strona główna forum dyskusyjne














XXIV Krajowy Konkurs Kół Łowieckich im. płk Ignacego Stachowiaka
Piotrków Trybunalski 31.V. - 01.VI.2008 r

Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja grupowa


L.p Nazwisko imię Kl Koło Łowieckie Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Tuszkowski Ryszard M Rogacz Giżycko 95 95 50 50 290 93 100 193 483
2 Grabałowski Zbigniew M Leśnik Piotrków Tryb. 100 100 50 50 300 82 100 182 482
3 Załoga Paweł M Leśnik Piotrków Tryb. 90 100 50 45 285 95 100 195 480
4 Skibiak Dariusz M Bóbr Pasłęk 95 95 50 50 290 92 97 189 479
5 Brózda Krzysztof M Jedność Rzeszów 90 100 50 50 290 89 98 187 477
6 Brózda Sławomir M Jedność Rzeszów 100 95 50 45 290 91 96 187 477
7 Pluciński Marcin M Dzik Gliwice 100 90 50 45 285 95 97 192 477
8 Włodarczyk Remigiusz M Leśnik Kluczbork 95 90 50 50 285 90 100 190 475
9 Bielecki Dariusz M Darz Bór Sieniawa 95 95 50 50 290 82 100 182 472
  Szugajew Michał M Wybrzeże Gdańsk 95 90 50 50 285 90 97 187 472
11 Szerszenowicz Tomasz M Bielik Sławno 95 100 50 50 295 77 98 175 470
12 Montowski Zbyszko M Wybrzeże Gdańsk 95 95 50 50 290 80 99 179 469
13 Łakomy Wojciech M Kudypy Olsztyn 95 85 50 50 280 92 97 189 469
14 Kwiatkowski Wiesław M Leśnik Piotrków Tryb. 100 100 50 45 295 79 94 173 468
15 Brózda Łukasz M Jedność Rzeszów 100 75 50 50 275 92 100 192 467
16 Kraiński Piotr M Wybrzeże Gdańsk 90 100 45 45 280 91 96 187 467
17 Oleksik Marcin Paweł M Kuropatwa Zwoleń 100 80 50 50 280 87 100 187 467
18 Siegień Marek M Dzik Kalisz 95 80 50 50 275 93 98 191 466
19 Dylewski Grzegorz M Bielik Baby 95 90 50 45 280 89 95 184 464
20 Górski Henryk M Darz Bór Stalowa Wola 85 95 50 45 275 89 99 188 463
21 Buda Marek M Piast Sulechów 100 80 50 45 275 90 98 188 463
22 Szerszenowicz Jacek M Bielik Sławno 90 95 50 45 280 82 100 182 462
23 Komarewski Tomasz M Boruta Białystok 95 100 50 45 290 73 99 172 462
24 Mizerski Maciej M Sokół Puławy 95 95 45 45 280 86 95 181 461
25 Ziółkowski Wojciech M Tumak Świnoujście 85 95 50 40 270 90 98 188 458
26 Malinowski Waldemar M Złoty Róg Bydgoszcz 90 90 50 40 270 89 99 188 458
27 Pypłacz Maciej M Leśnik Kluczbork 90 100 50 45 285 73 99 172 457
29 Jendrzejewski Tomasz M Dzik Ciechanów 90 95 50 40 275 85 97 182 457
  Turek Jan M Darz Bór Stalowa Wola 80 95 50 45 270 87 100 187 457
30 Pilarz Wiktor M Sokół Świdwin 90 95 45 45 275 86 95 181 456
32 Ruta Mirosław M Knieja Orchowo 95 95 50 40 280 76 98 174 454
  Brzdęk Jacek M Tumak Świnoujście 95 85 45 50 275 83 96 179 454
33 Cybula Ryszard M Bielik Baby 90 90 45 50 275 78 99 177 452
34 Kaczyński Maciej M Szarak Małkinia 85 90 45 50 270 81 100 181 451
35 Furmańczak Tomasz M Szarak Strzyżewice 95 85 50 35 265 87 98 185 450
36 Franczak Mariusz M Szarak Strzyżewice 95 75 50 50 270 83 96 179 449
37 Skrzypczyński Grzegorz M Leśnik Sędziejowice 95 95 45 45 280 72 96 168 448
38 Gęsiarz Szymon M Knieja Złoty Potok 90 90 50 45 275 73 100 173 448
