strona główna forum dyskusyjne














ZDOBYWCY WAWRZYNU W ROKU 2006

Zestawienie zdobytych wawrzynów wg ZO w 2006 roku

ZŁOTY WAWRZYN Z DIAMENTEM

1 Montowski Zbyszko Bydgoszcz XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 494 1475
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 491
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 490
2 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski Puchar Dymarek Świętokrzyskich 494 1472
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 490
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 488
3 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski X Puchar Toruńskiej Katarzynki 493 1472
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 492
VII Finał Ligi Strzeleckiej 487
4 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski VII Finał Ligi Strzeleckiej 495 1458
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 483
Puchar FAM Pionki 480
5 Górski Henryk Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 490 1458
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 488
Puchar FAM Pionki 480
6 Szugajew Michał Ciechanów Puchar Warszawy 489 1457
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 486
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 482


ZŁOTY WAWRZYN

1 Rudnicki Marcin Toruń VII Memoriał Adama Kraińskiego 488 1454
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 485
Puchar Grodu nad Prosną 481
2 Skibiak Dariusz Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 486 1452
Puchar Beretta & Sako 485
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 481
3 Ropiński Paweł Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 486 1451
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 483
XVIII Puchar Targów Poznańskich 482
4 Włodarczyk Remigiusz Opole XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 485 1448
Puchar Grodu nad Prosną 484
VII Finał Ligi Strzeleckiej 479
5 Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 489 1447
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480
VII Finał Ligi Strzeleckiej 478
6 Brózda Łukasz Rzeszów Puchar Warszawy 484 1442
XII Turniej Chmielakowy 484
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 474
7 Prill Tomasz Elbląg Puchar Jezior Mazurskich 485 1442
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 481
Puchar Grodu nad Prosną 476
8 Witak Hubert Warszawa Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 482 1437
Puchar Grodu nad Prosną 481
Puchar Jesieni 474
9 Kokoszkiewicz Marian Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 487 1436
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 477
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 472
10 Bać Stanisław Rzeszów VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 480 1434
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 478
XVIII Puchar Targów Poznańskich 476
11 Kuzior Roman Opole Puchar Jesieni 480 1433
Puchar Grodu nad Prosną 478
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 475
12 Szerszenowicz Jacek Słupsk XVIII Puchar Targów Poznańskich 479 1432
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 478
VII Finał Ligi Strzeleckiej 475
13 Jamróz Kamil Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 479 1431
VII Finał Ligi Strzeleckiej 476
Puchar Jesieni 476
14 Kamiński Ryszard Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 488 1431
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 472
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 471
15 Karpiński Krzysztof Toruń VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 483 1431
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 475
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 473
16 Nowak Lech Poznań Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 479 1430
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 478
VII Finał Ligi Strzeleckiej 473
17 Isaryk Sergiej Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 482 1428
VII Memoriał Adama Kraińskiego 474
XVIII Puchar Targów Poznańskich 472
18 Huminiak Tomasz Wrocław Puchar Grodu nad Prosną 489 1427
XVIII Puchar Targów Poznańskich 472
Puchar Opolszczyzny 466
19 Radzimski Leszek Leszno Puchar Jesieni 480 1424
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 477
XVIII Puchar Targów Poznańskich 467
20 Siegień Marek Kalisz VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 480 1424
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 475
Puchar Grodu nad Prosną 469
21 Pilcicki Bogusław Białystok VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 481 1423
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 473
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 469
22 Pietrusza Wojciech  Piła Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 478 1422
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 474
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 470
23 Baliński Roman Sieradz VII Finał Ligi Strzeleckiej 477 1421
Puchar Grodu nad Prosną 473
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 471
24 Grecki Krzysztof Słupsk Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 483 1421
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 469
VII Finał Ligi Strzeleckiej 469
25 Kraiński Piotr Gdańsk Puchar Puszczy Kurpiowskiej 480 1421
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 471
V Puchar Łuczniczki 470
26 Szurik Artur Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 485 1420
VII Finał Ligi Strzeleckiej 474
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 461
