strona główna forum dyskusyjne













VIII Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Mistrzowskiej
Opole - Grudzice 28 - 29.VI.2008 r

Klasyfikacja grupowa

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa


Nazwisko i Imię Kl.   Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Grabałowski Zbigniew M   100 100 50 50 300 91 100 191 491 1413 1
Załoga Paweł M Piotrków Trybunalski 80 95 50 50 275 92 100 192 467
Cybula Ryszard M   90 85 50 45 270 86 99 185 455
SUMA     270 280 150 145 845 269 299 568 1413
Włodarczyk Remigiusz M   90 100 50 50 290 90 99 189 479 1404 2
Pypłacz Maciej M Opole I 95 90 50 45 280 88 98 186 466
Kuzior Roman M   90 85 50 40 265 94 100 194 459
SUMA     275 275 150 135 835 272 297 569 1404
Łyczykowski Krzysztof M   100 100 50 50 300 80 96 176 476 1391 3
Góral Mariusz M Katowice 80 95 50 50 275 90 98 188 463
Gawdzik Michał M   85 100 50 40 275 81 96 177 452
SUMA     265 295 150 140 850 251 290 541 1391
Bialic Juliusz M   95 95 50 50 290 89 98 187 477 1375 4
Pawliszak Wojciech M Gorzów Wielkopolski 85 95 50 45 275 79 98 177 452
Jachimiak Jan Leszek M   95 70 50 45 260 89 97 186 446
SUMA     275 260 150 140 825 257 293 550 1375
Olejnik Hubert M   100 90 45 50 285 89 97 186 471 1375 4
Huminiak Tomasz M Wrocław 85 95 50 45 275 80 99 179 454
Czerski Paweł M   95 90 50 30 265 90 95 185 450
SUMA     280 275 145 125 825 259 291 550 1375
Rudnicki Marcin M   95 90 50 50 285 84 98 182 467 1374 5
Suryn Jacek M Toruń 90 95 50 50 285 75 98 173 458
Łąpieś Sławomir M   85 85 50 50 270 85 94 179 449
SUMA     270 270 150 150 840 244 290 534 1374
Różański Leszek M   100 100 50 50 300 87 100 187 487 1371 6
Baliński Roman M Sieradz 100 95 50 45 290 83 94 177 467
Kamola Piotr M   80 90 50 30 250 69 98 167 417
SUMA     280 285 150 125 840 239 292 531 1371
Brzdęk Jacek M   100 80 50 50 280 91 96 187 467 1366 7
Jóźwiak Piotr M Szczecin 90 85 50 50 275 76 99 175 450
Ziółkowski Wojciech M   85 85 50 50 270 81 98 179 449
SUMA     275 250 150 150 825 248 293 541 1366
Witak Hubert M   95 90 50 40 275 91 99 190 465 1363 8
Komarewski Tomasz M Białystok 95 95 45 45 280 80 96 176 456
Wawrzyniak Piotr M   85 90 50 45 270 77 95 172 442
SUMA     275 275 145 130 825 248 290 538 1363
Jaszowski Mirosław M   90 90 50 50 280 90 96 186 466 1359 9
Adamiak Zenon M Legnica 80 90 50 45 265 92 98 190 455
Zanganas Panagiotis M   75 100 50 40 265 78 95 173 438
SUMA     245 280 150 135 810 260 289 549 1359
Czerwień Marek M   90 90 50 50 280 80 96 176 456 1354 10
Czerwień Józef M Piła 80 100 50 50 280 73 98 171 451
Pietrusza Wojciech M   85 85 50 40 260 88 99 187 447
SUMA     255 275 150 140 820 241 293 534 1354
Szczęch Krzysztof M   85 90 45 45 265 93 100 193 458 1352 11
Górski Henryk M Tarnobrzeg 80 90 50 45 265 91 99 190 455
Dudek Stanisław M   70 95 50 45 260 79 100 179 439
SUMA     235 275 145 135 790 263 299 562 1352
Kamiński Krzysztof M   95 95 50 45 285 88 99 187 472 1352 12
Duplicki Jacek M Warszawa 95 85 50 45 275 75 96 171 446
Kamiński Ryszard M   90 95 40 35 260 75 99 174 434
SUMA     280 275 140 125 820 238 294 532 1352
Buniowski Paweł M   90 100 45 50 285 84 99 183 468 1349 13
