strona główna forum dyskusyjne













XLI Mistrzostwa Strzeleckie PZŁ w Klasie Powszechnej
Poznań - Antoninek 12 - 13.VII.2008 r

Klasyfikacja grupowa

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa


Nazwisko i Imię Kl.   Krąg Przelot Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Razem Suma Lokata
Fiszer Marcin P   100 95 50 50 295 88 96 184 479 1383 1
Kadziszewski Jacek P Poznań 85 95 50 45 275 85 97 182 457
Morawiak Krzysztof P   95 90 50 35 270 77 100 177 447
SUMA     280 280 150 130 840 250 293 543 1383
Kazbieruk Grzegorz P   85 95 50 45 275 92 97 189 464 1358 2
Święcki Krzysztof P Łomża 100 80 50 50 280 77 97 174 454
Najda Stanisław P   85 85 45 45 260 85 95 180 440
SUMA     270 260 145 140 815 254 289 543 1358
Kocoń Adrian P   90 95 45 50 280 90 99 189 469 1344 3
Soboń Paweł P Wałbrzych 95 85 45 50 275 84 88 172 447
Tokaruk Wiktor P   85 90 45 35 255 79 94 173 428
SUMA     270 270 135 135 810 253 281 534 1344
Radwański Rafał P   100 95 50 50 295 92 100 192 487 1330 4
Jóźwik Olaf P Krosno 85 95 50 45 275 70 98 168 443
Bojkiw Paweł P   75 85 50 25 235 72 93 165 400
SUMA     260 275 150 120 805 234 291 525 1330
Biernat Stanisław P   95 90 50 50 285 80 98 178 463 1306 5
Najda Marek P Gorzów Wielkopolski 95 80 45 40 260 76 87 163 423
Szczygieł Andrzej P   85 75 50 40 250 74 96 170 420
SUMA     275 245 145 130 795 230 281 511 1306
Gospodarczyk Rafał P   100 90 50 25 265 83 98 181 446 1300 6
Krakowiak Dariusz P Tarnobrzeg 90 85 50 30 255 91 99 190 445
Wieczorek Adam P   70 90 45 35 240 81 88 169 409
SUMA     260 265 145 90 760 255 285 540 1300
Neugebauer Jerzy P   90 75 50 45 260 86 99 185 445 1292 7
Gromacki Krzysztof P Olsztyn 90 85 50 40 265 71 98 169 434
Sowiński Przemysław P   85 90 50 50 275 52 86 138 413
SUMA     265 250 150 135 800 209 283 492 1292
Waligóra Szynon Igor P   90 100 50 45 285 89 99 188 473 1288 8
Niedziałek Zbigniew P Szczecin 75 95 45 35 250 78 98 176 426
Domański Arkadiusz P   85 75 50 30 240 52 97 149 389
SUMA     250 270 145 110 775 219 294 513 1288
Błaszczyk Grzegorz P   90 90 50 45 275 57 95 152 427 1275 9
Mielcarek Jakub P Bydgoszcz 90 90 45 50 275 62 90 152 427
Augustyński Piotr P   90 90 40 30 250 78 93 171 421
SUMA     270 270 135 125 800 197 278 475 1275
Kujawski Jacek P   90 100 45 50 285 87 98 185 470 1270 10
Żołnowski Janusz P Legnica 60 85 40 50 235 69 100 169 404
Sidorowicz Krzysztof P   85 95 35 45 260 42 94 136 396
SUMA     235 280 120 145 780 198 292 490 1270
Strzelczyk Paweł P   85 90 50 50 275 70 97 167 442 1264 11
Matłoka Artur P Konin 80 85 45 50 260 76 84 160 420
Lewandowski Marcin P   75 75 50 35 235 79 88 167 402
SUMA     240 250 145 135 770 225 269 494 1264
Cholewa Wacław P   90 90 50 45 275 63 96 159 434 1263 12
Babicz Robert P Bielsko Biała 90 90 45 50 275 57 90 147 422
Babicz Julian P   90 95 45 35 265 62 80 142 407
SUMA     270 275 140 130 815 182 266 448 1263
Mientus Piotr P   90 90 50 20 250 76 94 170 420 1254 13
Grela Gracjan P Opole 90 85 50 30 255 68 96 164 419
Szpiech Ryszard P   85 75 50 35 245 83 87 170 415
SUMA     265 250 150 85 750 227 277 504 1254
Burdyński Robert P   75 90 50 50 265 78 99 177 442 1244 14
Galos Michał P Poznań II 90 80 45 45 260 77 94 171 431
Żołędziowski Piotr P   75 85 30 25 215 60 96 156 371
SUMA     240 255 125 120 740 215 289 504 1244
Olejarz Leszek P   80 95 50 50 275 71 87 158 433 1240 15