27 Buda Marek Zielona Góra Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 474 1418
XVIII Puchar Targów Poznańskich 472
Puchar Jesieni 472
28 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski Puchar Jesieni 480 1418
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 476
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 462
29 Dziurleja Mariusz Poznań XVIII Puchar Targów Poznańskich 481 1418
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 469
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 468
30 Kantyka Marian Opole Puchar Opolszczyzny 484 1418
Puchar Grodu nad Prosną 473
VII Finał Ligi Strzeleckiej 461
31 Wisiński Bartosz Bielsko Biała Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 475 1418
Puchar Opolszczyzny 474
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 469
32 Gniadek Stanisław Kraków VII Finał Ligi Strzeleckiej 482 1417
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 468
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 467
33 Pypłacz Maciej Opole VII Finał Ligi Strzeleckiej 475 1417
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 472
Puchar Opolszczyzny 470
34 Tuszkowski Ryszard Suwałki Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 473 1417
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 473
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 471
35 Czerwień Józef Piła Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 482 1416
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 469
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 465
36 Góral Mariusz Katowice VII Finał Ligi Strzeleckiej 476 1416
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 471
Puchar Opolszczyzny 469
37 Łakomy Wojciech Olsztyn Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 475 1416
Puchar Warszawy 475
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 466
38 Turek Jan Tarnobrzeg VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 490 1416
Puchar Beretta & Sako 465
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 461
39 Snopek Łukasz Skierniewice Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 475 1415
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 471
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 469
40 Godula Mirosław Łomża Puchar FAM Pionki 479 1414
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 469
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 466
41 Kruszyński Dariusz Kielce VII Memoriał Adama Kraińskiego 475 1414
Puchar Prezydenta Miasta Konina 473
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 466
42 Różański Leszek Sieradz Puchar Prezydenta Miasta Konina 475 1413
Puchar Jesieni 474
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 464
43 Bęćkowski Jarosław Szczecin Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 473 1412
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 470
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 469


SREBRNY WAWRZYN

1 Onopiak Ryszard Elbląg Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 470 1409
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 470
Puchar Grodu nad Prosną 469
2 Łyczykowski Krzysztof Katowice Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 485 1407
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 469
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 453
3 Pióro Robert Siedlce Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 476 1407
VII Finał Ligi Strzeleckiej 468
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 463
4 Czerski Paweł Wrocław Puchar Opolszczyzny 479 1406
Puchar Warszawy 476
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 451
5 Ficek Michał Bielsko Biała Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 480 1406
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 463
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 463
6 Karpiński Andrzej Bydgoszcz VII Finał Ligi Strzeleckiej 470 1406
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 469
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 467
7 Ostrowski Jan Warszawa Puchar Warszawy 470 1406
Puchar FAM Pionki 469
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 467
8 Dudek Stanisław Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 480 1405
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 464
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 461
9 Mizerski Maciej Lublin XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 474 1404
Puchar Jesieni 474
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 456
10 Pawelczyk Ryszard Zielona Góra Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 472 1403
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 467
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 464
11 Posłuszny Marek Poznań Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 482 1403
XVIII Puchar Targów Poznańskich 463
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 458
12 Komarewski Tomasz Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 477 1402
VII Finał Ligi Strzeleckiej 464
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 461
13 Malinowski Waldemar Bydgoszcz X Puchar Toruńskiej Katarzynki 473 1402
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 466
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 463
14 Miotła Grzegorz Lublin XII Turniej Chmielakowy 470 1402
Puchar Warszawy 467
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 465
15 Sztuczka Janusz Słupsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 473 1400
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 465