Bąkowski Jacek M Kalisz 85 90 50 45 270 85 94 179 449
Bogaczyński Grzegorz M   80 80 50 50 260 83 89 172 432
SUMA     255 270 145 145 815 252 282 534 1349
Cieplik Waldemar M   95 90 50 50 285 78 98 176 461 1347 14
Adamczyk Bartosz M Opole II 95 95 50 45 285 70 95 165 450
Kantyka Marian M   90 80 40 40 250 89 97 186 436
SUMA     280 265 140 135 820 237 290 527 1347
Szugajew Michał M   95 100 50 50 295 88 100 188 483 1338 15
Jendrzejewski Waldemar M Ciechanów 90 75 50 45 260 82 92 174 434
Jędrzejewski Tomasz M   85 75 45 45 250 76 95 171 421
SUMA     270 250 145 140 805 246 287 533 1338
Jaślanek Michał M   100 90 50 50 290 82 97 179 469 1338 16
Fiebig Marian M Zielona Góra 90 90 50 40 270 78 97 175 445
Pawelczyk Ryszard M   75 80 45 40 240 87 97 184 424
SUMA     265 260 145 130 800 247 291 538 1338
Kraiński Piotr M   100 100 50 45 295 75 99 174 469 1334 17
Demps Wojciech M Gdańsk 95 90 50 40 275 89 97 186 461
Darowski Janusz M   60 90 50 45 245 65 94 159 404
SUMA     255 280 150 130 815 229 290 519 1334
Daukszys Tadeusz M   95 85 50 50 280 85 99 184 464 1332 18
Rafalski Maciej M Łódź 85 95 50 35 265 75 99 174 439
Dubrownik Jarosław M   80 90 50 40 260 74 95 169 429
SUMA     260 270 150 125 805 234 293 527 1332
Taciak Rafał M   85 95 50 45 275 90 94 184 459 1325 19
Pióro Robert M Siedlce 100 90 45 50 285 57 99 156 441
Supeł Krzysztof M   80 85 50 40 255 76 94 170 425
SUMA     265 270 145 135 815 223 287 510 1325
Ficek Michał M   100 90 50 50 290 88 98 186 476 1322 20
Kaczmarzyk Grzegorz M Bielsko Biała 90 90 50 30 260 67 99 166 426
Płoskonka Jarosław M   90 75 50 25 240 80 100 180 420
SUMA     280 255 150 105 790 235 297 532 1322
Zawiślan Marcin M   95 80 50 40 265 91 98 189 454 1322 21
Wójs Artur M Nowy Sącz 80 95 50 40 265 80 99 179 444
Wójs Krzysztof M   70 85 50 35 240 90 94 184 424
SUMA     245 260 150 115 770 261 291 552 1322
Świeboda Robert M   85 90 50 50 275 76 98 174 449 1319 22
Miotła Grzegorz M Lublin 85 95 50 40 270 76 99 175 445
Mizerski Maciej M   90 75 50 40 255 71 99 170 425
SUMA     260 260 150 130 800 223 296 519 1319
Prill Tomasz M   95 90 50 45 280 91 99 190 470 1318 23
Skibiak Dariusz M Elbląg 100 90 50 45 285 66 98 164 449
Goerick Marek M   80 85 50 40 255 52 92 144 399
SUMA     275 265 150 130 820 209 289 498 1318
Tuszkowski Ryszard M   85 95 50 45 275 91 99 190 465 1310 24
Ottomański Edward M Suwałki 85 95 40 45 265 85 98 183 448
Kapliński Rafaf M   80 75 45 45 245 59 93 152 397
SUMA     250 265 135 135 785 235 290 525 1310
Kaczyński Maciej M   90 90 50 45 275 85 96 181 456 1305 25
Świderski Jarosław M Ostrołęka 90 85 50 45 270 82 87 169 439
Rasiński Wojciech M   65 80 45 35 225 86 99 185 410
SUMA     245 255 145 125 770 253 282 535 1305
Malinowski Waldemar M   85 90 45 35 255 87 99 186 441 1303 26
Montowski Zbyszko M Bydgoszcz 95 80 50 35 260 75 100 175 435
Isaryk Sergiej M   85 95 50 25 255 73 99 172 427
SUMA     265 265 145 95 770 235 298 533 1303
Bać Stanisław M   100 90 50 50 290 88 99 187 477 1301 27
Ziemiński Henryk M Rzeszów 85 90 50 30 255 68 96 164 419
Kluz Mirosława M   60 85 40 45 230 75 100 175 405
