakowy 445
Eliminacje LS III runda 435
63 Malinkiewicz Kazimierz Eliminacje LS III runda 456 1331
Puchar FAM Pionki 438
Puchar Opolszczyzny 437
64 Marcinkowski Paweł Eliminacje LS III runda 455 1331
Eliminacje LS I runda 439
Finał Ligi Strzeleckiej 437
65 Demski Witold Puchar Marszałka Sejmu 450 1330
Puchar Targów Poznańskich 441
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 439
66 Fiebig Marian Eliminacje LS I runda 447 1329
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 445
Puchar Jesieni 437
67 Kita Jan Puchar Puszczy Kurpiowskiej 458 1327
Eliminacje LS III runda 438
XI Turniej Chmielakowy 431
68 Rezwow Jan Eliminacje LS I runda 451 1327
Puchar Jezior Mazurskich 438
Eliminacje LS III runda 438
69 Fiebig Marian Eliminacje LS I runda 447 1326
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 445
Eliminacje LS II runda 434
70 Janicki Andrzej Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 451 1325
Puchar Targów Poznańskich 440
Eliminacje LS I runda 434
71 Kaczmarzyk Grzegorz Mistrzostwa PZŁ w klasie powszechnej 443 1325
Eliminacje LS III runda 443
Puchar Opolszczyzny 439
72 Kowalski Marek Puchar Targów Poznańskich 451 1325
Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 438
Puchar Opolszczyzny 436
73 Siwiec Edmund Eliminacje LS I runda 448 1325
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 439
Puchar FAM Pionki 438
74 Chełstowski Leszek Puchar FAM Pionki 448 1324
Puchar Łuczniki 439
Eliminacje LS I runda 437
75 Jaczyński Waldemar, Piotr Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449 1324
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 439
Eliminacje LS II runda 436
76 Jamróz Marek Eliminacje LS I runda 448 1324
Eliminacje LS II runda 442
Eliminacje LS III runda 434
77 Korol Arkadiusz Mistrzostwa PZŁ w klasie mistrzowskiej 463 1324
Puchar Jesieni 448
Eliminacje LS II runda 413
78 Macko Michał Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 443 1324
Eliminacje LS I runda 441
Puchar FAM Pionki 440
79 Pilarz Wiktor Eliminacje LS II runda 448 1324
Eliminacje LS I runda 439
KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 437
80 Fischer Jan Puchar Jesieni 460 1323
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 457
Eliminacje LS II runda 406
81 Orzechowski Paweł Eliminacje LS II runda 444 1323
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 441
Puchar FAM Pionki 438
82 Precz Maciej Puchar Prezydenta miasta Konina 442 1323
Eliminacje LS III runda 441
VI Grand Prix Wielkopolski 440
83 Góral Mariusz Puchar Beretta & Sako 452 1322
Puchar Opolszczyzny 450
Eliminacje LS I runda 420
84 Kozłowski Jan Eliminacje LS III runda 453 1322
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 437
Puchar Prezydenta miasta Olsztyna 432
85 Tęcza Stefan Eliminacje LS III runda 453 1322
Eliminacje LS I runda 442
Eliminacje LS II runda 427
86 Serżysko Mieczysław Finał Ligi Strzeleckiej 450 1321
XXI Puchar Prezydenta m. Zielona Góra 437
Eliminacje LS I runda 434
87 Jastrzębski Ryszard Eliminacje LS III runda 444 1320
Puchar Prezydenta miasta Konina 440
Eliminacje LS I runda 436
88 Maciąg Andrzej Eliminacje LS II runda 456 1320
XI Turniej Chmielakowy 454
Eliminacje LS III runda 410
89 Okrojek Stanisław KKKŁ im. płk I. Stachowiaka 445 1320
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 442
Puchar Targów Poznańskich 433
* - policzono wyniki 38 zawodów "Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich PZŁ"
punktacja odzwierciedla całkowicie pkt. 3 Regulaminu Wawrzynu Strzeleckiego

Regulamin Wawrzynu Strzeleckiego

1. "Wawrzyn Strzelecki" jest najwyższym wyróżnieniem zawodnika posiadającego klasę mistrzowską, biorącego udział w cyklu zawodów strzeleckich rozgrywanych corocznie w sześcioboju według "Prawideł strzelań myśliwskich w PZŁ".

2. " Wawrzyn Strzelecki" można zdobywać wielokrotnie.

3. O uzyskaniu jednego ze stopni (brązowy, srebrny, złoty, złoty z diamentem) decyduje suma trzech najlepszych wyników uzyskanych w zawodach centralnych, z tym że co najmniej jeden z tych wyników powinien być uzyskany w Mistrzostwach PZŁ w Klasie Mistrzowskiej lub spotkaniach finałowych Ligi Strzeleckiej PZŁ, a także co najmniej jeden z tych wyników powinien być uzyskany w jednym z czterech zawodów wyznaczonych przez Zarząd Główny PZŁ.

4. Zawodnik, który uzyska zgodnie z punktem 3:

od 1320/1500 do 1364/1500 punktów zdobywa brązowy Wawrzyn Strzelecki
od 1365/1500 do 1409/1500 punktów zdobywa srebrny Wawrzyn Strzelecki
od 1410/1500 do 1454/1500 punktów zdobywa złoty Wawrzyn Strzelecki
od 1455/1500 punktów zdobywa złoty Wawrzyn Strzelecki z diamentem

5. Po zakończeniu cyklu zawodów i obliczeniu wyników Zarząd Główny PZŁ, biorąc pod uwagę opinie Komisji Strzeleckiej NRŁ i Kolegium Sędziowskiego przyznaje "Wawrzyn" w zależności od uzyskanych wyników.

6. Wawrzyny Strzeleckie wręczane są zawodnikom na uroczystości otwarcia Mistrzostw PZŁ w Klasie Mistrzowskiej w roku następnym po zdobyciu. Zdobywca Wawrzynu uprawniony jest do noszenia odpowiedniej odznaki.

7. Zdobywca Wawrzynu ma pierwszeństwo do brania udziału w zawodach centralnych, z tym że do udziału w Mistrzostwach PZŁ w Klasie Mistrzowskiej, poza trzyosobowymi zespołami reprezentującymi okręgi, mają pierwszeństwo wyłącznie zdobywcy złotego oraz złotego z diamentem Wawrzynu Strzeleckiego.


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.