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 462
16 Szymański Andrzej Kraków Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 473 1400
Puchar Opolszczyzny 467
VII Finał Ligi Strzeleckiej 460
17 Jendrzejewski Waldemar Ostrołęka Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 477 1399
Puchar FAM Pionki 463
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 459
18 Kaczyński Maciej Ostrołęka Puchar Jezior Mazurskich 473 1399
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 463
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 463
19 Kaczyński Piotr Ostrołęka VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 471 1399
Puchar Jezior Mazurskich 465
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 463
20 Molski Krzysztof Białystok VII Finał Ligi Strzeleckiej 475 1399
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 464
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 460
21 Szerszenowicz Tomasz Słupsk VII Finał Ligi Strzeleckiej 477 1399
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 464
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 458
22 Bąkowski Jacek Kalisz VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 472 1398
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 470
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 456
23 Bernacki Roman Katowice VII Memoriał Adama Kraińskiego 476 1398
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 464
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458
24 Jaszowski Mirosław Legnica Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 474 1398
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 464
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 460
25 Oleksik Marcin Paweł Radom Puchar FAM Pionki 472 1398
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 471
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 455
26 Wawrzyniak Piotr Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 473 1398
VII Finał Ligi Strzeleckiej 468
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 457
27 Brózda Krzysztof Rzeszów Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 467 1397
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 466
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 464
28 Mirek Ryszard Przemyśl XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 473 1397
Puchar Grodu nad Prosną 467
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 457
29 Szpila Waldemar  Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 469 1397
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 465
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 463
30 Szpila Ryszard Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 483 1396
XVIII Puchar Targów Poznańskich 457
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 456
31 Buniowski Paweł Kalisz XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 469 1395
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 467
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 459
32 Pluciński Marcin Katowice Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 473 1395
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 464
Puchar Beretta & Sako 458
33 Spierewka Edward Gdańsk VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 472 1395
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 467
VII Memoriał Adama Kraińskiego 456
34 Nowicki Karol Olsztyn Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 473 1393
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 468
Puchar Jezior Mazurskich 452
35 Skowroński Jan Zielona Góra VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 467 1393
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 467
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 459
36 Wlazło Paweł Kielce Puchar Warszawy 471 1393
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 464
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458
37 Jendrzejewski Tomasz Ciechanów XVIII Puchar Targów Poznańskich 469 1392
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 464
Puchar Beretta & Sako 459
38 Mikłasz Piotr Szczecin XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 473 1392
VII Finał Ligi Strzeleckiej 465
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 454
39 Przeorek Jerzy Ciechanów Puchar Puszczy Kurpiowskiej 466 1392
Puchar Beretta & Sako 465
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 461
40 Bogaczyński Grzegorz Kalisz Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 474 1391
Puchar Grodu nad Prosną 459
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 458
41 Wszałkowski Wojciech Słupsk VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 468 1391
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 468
VII Finał Ligi Strzeleckiej 455
42 Milewski Robert Siedlce Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 470 1390
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 465
Puchar FAM Pionki 455
43 Wroński Łukasz Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 1390
VII Finał Ligi Strzeleckiej 462
Puchar Grodu nad Prosną 461
44 Gawdzik Michał Katowice VII Finał Ligi Strzeleckiej 476 1389
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 459
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 454
45 Mierzejewski Jacek Olsztyn XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 476 1389
Puchar Jezior Mazurskich 458
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455
46 Kubiak Paweł Koszalin X Puchar Toruńskiej Katarzynki 469 1388
VII Memoriał Adama Kraińskiego 460
