strona główna forum dyskusyjne















XI Finał Ligi Strzeleckiej
Poznań - Antoninek 04 - 05.09.2010


Klasyfikacja indywidualna

Klasyfikacja indywidualna Klasyfikacja zespołowa

L.p Nazwisko imię ZO PZŁ Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew Piotrków Trybunalski M 100 100 50 50 300 94 99 193 493
2 Adamczyk Bartosz Opole M 95 100 50 50 295 93 100 193 488
3 Karpiński Krzysztof Toruń M 95 100 50 50 295 87 99 186 481
4 Górski Henryk Tarnobrzeg M 100 90 50 50 290 91 100 191 481
5 Montowski Zbyszko Bydgoszcz M 95 95 50 50 290 90 100 190 480
6 Kaczyński Maciej Ostrołęka M 95 100 50 45 290 91 98 189 479
7 Bać Stanisław Rzeszów M 90 100 50 50 290 93 96 189 479
8 Witak Hubert Białystok M 95 95 50 50 290 93 94 187 477
9 Załoga Paweł Piotrków Trybunalski M 95 95 50 50 290 86 100 186 476
10 Burak Andrzej Białystok M 100 85 50 50 285 91 100 191 476
11 Świeboda Robert Lublin M 95 90 50 50 285 93 98 191 476
12 Białobrzeski Artur Ostrołęka M 100 95 45 45 285 93 96 189 474
13 Cybula Ryszard Piotrków Trybunalski M 100 85 45 50 280 94 100 194 474
14 Górnik Jerzy Katowice M 100 85 50 50 285 88 100 188 473
15 Włodarczyk Remigiusz Opole M 100 100 50 50 300 72 99 171 471
16 Adamski Łukasz Opole M 95 95 50 50 290 91 90 181 471
17 Jamróz Kamil Kielce M 95 95 45 50 285 92 94 186 471
18 Pietrusza Wojciech Piła M 95 90 50 50 285 88 98 186 471
19 Komosiński Marcin Poznań M 85 100 50 50 285 85 100 185 470
20 Dylewski Grzegorz Piotrków Trybunalski M 100 95 50 50 295 73 100 173 468
21 Gaweł Patrycjusz Przemyśl M 100 90 50 50 290 79 99 178 468
22 Smoliński Piotr Elbląg M 90 90 50 50 280 90 98 188 468
23 Nowak Lech Poznań M 95 90 50 50 285 82 100 182 467
24 Huminiak Tomasz Wrocław M 95 85 50 50 280 88 99 187 467
25 Ziemiński Henryk Rzeszów M 95 85 50 50 280 90 96 186 466
26 Jachimiak Jan Leszek Gorzów Wielkopolski M 95 95 50 45 285 81 99 180 465
27 Czerwień Dariusz Piła M 95 80 50 50 275 90 100 190 465
28 Olejnik Hubert Wrocław M 95 90 50 50 285 84 95 179 464
29 Kurzac Sławomir Piła M 95 90 50 50 285 79 100 179 464
30 Bernacki Roman Katowice M 95 90 50 50 285 78 100 178 463
31 Isaryk Sergiej Bydgoszcz M 90 90 50 50 280 85 98 183 463
32 Malinowski Waldemar Bydgoszcz M 85 95 50 50 280 86 97 183 463
33 Mizerski Maciej Lublin M 95 90 50 45 280 84 98 182 462
34 Bogaczyński Grzegorz Kalisz M 85 95 45 50 275 89 98 187 462
35 Kazbieruk Grzegorz Łomża M 95 85 50 45 275 89 97 186 461
36 Szerszenowicz Jacek Słupsk M 85 90 50 45 270 91 100 191 461
37 Sołowiej Cezary Białystok M 90 90 50 50 280 91 89 180 460
38 Wszałkowski Wojciech Słupsk M 90 90 50 50 280 82 97 179 459
39 Molski Krzysztof Białystok M 95 75 50 50 270 90 99 189 459
40 Kubiak Janusz Piotrków Trybunalski M 85 90 50 45 270 91 98 189 459
41 Senger Marcin Piła M 95 95 50 50 290 70 98 168 458
42 Pawlak Hubert Kalisz M 95 95 45 50 285 73 100 173 458
43 Włodyka Hubert Rzeszów M 85 90 50 45 270 90 98 188 458
44 Smykowski Marcin Włocławek M 95 85 45 50 275 82 100 182 457
45 Suchodolski Adam Opole M 95 100 45 50 290 71 95 166 456
46 Gocoł Jacek Grzegorz Słupsk M 95 95 50 50 290 69 97 166 456