39 Kurzynowski Jarosław M Rogacz Giżycko 95 90 50 45 280 69 98 167 447
40 Snopek Łukasz M Żubr Rawa Mazowiecka 95 90 50 30 265 85 97 182 447
42 Chrapka Jerzy M Dzik Gliwice 95 85 45 45 270 82 93 175 445
  Łuszczyński Krzysztof M Leśnik Kluczbork 100 80 50 25 255 92 98 190 445
43 Rusiecki Mirosław M Sokół Łomża 85 95 50 45 275 70 99 169 444
44 Mameła Rafał M Jeleń Kielce 90 80 50 40 260 84 100 184 444
45 Jendrzejewski Waldemar M Dzik Ciechanów 95 75 50 40 260 87 97 184 444
46 Godula Mirosław M Sokół Łomża 85 75 50 50 260 84 99 183 443
47 Piecuch Piotr M CH.T.P.M. Chełm 80 90 50 35 255 92 95 187 442
48 Kaśnicki Bogdan M Bielik Baby 95 90 50 45 280 63 97 160 440
49. Czajczyński Grzegorz P Dzik Kalisz 90 90 50 45 275 66 98 164 439
50. Jędral Robert M Darz Bór Stalowa Wola 75 90 50 50 265 76 97 173 438
51. Jamróz Marek M Jeleń Kielce 95 90 50 35 270 75 92 167 437
52. Kryszkiewicz Hubert M Mewa Milicz 100 90 40 40 270 74 93 167 437
53. Świderski Jarosław P Szarak Małkinia 90 90 45 45 270 73 93 166 436
54. Isaryk Sergiej M Złoty Róg Bydgoszcz 95 85 50 35 265 76 95 171 436
56. Czerwień Józef M Ostoja Chodzież 80 85 50 50 265 73 98 171 436
  Wszałkowski Wojciech M Bielik Sławno 80 85 50 35 250 86 100 186 436
57. Czerwień Marek M Ostoja Chodzież 90 85 40 50 265 75 95 170 435
58. Wermiński Wojciech M Jarząbek Baligród 80 100 40 40 260 75 100 175 435
59. Mężyk Dariusz M Kuropatwa Zwoleń 95 85 50 40 270 68 96 164 434
60. Orszulak Jacek M Głuszec Rajcza 95 80 50 35 260 76 98 174 434
62. Buda Przemysław P Piast Sulechów 95 80 50 45 270 64 98 162 432
  Filipczak Adam M Bóbr Pasłęk 90 80 50 30 250 85 97 182 432
63. Wąsowski Kazimierz M Jeleń Parczew 90 95 40 40 265 75 91 166 431
64. Wójciuk Jerzy P Jeleń Parczew 100 85 50 35 270 68 92 160 430
65. Czapla Krzysztof M Sokół Świdwin 85 100 50 35 270 66 93 159 429
66. Bernacki Roman M Dzik Gliwice 90 100 35 40 265 66 97 163 428
67. Mirek Ryszard M Darz Bór Sieniawa 95 75 40 45 255 76 96 172 427
68. Sołowiej Cezary M Boruta Białystok 85 75 50 40 250 78 98 176 426
70. Miętus Jerzy M Bażant Unisław 90 80 50 40 260 68 97 165 425
71. Mizerski Zbigniew M Sokół Puławy 95 85 45 30 255 88 82 170 425
72. Pańczyk Mirosław M Świt Zamość 85 85 45 40 255 79 91 170 425
  Szczotka Adam M Głuszec Rajcza 85 60 40 50 235 91 99 190 425
73. Łąpieś Sławomir M Złoty Róg Bydgoszcz 90 85 40 35 250 91 83 174 424
74. Kluska Piotr M Jarząbek Baligród 80 75 50 35 240 88 96 184 424
75. Nowicki Karol M Kudypy Olsztyn 95 75 45 40 255 74 94 168 423
76. Bojanowski Stanisław M Bażant Unisław 75 90 45 45 255 78 90 168 423
78. Karpiński Krzysztof M Bażant Unisław 80 90 50 45 265 55 98 153 418
  Hofman Maciej P Dzik Kalisz 100 75 50 40 265 54 99 153 418
80. Filipczak Eugeniusz P Bóbr Pasłęk 85 95 50 30 260 70 87 157 417
81. Kukułka Karol M Leśnik Sędziejowice 90 90 50 30 260 62 95 157 417
83. Nowak Krzysztof P Mewa Milicz 85 90 50 20 245 76 96 172 417