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 459
47 Mizerski Zbigniew Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 466 1388
Puchar Jesieni 462
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 460
48 Bialic Juliusz Gorzów Wielkopolski XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 469 1387
XXXIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 462
VII Finał Ligi Strzeleckiej 456
49 Lubecki Włodzimierz Gdańsk XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 469 1387
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 465
VII Memoriał Adama Kraińskiego 453
50 Rybarczyk Andrzej Katowice Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 471 1387
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 465
VII Finał Ligi Strzeleckiej 451
51 Demski Witold Przemyśl Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 474 1385
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 459
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 452
52 Sołowiej Cezary Białystok Puchar Jezior Mazurskich 481 1385
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 454
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 450
53 Kotowski Sylwester Słupsk Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 469 1384
VII Finał Ligi Strzeleckiej 464
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 451
54 Kuczyński Bogdan Białystok Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 483 1384
VII Finał Ligi Strzeleckiej 451
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 450
55 Ottomański Edward Suwałki VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 464 1384
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 463
Puchar Jezior Mazurskich 457
56 Ziomek Marek Częstochowa VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 469 1384
Puchar Jesieni 469
VII Finał Ligi Strzeleckiej 446
57 Bojanowski Stanisław Toruń Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 466 1383
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 461
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 456
58 Kaczmarzyk Grzegorz Bielsko Biała Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 476 1383
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 454
Puchar Opolszczyzny 453
59 Pilarz Tomasz Sieradz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 469 1383
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 460
Puchar Opolszczyzny 454
60 Komosiński Marcin Poznań Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 482 1382
Puchar Prezydenta Miasta Konina 453
Puchar Grodu nad Prosną 447
61 Lityński Łukasz Legnica Puchar Grodu nad Prosną 470 1382
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 468
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 444
62 Bielecki Dariusz Przemyśl Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 465 1381
Puchar Beretta & Sako 458
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 458
63 Daukszys Tadeusz Łódź Puchar Beretta & Sako 474 1381
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 454
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 453
64 Osuchowski Hubert Warszawa XVIII Puchar Targów Poznańskich 465 1381
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 462
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 454
65 Pilarz Wiktor Koszalin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 477 1380
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 453
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 450
66 Pudełko Janusz Kraków VII Finał Ligi Strzeleckiej 466 1380
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 458
Puchar Opolszczyzny 456
67 Kamiński Jerzy Bydgoszcz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 469 1379
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 456
V Puchar Łuczniczki 454
68 Ostrowski Witold Warszawa XVIII Puchar Targów Poznańskich 469 1379
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 468
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 442
69 Jaślanek Michał Zielona Góra Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 475 1378
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 462
VII Finał Ligi Strzeleckiej 441
70 Król Tadeusz Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 469 1378
VII Finał Ligi Strzeleckiej 459
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 450
71 Borzych Janusz Poznań Puchar Grodu nad Prosną 466 1377
VII Finał Ligi Strzeleckiej 457
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 454
72 Duplicki Jacek Warszawa Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 463 1377
Puchar Jezior Mazurskich 463
Puchar Warszawy 451
73 Bazarewski Jerzy Szczecin VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 463 1376
XVIII Puchar Targów Poznańskich 457
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 456
74 Daniec Jan Poznań Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 464 1376
Puchar Grodu nad Prosną 459
XXXIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 453
75 Kukułka Karol Łódź Puchar Dymarek Świętokrzyskich 466 1376
Puchar Grodu nad Prosną 460
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 450
76 Owedyk Romuald Toruń X Puchar Toruńskiej Katarzynki 464 1376
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 463
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 449
77 Skorobogaty Tadeusz Gorzów Wielkopolski XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 476 1376
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 460
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 440