47 Posłuszny Marek Poznań M 85 95 45 50 275 81 100 181 456
48 Barszcz Jerzy Kielce M 80 95 45 50 270 88 98 186 456
49. Godula Mirosław Łomża M 80 95 45 50 270 87 99 186 456
50. Bęćkowski Jarosław Szczecin M 85 85 45 50 265 92 99 191 456
51. Góral Michał Katowice M 100 90 50 45 285 78 92 170 455
52. Miotła Grzegorz Lublin M 100 90 40 45 275 82 98 180 455
53. Onopiak Ryszard Elbląg M 95 85 50 50 280 75 99 174 454
54. Czerwień Józef Piła M 85 95 45 50 275 80 99 179 454
55. Prill Tomasz Elbląg M 80 100 45 45 270 85 99 184 454
56. Gałęcki Bogdan Gorzów Wielkopolski M 85 95 45 40 265 95 94 189 454
57. Grecki Krzysztof Słupsk M 100 95 45 50 290 64 99 163 453
58. Nieradka Bogdan Tarnobrzeg M 100 95 40 40 275 82 96 178 453
59. Jędral Robert Tarnobrzeg M 95 80 50 50 275 79 99 178 453
60. Niemiec Piotr Elbląg M 90 80 50 50 270 90 93 183 453
61. Wiśniewski Marek Toruń M 85 80 50 50 265 90 98 188 453
62. Szczęch Krzysztof Tarnobrzeg M 85 80 45 50 260 93 100 193 453
63. Obigło Michał Opole M 95 90 50 50 285 66 100 166 451
64. Komarewski Tomasz Białystok M 85 90 50 50 275 77 99 176 451
65. Rudnicki Marcin Toruń M 90 80 50 50 270 82 99 181 451
66. Kluz Mirosław Rzeszów M 85 75 50 50 260 92 99 191 451
67. Szydełko Aleksander Wrocław M 90 100 50 45 285 75 90 165 450
68. Hanzlik Tomasz Bielsko Biała P 90 95 50 45 280 76 94 170 450
69. Bąkowski Jacek Kalisz M 95 85 50 40 270 80 100 180 450
70. Czerski Paweł Wrocław M 85 85 50 50 270 82 98 180 450
71. Skibiak Dariusz Elbląg M 95 95 50 45 285 64 100 164 449
72. Kadziszewski Jacek Poznań M 90 90 50 50 280 72 95 167 447
73. Kruszyński Dariusz Kielce M 85 90 50 50 275 72 100 172 447
74. Warszewski Karol Słupsk M 85 85 50 50 270 77 100 177 447
75. Janczak Krzysztof Wrocław P 90 85 45 40 260 88 99 187 447
76. Ficek Michał Bielsko Biała M 95 65 50 45 255 93 99 192 447
77. Mękal Krzysztof Tarnobrzeg M 80 80 45 50 255 92 100 192 447
78. Kołodziej Piotr Kalisz M 90 85 50 50 275 73 98 171 446
79. Góral Mariusz Katowice M 85 95 50 45 275 72 99 171 446
80. Cholewa Wacław Bielsko Biała M 80 95 50 45 270 80 96 176 446
81. Kuczyński Bogdan Białystok M 90 80 50 45 265 88 93 181 446
82. Paszenda Ryszard Katowice M 85 95 50 45 275 89 81 170 445
83. Łąpieś Sławomir Toruń M 90 80 45 50 265 84 96 180 445
84. Mróz Szymon Kalisz M 85 85 35 50 255 91 98 189 444
85. Mizerski Zbigniew Lublin M 85 90 50 50 275 69 99 168 443
86. Barański Paweł Piotrków Trybunalski M 85 80 50 45 260 86 96 182 442
87. Smolarski Roman Kielce M 95 95 45 50 285 57 99 156 441
88. Świderski Jarosław Ostrołęka M 85 80 50 50 265 83 93 176 441
89. Maruszak Wojciech, Jerzy Lublin M 90 70 50 50 260 81 99 180 440
90. Werys Jakub Kielce P 95 90 45 45 275 67 97 164 439
91. Matysiewicz Jarosław Łomża M 95 85 50 45 275 75 89 164 439
92. Lissowski Krzysztof Warszawa M 85 85 50 50 270 74 95 169 439
93. Czerwień Marek Piła M 75 90 45 50 260 80 99 179 439
94. Hanzlik Damian Bielsko Biała P 75 95 40 45 255 87 97 184 439
95. Najda Stanisław Łomża M 75 80 50 45 250 91 98 189 439
96. Święcki Krzysztof Łomża M 95 90 50 35 270 78 90 168 438
97. Czajkowski Grzegorz Wrocław M 90 75 50 50 265 74 99 173 438