Ilski Andrzej P Zielona Góra 55 90 45 50 240 78 89 167 407
Szarpak Łukasz P   75 75 50 30 230 71 99 170 400
SUMA     210 260 145 130 745 220 275 495 1240
Gawron Jakub P   95 95 50 50 290 74 100 174 464 1238 16
Gawron Paweł P Rzeszów 85 90 50 50 275 76 87 163 438
Bury Grzegorz P   70 60 30 30 190 56 90 146 336
SUMA     250 245 130 130 755 206 277 483 1238
Wróblewski Tomasz P   90 85 50 40 265 73 95 168 433 1238 17
Dymowski Dariusz P Siedlce 85 100 50 45 280 61 91 152 432
Imbirski Michał P   70 80 25 15 190 89 94 183 373
SUMA     245 265 125 100 735 223 280 503 1238
Machnik Roman P   100 75 50 45 270 53 97 150 420 1202 18
Sadowski Grzegorz P Kraków 90 80 40 40 250 72 98 170 420
Kurowski Paweł P   65 80 40 35 220 43 99 142 362
SUMA     255 235 130 120 740 168 294 462 1202
Stachowiak Tomasz P   80 90 50 35 255 80 85 165 420 1174 19
Grylewicz Paweł P Leszno 95 70 30 25 220 65 96 161 381
Kołak Marek P   90 90 50 50 280 46 47 93 373
SUMA     265 250 130 110 755 191 228 419 1174
Gochnio Jerzy P   90 100 40 40 270 93 100 193 463 1157 20
Stefaniuk Karol P Biała Podlaska 70 75 45 50 240 45 81 126 366
Kopron Edward P   50 85 35 15 185 61 82 143 328
SUMA     210 260 120 105 695 199 263 462 1157
Pszczółka Maciej P   80 85 40 30 235 86 97 183 418 1151 21
Senger Marcin P Piła 95 100 0 0 195 80 93 173 368
Jasiński Hubert P   70 75 45 40 230 54 81 135 365
SUMA     245 260 85 70 660 220 271 491 1151
Zając Witold P   85 85 50 45 265 72 81 153 418 1149 22
Andrzejczyk Paweł P Koszalin 95 65 40 45 245 66 62 128 373
Frutczak Robert P   70 70 35 25 200 67 91 158 358
SUMA     250 220 125 115 710 205 234 439 1149
Wypych Damian P   100 85 50 40 275 66 98 164 439 1149 23
Mrulewicz Waldemar P Łódź 65 70 50 25 210 65 81 146 356
Węglarski Łukasz P   80 80 30 35 225 50 79 129 354
SUMA     245 235 130 100 710 181 258 439 1149
Wątróbka Maciej, Jerzy P   90 65 50 50 255 59 96 155 410 1147 24
Komorek Adrian P Lublin 80 55 40 40 215 83 94 177 392
Kruszyński Waldemar P   65 85 50 35 235 16 94 110 345
SUMA     235 205 140 125 705 158 284 442 1147
Skok Tadeusz P   50 95 45 45 235 63 95 158 393 1137 25
Sikorski Jerzy Izydor P Ciechanów 85 90 30 0 205 77 90 167 372
Sikorski Krzysztof P   80 85 50 40 255 47 70 117 372
SUMA     215 270 125 85 695 187 255 442 1137
Gołąbek Roman P   55 90 45 45 235 70 100 170 405 1131 26
Lech Krzysztof Cezary P Kielce 80 75 40 25 220 59 85 144 364
Czekaj Marek P   90 65 50 40 245 30 87 117 362
SUMA     225 230 135 110 700 159 272 431 1131
Rublewski Ryszard P   65 95 50 45 255 63 91 154 409 1123 27
Domaszczyński Maciej P Elbląg 75 80 50 35 240 60 64 124 364
Skibiak Rafał P   75 85 45 35 240 62 48 110 350
SUMA     215 260 145 115 735 185 203 388 1123
Grochowski Zbigniew P   80 100 45 45 270 55 98 153 423 1121 28
Kaczmarzyk Adam P Katowice 60 80 45 40 225 61 99 160 385
Brzeziak Teodor P   60 70 40 40 210 33 70 103 313
SUMA     200 250 130 125 705 149 267 416 1121
Wzgarda Zbigniew P   30 75 40 50 195 81 96 177 372 1103 29
Stanek Henryk P Sieradz 45 85 50 45 225 53 92 145 370
Nowak Bartłomiej Dawid P   80 50 50 30 210 80 71 151 361
SUMA     155 210 140 125 630 214 259 473 1103
Nosko Andrzej P   70 95 50 25 240 51 79 130 370 1086 30
Borys Damian P Słupsk 65 85 30 40 220 70 72 142 362
Szerszenowicz Michał P   80 0 40 50 170 84 100 184 354
SUMA     215 180 120 115 630 205 251 456 1086
Dydyński Jacek P   80 75 45 50 250 70 88 158 408 1074 31