78 Suryn Jacek Toruń X Puchar Toruńskiej Katarzynki 470 1376
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 457
Puchar Prezydenta Miasta Konina 449
79 Turczyn Paweł Ostrołęka Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 1376
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 463
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 446
80 Czajkowski Grzegorz Wrocław Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 470 1375
XVIII Puchar Targów Poznańskich 458
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 447
81 Dobrzykowski Rafał Poznań XVIII Puchar Targów Poznańskich 472 1375
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 452
V Puchar Łuczniczki 451
82 Górnik Jerzy Katowice Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 468 1375
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 453
83 Kurzac Sławomir Piła VII Finał Ligi Strzeleckiej 467 1375
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 456
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 452
84 Cichy Dariusz Olsztyn VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 470 1374
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 455
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 449
85 Fiebig Marian Zielona Góra VII Finał Ligi Strzeleckiej 466 1374
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 456
Puchar Opolszczyzny 452
86 Ilnicki Ryszard Tarnobrzeg Puchar Warszawy 462 1374
Puchar Beretta & Sako 461
VII Finał Ligi Strzeleckiej 451
87 Kaczor Krzysztof Radom Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 467 1374
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 461
Puchar FAM Pionki 446
88 Orzechowski Paweł Przemyśl Tarnobrzeski Puchar Wiosny 462 1374
Puchar FAM Pionki 460
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 452
89 Bekasiak Paweł Szczecin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 465 1373
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455
XVIII Puchar Targów Poznańskich 453
90 Czepułkowski Ryszard Elbląg Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 464 1373
VII Memoriał Adama Kraińskiego 457
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 452
91 Góral Michał Katowice Puchar Opolszczyzny 467 1373
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 466
VII Finał Ligi Strzeleckiej 440
92 Jarecki Jacek Bydgoszcz V Puchar Łuczniczki 465 1373
Puchar Jesieni 463
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 445
93 Kinkel Feliks Częstochowa Puchar Dymarek Świętokrzyskich 461 1373
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 457
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455
94 Lissowski Krzysztof Warszawa Puchar Warszawy 471 1373
Puchar Jesieni 463
VII Finał Ligi Strzeleckiej 439
95 Mameła Rafał Kielce Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 474 1373
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 450
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449
96 Gawliński Janusz Warszawa Puchar Jezior Mazurskich 463 1372
VII Finał Ligi Strzeleckiej 455
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 454
97 Adamczyk Bartosz Opole Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 459 1371
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 457
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 455
98 Caputa Zbigniew Wałbrzych VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 469 1371
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 453
Puchar Opolszczyzny 449
99 Demps Wojciech Gdańsk VII Memoriał Adama Kraińskiego 467 1371
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 463
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 441
100 Barański Paweł Piotrków Trybunalski Puchar Beretta & Sako 464 1370
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 455
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 451
101 Patelski Piotr Sieradz Puchar Dymarek Świętokrzyskich 468 1370
Puchar Grodu nad Prosną 455
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 447
102 Szugajew Andrzej Ciechanów Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 460 1370
VII Finał Ligi Strzeleckiej 457
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 453
103 Papierz Mirosław Kielce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 467 1368
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 452
Puchar Warszawy 449
104 Barszcz Jerzy Kielce Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 457 1367
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456
VII Finał Ligi Strzeleckiej 454
105 Hryniewicz Stanisław Koszalin V Puchar Łuczniczki 456 1367
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 456
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455
106 Pawliszak Wojciech Gorzów Wielkopolski XVIII Puchar Targów Poznańskich 459 1367
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 458
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 450
107 Bekasiak Szymon Szczecin XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 456 1366
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 455
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 455
108 Smólski Krzysztof Piotrków Trybunalski Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 467 1366
VII Finał Ligi Strzeleckiej 452
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 447
109 Ostrowski Arkadiusz Elbląg Puchar Prezydenta Miasta Konina 465 1365
XVIII Puchar Targów Poznańskich 455
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 445


BRĄZOWY WAWRZYN

1 Hanusz Wojciech Siedlce Puchar Dymarek Świętokrzyskich 458 1364