84. Kłossowski Roman M Nad Flintą Oborniki Wlkp. 85 60 50 50 245 82 90 172 417
  Kinkel Feliks M Knieja Złoty Potok 70 80 50 40 240 80 97 177 417
  Waligóra Szynon Igor P Tumak Świnoujście 85 70 50 35 240 85 92 177 417
85. Krasicki Piotr M Wilk Głogów 85 85 50 35 255 60 99 159 414
87. Zanganas Panagiotis M Wilk Głogów 90 80 50 30 250 71 92 163 413
88. Nicpoń Tomasz M Szarak Strzyżewice 100 75 45 30 250 67 96 163 413
  Nowakowski Benedykt M Żubr Rawa Mazowiecka 80 85 50 20 235 84 94 178 413
89. Makuch Andrzej P CH.T.P.M. Chełm 85 85 50 45 265 54 92 146 411
90. Lichomski Hubert M Sokół Łomża 75 95 50 35 255 62 94 156 411
  Patelski Piotr M Leśnik Sędziejowice 80 80 45 30 235 76 100 176 411
92. Harasiewicz Piotr P Nemrod Łódź 95 85 40 35 255 59 96 155 410
94. Kłossowski Bartłomiej P Nad Flintą Oborniki Wlkp. 95 85 45 30 255 71 83 154 409
  Wąsowski Krzysztof M Jeleń Parczew 70 80 50 35 235 77 97 174 409
95. Wyleziński Krzysztof M Żubr Rawa Mazowiecka 90 75 45 30 240 70 97 167 407
  Gromacki Krzysztof P Kudypy Olsztyn 75 100 45 45 265 47 90 137 402
96. Pakuła Dariusz Seweryn P Kuropatwa Zwoleń 75 85 50 35 245 63 94 157 402
98. Polańczyk Rafał M Jeleń Żychlin 85 65 40 50 240 66 96 162 402
100. Witeczek Robert M Jeleń Żychlin 70 95 50 35 250 68 83 151 401
  Rzyski Zenon M Knieja Orchowo 90 95 30 25 240 77 84 161 401
101. Sidorowicz Krzysztof P Wilk Głogów 75 85 45 40 245 57 96 153 398
102. Rybiński Tomasz P Głuszec Rajcza 75 85 50 40 250 54 93 147 397
103. Polski Robert M Świt Zamość 70 85 50 45 250 60 87 147 397
104. Pilarz Włodzimierz M Sokół Świdwin 75 85 50 15 225 71 96 167 392
105. Szaniawski Michał P Nemrod Łódź 75 85 45 35 240 49 99 148 388
106. Kraśniewski Dariusz M Mewa Milicz 80 65 45 45 235 58 93 151 386
107. Kinkel Robert M Knieja Złoty Potok 75 75 50 25 225 65 95 160 385
108. Dreger Bogdan M Ostoja Chodzież 70 85 40 45 240 49 94 143 383
109. Zalewski Jan P Rogacz Giżycko 75 65 50 35 225 56 98 154 379
110. Manowski Zdzisław M Szarak Małkinia 80 80 50 40 250 30 95 125 375
111. Mioduchowski Mariusz P CH.T.P.M. Chełm 80 55 20 50 205 83 87 170 375
112. Czekaj Marek P Jeleń Kielce 70 85 40 40 235 41 98 139 374
113. Ziółkowski Michał M Knieja Orchowo 65 70 45 30 210 69 89 158 368
115. Wołkanowicz Tomasz, Marek P Sokół Puławy 80 70 50 25 225 54 87 141 366
  Łysiak Bogumił M Piast Sulechów 40 65 50 45 200 78 88 166 366
116. Gaweł Piotr P Darz Bór Sieniawa 75 80 45 30 230 69 65 134 364
117. Godek Tomasz P Świt Zamość 55 65 50 35 205 66 89 155 360
118. Marecki Hubert P Nemrod Łódź 85 55 20 25 185 75 94 169 354
119. Naparty Kwiryn P Nad Flintą Oborniki Wlkp. 75 85 30 30 220 44 88 132 352
120. Polańczyk Sylwester M Jeleń Żychlin 55 65 45 30 195 37 88 125 320
121. Makal Marek P Boruta Białystok 80 55 40 10 185 50 73 123 308
122. Binik Marcin P Jarząbek Baligród 60 20 20 35 135 10 51 61 196



Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ
Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.