Sumara Krzysztof P Tarnów 75 55 45 20 195 74 94 168 363
Wiśniewski Piotr P   45 50 45 15 155 55 93 148 303
SUMA     200 180 135 85 600 199 275 474 1074
Jakubiak Konrad Bogumił P   90 85 30 0 205 76 93 169 374 1071 32
Jasiński Krzysztof P Radom 95 60 20 45 220 57 93 150 370
Trepkowski Jacek P   90 85 50 30 255 72 0 72 327
SUMA     275 230 100 75 680 205 186 391 1071
Rupiński Bronisław P   60 80 40 50 230 66 71 137 367 1055 33
Wiśniewski Roman P Toruń 65 80 50 45 240 40 78 118 358
Zielaskiewicz Tomasz P   75 100 40 25 240 9 81 90 330
SUMA     200 260 130 120 710 115 230 345 1055
Palaczyk Michał P   60 90 30 45 225 48 93 141 366 1055 34
Kryk Zbigniew P Częstochowa 80 75 45 30 230 56 70 126 356
Bąk Grzegorz P   75 90 40 30 235 73 25 98 333
SUMA     215 255 115 105 690 177 188 365 1055
Legacki Sławomir P   60 50 35 35 180 87 96 183 363 1048 35
Nieciecki Cezary P Białystok 65 75 45 40 225 46 83 129 354
Szydłowski Łukasz P   55 70 40 40 205 42 84 126 331
SUMA     180 195 120 115 610 175 263 438 1048
Liczner Paweł P   70 80 25 25 200 76 95 171 371 1043 36
Osikiewicz Krzysztof P Jelenia Góra 80 80 0 40 200 64 80 144 344
Liczner Marcin P   75 70 40 20 205 47 76 123 328
SUMA     225 230 65 85 605 187 251 438 1043
Lewandowski Marcin P   85 70 45 35 235 36 97 133 368 1037 37
Sieniek Henryk P Gdańsk 60 80 45 30 215 50 71 121 336
Chrzanowski Radosław P   70 45 45 45 205 33 95 128 333
SUMA     215 195 135 110 655 119 263 382 1037
Dąbrowski Jarosław P   90 80 45 40 255 26 89 115 370 1023 38
Skibicki Ryszard P Włocławek 0 90 50 30 170 68 100 168 338
Dykowski Mirosław P   55 55 45 20 175 61 79 140 315
SUMA     145 225 140 90 600 155 268 423 1023
Piasecki Kamil P   90 0 50 50 190 75 93 168 358 1002 39
Rybak Radosław P Skierniewice 95 100 50 40 285 65 0 65 350
Ryfa Krzysztof P   0 70 40 45 155 59 80 139 294
SUMA     185 170 140 135 630 199 173 372 1002
Bukała Jacek P   60 80 35 20 195 55 85 140 335 971 40
Zgardziński Marcin P Zamość 85 50 20 25 180 63 89 152 332
Dąbrowski Jarosław P   45 50 35 35 165 52 87 139 304
SUMA     190 180 90 80 540 170 261 431 971
Zielak Jarosław P   70 60 50 45 225 51 97 148 373 874 41
Leśkiewicz Edward P Płock 90 85 0 0 175 69 79 148 323
Kołodziejski Albert P   0 0 0 15 15 69 94 163 178
SUMA     160 145 50 60 415 189 270 459 874
Makuch Andrzej P   65 80 50 50 245 64 92 156 401 743 42
Mioduchowski Mariusz P Chełm 80 75 10 35 200 48 94 142 342
                       
SUMA     145 155 60 85 445 112 186 298 743
Bugdal Sławomir P   80 65 50 5 200 78 85 163 363 724 43
Nita Dariusz P Piotrków Trybunalski 85 85 45 20 235 49 77 126 361
                       
SUMA     165 150 95 25 435 127 162 289 724
Wilk Piotr P   95 70 45 30 240 31 91 122 362 712 44
Gaweł Patrycjusz P Przemyśl 95 80 0 0 175 77 98 175 350
                       
SUMA     190 150 45 30 415 108 189 297 712
Hofman Maciej P Kalisz 100 100 50 45 295 78 97 175 470 470 45
                       
                       
SUMA     100 100 50 45 295 78 97 175 470
Nowak Krzysztof P Wrocław 80 85 40 40 245 69 96 165 410 410 46
                       
                       
SUMA     80 85 40 40 245 69 96 165 410
Adamus Przemysław P Suwałki 95 95 50 50 290 22 36 58 348 348 47
                       
                       
SUMA     95 95 50 50 290 22 36 58 348



Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ
Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.