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 454
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 452
2 Kurzyński Andrzej Elbląg Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 478 1364
VII Finał Ligi Strzeleckiej 447
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 439
3 Serżysko Mieczysław Gorzów Wielkopolski VII Finał Ligi Strzeleckiej 461 1364
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 453
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 450
4 Cieplik Waldemar Opole XVIII Puchar Targów Poznańskich 459 1363
Puchar Grodu nad Prosną 456
VII Finał Ligi Strzeleckiej 448
5 Krasicki Piotr Legnica Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 476 1363
Puchar Grodu nad Prosną 448
Puchar Opolszczyzny 439
6 Miętus Jerzy Toruń XVIII Puchar Targów Poznańskich 460 1363
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 457
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 446
7 Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin Puchar Dymarek Świętokrzyskich 470 1362
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 460
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 432
8 Jóźwiak Piotr Szczecin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 465 1361
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 449
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 447
9 Brzdęk Jacek Szczecin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 461 1360
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 454
XVIII Puchar Targów Poznańskich 445
10 Damaz Wiesław Skierniewice Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 463 1360
Puchar Opolszczyzny 455
XVIII Puchar Targów Poznańskich 442
11 Janota Jacek Katowice Puchar Opolszczyzny 464 1360
Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 458
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 438
12 Supeł Krzysztof Siedlce Puchar Jezior Mazurskich 462 1360
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 460
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 438
13 Nowak Piotr  Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 466 1359
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 453
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 440
14 Wąsowski Kazimierz Biała Podlaska VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 457 1359
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 452
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 450
15 Herba Andrzej Toruń VII Memoriał Adama Kraińskiego 474 1358
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 454
VII Finał Ligi Strzeleckiej 430
16 Kwiatkowski Włodzimierz Warszawa Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 467 1357
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 449
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 441
17 Sawicz Albert Koszalin Puchar Jesieni 472 1357
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 450
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 435
18 Dubrownik Jarosław Łódź Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455 1356
Puchar Opolszczyzny 452
XXII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 449
19 Pulikowski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 459 1356
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 452
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 445
20 Dzidowski Rafał Zielona Góra VII Finał Ligi Strzeleckiej 459 1355
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 451
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 445
21 Szczypiór Andrzej Radom Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 454 1355
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 453
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 448
22 Wąsowski Krzysztof Biała Podlaska Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 459 1355
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 456
XII Turniej Chmielakowy 440
23 Białek Stanisław Kraków Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 461 1354
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 448
VII Finał Ligi Strzeleckiej 445
24 Kita Jan Tarnobrzeg Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 460 1354
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 447
Puchar Warszawy 447
25 Jakubiak Paweł Suwałki VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 459 1353
Puchar Warszawy 449
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 445
26 Liczner Józef Jelenia Góra VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 467 1353
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 454
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 432
27 Jaworski Mariusz Skierniewice Puchar Warszawy 453 1352
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 453
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 446
28 Pilarz Włodzimierz Koszalin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 471 1352
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 454
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 427
29 Dobrzykowski Daniel Poznań Puchar Grodu nad Prosną 456 1351
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 453
VII Finał Ligi Strzeleckiej 442
30 Jamróz Marek Kielce Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 454 1351
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 446
31 Niczyporuk Leszek Gdańsk XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 467 1349
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 447
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 435