98. Waligóra Szynon Igor Szczecin M 80 95 50 50 275 68 94 162 437
99. Fiszer Marcin Poznań M 85 90 45 50 270 71 96 167 437
100. Wisiński Bartosz Bielsko Biała M 95 80 45 40 260 79 98 177 437
101. Modrzejewski Jacek Bydgoszcz M 90 75 50 45 260 79 98 177 437
102. Suryn Jacek Toruń M 85 90 50 30 255 85 97 182 437
103. Ziółkowski Wojciech Szczecin M 85 80 40 50 255 85 96 181 436
104. Piotrowski Krzysztof Słupsk M 90 75 45 45 255 79 100 179 434
105. Otulak Wojciech Rzeszów P 85 75 50 45 255 86 93 179 434
106. Skonieczny Jarosław Płock M 85 80 40 45 250 91 93 184 434
107. Szary Karol Wrocław M 80 85 45 35 245 89 99 188 433
108. Gawron Jakub Rzeszów M 90 75 45 50 260 73 99 172 432
109. Łukasik Konrad Tarnobrzeg M 85 75 50 50 260 73 99 172 432
110. Jedwabiński Marek Bydgoszcz M 80 85 45 50 260 80 92 172 432
111. Pilcicki Bogusław Białystok M 95 75 45 40 255 78 99 177 432
112. Bekasiak Szymon Szczecin M 80 95 40 50 265 68 98 166 431
113. Ostrowski Arkadiusz Elbląg M 90 80 50 35 255 82 94 176 431
114. Turczyn Paweł Ostrołęka M 80 85 45 40 250 82 99 181 431
115. Rusiecki Mirosław Łomża M 70 80 50 50 250 81 100 181 431
116. Łyczykowski Krzysztof Katowice M 90 85 45 35 255 75 100 175 430
117. Jarecki Jacek Bydgoszcz M 75 90 50 45 260 70 98 168 428
118. Bekasiak Paweł Szczecin M 85 90 45 50 270 62 95 157 427
119. Tamowski Marek Warszawa M 85 75 40 50 250 77 100 177 427
120. Lissowski Andrzej Warszawa M 80 75 50 50 255 76 95 171 426
121. Jóźwiak Piotr Szczecin M 85 85 45 30 245 82 99 181 426
122. Szerszenowicz Tomasz Słupsk M 90 80 50 45 265 63 97 160 425
123. Mucho Andrzej Szczecin M 90 80 50 45 265 61 98 159 424
124. Puławski Maciej Ostrołęka M 90 90 50 35 265 70 88 158 423
125. Kantyka Marian Opole M 85 75 45 45 250 73 100 173 423
126. Szymański Tomasz Poznań P 80 70 45 45 240 82 100 182 422
127. Kawik Dariusz Bielsko Biała M 90 55 45 45 235 89 98 187 422
128. Bogdański Maciej Katowice M 85 80 45 40 250 73 98 171 421
129. Gąssowski Wojciech Ostrołęka M 70 80 45 50 245 77 98 175 420
130. Sztuczka Janusz Słupsk M 70 80 40 50 240 81 98 179 419
131. Wąsowski Jarosław Marek Kielce M 75 90 50 25 240 69 100 169 409
132. Jaczyński Waldemar, Piotr Lublin M 65 75 50 40 230 82 97 179 409
133. Piotrowski Grzegorz Płock M 80 80 50 45 255 59 94 153 408
134. Grela Adrian Opole M 90 55 50 50 245 67 95 162 407
135. Goerick Marek Elbląg M 95 70 45 50 260 55 91 146 406
136. Kufel Mirosław Toruń M 80 65 40 50 235 71 95 166 401
137. Bella Aleksander Kalisz M 80 75 50 45 250 52 98 150 400
138. Poliński Ireneusz Zielona Góra P 65 85 40 45 235 65 95 160 395
139. Miętus Jerzy Toruń M 85 65 50 50 250 39 91 130 380
140. Stopczyński Andrzej Rościsław Warszawa M 85 60 50 30 225 55 100 155 380
141. Szpiech Ryszard Opole M 80 60 45 40 225 64 90 154 379
142. Biernat Stanisław Gorzów Wielkopolski M 75 0 50 35 160 74 0 74 234


Na kręgu myśliwskim rozegrano baraż o najlepszy śrut między Zbigniewem Grabałowskim a Remigiuszem Włodarczykiem. Baraż wygrał Zbigniew Grabałowski uzyskując wynik 100/100 nad Remigiuszem Włodarczykiem 95/100



Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.