SUMA     245 265 140 125 775 231 295 526 1301
Oleksik Marcin Paweł M   100 95 50 45 290 79 99 178 468 1298 28
Mężyk Dariusz M Radom 85 85 45 40 255 77 95 172 427
Koziak Dominik Maciej M   85 60 50 45 240 71 92 163 403
SUMA     270 240 145 130 785 227 286 513 1298
Piotrowski Grzegorz M   90 95 50 40 275 73 92 165 440 1296 29
Pawlak Wojciech M Płock 75 90 50 45 260 79 95 174 434
Szkopek Hubert M   75 85 50 35 245 79 98 177 422
SUMA     240 270 150 120 780 231 285 516 1296
Bielecki Dariusz M   95 85 50 45 275 78 100 178 453 1293 30
Demski Witold M Przemyśl 90 65 50 45 250 90 98 188 438
Mirek Ryszard M   90 80 45 30 245 60 97 157 402
SUMA     275 230 145 120 770 228 295 523 1293
Kruszyński Dariusz M   95 90 50 50 285 77 98 175 460 1289 31
Wroński Łukasz M Kielce 90 80 45 25 240 88 95 183 423
Kołodziejczyk Zygmunt M   85 70 50 30 235 74 97 171 406
SUMA     270 240 145 105 760 239 290 529 1289
Becla Arkadiusz M   85 85 50 45 265 86 94 180 445 1288 32
Kubiak Paweł M Koszalin 90 75 50 40 255 76 93 169 424
Wenerski Andrzej M   80 90 50 40 260 67 92 159 419
SUMA     255 250 150 125 780 229 279 508 1288
Gęsiarz Szymon M   90 95 50 40 275 77 97 174 449 1287 33
Ziomek Marek M Częstochowa 90 75 45 45 255 74 99 173 428
Bielewicz Jacek M   95 65 50 40 250 67 93 160 410
SUMA     275 235 145 125 780 218 289 507 1287
Pudełko Janusz M   85 95 50 50 280 64 97 161 441 1286 34
Maciejczyk Marek M Kraków 80 90 50 45 265 68 98 166 431
Furczoń Jan Marian M   70 90 50 40 250 67 97 164 414
SUMA     235 275 150 135 795 199 292 491 1286
Komosiński Marcin M   85 80 50 45 260 83 97 180 440 1282 35
Winkowski Leszek M Poznań 95 100 45 40 280 55 99 154 434
Kiszkurno Andrzej M   85 90 50 40 265 49 94 143 408
SUMA     265 270 145 125 805 187 290 477 1282
Snopek Łukasz M   80 90 50 50 270 78 97 175 445 1279 36
Damaz Wiesław M Skierniewice 75 85 50 40 250 85 100 185 435
Nowakowski Benedykt M   80 85 45 30 240 64 95 159 399
SUMA     235 260 145 120 760 227 292 519 1279
Kluska Piotr M   95 75 50 35 255 80 98 178 433 1278 37
Zygarowicz Piotr M Krosno 85 80 50 40 255 79 98 177 432
Gruza Stanisław M   80 85 45 25 235 82 96 178 413
SUMA     260 240 145 100 745 241 292 533 1278
Grecki Krzysztof M   85 100 50 40 275 64 99 163 438 1258 38
Piotrowski Krzysztof M Słupsk 80 90 50 45 265 74 89 163 428
Gocoł Bartosz Hubert M   95 85 45 40 265 34 93 127 392
SUMA     260 275 145 125 805 172 281 453 1258
Wąsowski Krzysztof M   90 90 50 40 270 83 98 181 451 1254 39
Wąsowski Kazimierz M Biała Podlaska 85 75 45 40 245 82 87 169 414
Wójciuk Jerzy M   85 80 50 30 245 51 93 144 389
SUMA     260 245 145 110 760 216 278 494 1254
Szober Krzysztof M   80 90 50 30 250 87 99 186 436 1254 40
Pindera Paweł M Wałbrzych 75 85 45 40 245 76 93 169 414
Wiśniewski Remigiusz M   75 90 40 45 250 59 95 154 404
SUMA     230 265 135 115 745 222 287 509 1254
Łoś Łukasz M   85 85 50 35 255 57 97 154 409 1128 41
Rusinek Damian M Jelenia Góra 80 80 45 35 240 72 96 168 408
Kmieć Marek M   65 70 50 40 225 0 86 86 311
SUMA     230 235 145 110 720 129 279 408 1128



Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ
Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.