32 Rybiński Tomasz Bielsko Biała XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 452 1348
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 448
Puchar Opolszczyzny 448
33 Świeboda Robert Lublin XXXIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 462 1348
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 451
Puchar Warszawy 435
34 Dulęba Czesław Opole Puchar Opolszczyzny 465 1347
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 450
VII Finał Ligi Strzeleckiej 432
35 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 452 1347
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 451
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 444
36 Nieradka Bogdan Tarnobrzeg VII Finał Ligi Strzeleckiej 451 1347
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 447
37 Piotrowski Grzegorz Płock X Puchar Toruńskiej Katarzynki 468 1347
Puchar FAM Pionki 441
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 438
38 Urban Wojciech Poznań Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455 1347
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 449
XVIII Puchar Targów Poznańskich 443
39 Ziółkowski Wojciech Szczecin XVIII Puchar Targów Poznańskich 458 1347
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 448
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 441
40 Pawłowski Wiesław Olsztyn Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 451 1346
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 450
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 445
41 Bruzda Mariusz Elbląg XVIII Puchar Targów Poznańskich 459 1345
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 449
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 437
42 Fryc Krzysztof Tarnobrzeg Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 454 1345
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 447
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 444
43 Krakowiak Andrzej Piotrków Trybunalski Puchar FAM Pionki 455 1345
X Puchar Toruńskiej Katarzynki 449
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 441
44 Muth Piotr Szczecin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 455 1345
XXXIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 446
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 444
45 Furczoń Jan Marian Kraków Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 454 1344
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 446
VII Finał Ligi Strzeleckiej 444
46 Matysiewicz Jarosław Łomża VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 453 1344
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 450
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 441
47 Adamczyk Jerzy Opole Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej 453 1343
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 448
Puchar Opolszczyzny 442
48 Maciejczyk Marek Kraków Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 452 1343
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 447
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 444
49 Precz Maciej Kalisz Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 456 1343
Puchar Grodu nad Prosną 444
VII Finał Ligi Strzeleckiej 443
50 Łąpieś Sławomir Toruń V Puchar Łuczniczki 452 1342
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 445
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 445
51 Sius Tomasz Warszawa Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 456 1342
VII Finał Ligi Strzeleckiej 453
Puchar Jezior Mazurskich 433
52 Brania Piotr Legnica XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 450 1340
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 446
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 444
53 Paluch Jan Bielsko Biała Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 452 1340
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 447
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 441
54 Tamowski Marek Warszawa XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 473 1340
Puchar Warszawy 438
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 429
55 Zajączkowski Zygmunt Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 454 1340
VII Memoriał Adama Kraińskiego 448
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 438
56 Chodorowski Janusz Wrocław Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 454 1338
VI Mistrzostwa PZŁ w klasie Mistrzowskiej 444
XVIII Puchar Targów Poznańskich 440
57 Gałwa Mariusz Piotrków Trybunalski Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 455 1338
Puchar Beretta & Sako 444
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 439
58 Lissowski Andrzej Warszawa Puchar Prezydenta Miasta Konina 451 1338
Puchar Jezior Mazurskich 451
VII Finał Ligi Strzeleckiej 436
59 Pięta Tomasz Gdańsk X Puchar Toruńskiej Katarzynki 455 1337
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 453
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 429
60 Prędki Paweł Kalisz Puchar Jesieni 462 1337
Puchar Grodu nad Prosną 452
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 423
61 Kot Andrzej Lublin Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 448 1336
Puchar FAM Pionki 446
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 442
62 Walisko Sławomir Opole Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 452 1336
Puchar Beretta & Sako 443
VII Finał Ligi Strzeleckiej 441
63 Łuszczyński Krzysztof Opole Puchar Opolszczyzny 453 1335
Puchar Grodu nad Prosną 445
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 437
64 Ziemiński Henryk Rzeszów Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 447 1335
VII Finał Ligi Strzeleckiej 447
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 441
65 Kujaczyński Mirosław Toruń X Puchar Toruńskiej Katarzynki 447 1334
Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 447
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 440
66 Wilski Krzysztof Warszawa Puchar Beretta & Sako 457 1334
XV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna 457
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 420
67 Kufel Mirosław Toruń XVIII Puchar Targów Poznańskich 452 1333
V Puchar Łuczniczki 441
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 440
68 Modrzejewski Jacek Bydgoszcz XXXIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 449 1333
VII Finał Ligi Strzeleckiej 444
VII Memoriał Adama Kraińskiego 440
69 Pawszyk Jarosław Olsztyn Puchar Prezydenta Miasta Konina 454 1333
VII Memoriał Adama Kraińskiego 447
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 432
70 Frątczak Marcin Konin Puchar Jezior Mazurskich 457 1331
Puchar Grodu nad Prosną 440
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 434
71 Kurzynowski Jarosław Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 458 1331
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 445
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 428
72 Polski Robert Zamość Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 455 1331
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 438
XII Turniej Chmielakowy 438
73 Kucharski Wacław Opole Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 453 1330
Puchar Opolszczyzny 447
Puchar Jesieni 430
74 Zimmer Jarosław Warszawa Puchar Beretta & Sako 454 1330
Puchar Warszawy 454
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 422
75 Malinkiewicz Kazimierz Bielsko Biała Puchar Dymarek Świętokrzyskich 446 1328
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 442
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 440
76 Smykowski Marcin Włocławek VII Memoriał Adama Kraińskiego 453 1328
Puchar Warszawy 448
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 427
77 Trawiński Krzysztof Gorzów Wielkopolski XVIII Puchar Targów Poznańskich 450 1328
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 440
VII Finał Ligi Strzeleckiej 438
78 Nowakowski Benedykt Skierniewice Puchar Opolszczyzny 451 1326
Puchar Grodu nad Prosną 442
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 433
79 Piecuch Piotr Chełm Puchar Dymarek Świętokrzyskich 451 1325
XII Turniej Chmielakowy 446
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 428
80 Ślozowski Rafał Gorzów Wielkopolski XVIII Puchar Targów Poznańskich 455 1325
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 442
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 428
81 Pokorski Jacek Szczecin Bałtycki Puchar ANSCHUTZ & LAPUA 449 1324
XXII Puchar Prezydenta Miasta Zielonej Góry 440
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 435
82 Kozłowski Jan Radom Puchar FAM Pionki 454 1323
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 449
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 420
83 Witkowski Adam Bydgoszcz X Puchar Toruńskiej Katarzynki 449 1323
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 438
XVIII Puchar Targów Poznańskich 436
84 Pieściński Jacek Toruń XVIII Puchar Targów Poznańskich 458 1322
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 441
Puchar Puszczy Kurpiowskiej 423
85 Mucho Andrzej Szczecin XVIII Puchar Targów Poznańskich 443 1321
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 442
Puchar Grodu nad Prosną 436
86 Rasiński Wojciech Ostrołęka Puchar Puszczy Kurpiowskiej 460 1320
Puchar Beretta & Sako 444
Eliminacja Ligi Styrzeleckie I RUNDA 416
87 Skrzypczyński Grzegorz Sieradz Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 457 1320
Eliminacja Ligi Styrzeleckie II RUNDA 433
Puchar Dymarek Świętokrzyskich 430
88 Szkopek Hubert Płock Puchar Warszawy 451 1320
Eliminacja Ligi Strzeleckiej III RUNDA 435
XXXIX Mistrzostwa PZŁ w Klasie Powszechnej 434

* - policzono wyniki 36 zawodów "Terminarza Centralnych Zawodów Strzeleckich PZŁ"
punktacja odzwierciedla całkowicie pkt. 3 Regulaminu Wawrzynu Strzeleckiego


Zestawienie zdobytych wawrzynów wg ZO w 2006 roku

Lp. ZO PZŁ Diament Złoty Srebrny Brązowy Razem
1 Biała Podlaska 0 0 0 2 2
2 Białystok 0 1 5 0 6
3 Bielsko Biała 0 1 2 3 6
4 Bydgoszcz 1 3 4 2 10
5 Chełm 0 0 0 1 1
6 Ciechanów 1 0 3 0 4
7 Częstochowa 0 0 2 0 2
8 Elbląg 0 2 3 2 7
9 Gdańsk 0 1 3 2 6
10 Gorzów Wielkopolski 0 0 6 6 12
11 Jelenia Góra 0 0 0 1 1
12 Kalisz 0 1 3 2 6
13 Katowice 0 1 7 1 9
14 Kielce 0 2 5 1 8
15 Konin 0 0 0 1 1
16 Koszalin 0 0 3 2 5
17 Kraków 0 1 2 3 6
18 Krosno 0 0 0 0 0
19 Legnica 0 0 2 2 4
20 Leszno 0 1 0 0 1
21 Lublin 0 0 3 3 6
22 Łomża 0 1 0 1 2
23 Łódź 0 0 2 1 3
24 Nowy Sącz 0 0 0 0 0
25 Olsztyn 0 1 3 2 6
26 Opole 0 4 1 6 11
27 Ostrołęka 0 0 4 1 5
28 Piła 0 2 1 0 3
29 Piotrków Trybunalski 3 1 2 2 8
30 Płock 0 0 0 2 2
31 Poznań 0 2 5 2 9
32 Przemyśl 0 0 4 0 4
33 Radom 0 1 2 2 5
34 Rzeszów 0 2 1 1 4
35 Siedlce 0 0 2 2 4
36 Sieradz 0 2 2 1 5
37 Skierniewice 0 1 0 3 4
38 Słupsk 0 2 4 0 6
39 Suwałki 0 1 1 3 5
40 Szczecin 0 1 4 6 11
41 Tarnobrzeg 1 2 2 3 8
42 Tarnów 0 0 0 0 0
43 Toruń 0 2 3 6 11
44 Wałbrzych 0 0 1 0 1
45 Warszawa 0 2 6 6 14
46 Włocławek 0 0 0 1 1
47 Wrocław 0 1 2 1 4
48 Zamość 0 0 0 1 1
49 Zielona Góra 0 1 4 1 6
  Ogółem 6 43 109 88 246


Opracował Bogusław Bauer
Wawrzyny wg ZO PZŁ
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2015 P&H Limited Sp. z o.o.